PDA

Pogledaj cijelu verziju : Free forumi i njihovi admini



Plexihack
25-03-2008, 21:56
Evo,danas sam svjedočio tome,kako lik dolazi na neki PS forum,odgovara na teme drugih ljudi i daje link na svoj forum(pokupio bananu :D )

Ajde,ok...ali....taj forum je na jednoj od onih stranica koje ti dopuštaju da napraviš vlastiti forum u roku od 5 minuta i to čak besplatno!
Svaki klinjo radi svoj forum sa 3 korisnika,reklamira ga i kad mu dosadi,pusti taj forum i napravi novi...(infinite loop)...

'ebem vam mater,ako neznate postaviti vlastiti forum na nekom besplatnom hostingu,onda ni ne zaslužujete imati forum.

Ti vaši prokleti forumi su puni reklama,imaju 3 korisnika u križ i vi se preseravate s tim forumima...

Još najbolje kad vidim neki "super-hakerski" forum napravljen na nekoj takvoj stranici...ili neki forumi di likovi rade igre (game maker) i imaju takve forume...dođe mi da ih idem prebit...mater im govnarsku

Damn,pa lakše je naći fakin hosting(besplatan),skinuti SMF,uploadati ga i postaviti sve u dvije minute...bez reklama,brza veza i veća šansa da će biti nešto od toga...

Ali ipak,najgori su mi admini...klinjo ošao na ogejm forum,pročitao dva tutoriala u onoj (retardiranoj) fan art sekciji,napravio 3 siga i dizajn za neki web koji je pokupio iz nekog tutoriala,i sada on kaže da je pro u PS-u i radi svoj forum...onda ga ide uokolo reklamirati,pa mu dođu dva korisnika koji dobiju rank moderatora jer su se prvi registrirali... :twisted: :twisted: :kill: :kill:

Wasteful
25-03-2008, 22:30
ah... dosadno im je u zivotu. moraju imat SVOJ forum. moraju imat "moć"...

steelz
25-03-2008, 22:33
jao kako im se da gube vrijeme :?

cevap
26-03-2008, 08:48
a kuzis da ti likovi ne zeli bit podlozni nekim drugim adminima, ne zele imat nizi rang, pa onda rade svoj da bi oni mogli bit glavni, a nakraju im to dosadi za par dana, ili jednostavno niko ne dode, ali u vecini slucajeva takve stvari brzo propadnu

FioPro
28-03-2008, 15:01
Gle, znam koga to ide... Ja sam to otvorio za naš razred... nas tridesetak se regalo i zaključao sam registracije... I ne treba nam više korisnika... A ti se odmah žestiš...

Plexihack
28-03-2008, 15:06
Gle, znam koga to ide... Ja sam to otvorio za naš razred... nas tridesetak se regalo i zaključao sam registracije... I ne treba nam više korisnika... A ti se odmah žestiš...

Erm,ja još nisam ni znao da ti postojiš,to nije direktno namijenjeno tebi...

FioPro
28-03-2008, 15:09
Gle, znam koga to ide... Ja sam to otvorio za naš razred... nas tridesetak se regalo i zaključao sam registracije... I ne treba nam više korisnika... A ti se odmah žestiš...

Erm,ja još nisam ni znao da ti postojiš,to nije direktno namijenjeno tebi...

Ali si me uputio na ovu temu... tak da... Enivej, nama ( razredu ) ne treba više od tog free foruma... A jednog dana u ne tako bliskoj budućnosti možda idem isprobavati sa phpBB-om...

NiGHTSEEkER
28-03-2008, 15:30
mah djeca, ev ja se jucer regao ovdje, clan sam na codhr.com vec dugo (previse), i to su vjerojatno jedini forumi (public) ne kojima sam aktivan.. tako da..
btw pozz svima :D

Sybelius
30-03-2008, 16:42
Možda su ona tri registrirana lika samo jedna osoba pa tip raspravlja i djeli mišljenja sam sa sobom. :)

Maloki
30-03-2008, 17:14
pročitao dva tutoriala u onoj (retardiranoj) fan art sekciji

Zašto retardiranoj? Fan Art je odličan dio ogejm foruma (dobro, nije što je nekad bio ali i dalje je dobar).

A što se tiče free foruma - oni su prihvatjlivi ako su za neki klan, razred ili tako nešto, ali kada si ekipa umisli da je lagano vodit forum, pa si napravi i počne žicat ljude da se registriraju - to ne valja. Forumi će na kraju postat kao blogovi - ljudi će se registrirat na njih i ostavljat komentare tipa "E SUPER TI JE FORUM BAŠ JE CARSKI AJDE DOĐI NA MOJ I REGAJ SE PA POSTAJ BIT ĆE SUPER LOL HEHEHEHEHEHE POZZZZZZIĆ!!!!".

Plexihack
30-03-2008, 18:58
pročitao dva tutoriala u onoj (retardiranoj) fan art sekciji

Zašto retardiranoj? Fan Art je odličan dio ogejm foruma (dobro, nije što je nekad bio ali i dalje je dobar).



Nije sekcija retardirana,nego neki članovi...imao sam iskustva sa likom koji je meni govorio da neznam radit u PS-u jer nisam pro u sigovima i da je on semi-pro,zato je +-xymw...

A ono,radi 2 mjeseca u PS-u a ja dvije godine ^^

Maloki
30-03-2008, 23:32
ne brini, takvih ćeš debila nać posvuda. Znam ja kad sam došo na citrus :)
Al ajde, dosta o tome.

Dreamer Deceiver
21-04-2008, 15:52
ja imam forum :(
free
na kojem nema žive duše...
prodajem ga za pivu :|
skoro pa 100 usera
zadnjih meseci nema žive duše

Ukupno postova: 15087.
Registriranih korisnika/ca: 87.

ScorpiuS
21-04-2008, 18:50
J sam jednom imao jedan forum ljepo sam ga uredio cjelu sam temu bi preuredi a došlo tek 56- ljudi i to su bili oni s MSN-a.

Ogg The Dogg
22-04-2008, 22:07
postaje li forum ko blog?? :o