PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rohan Online: Blood Feud



Stranica : [1] 2

FarexLore
26-03-2008, 12:46
pozz,da vam ukazem na dobru(ustvari odlicnu) MMORPG igru,trenutno traje closed beta(samo za beta testere) a sredinom 4mjeseca ocekuje se pocetak open bete(za sve igrace sirom svijeta)
linkovi za neke od filmica iz closed bete i japanske verzije igre:
http://ca.youtube.com/watch?v=dR3AEIt4JXM&fmt=18
wZsyjYSY8zw
4iiZcAwoEDk
_lgLZse_QBM
oll1hDom410
wmNAr-qcYmY
0jhf3T1sFcg
NpD5RIHMAS4
U1n2qqOMZLg
xQTCuBFq6DQ



igra je besplatna i najkrace bi se mogla opisati kao kombinacija WoWa i SilkRoada,6klasa je njoj a svaka klasa se dijeli na 50levelu na jos dvije (npr. na 50lvl Magovi biraju da li ce postati Warlock ili Wizard),u igri je 6stat bodova kao sto su agility,dexterity,inteligence,wisdom,vitality i strenght
uglavnom na ovim stranicama mozete se bolje informirati o igri:
http://www.playrohan.com/
http://rohangame.vault.ign.com/
http://rohanfansite.com/
dugo vremena sam trazio neku kvalitetnu besplatnu igru,igro sam i WoW,Silroad,Cabal,Last Chaos i mnoge druge a ovu mogu samo toplo preporuciti...

FarexLore
26-03-2008, 13:03
p.s. na sluzbenim stranicama imamo imamo i Balkan sub-forum pa ako ste zainteresirani javite se i pisite tamo,moj nick je Farex pa cu vam odgovoriti sve sto vas zanima,vec nas ima polako sve vise sa nasih prostora

DJ Not Nice
26-03-2008, 13:21
Neću reć WOW! Već PW! Get it?

Ovo je neš novo za svijet free mmoa, mislio sam da je to PW, al nije, bar neće biti nakon što ova igra izađe.
Brzina napada, okoliš...likovi...

+1 igrač : D

Tricerotaps
26-03-2008, 14:06
Izgleda odlicno, dobri mountovi, besplatna, definitivno cu provjeriti igru :)

FarexLore
26-03-2008, 14:40
svaka klasa ima svoje mountove(vise njih za +25,+50 i +80 mowemant speed) a jos neki special mountovi postoje,evo slike:
http://rohangame.vault.ign.com/mounts.html

oruzja su slicno rangirana kao u WoW,normal,rare,unique i epic
http://rohanfansite.com/items.php

evo link koji opisuje skillove/magije za svaku klasu
http://rohanfansite.com/skills.php


igra je open PvP nakon lvl 30,tu pocinje zabava dakle nema penaltya ako nekog PK,a najbolji dio je GvG(guild vs guild) sistem nazvan TownshipBattles gdje je masovni PvP fight svaka giulda za sebe protiv svih ostalih
imam dva filmica TownshipBattla ali su malo losije kvalitete:
9qy2yFXZMg4
-gLm8ILMIgA

igra isto tako ima dungeone sa tezim mobovima i dosta bossova(mislim da ukupno ima oko 80 bossova) par puta nam je GM spawno neke bossove da testiramo i nas 30tak je boss owno :rotfl: svi smo pocrkali

RIPtheREAPER
26-03-2008, 14:44
mislim da imas prevelik sig

DJ Not Nice
26-03-2008, 16:00
To si mu mogao poslati i na PP : P

Nego da se vratimo na igru, tj. registraciju, pa nemoguća je : D
Sve dobro upišem al i dalje ne želi registrirati, a i ne piše zašto : )

Nije valjda ako je završeno beta testiranje da se uopšte niti ne može regat na stranicu : D

FarexLore
26-03-2008, 16:13
e imo sam i ja nekih problema s registracijom(svjesni su toga pa to rjesavaju) ja sam tek od 3x put se uspio registrirat,imaju problema s verifikacijskim codom sto se dobije na e-mailu.pokusaj opet trenutno je oko 37k ljudi registrirano,a prekjuce je bilo oko 30k znaci moze se al postoje mali problemi koje jos trebaju rijesit :)
p.s. si provjerio svoj e-mail za verifikacijski kod?

theplaya
26-03-2008, 18:07
hm... mislio da me dugo nijedan free mmorpg nece odvuci od PW, ali ovaj bi mozda mogao, cini se ok i zabavan. nisam nigdje nasao systemn requirements pa ako ih znas molim te reci jer ja imam bas kantu( celeron 1,7 Ghz, RADEON 9250 128MB, 512 DDR) pa ako nije dosta da se ne mucim sa skidanjem.
i još nesto kakva za igranje? jel se puno grinda? imali questova? kakva je u usporedbi sa PW-om?

Empe Tri
26-03-2008, 18:14
po udaranju likova i njihovim kretnjama lici mi na silkroad... inace kad srede problem s registracijom jevite ;)

TvRc
26-03-2008, 18:40
izgleda super igra, budem jos mal orazmotrio pa najvjerojatnije nabavljam... yay

al jedno pitanje: jel n xfireovom popisu igara?

DJ Not Nice
26-03-2008, 18:44
Ako nije, založit ćemo se i stavit će : )

Stryder
26-03-2008, 19:04
kako me živcira kada sa određenom rasom imaš samo jednu klasu ...
http://www.max-save.org/images/697845klaserase.JPG

znači ja sa humanom nemrem biti ranger?ili mage.... :?

TvRc
26-03-2008, 19:04
hehe
and, takoder ko empe tri, javite kad srede probleme regat cu se odma... MORAM TO IGRAT...
trazim neki dobar mmorpg i probat cu ovo, al cu trebat guida nekog xD


EDIT: nije mi se dalo cekat i iso sam se regat i moram dat adresu, koj ce im bog adresa??? nije bas sigurno davat adresu =S

FarexLore
26-03-2008, 19:20
hm... mislio da me dugo nijedan free mmorpg nece odvuci od PW, ali ovaj bi mozda mogao, cini se ok i zabavan. nisam nigdje nasao systemn requirements pa ako ih znas molim te reci jer ja imam bas kantu( celeron 1,7 Ghz, RADEON 9250 128MB, 512 DDR) pa ako nije dosta da se ne mucim sa skidanjem.
i još nesto kakva za igranje? jel se puno grinda? imali questova? kakva je u usporedbi sa PW-om?
Minimum requirements:

OS: Windows 2003, XP or Vista.
CPU: Intel 2.4 Ghz, AMD 2.0 Ghz
RAM: 512 MB
Video: GeForce FX, Radeon 9600
Video RAM: 128 MB
Sound: AC '97
DirectX: 9.0c
Hard drive: 6 GB free space

Recommended requirements:

OS: Windows 2003, XP or Vista.
CPU: Intel 2.8 Ghz, AMD 64 X2 3800+ 2.0 Ghz and up.
RAM: 2.0 GB
Video: GeForce 6x00, Radeon x600
Video RAM: 256 MB
Sound: AC '97
DirectX: 9.0c
Hard drive: 6 GB free space


Dok je trajala prva closed beta(7dana) ljudi su uspijevali dobiti lvl 40+ a max lvl je 99 za koji se opet treba potrudit, nadam se da odgovor pomaze.Jos da dodam jos je to closed beta i stvari se mijenjaju nabolje iz dana u dan,sve se to balancira i na forumu je puno threadova i postova od beta testera kako je ovo "english" verzija igre i da se eventualno grindanje treba smanjiti na najmanju mjeru. Nadalje znam da dosta igraca dolazi iz PW(svi oni koji su culi za Japan Rohan verziju dugo su cekali Global Rohan) Ja ne volim puno hvalit ili kudit igre,svako ima neki svoj ukus,ali igrajuci ovu igru feeling mi je bio "hmm bas mi je zabavna" a ne "igram jel nemam sta drugo igrat"

zamisli situaciju,lvl 30 si neko te ubije u PvP ili te jednostavno PKa dok ubijas moba, ti na svom interfaceu,gore lijevo imas "hit list" zadnjih 50ljudi koje si ubijo ili koji su tebe ubili i imas opciju, da se teleportiras kod gada i osvetis mu se :kill:
uglavnom da ne radim preveliki hype(to nikad nije dobro,ljudi se znaju razocarat xD) meni je igra za F2P(besplatni mmo) predobra :D

i da meni se svida sto nije auto-pot igra poput SilkRoada vec bocice za manu i hp imaju cooldawn 1min

FarexLore
26-03-2008, 19:27
kako me živcira kada sa određenom rasom imaš samo jednu klasu ...
http://www.max-save.org/images/697845klaserase.JPG

znači ja sa humanom nemrem biti ranger?ili mage.... :?

da ne mozes,ali nije takva mehanika igre da je on "rasa" on ustvari nije rasa u Rohanu vec klasa,humani/knightovi su "tank klasa" i od lvl 50 biraju put Guardiana ili Defendera

HalfElfovi tj Archeri su klasa koja od 50lvl postaje Ranger ili Scout clasa

itd za ostale klase

TvRc
26-03-2008, 19:37
prvo, probaj ne radit double postove, imas edit opciju
drugo, imas ti xfire???
izgleda ko da si ti radio igricu, sve znas xD
i onda jos pitanja: kolko to ima mb za download? i kaj se moram regat da bi downloadao? jer posto ja nesmijem puno downloadat mislio sam napravit acc i kod frenda downloadat, jel to izvedivo? xD
i kaj ce njima moja adresa???

DJ Not Nice
26-03-2008, 20:13
Evo, uspješno sam se regao, i čekam open betu.
Malo prolistao te stranice, fun i tako to.
Al još se nisam priključio forumu, nisam sudjelovao u CB tako da nemam nikakvih primjedba u vezi igre : D

E, koliko je težila igra?

TvRc
26-03-2008, 20:19
mislis za download?
to i mene zanima =S
ja cu se sutra regat, pa cu jos proucit igru, da odma znam kaj treba... da nebudem totalan N00b u igri, xD

Rang€r
26-03-2008, 22:30
e jel ima to ime Rohan ikakve veze s onim rohanom iz meduzemlja?

Stryder
26-03-2008, 22:32
To sam i ja htio pitat xD

TvRc
26-03-2008, 23:11
boga pitaj, vjerojatno nema, al im se svidjelo ime, pa eto, zasto ne? xD

Slayer
26-03-2008, 23:41
pw saka idem ovo igrat sto prije.... svaka ti dala farex, naso si odlican mmo :P


sta je dragon fighter?

DJ Not Nice
27-03-2008, 00:11
Koliko sam ja shvatio, to je neki hibrid magic-mele attacker. Može se transformirati u nekog monstera.
Uglavnom, nešto u tom stilu.

TvRc
27-03-2008, 09:09
cek, ja sam se rego, dobio vertifikacijski kod, otiso na link upiso kod i mail, stisnuo submit i onda je kod nestao, nakon toga sam se iso loginat i uspio sam, to znaci da sam se uspio regat??? iz prve, YAY

Carp
27-03-2008, 10:00
E, koliko je težila igra?


s obzirom nda za instalaciju treba 6 GB slobodnog mjesta, oko 2-3 GB mozda i vishe!

Igru cu definitivno igrati! PW mi jev malo dosadio... :(

Slayer
27-03-2008, 10:29
sad sam par filmica pogledo i skuzio sam.... lik ima koplje s kojim se fajta a moze slomit koplje na dva mača pa se s njima šora :P

FarexLore
27-03-2008, 11:26
client je 1.6 GB

dekan je pure DD(damage dealer) melee klasa,dakle nije hybrid,i da koristi oruzje koje se zove zen(izgleda slicno kao koplje s dvije ostrice) i koje se moze koristeci separation skill rastvoriti u dva maca koja brze udaraju,pritom ti je defence manji ali se mobovi brze ubijaju,kasnije na vecem levelu (oko lvl 50) moze se pretvoriti u dragona/zmaja koji ima vise HPa i jace napadacke mogucnosti

dekan(dragon fighter) i dhan(assassin) su dvije DD mellee klase,a Dhan se moze najlakse opisati kao Rouge iz WoWa,ima hide skillove,radi criticale,ima razne trapove,poison atackove itd,te dvije klase imaju manje HPa ali prave dobar dmg i btw te dvije klase kad su u takozvanom "assassin" modu dobijaju experience ubijajuci druge igrace!

postoji i nesto slicno sto si opisao hybrid melee/magic clasa,kad se izabere Elf(healer) klasa na 50 lvl se dijeli na Priest i Templar klasu,e taj Templar je taj hybrid melee/magic klasa,koja opet moze biti DD melee klasa s nesto heal skillova (prilicno manje nego Priest naravno) ako se ide na INTELIGENCE statove ili cak moze biti "tank" melee klasa s nesto malo heal skillova ako se ide na WISDOM statove (naravno nije onda full DD klasa kao Dhan ili Dekan ali ima healove,kao sto nije ni "tank" kao human(knight) ali ima healove) svejedno je Templar jako dobra sub-klasa,ima dosta stun magija ako se dobro sjecam

nemam xfire(nije me nikad to posebno zanimalo),ali moji iz guilde govore da ce se koristit xfire i ventrilo,pa cu instalirat

mislim da nema veze naziv Rohan s onim iz meduzemlja

takoder ne zaboravite ovdje ima 6 razlicitih statova,pa kombinirajuci za te dvije klase(Dhan i Dekan) strenght,vitality,agility moze se napraviti potpuno razlicite i zanimljive buildove,ali o tome bi se moglo jako puno napisati,najbolje da odete na forum sluzbenih stranica ili fansitea na class discusion dio i saznate vise o buildovima

TvRc
27-03-2008, 13:44
idem ja proucit tu igru i kad dode ODMA skidam... pa me ocekuj u igri, pa mozem ic pwnat :killyou:

Plexihack
27-03-2008, 14:08
OMFG this is coolzor ownzor super-great MMORPG!!!

Ovo je hebenica,moram biti među prvim igračima...MORAM!!!

I will be a predator...swift blows of death shall destroy those who dare to stand on my way...no one will beat me...never!

TvRc
27-03-2008, 14:24
malo si se nabrijo vidimo, smiri dozivljaj, deset puta duboko udahni.... MA KO TO SLJIVI; MORAM I JA IGRAT, danas skidam igru!!!

EDIT: jedno pitanje... imam O.K. komp (3.0 gHz (to je valjda ok), 1 giga ram, etc)... al me jedino grafulja brine, imam 128 mb al je brza... ATI Radeon X300... tak nes... oce to valjat?
i jos jedno: jel se moze forgat, ono ko da uzmes neki "kamen" poseban i spojis ga s opremom i dobis neke dodatke, i onda svijetli oprema, tak ima u ToP-u, jel ima tu?

FarexLore
27-03-2008, 14:53
EDIT: jedno pitanje... imam O.K. komp (3.0 gHz (to je valjda ok), 1 giga ram, etc)... al me jedino grafulja brine, imam 128 mb al je brza... ATI Radeon X300... tak nes... oce to valjat?
i jos jedno: jel se moze forgat, ono ko da uzmes neki "kamen" poseban i spojis ga s opremom i dobis neke dodatke, i onda svijetli oprema, tak ima u ToP-u, jel ima tu?

za graficku ti ne mogu dati 100% tocan odgovor ali mislim da ne bi trebalo biti problema

a za drugi dio odgovora evo linkova koji opisuju forging sistem:
http://rohangame.vault.ign.com/combineweapons.html
http://rohangame.vault.ign.com/orbs.html
http://rohangame.vault.ign.com/dstats.html

Wolfwrath
27-03-2008, 14:55
Kul igra,no,...

WAIT!
1.6 Gb velik client?!

A ja se taman ponado da ću ponovno zaigrat MMO,nakon 3 mjeseca ne-igranja istog.

Jeb,imam MaxADSL,i 1 gb skidanja mjesečno...

Može ko poslat poštom?Plaćam 40 kn.

TvRc
27-03-2008, 14:59
Kul igra,no,...

WAIT!
1.6 Gb velik client?!

A ja se taman ponado da ću ponovno zaigrat MMO,nakon 3 mjeseca ne-igranja istog.

Jeb,imam MaxADSL,i 1 gb skidanja mjesečno...

Može ko poslat poštom?Plaćam 40 kn.
hmmm, vidit cu sta mogu sredit, ja isto nesmijem skidat pa cu frendu rec nek mi skine, presnimim ti dvd i posaljem, javim ti ak budem mogao... i nemoras platit ak ti budem slao

i pitanje za farexa: ja sad mogu skinut closed betu, jer to znaci da cu opet morat skidat kad dode konacna igra il ce dat nes u obliku patcha???

FarexLore
27-03-2008, 15:05
i pitanje za farexa: ja sad mogu skinut closed betu, jer to znaci da cu opet morat skidat kad dode konacna igra il ce dat nes u obliku patcha???

to se jos ne zna,to sam i ja pitao na sluzbenom siteu ali bez odgovora,ako bude buno promjena i buggova za rijesit stavit ce novi client,medutim po svemu sudeci,cini se ajd recimo 70-80% da ce trebat samo patchirati,ali opet nista nje sigurno,jos se ne zna kako ce developer odluciti za OB u vezi clienta,novi ili ovaj stari s patchevima

Slayer
27-03-2008, 15:06
ja sam skinuo sada cekam da server dode online

moj xfire acaunt: 371

msn: pogledaj dole :P

ko oce zajedno igrat neka se javi

TvRc
27-03-2008, 15:07
ok, najs... sad zovem frenda i download pocinje, MUAHAHAH, kreiran account (ou jea, iz prve 8) ) i sam mi reci server (ak ih ima vise od jednog) i reci mi ime pls, pa ti se javim, ja cu malo gledat po stranicama, i to je 100% mmo koj moram igrat... ou jeaaa.... odo ja zvat :D

Slayer
27-03-2008, 15:08
nebrini za grafu pise da mogu i jako slabe grafe pokretat igru jer je defolt na very low....

100% je da sa closed bete na open betu treba novi client

TvRc
27-03-2008, 15:14
toooo care... jedva cekam 2nd closed betu.... pa bumo zajedno pwnali, vjerojatno mi i frend dolazi u igru... voli WoW a nemre ga imat, pa mu je ovo najslicnije :D

FarexLore
27-03-2008, 15:16
vezano uz servere opet se ne zna koliko ce ih biti na pocetku open bete,ja sam u guildi "Revolution" i mi smo se dogovorili kad krene OB da necemo biti na prvom serveru(oni obicno budu pretrpani,svi bi tamo lol) javim vam kad saznam vise

EDIT: vezano uz 2second CB,nije sigurno da cete moci igrat u njoj,registracija za CB je bila do 14.3. ali su par puta prosirivali broj beta testera tako da mozda naprave isto i za 2second CB,takodjer jako VAZNO,da bi uopce usli u igru dok traje closed beta,mora se prvo napravit login na sluzbenim stranicama pa onda uci u CB,naravno te "komplikacije" nece postojati kad krene OB

nadalje kad se i krene igrat CB,pocetni tutorial map izgleda ruzno a i graficke postavke su postavljene na najmanji moguci minimum(zbog stablinosti) takodjer u CB nisu "otkljucali" sve graficke mogucnosti tako ako uspijete upast u 2second CB neka vas to ne zavara (postoje neke cake da i u CB izgleda jako lijepo,povecat rezoluciju pa malo nesto cackat po driverima graficke itd) ALI sve ce to biti ok i pojednostavljeno za OB(open betu) koja bi trebala poceti sredinom/krajem 4.mjeseca

TvRc
27-03-2008, 15:36
nice, ja sam se logino na official, sta moram i u igri se loginat da bi se "kvalificirao"?

FarexLore
27-03-2008, 15:46
Dakle vezano us CB i kako "upast",prvo se trebalo registrirat do 14.3 onda su oni poslali na email onim random koje su izabrali obavijest koju je trebalo jos jednom potvrdit. Nakon toga,prije nego sto se i pokusa logirati u igru treba se logirati na sluzbenu stranicu pa tek onda logirati u igru

Nadalje jednom prilikom dok je trajala 1first CB dali su obavijest da su,opet random prosirili broj CB testera

Za 2second CB koja ce poceti 3.4 i trajati 9.4 svi CB testeri iz prve CB ce moci nastaviti testirati ali prepostavljam da ce opet prosiriti broj random testera,e sad ako vam se posreci procedura ostaje sljedeca,prvo login na sluzbene stranice pa onda login u igru

A ako ne budete imali srece,pricekajte OB :P

Plexihack
27-03-2008, 16:00
Developeri ove igre su carevi :D

Evo quote :




Same as always, the SECOND TYPE of orbs...
the Ancient orbs!!! sounds fancy eh? yes, does it have better effect? NO! XD
it is ancient!!! is old!! it is rotted!! it add less effect..

TvRc
27-03-2008, 16:08
Developeri ove igre su carevi :D

Evo quote :




Same as always, the SECOND TYPE of orbs...
the Ancient orbs!!! sounds fancy eh? yes, does it have better effect? NO! XD
it is ancient!!! is old!! it is rotted!! it add less effect..
ROTFLOL!!!! :rotfl:

@FarexLore znaci ja nemrem u 2nd CB jer sam se jucer rego... a igru dobivam tek u pon kad frend dobi flat... =(, al cu do OB proucit igru do korijena, zelim pwnat xD, iako necu imat puno slobodnog vremena prije ljeta... =(

Slayer
27-03-2008, 16:08
ja bum napravio gild ajde brzo moramo smislit ime :P neka bude nesto mocno

Plexihack
27-03-2008, 16:10
Powerful ones
Power of Rohan
Riders of Rohan
Razor Raiders

Moćno je xD

btw,nemojte downloadat client:




Q: About the client after CB, will we have to download it again or will we just receive a patch?
A: 95% Sure you have to download the client again. That will depend on how may issues they find. (Few bugs=patch. Many bugs=new client)

A guild system je perfektan-napravite grad i uzimate poreze :D


Benefits from guild:

Allows for the sharing of wealth & experience
Can build a city
Guild Chat: Allows for guild members to chat privately
Guild Mailbox: Allows for the sending of up to 10 items
Guild Donation Stystem: Donate kron to the guild warehouse
Taxation System: Earn wealth through taxes

TvRc
27-03-2008, 16:36
a onda cekam OB... :(
ja sad proucavam igru i nije mi jasno ovo s killanjem drugih ljudi... glupo malo... sad ce dekan il kak vec stalno ubijati!... not good... noooot good....
prijedlozi za ime:
Godlike
Hardcore (HeHe xD)
ArchAngel
........... ???

Slayer
27-03-2008, 16:43
Benefits from guild:

Allows for the sharing of wealth & experience
Can build a city
Guild Chat: Allows for guild members to chat privately
Guild Mailbox: Allows for the sending of up to 10 items
Guild Donation Stystem: Donate kron to the guild warehouse
Taxation System: Earn wealth through taxes

znaci moramo napravit grad sa mnogo ljudi :P i ocekujem da svi budemo u istom gildu. Šta drugo reći nego da svi odmah pocnu spremat ekipu!! :)

e da treba nam neki iskusan forumas (da zna radit forum)

Meni se kao ime svida DragonForce ali vi dalje predlažite

TvRc
27-03-2008, 16:47
hmmm, ja bi volio, i vjerojatno ce moj frend, ovak, za forum mogu ja sredit... pa ti jos na xfire javim za forum

DJ Not Nice
27-03-2008, 16:58
Što se tiče foruma, to mogu srediti u par minuta.

Al čini mi se da ste malo prenaglili?
Da to nebi sve propalo kao i PW forum u kojeg sam uložio toliko vremena i truda ; )
A i ti nazivi gilda, uvijek ista priča i imena.

Najbolje bi bilo da Chillamo za sada : )

TvRc
27-03-2008, 17:05
da fakat... prvo da vidimo igru, onda ostalo, xD

Carp
27-03-2008, 17:49
ime gilda! RIders of Rohan... it LOTR-a! PREMOCNO! ja ju igram 100% tak da mene odma zovite u gild ^^

Plexihack
27-03-2008, 17:56
Ako će forum biti na onim free stranicama ubijem vas...

Napravim ja SMF bez beda na nekom hostu (free),a web složim po ljeti...
Nemam vremena sad :D

Ako se slažete,Riders of Rohan je odlično ime...

Onda napravimo grad (ma prava utvrda ima da bude,kao Karlo Rojc,zar ne,Ervin? ^^ ),beremo porez i osvajamo druge gradove :D

FarexLore
27-03-2008, 19:08
sto se tice ona 3sitea sto sam vam dao da se bolje informirate o igri:

-sluzbeni playrohan ne nudi puno informacija ali im je forum krcat svim mogucim informacijama ali treba znat naci jer ima ono preko 20k postova xD dakle ogromna baza od korisnih informacija do brda spamova

-rohan.vault.ign s druge strane je za pocetne osnovne informacije tj. upoznavanje s osnovama igre najbolji,lijepo je ureden ali ne i updateovan pa ima i netocnih informacija npr.guilda ne kosta 20m vec 2m,skill pointsi se mogu mogu prenosit na sub-klasu(second job) ,broj stat bodova koji se dobiju svaki lvl je 4,pa od 50lvl 6,pa od 70lvl 8stat bodova (a ne kako tamo pise 4/5/6)

-rohanfansite,tamo sam cesto,osnivac sitea je i GuildMaster moga clana,na tom siteu dosta mozete saznati iz prve ruke jer su glavni clanovi ujedno i beta testeri,a nekad se znaju naci informacije kojih drugdje nema,dakle kad se upoznate s osnovnom mehanikom igre ovdje se mogu naci korisne informacije,evo da dam koji link da vam pomogne da steknete bolji uvid u neke klase:
http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=200
http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=230
http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=243
http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=236

p.s. krajem godine(ako uspiju do kraja godine ih implementirati) ce se ubaciti dvije nove klase Gianti i Halflinzi (zasad se o njima jako malo zna)

Plexihack
27-03-2008, 19:17
Postoje onakvi poslovi?

Kao u WoW-u enchanting,mining etc.?

FarexLore
27-03-2008, 19:23
Postoje onakvi poslovi?

Kao u WoW-u enchanting,mining etc.?

e toga nema :nonono:

Haki
27-03-2008, 20:05
ako vam treba forum ja vam instaliram bez problema,prije par tjedana sam uzeo 2 Gb host,tako da samo imate reci koji cete smf ili pbpbb3 i kome da dam admin prava.

Plexihack
27-03-2008, 20:14
ako vam treba forum ja vam instaliram bez problema,prije par tjedana sam uzeo 2 Gb host,tako da samo imate reci koji cete smf ili pbpbb3 i kome da dam admin prava.

2GB host?
Pošto i kod koga?

Instaliraj SMF,a admin prava...pa neznam,ako netko ima više iskustva od mene s SMF-om nek se slobodno javi ^^
Imam iskustva s SMF-om čak i previše za svoje godine...

Ali nebi bio spiritualni admin foruma,nego samo techy stuff.... :D

DJ Not Nice
27-03-2008, 20:33
E, ja sam dosta toga pročitao, bar ono što se dalo pročitati : )
I počeo sam polako raditi i prevoditi na hrvatski, tako da bi bilo dobro da bar moderatorska prva dobijem, da to sve lijepo uredim : D
I Haki, nadam se da nam neće nitko haknut forum kao i za PW : )

Tako kad forum bude on, nadam se da neće uskoro, samo copy/paste i imamo sve.

Nadam se da ima neki build program, pa da si i napravim build

. . .

Haki
27-03-2008, 20:35
ako vam treba forum ja vam instaliram bez problema,prije par tjedana sam uzeo 2 Gb host,tako da samo imate reci koji cete smf ili pbpbb3 i kome da dam admin prava.

2GB host?
Pošto i kod koga?

Instaliraj SMF,a admin prava...pa neznam,ako netko ima više iskustva od mene s SMF-om nek se slobodno javi ^^
Imam iskustva s SMF-om čak i previše za svoje godine...

Ali nebi bio spiritualni admin foruma,nego samo techy stuff.... :D

forum: http://cro-mmorpg.com/rohan/

id i pass sam ti poslao preko PP.Eto vam uzivajte

PS: ervine PW forum nije bio hackan nego je bio na free hostu a na free hostovima stvasta moze biti.

TvRc
27-03-2008, 20:37
ak bude forum, i ak budete trebali staff za uredit nes, smislit poforume, itd. ja sam ovdje... mogu i rankove napravit... xD ok, ludam sam... al javite ak bude foruma...

Plexihack
27-03-2008, 22:03
Forum je na http://cro-mmorpg.com/rohan/

Sve je podešeno,tema je WoW,ali sutra mijenjam header,registrirajte se,podjelimo pozicije i čekamo igru :P

TvRc
27-03-2008, 22:22
eo ja napravi acc... i tak, napravio par spamova :D tak da se vidimo tam


EDIT: svi koji ce to igrat nek me dodaju na Xfire: tvrc

Haki
27-03-2008, 22:39
http://www.cro-mmorpg.comSje stranica za sve mmorpg igre koja je jos u izradi.
Ako jos kome treba forum za bilo koju mmorpg igru neka mi se slobodno javi.

Slayer
28-03-2008, 00:49
Evo mene i ja dolazim da organiziram gild :P skupljajte ekipu, recite svimaSja krecem naveliko u ovoj igri

DJ Not Nice
28-03-2008, 13:07
Evo jedno jako važno i jako bitno pitanje, di se nalazi server?
Za igru, naravno.

Slayer
28-03-2008, 13:23
kaze ekipa na ofical forumu da ce bit 50 servera ali ja ne vjerujem bas...

TvRc
28-03-2008, 13:26
oce vraga :rotfl: ... bit ce ti mozda 2-3 mozda 5, mozda su nulu slucajno dodali ...

Dropper
28-03-2008, 13:41
kad stize open beta?

a kakve veze ima xfire? sta se igra preko xfirea?

DJ Not Nice
28-03-2008, 13:50
Ne, ne igra se preko Xfire, Xfire je 'program' za komunikaciju i nema nikakve veze s samom igrom.

Dropper
28-03-2008, 13:52
ok

nemogu se regat na foum popunim sva polja , kliknem dogovoreno a nemogu kliknut registracija! why?

TvRc
28-03-2008, 14:00
dolje imas onaj veeeeliki tekst, dolje ti je onaj kvadratis ti trebas kliknut, za dogovoreno, da prihvacas to sve kaj su oni napisali, mozda to nisi kliknuo

Plexihack
28-03-2008, 14:02
ok

nemogu se regat na foum popunim sva polja , kliknem dogovoreno a nemogu kliknut registracija! why?

Probaj sad,ako ne ide onda probaj refresh...

Dropper
28-03-2008, 14:03
igra je super pogledo sam neke screenshootove i cini se bolja od pw-a!


biće hit!

a kad bi se mogla ocekivat open beta?

Slayer
28-03-2008, 14:10
ne prije sredine 4. mjeseca i ne poslije zavrsetka 5. mjeseca ovisi o bagovima koje pronadu

TvRc
28-03-2008, 14:15
rekli su sredinom 4., znajuci sve kreatore igrica mozemo ocekivat sredinom 5., tak negdje =S, ja cu umrijet do tad, xD

FarexLore
28-03-2008, 14:34
oce vraga :rotfl: ... bit ce ti mozda 2-3 mozda 5, mozda su nulu slucajno dodali ...

ma nisu nulu slucajno nulu dodali..znam ih..to su zajebanti..malo zezaju "novopridoslice" :wink:


igra je super pogledo sam neke screenshootove i cini se bolja od pw-a!


biće hit!

a kad bi se mogla ocekivat open beta?

imas na prvoj stranici threada/topica puno filmica iz igre ako nisi primjetio i ostalih informacija o igri 8)

Dropper
28-03-2008, 14:52
modem fucks me!

DJ Not Nice
28-03-2008, 15:00
Daj mi samo reci di se nalaze serveri, tj, di su se nalazili za vrijeme CBe ?

TvRc
28-03-2008, 15:08
ajde ljudi na nas forum, tam o tom raspravljajte, da dode vise korisnika...!


EDIT: Farex, moze zamolba, mozes otic i na GamePlay forum, i tamo isto promovirat igru, i dat im link foruma: http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php
xD

Dropper
28-03-2008, 16:46
neka ide i na forum hr!

TvRc
28-03-2008, 16:57
moze i to, uglavnom, da dobimo tako veliku ekipu... uffff, da bude velikoooo, ima i crovortex forum, moze i tam xD
mogu i ja otic na forume te, al neznam kolko bi znao odgovorit na pitanja =S

Slayer
28-03-2008, 17:36
da treba ekipe kad napravim gild sto nas je vise online to se vise bonusa dobiva!!!!

TvRc
28-03-2008, 18:08
Gameplay forum
crovortex
forum.hr

.... to treba posjetit... xD

FarexLore
28-03-2008, 18:45
Gameplay forum
crovortex
forum.hr

.... to treba posjetit... xD

obavljeno i stavio sam linkove (takodjer tamo sva tri topica su nazvana ::: Rohan Online ::: )

sad napisite koji post tamo na ta 3 sitea(da ja ne spamam) jer niko ih ne gleda :-x

TvRc
28-03-2008, 18:46
bilo gdje im stavi, pod igre xD,
i stavi link foruma, to obavezno

p.s. vidim ima dosta gostiju sad na forumu... mozda su ipak vidjeli

Dropper
30-03-2008, 12:51
wft??
sta je sam nasim forumom!
nesto deseto na engleskom mi se pojavi kad kliknem na moj link u favouritesima koji je prije valjo!!
wtf????

Haki
30-03-2008, 12:57
http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php?topic=2.0

TvRc
30-03-2008, 13:21
Hostingu je otkazao HDD.... ako je admin uzeo backup to ce spasiti postove.
to pise...
NEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
kolke su sanse da sve postane normalno????

Haki
30-03-2008, 13:24
nisam obracao veliku pažnju na forum osim prvi dan kad sam se regao ali koliko je bilo postova?

TvRc
30-03-2008, 13:34
oko 200.... =S
a bas sam si nabildo post count i bio sam daleko prvi xD
a sad je sve propalo, svi dogovori... sveeee

Haki
30-03-2008, 13:44
oko 200.... =S
a bas sam si nabildo post count i bio sam daleko prvi xD
a sad je sve propalo, svi dogovori... sveeee
spammeru :D

Dropper
30-03-2008, 13:56
sta cemo sad?

Haki
30-03-2008, 14:12
sta cemo sad?
ja sam plexi dao id i pass a koliko viidm njega nema,pa neka netko kreira acc i onda se logira sa ID: admin PASS: admin pa sebe stavi kao admina i napravi neke teme...

TvRc
30-03-2008, 14:31
ma jel se moze novi forum napravit... meni sve ovo sad sjebano...

Dropper
30-03-2008, 15:08
ja sam za , napravite novi forum , ali nemoj bogati opet na ovom cro-mmorpg siteu nego negdje drugo!

TvRc
30-03-2008, 15:28
cini se da je neko promijenio pass dok sam ja ime mijenjao...
ja promijenim u TvRc, mislio sam opet forum obnovit... i onda nece pass
daj pliz ak neko bude radio forum nek mi da ime i pass... da uredim malo

EDIT: ma zapravo sam mi recite gdje mogu napravit forum i napravim ga, bit cu admin i uredit cu forum i pobrinut cu se da se forum rasiri...

Plexihack
30-03-2008, 19:03
Da,to je do hostinga,a ne do stranice...i najboljima se desi

Neko je išao login sa adminom i mijenjao pass pa sad nitko nemože ući... :(

Haki,možeš reset SMF-a?

Haki
30-03-2008, 19:07
@ pp

Dropper
30-03-2008, 19:09
pa napravite opet na onoj stranici forum!

Haki
30-03-2008, 19:13
pa napravite opet na onoj stranici forum!
zar nije na istoj?
http://cro-mmorpg.com/rohan/

TvRc
30-03-2008, 19:50
je... dao mi je ime i pass
sad cu uredit i javim vam

DJ Not Nice
30-03-2008, 20:32
Daj admin prava plexiu, i radite backup ako je moguće : )

TvRc
30-03-2008, 20:43
evo uredio sam malo forum, dodo sam podforume... etc. jos par stvari i gotovo, moram jos pravila napisat...

EDIT: evo http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php
napiso pravila i tak, sad moram ic... vi se regajte

Reaper
04-04-2008, 19:09
Jedna rec za ovu igru........WoW......iako to nemora biti losa stvar.

DJ Not Nice
04-04-2008, 19:38
Par ljudi je upalo na CB, pa svratite na forum i pročitajte novosti, mišljenja iz prve ruke.
http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php

B4j4
04-04-2008, 20:01
zarolat cu rogua :D ili kak se to vec zove na rohanu :D

Haki
04-04-2008, 20:51
zarolat cu rogua :D ili kak se to vec zove na rohanu :D
i ja moram provati ovaj rohan :D

Slayer
05-04-2008, 00:03
igra je predobra i dali tko zna oce li se likovi iz CB izbrisat ili ne?

DJ Not Nice
05-04-2008, 10:15
Likovi iz CB1 u CB2[to sad igrate]Snisu bili brisani, al mislim da će se iz CB2 u OB likovi brisati.

Slayer
05-04-2008, 10:35
jer cujem neke mutne glasine da se nece brisat a imam previse iskustva sa BETAma i prelascima u OB i svugdje se brisalo...

TvRc
05-04-2008, 10:52
ma ja neam blage, al ja brijem da se nece brisat, nebi vam davali UBER iteme da se brise... kak sam ja glup... trebo sam nabavit client... =S

Slayer
05-04-2008, 23:58
Jao 2 puta mi propali itemi sada se sakama tucem :(

crofiren
09-04-2008, 13:31
dal neko zna..
ako skinem sad CB ocu moc isti client koristit kad dode OB ili cu morat ponovo skidat?

ssalG
09-04-2008, 14:05
Uobičajeno se za OB koristi ili CB client + veliki patch ili potpuno izmjenjeni client tako da ti je bolje pričekati da izađe OB prije skidanje clienta.

DJ Not Nice
09-04-2008, 14:06
http://www.cro-mmorpg.com/rohan/index.php

Nije sigurno, možda budu samo patch stavili van pa se update napravi, a možda se bude moralo u potpunosti skidati novi client.
Nije sigurno.

crofiren
09-04-2008, 17:01
dal neko ima onaj problem "RohanOnline is already running"

EDIT:nvm -.-

mogu igrat cb :yuck: e sad.. kak dobit IM bodove??

Carp
10-04-2008, 13:22
moze neko dati link di se moze regati na OB?
hvala

Slayer
10-04-2008, 14:35
http://www.playrohan.comStam se regas :thumbs2:

Carp
10-04-2008, 17:55
cek cek znachi regan sam na closed beta i igro sam sve 5! tajj acc mi stoji ili se brise pa se moram ponovo regati ili koji vrag?

Slayer
10-04-2008, 18:33
bas si noob zasto bi ti brisali stari acc :D LOL xD

Carp
10-04-2008, 22:02
znam daj e tako bilo u SOFTW "noob"! kad izbacuju open betu?

DJ Not Nice
11-04-2008, 08:47
Dovoljno ti je da posjetiš glavnu stranicu Rohana, i sve potrebne informacije ćeš naći.

Al trebalo bi uskoro, sredinom ovog mjeseca.

TvRc
11-04-2008, 12:40
receno je sredinom, sad je zatvorena CB 2 i sad mozda daju CB 3 il fixaju bugove

crofiren
11-04-2008, 16:55
i brisat ce charactere/accove too

"Oh -- and yes, character data will be "wiped" prior to Open Beta" by GM

Zombie
12-04-2008, 16:44
ima se u planu neki domaci guild za ovu igru?
sad sam malo pregledo i cini se jako fora..

btw
u 99% mmo igara likovi iz CB se brisu kada dojde OB... posto vidim da ovdje vise vodite besmislenu raspravu o tome dali ce se brisat likovi ili ne, umjesto da pricate o igri koja je klasa za sta najbolja etc.

DJ Not Nice
12-04-2008, 17:37
Tko je rekao da ne raspravljamoS: )

http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php

TvRc
12-04-2008, 17:59
trešnja ima odgovore za sve xD

PumA
12-04-2008, 19:57
Igra izgleda super jedva cekam! A jel se zna mozda kad izlazi?(ako negdje pise propustio sam post)

DJ Not Nice
12-04-2008, 20:22
Na glavnoj stranici piše da će igra uskoro, prema predviđanjima trebala bi sredinom ovog mjeseca.

Više o svemu na http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php

Outmind
12-04-2008, 20:29
Sam me jedno zanima - grindfest?

Zombie
13-04-2008, 14:29
evo rego sam se na site :)

nadam se da ce skoro OB prije neg nesto novo najdem :|

DJ Not Nice
13-04-2008, 15:06
Ma, ja znam da ću igrati ovo neko vrijeme.

Treba probati i AoC trial verziju kad dođe : )

ScorpiuS
01-05-2008, 09:08
Ako imalo vjerujete IGN-u nećete više govorit da izlazi sredinom ovog mjesec, žalim ali pogledajte sami http://pc.ign.com/objects/849/849311.html

DJ Not Nice
01-05-2008, 11:24
Da, znamo to već.
Najkasnije do 15; ovog nam mjeseca : )

Feel free to join us
http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php

ScorpiuS
01-05-2008, 12:46
1. sry
2. already did

theplaya
02-05-2008, 09:51
pogledao sam bas par filmova o igri i dosao sam do zakljucka da ostajem pri PW, nije me se previse dojmila

Slayer
02-05-2008, 10:22
pw je neizbalansiran, monoton i usrano napravljen, jedino je dobro kad letis i gledas preodlicnu grafiku... ostalo -> sucka

ja cekam da vidim kakva ce grafika bit u ovoj igri ak se nece promjenit, ak ostane ko u closed beti mozda quitam i krenem silkroad ponovo :)

DJ Not Nice
02-05-2008, 12:37
Svi do sada snimani filmovi su na low grafici i postavkama, to je bilo za vrijeme CB, u OB sve će se moći staviti na high detalje.

theplaya
02-05-2008, 13:55
aha, ako uspiju optimizirati igru na razinu perfect worlda molim da netok to objavi tu, jer sa trenutnim requirementsima nemogu ni pomišljati igrati

Slayer
02-05-2008, 22:27
na pw je samo grafika iz daljine dobra ostalo sukka

theplaya
03-05-2008, 09:14
ma briga me za grafiku, samo me zanima jel mogu igrat ili nemogu

DJ Not Nice
03-05-2008, 11:28
Pa najvjerovatnije ćeš moći, samo ne na većim postavkama.

ScorpiuS
03-05-2008, 17:49
Ma svi ti Online MMO nisu previše zahtjevni i svatko ih može pokrenut jer sam ja i PW instalirao i pokrenuo SA 1.1 gHz, 512Mb RAM, 128 grafa.

Rang€r
03-05-2008, 19:44
ja sam sad gledo i perfect world i rohan, i fakat neznam koji qrc je tak posebno u tim igrama? čisti c/p WoWa s nekim preinakama, al na kraju cilj ostaje isti i sve se svodi na isti, mislim da mnogi znaju što...

ssalG
03-05-2008, 20:51
A WoW je inače vrlo originalna igra :wink: .

DJ Not Nice
03-05-2008, 20:59
Pa čuj, ima nešto, al ti to en možeš vidit jer nisi pravi mmovac :yuck:

:wink:

crofiren
05-05-2008, 18:59
ma i ja sam mislio ostat na pwu jer mi je komp jedva zivio dok sam igro CB roahana... do danas kad sam iso prvi put u aoe party
-da bi bio koristan moram imat potione iz item malla jer sam priest O.o ..i..
-bila krizma u nedjelju :D $.$ sad jos malo od staraca izmolim pa kupim nova sranja i onda ce valjd bolje bit sa rohanom
-i briga me sto je wizard crno bijel igrat cu s njim
-i točka (.)

ScorpiuS
05-05-2008, 20:38
Blago tebi ja se jednostavno nemogu odlučit između Assassina i Dekan Dragona, možda ću lakše odabrati kad vidim sve karakteristike.

DJ Not Nice
05-05-2008, 22:01
Već odlučio još dok sam igrao Legend of Ares, uvijek Warrior : D

grizli
05-05-2008, 22:16
nego kad ce OB vise :rambo: :rambo: :rambo:

ja cu bit zmajic, nego koliko sam skuzio dekaron se kasnije( puuuuuno kasnije) moze pretvorit u zmaja, el???

DJ Not Nice
05-05-2008, 23:26
Tako je, moći ćeš se u zmaja pretvorit, a i baratat s dual oružjem.
Inaće imap koplje, al u određenim situacijama[skill]Smoći ćeš prelomit to koplje i koristiti određeno vrijeme dva mača.

: D

crofiren
06-05-2008, 14:11
opet se dvoumim :kill:
scout ili wiz
oboje imaju aoe sto mi je najvaznije :D inace sam mage ali i bow mi se svida

e da jos nest, igro sam CB al se nesjecam a neda mi se trazit
na svakom lvlu dobijem 4 ili 5 stat pointa?
i 1 skill point?

DJ Not Nice
07-05-2008, 22:42
7.svibanj 2008, od OB još niš, malo su ga sad pretjerali, prošlo je više od mjesec danaS: )

crofiren
08-05-2008, 09:54
8.svibnja 2008. jos uvijek nist

FarexLore
08-05-2008, 18:25
hehe..ko ceka taj doceka... :P

ScorpiuS
09-05-2008, 13:05
Potpuno ste opravdani ja nemogu da čekam otvaranje servera pošto več imam instalirani client.

crofiren
09-05-2008, 21:31
nece ni do 15.5. izac

DJ Not Nice
09-05-2008, 23:09
Da, igra će izać u OB poslije 15. ovog mjeseca, sad je samo pitanje kada!?

Uglavnom, dodat će par novih stvari kojih nema u orginalnoj verziji.
Te nešto što do sad nije viđeno u MMOima, neka vrsta Trade Centra???

Živi bili pa igrali : D

ScorpiuS
10-05-2008, 06:04
To sam već vidio u RuneScapeu i ako će to biti isto onda ćeš tamo ostavit sve što želiš poradt i čekat dok netko ne ponudi cjenu.

streetrace777
10-05-2008, 08:08
Ja oso WoW igrat tako da neznnam dali cu uopce Rohan pocet :D

DJ Not Nice
10-05-2008, 10:25
You Will, That's An Order Young Man : D

Skineš ga, instalaš i probaš par sati s nama.

Carp
10-05-2008, 23:03
ne mogu docekati!!!

ste skuzili kako se 10 lla moze nabiti u onom training kampu i zaradit pun k golda? :d
bar sam ja tak radio...

Lord Ragnarok
12-05-2008, 19:12
imam prob s registarcijom na njihovom forumu (nemogu se loginati da me ubijes) no nvm to, pitat cu ovdje.

posto planiram igrati dekan knighta (gogogo dragon form)
na lvl7 dragon formtraje 10 min, a kolki je cd tog spella?
da li se vise isplati ici u dragon ili u separation mode?
sto je od toga 2 bolje za pvp i gvg?
da li se izgled zmaja moze birati ili je on za svakog usera isti? (znaci da ja sam mogu mjenjati boju koze, da li ce imati neku ''grivu'' na vratu i te sitnice)

i di dovraga skinuti igru??!! na njihovoj stranici mi izbacuje ''comming soon'' kad stisnem za dl. (znam da je cb, ali rade cu sad skinuti igru kad nije guzva nego kad bude masina guzva)
kolko je igra velika i koliki je onaj patch velik?

DJ Not Nice
12-05-2008, 19:44
Ovaj mjesec bi igra trebala u OB, i bit će dosta servera s kojihi ćeš moći skinuti dotičnu igru ^^
Bez brige

Ostale odgovore možeš pronać na>
http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php

Lord Ragnarok
12-05-2008, 20:20
ty, idem tamo propitati ekipu malo detaljnije :)

ScorpiuS
12-05-2008, 20:50
Beta će brzo a ja se još nemogu odlučit hoću li Dekan Dragona ili Assassina.

crofiren
13-05-2008, 20:49
od ovog silnog cekanja i citanja o igri mi se vise nece dat igrat kad izade :hangin:

Zica
13-05-2008, 20:52
od ovog silnog cekanja i citanja o igri mi se vise nece dat igrat kad izade :hangin:

zato se vrati u Perfect World :D

theplaya
14-05-2008, 16:47
od ovog silnog cekanja i citanja o igri mi se vise nece dat igrat kad izade :hangin:

zato se vrati u Perfect World :D


da vrati se firen, pobogu trebamo EPe tamo, kamo god da krenemo falis nam

DJ Not Nice
14-05-2008, 18:20
Ej, ovo je Rohan topic, trebali bi napraviti Rohan Vs. PW xD

Ma, ja što više čekam to mi se više igra : )

theplaya
14-05-2008, 19:48
:) srry onda, btw koliki je client od rohana, da e listam i trazim kao luđak plz recite, mozda ga isprobam kad ga toliko hvalite, e da i link molit cu :)

crofiren
14-05-2008, 20:46
instalacija je oko 1.7gb a kad instaliras je oko 6gb
aha da link http://www.playrohan.com

i da rohan topic je 11. od 200 topica po broju postova u MMOG-u, a igra jos nije ni izasla xD
that suppose to mean something

ili se dugo ceka... ili je igra dobra... ili oboje?

DJ Not Nice
14-05-2008, 21:33
Isto dok smo čekali PW, štancali smo cijelo vrijeme postove o novim stvarima.

Za Rohan je malo drugačije, imamo RohanCRO forum pa tamo pretežito raspravljamo.

crofiren
15-05-2008, 19:26
sexy screenshoti :D (http://www.flickr.com/photos/abriael/sets/72157603983350097/show/)

ScorpiuS
15-05-2008, 20:13
[Onaj kulerski zvižduk kad vidim neku dobru]
Samo što su modni dodac previše fantazypogotovo naočale.

FarexLore
18-05-2008, 17:37
Evo dok se ceka par zgodnih TownshipBattle filmica iz JP verzije Rohana
ThpnTpoJ ... re=related (ThpnTpoJaWI&feature=related)
248d2fgs ... re=related (248d2fgsHqg&feature=related)
4Eq0gNuV ... re=related (4Eq0gNuV2UQ&feature=related)
filmici su kvalitetni (muzika ne :P ) isplati se pogledati :rambo:

crofiren
18-05-2008, 21:18
samo pornici... daj neki video o rohanu :D

Carp
18-05-2008, 23:03
ja cu izludit od cekanja... svaki dan barem 3 puta odem na site kad me tamo stalno docekuje onaj shit open beta lounching soon... :|

crofiren
19-05-2008, 12:56
ja svaki put kad upalim komp odem prvo na
http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php
pa onda na
viewtopic.php?f=21&t=22388&st=0&sk=t&sd=a&start=165 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=21&t=22388&st=0&sk=t&sd=a&start=165)
i onda na
http://www.playrohan.com/?page=home
i kad se uvjerim da nigdje nepise da je rohan izaso odem igrat nest xD

DJ Not Nice
19-05-2008, 21:06
Rohan 27.5 ove godine ^^Sulazi u OB.

ScorpiuS
19-05-2008, 21:17
Uh, odlično još samo 8 dana do meni najočikivanijeg MMO-a.

grizli
19-05-2008, 21:46
ako nebude lovit cu nekiga sa tupom sikirom :kill:

Carp
20-05-2008, 09:04
hmmm cini mi se da nisu obrisali acc-ove. sad sam se pokuso ponovo regati ali kaze mi da je email adress in use...

DJ Not Nice
20-05-2008, 09:08
xD
Pa naravno da nisu brisali acc, izbrisali su ti likove s kojima si igrao ako si igrao u CB.

Carp
20-05-2008, 09:08
ajoooj koiji shit -.-

crofiren
20-05-2008, 12:45
ajoooj koiji sladoled -.-

procitaj sta mi pise u potpisu

streetrace777
20-05-2008, 12:47
Imat cu 10 dana uzivanja dok ne pocne posao :D

Inace Cherry radis di ovo ljeto ?

crofiren
20-05-2008, 13:01
evo zaokruzio sam 27. na kalendaru :D

DJ Not Nice
20-05-2008, 13:06
Hehe, zaokružio, ja sam sve ostale dane u tom mjesecu prekrižio i dao uvečat 27. xD

Hmhm, morat ću 180 sati prakse, bit će mi dosta da pola odradim.
A nakon toga neznam, imaš kakav poslić? : )

crofiren
20-05-2008, 17:12
mislis pornić?

TvRc
20-05-2008, 17:38
LOOOL
ccc, kućni uradak... lol

crofiren
20-05-2008, 18:56
dokumentarac o ljudskim odnosima

TvRc
20-05-2008, 19:12
kako nastaju djeca: mit ili stvarnost?
lol

DJ Not Nice
20-05-2008, 20:45
xD
Sad ću vas prijaviti modu da popijete opomenu :P

E da, sa sutrašnjim danom još samo 7 dana do OB.

streetrace777
20-05-2008, 20:59
Ma ja sebi nasao posao gore na green gardenu u sijani. Malo kartinge vozit :D. 10.6 krece tak da ujutro skola a popodne posao :D

crofiren
20-05-2008, 21:14
znamo brojat
...neki

TvRc
21-05-2008, 13:01
ou jea
siks mor dejz :bravo:

crofiren
21-05-2008, 13:03
ou jea
siks mor dejz :bravo:

ne pise se tako, daj da te ispravim
ou jeaH!
siks mor dejz :bravo:

DJ Not Nice
21-05-2008, 13:30
Na Greenu, baš sam bio prije koji tjedan gore se mal vozio, možda i danas otiđemo da probamo po kišici.
- - -

Nego, da se vratim na topic, ja definitivno igram s Human, još da nam samo street kaže s kojim će on i da će prestati igrati fokin WoW S^^

crofiren
21-05-2008, 15:09
wow sux, elfica777

streetrace777
21-05-2008, 17:14
Na Greenu, baš sam bio prije koji tjedan gore se mal vozio, možda i danas otiđemo da probamo po kišici.
- - -

Nego, da se vratim na topic, ja definitivno igram s Human, još da nam samo street kaže s kojim će on i da će prestati igrati fokin WoW S^^

A ja cu sa onim kojim i ti., dakle Human :D

grizli
22-05-2008, 09:04
ja cu probat sa dekaronom pa da wiđam kako to ide

crofiren
24-05-2008, 09:26
mozete updateat rohan :D poslje cu stavit info kolko dugo sam updateao i kolko prometa potrosio

streetrace777
24-05-2008, 09:38
Moram ga prvo install :D

crofiren
24-05-2008, 11:06
evo updatealo se oko 50mb bio sam afk sat i po pa neznam kolko se dugo updatealo

TvRc
27-05-2008, 07:29
today is the day... ja cu malo kasnije pocet igrat... neam client... LOL :oops:
svaki put idem rec frendu i zaboravim, danas cu mu rec tak da cu vjerojatno sutra pocet pwnat :rambo:

DJ Not Nice
27-05-2008, 08:28
Ja sam jučer skinuo, danas update napravio, trenutno čekam otvaranje servera.

crofiren
27-05-2008, 08:44
me too
a usput pisem i lektiru >.<
jos 19 sati

Stryder
27-05-2008, 09:31
jel će bit client na novom pcp dvd-u?
ak neće onda ću ga skinit :)

streetrace777
27-05-2008, 09:34
Meni sve updejtano samo cekam da se serveri otvore :)

Duke of Earl
27-05-2008, 11:48
Imam jedno pitanje. registriro sam se, i kad pokusam skinut Client-a direktno s njihovog servera, oce da instaliram neki NeffyPlugin, pa me zanima sta je to ?

streetrace777
27-05-2008, 12:04
Instaliraj u mozilli to ti je kao client preko kojeg skidas igru. Nije nis opasno

DJ Not Nice
27-05-2008, 12:27
Da, slobodno instalaj, preko njega sam i ja skinuo.

dexich
27-05-2008, 14:14
Danas Open Beta u 20:00h :D :) :D :) :D

TvRc
27-05-2008, 17:20
al jel prema nasem GMTu?

isa
27-05-2008, 17:54
na kom serveru igramo?

DJ Not Nice
27-05-2008, 17:54
Server Silva
Serveri se otvaraju sutra oko 05.00h

ScorpiuS
27-05-2008, 17:59
Tek u pet???
Ma daj a koliko će biti ukupno servera?

DJ Not Nice
27-05-2008, 19:05
Bit će dva servera . . .

http://www.cro-mmorpg.com/rohan

crofiren
27-05-2008, 19:14
Ime guilda: Riders of Rohan
Guild Master: Zicy
Server: Silva
Web: http://www.cro-mmorpg.com/rohan

~U guild mogu uci svi koji komuniciraju na "Balkanskom" jeziku!~

Morph_OS
27-05-2008, 20:00
Ime guilda: Riders of Rohan
Guild Master: Zicy
Server: Silva
Web: http://www.cro-mmorpg.com/rohan

~U guild mogu uci svi koji komuniciraju na "Balkanskom" jeziku!~

ubraja li se i spanjolski u te jezike? :rotfl:

Ma ugl...vidimo se tamo..ign jos nepoznat...moram smisliti nesto kreativno :scared:

crofiren
27-05-2008, 20:12
Isus->Moses->Abraham

Morph_OS
28-05-2008, 08:08
Dobro jutro Rohan :friends:
-play
- disconnected 5101
-hm...ok..lets try again
-play
- disconnected 5101
-((prilicno puno psovki))..no idemo jos jednom
-play
- sto sam ocekivao...
Laku noc Rohan :toilet:

Ako netko ima rijesenje ovog problema neka slobodno napise..
btw ..prva 2 servera su krcata tako da cu igrati na trecem.

Lord Ragnarok
28-05-2008, 08:20
isti problem kod velike kolicine ljudi. sad cekam na off forumu da kazu rijesenje. ako ce ga reci...

DJ Not Nice
28-05-2008, 09:34
Ja igram na Silvi . . .
Iako piše da je pun, svejedno se možete joinat na server.

streetrace777
28-05-2008, 10:36
Ja sjedim na poslu i ne mogu igrat :D

DJ Not Nice
28-05-2008, 15:24
: P
Ja sam već lvl17

ScorpiuS
28-05-2008, 15:27
Ja se nemogu logirat kaže mi "Login Faild" i kako možeš biti lvl17 kad je na stranici još najavljuju Open Betu.

crofiren
28-05-2008, 17:12
Ja se nemogu logirat kaže mi "Login Faild" i kako možeš biti lvl17 kad je na stranici još najavljuju Open Betu.

pa kak ti mozes mislit da jos nema open bete xDDDD

ScorpiuS
28-05-2008, 18:24
Ne mislim ali zašto je na stranici još piše "Prepere for Open Beta". nvm

Spojio sam se na Silvu ime mi je CroScorpiuS

DJ Not Nice
28-05-2008, 18:36
A kako si se ti to spojio na Silvu ako na stranici piše da će uskoro OB?!

Pa već par dana je bilo odbrojavanje za početak OB, i ovdje smo pisali...

Morph_OS
28-05-2008, 19:33
Nekim cudom vise nisam imo dc-ova.
Igram na onom cetvrtom serveru gdje jos nije toliko prenatrpano.

IGN : Zilet

ScorpiuS
28-05-2008, 19:52
A kako si se ti to spojio na Silvu ako na stranici piše da će uskoro OB?!

Pa već par dana je bilo odbrojavanje za početak OB, i ovdje smo pisali...

Samo govorim da mi je čudno da još nisu promjenili str i kao što sam već rekao nvm.

TvRc
29-05-2008, 12:44
http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php?topic=138.0

streetrace777
29-05-2008, 13:03
Jbg grafa na reklamaciji a nemam volje stavljat staru, pa se nadam da ce sutra doci nova pa krecem :)

DJ Not Nice
29-05-2008, 19:28
Evo, lvl22 i nadam se da ću uskoro lvl30 i onda krenut u osnivanje gilda.

Everyone is welcome ^^

Dropper
29-05-2008, 20:17
zasto na official siteu pise prepare for open beta?

DJ Not Nice
30-05-2008, 00:01
Jer nisu promjenili, inače, igra je OB već 3 dana . . .

Morph_OS
30-05-2008, 07:00
prebacio sam se ipak na Silvu (kako ovo zvuci xD)

IGN - Pucko ( polovicni elf koji ima luk i ostale gluposti)

c u :wink:

Dropper
30-05-2008, 09:55
na koji cu onda server???

streetrace777
30-05-2008, 11:53
Cherry sta mi se motas po kvartu :D

DJ Not Nice
30-05-2008, 12:25
Najviše nas je na Silvi.


[Hmhm, ako živiš u Š, jer toje i moj kvart ^^ S]

crofiren
31-05-2008, 07:06
[Hmhm, ako živiš u Š, jer toje i moj kvart ^^ S]
ako živiš u šup..ku/i to jen jegov kvart

theplaya
31-05-2008, 09:46
i kako vam se cini igra u prvih par dana? neda mi se odlazit od PW :). kakav je gameplay? dajte malo opisite.

Stryder
31-05-2008, 13:30
Level 12, Human knight (tank :)) ,server Silva, IGN Stryder

crofiren
31-05-2008, 13:45
formatiro disk i sad idem skinut rohan ono brzina 12kb/s sux
ne samo rohan sve mi sporo skida whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

crofiren
31-05-2008, 13:46
di je tu edit??
formatiro disk i idem skinut rohan opet ono brzina 12 kb/s :O
ne samo rohan sve mi skida sporo
whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

streetrace777
31-05-2008, 16:35
[Hmhm, ako živiš u Š, jer toje i moj kvart ^^ S]
ako živiš u šup..ku/i to jen jegov kvart


Kaj nisi ti na Gregovici. vidio sam te sa veljom neki dan dosli ste busom. Jucer cini mi se :)

DJ Not Nice
31-05-2008, 16:49
Nisam na Gregovici ^^
I'm Šijanac


Trenutno lvl29, trebam predat neke questove i završit ih par i lvl30 : D