PDA

Pogledaj cijelu verziju : KOTOR 2



toncha
13-04-2006, 22:48
Ajde da cujem vase komentare na ovu odlicnu igru! 8)

Prince-Artas
13-04-2006, 23:10
dobra igra ali jedinica je bolja 8)

toncha
13-04-2006, 23:15
dobra igra ali jedinica je bolja 8)
To cesto cujem! 8) 8)

Prince-Artas
13-04-2006, 23:16
dobra igra ali jedinica je bolja 8)
To cesto cujem! 8) 8)

priča je malo plitka, grafa ista, ma preslične su

toncha
13-04-2006, 23:17
Ja jedinicu nisam igrao pa nemogu usporedit!
Ali ovak mi je igra odlicna!

hacker
14-04-2006, 09:48
odlicna igra :pray: :pray:
no zapeo sam i nemogu preci do kraja :killyou: :killyou:

Maloki
14-04-2006, 10:08
odlicna igra :pray: :pray:
no zapeo sam i nemogu preci do kraja :killyou: :killyou:
Di si zapeo? Možda ti mogu pomoći?
Inače, dvojka mi je zakon!! Ima dosta noviteta kojih nije bilo u jedinici, naprimjer utjecaj na svoje "sljedbenike" pa ih vodite kroz svijetlo ili tamu i mogućnost da skoro cijeli svoj party pretvorite u Jedije ili u Sithove!!!

hacker
14-04-2006, 10:20
ufff,ne sjecam se vise gdje igru sam igrao prije pola godine
no ipak hvala 8) 8)

Luka
14-04-2006, 12:13
Ajde da cujem vase komentare na ovu odlicnu igru! 8)

poslije Fable-a meni najdraži RPG

ewok
14-04-2006, 12:23
odlicna igra... preso sam je tri puta :pray: :pray: :pray:

Gothmog
14-04-2006, 13:41
igra je odlicna,presao sam je dva puta (jedi i sith),ali sam ostao razocaran kad je borba u pitanju...evo netko je bio spomenuo fable...e, da je tako napravljena borba, igra bi bila fenomenalna...

toncha
14-04-2006, 15:46
igra je odlicna,presao sam je dva puta (jedi i sith),ali sam ostao razocaran kad je borba u pitanju...evo netko je bio spomenuo fable...e, da je tako napravljena borba, igra bi bila fenomenalna...
To se slazem u vezi borbe!

Snake
15-04-2006, 23:34
evo baš je igram ovih dana

dobra igra, ima svojih mana (dosta), ali pošto je jedini SW rpg (za kojeg znam), opraštam joj
borba je ipak malo jadna (ono udarate čovjeka 15 puta zaredom i stalno bude miss... i to sa dva mača), a cijela priča sa amnezijom... grafika je super ali je igra dosta zahtjevna, zna dosta trzati na otvorenim prostorima s puno ljudi, okoliš je totalno jednoličan i moglo se dodati mnogo više detalja, ubrzo dosadi ta jednoličnost, barem meni

s druge strane, zvuk je odličan, glazba baš star warska, koncept light dark je super...
nisam igrao prvi dio, ali imam osjećaj da je bio mnogo mnogo bolji

Herr Schnitzel
16-04-2006, 12:59
meni jedna od najdrazih igara. ikad. :pray:

Om3G@
16-04-2006, 17:12
Igra je puno kraća, ali razrađenija od jedinice... uglavnom, rula

Maloki
16-04-2006, 17:38
evo baš je igram ovih dana

dobra igra, ima svojih mana (dosta), ali pošto je jedini SW rpg (za kojeg znam), opraštam joj
borba je ipak malo jadna (ono udarate čovjeka 15 puta zaredom i stalno bude miss... i to sa dva mača), a cijela priča sa amnezijom... grafika je super ali je igra dosta zahtjevna, zna dosta trzati na otvorenim prostorima s puno ljudi, okoliš je totalno jednoličan i moglo se dodati mnogo više detalja, ubrzo dosadi ta jednoličnost, barem meni

s druge strane, zvuk je odličan, glazba baš star warska, koncept light dark je super...
nisam igrao prvi dio, ali imam osjećaj da je bio mnogo mnogo bolji
Svi uvijek misle da je u 2 riječ o amneziji al zapravo nije. Tu se radi o tome da si 10 godina bio u nepoznatom svemiru i nisi znao kaj se dešava u Republici. Zadnje kaj se sječaš su Mandalorijanski ratovi...
To u vezi s borbom je živa istina! I ono o štekanju na otvorenim prostorima - meni je više štekalo na zatvorenim. Svaki put kad sam išo ispočetka igrat, na onoj stanici na početku bi najedanput zastao i više se nebi dao pokrenut! Pojma nemam zake...

hacker
16-04-2006, 19:51
dobra igra ali ima i boljih

Alucard
23-04-2006, 20:10
Meni je bila malo čudna. Još uvijek ne kužim koji je glavni neprijatelj. Jel onaj učitelj od mariluka ženske ili ona stara ili je možda onaj truli????? nikad nisam skužio. Priča se stalno premješta. U jedinici sam stalno imo osjećaj da sam u igri, čak i kad sam peti put prelazio me zanimalo šta se iduće događa, a u dvojci sam samo išao dalje i dalje bez da sam znao gdje sam s pričom.

Prince-Artas
23-04-2006, 20:22
Meni je bila malo čudna. Još uvijek ne kužim koji je glavni neprijatelj. Jel onaj učitelj od mariluka ženske ili ona stara ili je možda onaj truli????? nikad nisam skužio. Priča se stalno premješta. U jedinici sam stalno imo osjećaj da sam u igri, čak i kad sam peti put prelazio me zanimalo šta se iduće događa, a u dvojci sam samo išao dalje i dalje bez da sam znao gdje sam s pričom.

ma jedinica je dosta bolja od duje

Da_killah
23-04-2006, 21:08
a se sjećate tek peragusa, da nema toga igra bi mi bila 3x bolja. to je najdosadniji dio u oba dva dijela :twisted:

L3VI4TH
23-04-2006, 21:58
Ljudi kad smo vec kod kotora 2,trebam malu pomoc...

Zapeo sam na pocetku...

Trebam naci tri kompjutera da snimim glasove za neku glasovnu sifru za otvaranje vrata...

Nasao sam dva kompjutera,ali treci nikako nemrem.

Pa ako se neko sjeca gdje se kompjuteri nalaze,neka kaze...

Herr Schnitzel
24-04-2006, 06:31
Pa mozes uzet glasovni zapisnik od sefa smjene.
Ne sjecam se gdje se on nalazi (ali uglavnom je crkotina pa se o tome ne moras brinuti). Procackaj malo, nac ces ga vec.

Fencing_LORD
24-04-2006, 11:37
Jedinica mi je bolja jer ima dublju priču iako su mi se u dvojci jako svidjeli noviteti kao što su Lab station itd.

Upravo ga prelazim i imam jedno pitanje: kako napravit lightsaber?Jel ga moraš sam složit?Jel to možeš napravit na drugom planetu(gotov sam s Talosom i odlučio sam ići na Dantooine)?

Da_killah
24-04-2006, 11:42
moraš imat 3 dijela, ako se ne varam lens, focusing emiter i ja mislim crystal i onda ga sklepaš, mžeš ga dat bao-duru, ili ga možeš na workbenču napravit

toncha
24-04-2006, 11:43
Neznam na kojem ces djelu dobiti lightsaber ali znam da ce ti neki lik dati djelove pa ces ga sam sloziti!
Mislim da je tako!

Fencing_LORD
24-04-2006, 12:46
thnx

Sgt. Bull
24-04-2006, 12:48
Neznam na kojem ces djelu dobiti lightsaber ali znam da ce ti neki lik dati djelove pa ces ga sam sloziti!
Mislim da je tako!
sjecam se da ce zadnji dio naci na planetu kada ubija onog velikog stvora u sumi... al se ne mogu sjetiti...kada im padne brod i ako se dobro sjecam on se upozna sa onim sa elektricnom rukom

hacker
24-04-2006, 12:56
Neznam na kojem ces djelu dobiti lightsaber ali znam da ce ti neki lik dati djelove pa ces ga sam sloziti!
Mislim da je tako!
sjecam se da ce zadnji dio naci na planetu kada ubija onog velikog stvora u sumi... al se ne mogu sjetiti...kada im padne brod i ako se dobro sjecam on se upozna sa onim sa elektricnom rukom

Ja sam dobio prije.Kupio sam neke dijelove,a neke sam dobio.Pitam onog lika hoce li mi slozit lightsaber,on kaze da imam sve dijelove i da hoce :) :)
btw,uzeo sam si onaj dvostruki,ali nigdje nemogu naci crvenu boju za mac.

Sgt. Bull
24-04-2006, 12:58
Ja sam dobio prije.Kupio sam neke dijelove,a neke sam dobio.Pitam onog lika hoce li mi slozit lightsaber,on kaze da imam sve dijelove i da hoce :) :)
btw,uzeo sam si onaj dvostruki,ali nigdje nemogu naci crvenu boju za mac.
ja sam ih imao vise... sjecam se da sam jedno vrijeme koristio 2 al sam onda odlucio da cu koristiti dvostruki(vise mi se svidja) a imao sam ih vise i crvenih i zelenih i mnogih drugih boja

Prince-Artas
24-04-2006, 14:12
Jedinica mi je bolja jer ima dublju priču iako su mi se u dvojci jako svidjeli noviteti kao što su Lab station itd.

Upravo ga prelazim i imam jedno pitanje: kako napravit lightsaber?Jel ga moraš sam složit?Jel to možeš napravit na drugom planetu(gotov sam s Talosom i odlučio sam ići na Dantooine)?

ja sam skupio sve djelove na dantoineu

hacker
24-04-2006, 18:55
[quote="Fencing_LORD":3cb91a81]Jedinica mi je bolja jer ima dublju priču iako su mi se u dvojci jako svidjeli noviteti kao što su Lab station itd.

Upravo ga prelazim i imam jedno pitanje: kako napravit lightsaber?Jel ga moraš sam složit?Jel to možeš napravit na drugom planetu(gotov sam s Talosom i odlučio sam ići na Dantooine)?

ja sam skupio sve djelove na dantoineu[/quote:3cb91a81]

Kako-kada.Neki put mozes dobiti na pocetku,a neki put moras cekat do kraja

POSA
25-04-2006, 08:01
jest jedinica je bolja, ali u dvojci mi se najviše sviđa to što je nekak mračnija[/code]

hacker
25-04-2006, 15:51
jest jedinica je bolja, ali u dvojci mi se najviše sviđa to što je nekak mračnija[/code]

Kako to mislis?

Sgt. Bull
25-04-2006, 17:10
jest jedinica je bolja, ali u dvojci mi se najviše sviđa to što je nekak mračnija[/code]

Kako to mislis?
stvarno kako misli mracnija?? misli to sto mozes postat neki badmadasaka eater?? sto mozes ubit sve zivo?mozda samo na to misli...

Herr Schnitzel
25-04-2006, 17:14
Ja se slažem s njim. Nekako je sumorna, tmurna. Valjda je to mislio
pod "mračnija". I meni se to sviđa.

hacker
25-04-2006, 18:07
jest jedinica je bolja, ali u dvojci mi se najviše sviđa to što je nekak mračnija[/code]

Kako to mislis?
stvarno kako misli mracnija?? misli to sto mozes postat neki badmadasaka eater?? sto mozes ubit sve zivo?mozda samo na to misli...

Mislio je kako mozes staviti brightness na puno mracnije nego u jedinici :rotfl: :rotfl:

el'fenomeno
26-04-2006, 23:25
igra je fenomenalna, presao sam je 16-17x a jedinicu oko 3-4x, bolesno dobra!
borbu bi trebali malko sredit, ali i ovako je dobra, u biti ova igra i nije toliko "borilacka"nego je fora u tome sto cijelo vrijeme sam "kreiras" pricu onako kako ti odgovbara!

p.s.da pomognem ovim novim igracima... za lightsaber trebas imati fokusni kristal, lens, emiter i cell, a to sve treba da dobijes do dantooine-a i tamo ti fino bao-dur sve smiksa! samo ovisi koji planet prvo predjes, najbolja kombinacija planeta vam je: dantoine, corriban, onderon, nar-shadda...

starwars rullezzzzzzzzzzzzz

Madox
27-04-2006, 06:54
Snajbolja kombinacija planeta vam je: dantoine, corriban, onderon, nar-shadda...


Igra je stvarno super,presao sam par puta i svaki puta uzivao.Nikad nije isto.Ova kombinacija planeta je sasvim ok.Uvijek treba Nar-S ostavit za kraj.Stvarno je velik i zeznut planet i bolje to ostavit za kraj :fof:

little_alien
27-04-2006, 14:09
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion I gain strength.
Through strength I gain power.
Through power I gain victory.
Through victory my chains are broken.

SOUNDS FAMILIAR?

Prince-Artas
27-04-2006, 14:38
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion I gain strength.
Through strength I gain power.
Through power I gain victory.
Through victory my chains are broken.

SOUNDS FAMILIAR?

još jedan sith među nama

Prince-Artas
27-04-2006, 14:38
igra je fenomenalna, presao sam je 16-17x a jedinicu oko 3-4x, bolesno dobra!
borbu bi trebali malko sredit, ali i ovako je dobra, u biti ova igra i nije toliko "borilacka"nego je fora u tome sto cijelo vrijeme sam "kreiras" pricu onako kako ti odgovbara!

p.s.da pomognem ovim novim igracima... za lightsaber trebas imati fokusni kristal, lens, emiter i cell, a to sve treba da dobijes do dantooine-a i tamo ti fino bao-dur sve smiksa! samo ovisi koji planet prvo predjes, najbolja kombinacija planeta vam je: dantoine, corriban, onderon, nar-shadda...

starwars rullezzzzzzzzzzzzz

17puta :pray: :pray:

little_alien
27-04-2006, 15:11
[quote="little_alien":2nkl9zye]Peace is a lie, there is only passion.
Through passion I gain strength.
Through strength I gain power.
Through power I gain victory.
Through victory my chains are broken.

SOUNDS FAMILIAR?

još jedan sith među nama[/quote:2nkl9zye]I don't walk the dark path nor the light, I'm somewhere in the middle :)

el'fenomeno
23-07-2006, 03:15
[quote="Prince-Artas":yrvkcnvt][quote="little_alien":yrvkcnvt]Peace is a lie, there is only passion.
Through passion I gain strength.
Through strength I gain power.
Through power I gain victory.
Through victory my chains are broken.

SOUNDS FAMILIAR?

još jedan sith među nama[/quote:yrvkcnvt]I don't walk the dark path nor the light, I'm somewhere in the middle :)[/quote:yrvkcnvt]
you are the something like a jolee bindo??
peace

el'fenomeno
23-07-2006, 03:18
[quote="el'fenomeno":2wnhaad7]igra je fenomenalna, presao sam je 16-17x a jedinicu oko 3-4x, bolesno dobra!
borbu bi trebali malko sredit, ali i ovako je dobra, u biti ova igra i nije toliko "borilacka"nego je fora u tome sto cijelo vrijeme sam "kreiras" pricu onako kako ti odgovbara!

p.s.da pomognem ovim novim igracima... za lightsaber trebas imati fokusni kristal, lens, emiter i cell, a to sve treba da dobijes do dantooine-a i tamo ti fino bao-dur sve smiksa! samo ovisi koji planet prvo predjes, najbolja kombinacija planeta vam je: dantoine, corriban, onderon, nar-shadda...

starwars rullezzzzzzzzzzzzz

17puta :pray: :pray:[/quote:2wnhaad7]
a hebi ga sta ces kad sam manijak?? :) igra je ipak bolesno dobra, dosad sam prosao otprilike 26-30x
ljudi, starars je extra!!

el'fenomeno
23-07-2006, 03:20
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion I gain strength.
Through strength I gain power.
Through power I gain victory.
Through victory my chains are broken.

SOUNDS FAMILIAR?
ma nema od sitha nista, ja sam jedan od "pravih" jedi mastera koji totalno razumije tu religiju!
i vjerujte, ima mnogo istine u tome!!

POSA
23-07-2006, 08:38
jest jedinica je bolja, ali u dvojci mi se najviše sviđa to što je nekak mračnija[/code]

Kako to mislis?
stvarno kako misli mracnija?? misli to sto mozes postat neki badmadasaka eater?? sto mozes ubit sve zivo?mozda samo na to misli...


Ja se slažem s njim. Nekako je sumorna, tmurna. Valjda je to mislio
pod "mračnija". I meni se to sviđa.

točno tako, tmurnija je, sumorna. čitava galaksija se raspada i to se dobro vidi, osobito onaj dio u kojem kreia ubije vrooka i ekipu. i uveden je još jedan aspekt sile - mrtvi kut sile (ne znam kako točno reći), dakle nema samo svijetle, tamne, sive strane već je tu ono što je napravio exile - neka rupa u sili koja ima mogućnost sve uništiti, da ne spominjem kreinu želju da to učini. likovi su također mračniji
uglavnom ima nešto tamnije u drugom dijelu, a nije smanjeni brightness hackere
:wink:

Valtiel
23-07-2006, 17:48
Dvica mi je bolja zbog ogromne doze filozofije koja je prisutna u skoro svakoj recenica... pogotovo Kreinoj. 8)

Nightyx
26-07-2006, 17:56
KOTOR 2 je sasvim solidna igra makar sam je prestao igrati prije nego što sam je prešao. :D

DIABLO
03-08-2006, 16:39
Moze li mi netko reći gdje mogu na dantoineu naći,dobiti ili kupiti lens za lightsaber??'