PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jako cudan problem...



tydeth
13-04-2006, 21:50
Neznam kako ni otkuda je to doslo, ali trenutno mi ne radi IE kada zelim otvoriti web stranicu, samo stoji blank page i nista se ne dogada iako nije not responding. Uz to mi i nesto sa windows media playerom nevalja, pogotovo kada sam isa pokrenuti neki video na gamespotu (a nije samo na GS) jednostavno stoji i pise connecting cilo vrime. Napominjem da do nedavno je sve radilo.
E sada naravno da ce svi reci da skeniram komp od svega, ali skenirao sam ga sa updatenanim Bitdefenderom 9, i Adaware za spyware, a obadva programa nisu nasli NITI jedan rezultat!??!
Stvarno me ovo zna iritirati i neznam sto cu??!?!?

btw trenutno koristim Operu (za net) i sve radi normalno, ali IE nece!??!

Prince-Artas
13-04-2006, 22:34
spyware?

tydeth
13-04-2006, 22:54
spyware?
a cujes, cak i bitdefender ima za spyware zastitu, i imam onaj adaware, ali probat cu jos koji program za svaki slucaj.

Prince-Artas
13-04-2006, 23:14
za wmp trebaš instalirat codece, a ovo drugo mi je čudno. imam i ja takav sličan problem. imam neki khalmpr.exe proces koji mi se diže sa sustavom. komp skeniran sa adaware, spyboot, zone alarm security suite i ništa :shock:

tydeth
13-04-2006, 23:38
za wmp trebaš instalirat codece, a ovo drugo mi je čudno. imam i ja takav sličan problem. imam neki khalmpr.exe proces koji mi se diže sa sustavom. komp skeniran sa adaware, spyboot, zone alarm security suite i ništa :shock:
da bas sam bia nabavia nove codece i sve, i kada idem na neki divx ili nesto na kompu onda radi, ali kad idem stream sa neke stranice na netu onda nece, samo pise conneting a s vezom se nista ne dogada...
da se radi o mom kompu vec bi ga ja bia formatira :P

Prince-Artas
13-04-2006, 23:40
za wmp trebaš instalirat codece, a ovo drugo mi je čudno. imam i ja takav sličan problem. imam neki khalmpr.exe proces koji mi se diže sa sustavom. komp skeniran sa adaware, spyboot, zone alarm security suite i ništa :shock:
da bas sam bia nabavia nove codece i sve, i kada idem na neki divx ili nesto na kompu onda radi, ali kad idem stream sa neke stranice na netu onda nece, samo pise conneting a s vezom se nista ne dogada...
da se radi o mom kompu vec bi ga ja bia formatira :P

ma neda mi se, formatira sam hard 2 puta u zadnjih 50-ak dana

GrannyKiller
13-04-2006, 23:50
pa probaj surfat u nekom durgom browseru, npr Firefox

meni u njemu sve radi osim Quick time videa. samo mi na tim mjestima pokazuje "potrgani" QT znakić....reinstalacija Quick Timea ne pomaže

tydeth
13-04-2006, 23:57
pa probaj surfat u nekom durgom browseru, npr Firefox

meni u njemu sve radi osim Quick time videa. samo mi na tim mjestima pokazuje "potrgani" QT znakić....reinstalacija Quick Timea ne pomaže
Koristim Operu stari, i po meni puno je bolja od Firefoxa, ali proba sam i sa firefoxom i opet se javlja isti problem.

GrannyKiller
13-04-2006, 23:58
onda neki codec sigurno fali.....

tydeth
14-04-2006, 14:24
onda neki codec sigurno fali.....
Hehe ali kako moze faliti ako je par dana prije sve radilo, a i to ne zahtjeva neki poseban codec kao divx ili nesto,a da ne govorim da imam najnoviji k-lite codec pack.

goGAMERo
14-04-2006, 18:26
Tebi je prijatelju njbolje FORMATIRATI HARD i nanovo instalirati Windowse XP, a i koji k**** će ti IE, to samo još n00bovi koriste!

dugi
14-04-2006, 18:39
goGAMERo majstore probaj IE7beta2 meni je odlican.

goGAMERo
14-04-2006, 18:52
Trenutno koristim FIREFOX i Operu, a kada nabavim Vistu :) onda ide MOŽDA IE7

tydeth
14-04-2006, 23:25
stvar je u tome sto se ne radi o mom kompu inace bi ga ja bia formatira, radi se o laptopu od cace i neznam u cemu je problem i nebi volia nesto zajebat sa virusima pa da mi sere, ionako cu novi komp sada kupovati 8)
ali stvarno me zivcira sto nemogu prokleti video sa GS streamati, to mi je vrlo korisno kad zelim vidjeti kakva je igra i tako to.
ah nista nema veze, cekat cu novi komp...

goGAMERo
15-04-2006, 09:16
Pa ako se toliko bojiš daj ga nekoj STRUČNIJOJ osobi, pa da vidi!

GrannyKiller
15-04-2006, 10:55
joj ljudi, vi bi sve rješavali formatiranjem harda....iskreno ni ja ne znam u čemu je ovdje problem, al formatiranje je dugačak posao...

probaj pokrenut ako imaš neki spremljen restore point od prije.

tydeth
15-04-2006, 11:55
joj ljudi, vi bi sve rješavali formatiranjem harda....iskreno ni ja ne znam u čemu je ovdje problem, al formatiranje je dugačak posao...

probaj pokrenut ako imaš neki spremljen restore point od prije.
Da pogotovo kad su na disku programi kao Autocad 2006 i slicno koji su trebali biti posebno namjestani, sto ja vjeroatno nebi zna da formatiram, a jos je tu pun kurac toga sto caci treba iako ne kazem da se to nemoze sacuvati na drugoj particiji svejedno je to dug postupak, pogotovo kad bi ima puno igra instaliranih...

I ovo nije neki major problem pa mi se neda nositi komp na neki servis... ja se barem nadam da nije neki veci problem :)

Prince-Artas
17-04-2006, 19:06
gledajte sad moj problem. imam nec 3540a s nanovijim frimwareom i ne čita mi ni jedan cd a dvd savršeno.WTF :?

goGAMERo
17-04-2006, 20:12
lol :) prvi put čujem za tako nešto! Jel imaš onaj CD-ROM čistač, probaj sa tim očistit glavu uređaja, može biti! ALi fakat ludo! :wink:

Prince-Artas
17-04-2006, 23:17
lol :) prvi put čujem za tako nešto! Jel imaš onaj CD-ROM čistač, probaj sa tim očistit glavu uređaja, može biti! ALi fakat ludo! :wink:

ja sam čuo da se nesmje čistit s tim cd-om pržilice

tydeth
19-04-2006, 22:49
gledajte sad moj problem. imam nec 3540a s nanovijim frimwareom i ne čita mi ni jedan cd a dvd savršeno.WTF :?
rofl!
Ja imam isti problem na ovom laptopu, samo obrnuto , meni cita cd bez problema a dvd uopce ne pokrece... a nemam pojma zasto :?

Prince-Artas
20-04-2006, 11:47
gledajte sad moj problem. imam nec 3540a s nanovijim frimwareom i ne čita mi ni jedan cd a dvd savršeno.WTF :?
rofl!
Ja imam isti problem na ovom laptopu, samo obrnuto , meni cita cd bez problema a dvd uopce ne pokrece... a nemam pojma zasto :?

jel isto nec kao i moja, i jeli ti tako oduvjek bilo ili je odjednom prestala čitat dvd-e

tydeth
22-04-2006, 13:12
[quote="Prince-Artas":37p0xexx]gledajte sad moj problem. imam nec 3540a s nanovijim frimwareom i ne čita mi ni jedan cd a dvd savršeno.WTF :?
rofl!
Ja imam isti problem na ovom laptopu, samo obrnuto , meni cita cd bez problema a dvd uopce ne pokrece... a nemam pojma zasto :?

jel isto nec kao i moja, i jeli ti tako oduvjek bilo ili je odjednom prestala čitat dvd-e[/quote:37p0xexx]
Ma neki Slimtype combo u laptopu, i bia je cita prije i najedamput presta, a jebiga, da to nije ono nesto sa Starforce zastitom ili nesto?!?!

Sgt. Bull
22-04-2006, 13:33
gledajte sad moj problem. imam nec 3540a s nanovijim frimwareom i ne čita mi ni jedan cd a dvd savršeno.WTF :?
rofl!
Ja imam isti problem na ovom laptopu, samo obrnuto , meni cita cd bez problema a dvd uopce ne pokrece... a nemam pojma zasto :?
meni se isto dogodilo...stvarno ne znam sta da radim,ako ko zna sta da se radi ajd pomagajte molim vas

Prince-Artas
22-04-2006, 14:55
ja svoju reklamiram. još ću malo nadoplatit i uzet ću neki drugi model. vjerojato nec 4570 ili 4571

White
26-04-2006, 20:56
Evo imam i ja jedan mali problem...
U zadnje vrijeme mi treba sve duže da se neki program pokrene! Onak, otvaram ja Word (ili bilo koji drugi program), i čekam minutu da se otvori! A komp normalno radai, ništ ne šteka, mogu sve radit, samo mi treba sto godina da bilo šta pokrenem!! Tak je i sa drugim programma!!
WTF?!?!?

goGAMERo
26-04-2006, 20:58
Virus ili Spyware! TROJAN HORSE

Prince-Artas
26-04-2006, 21:03
Evo imam i ja jedan mali problem...
U zadnje vrijeme mi treba sve duže da se neki program pokrene! Onak, otvaram ja Word (ili bilo koji drugi program), i čekam minutu da se otvori! A komp normalno radai, ništ ne šteka, mogu sve radit, samo mi treba sto godina da bilo šta pokrenem!! Tak je i sa drugim programma!!
WTF?!?!?

format c :fof:

goGAMERo
26-04-2006, 21:10
nema ti druge :)

kak se rimuje, format ce nema ti druge! :fof:

ili nabavi NOD 32 pa probaj sa njim očistiti!

Thoroughbred B
26-04-2006, 22:37
Evo imam i ja jedan mali problem...
U zadnje vrijeme mi treba sve duže da se neki program pokrene! Onak, otvaram ja Word (ili bilo koji drugi program), i čekam minutu da se otvori! A komp normalno radai, ništ ne šteka, mogu sve radit, samo mi treba sto godina da bilo šta pokrenem!! Tak je i sa drugim programma!!
WTF?!?!?DISK DEFRAGMENT i pocisti REGISTRY

Cali
27-04-2006, 01:04
gledajte sad moj problem. imam nec 3540a s nanovijim frimwareom i ne čita mi ni jedan cd a dvd savršeno.WTF :?

identičan problem sam imao sa lg dvd-rom uređajem, odnio sam na reklamaciju u ve-mil i uredno su mi zamijenili nakon tjedan dana...

prijatelju je ista stvar se desila sa samsungovom dvd pržilicom, i flash ni ništa ne pomaže, ni čiščenje leće... nema druge nego reklamacija...

Prince-Artas
27-04-2006, 14:29
gledajte sad moj problem. imam nec 3540a s nanovijim frimwareom i ne čita mi ni jedan cd a dvd savršeno.WTF :?

identičan problem sam imao sa lg dvd-rom uređajem, odnio sam na reklamaciju u ve-mil i uredno su mi zamijenili nakon tjedan dana...

prijatelju je ista stvar se desila sa samsungovom dvd pržilicom, i flash ni ništa ne pomaže, ni čiščenje leće... nema druge nego reklamacija...

danas su mi javili da dođem po novu