PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zasto uvijek meni ??!!



Srle
25-03-2008, 21:37
Pre par mjeseci postao sam slican problem na i dobih odgovor koji mi je pomogao.Ali sad imam veliki problem: Sve igre koje instaliram ne mogu pokrenuti zbog nekieh direct X gresaka. Ne budem ja lijen te instaliram direct X 9.0c. Medjutim dxdiag mi javlja da je instaliran 9.0b, i da mi neki fajlovi DX- a ne valjaju. reinstaliram SP 2 u nadi da ce to proci ali problem isti. Zna li iko kakvo resenje koje ne ukljucuje termin "formatiranje" u sebi?

Wasteful
25-03-2008, 21:44
reinstalacija igra, drivera za grafu, directxa... ak si to probo onda ... reinstall win

The Boz
25-03-2008, 22:22
Obriši windowse pa ih digni ponovo. Eto, nisi ništa formatirao :P

Dropper
25-03-2008, 22:36
:roll: :wink: sumnjam da ovdje mozes nesto napravit bez formatiranja !


the boz: covjek je rekao da je reinstalirao sp2 to znaci windowse!

The Boz
25-03-2008, 22:44
Nope. Čak štaviše, instaliranje ili reinstaliranje IKAKVOG SPa na išta što se koristi više od jednog dana je kvalitetan recept za katastrofu i format.

Srle
26-03-2008, 11:33
Da opet ne citiram naslov
Kao sto rekoh reinstalirah SP2 i nista se nije desilo.Taj SP2 dobih od prijaltelja.Ali ja sam u jednom trenutku izgubio cd pa sam istog prijatelja zamolio da mi opet isti nareze.Situacija sledeca: jutros probam instalirati SP2 sa tog drugog cd-a... i dx 9.0c instaliran. Znaci problem rijesen. Od istog lika dobih dva ista cd-a i dva razlicita rezultata..... cuo sam mitove da microsoft muci ljude ali nisam vjerovao dok nisam na svojoj kozi osjetio. Ali u svakom slucaju hvala na pomoci

Durin
26-03-2008, 13:46
Daj točan error koji ti daje kada pokušavaš pokrenuti igre.
Edit:Problem riješen.Mislio sam da ima isti problem kojeg sam ja nekada imao i kojeg sam uspješno riješio.