PDA

Pogledaj cijelu verziju : emailovi preko mobitela



NoNCoNFoRMiST
25-03-2008, 00:46
na koju je to foru besplatno (ili se varam :rotfl: ) ?



samo se podesi podaci da mozes provjeravat postu...ali kolko znam moras bit ovaj preko pc-a spojen na net da bi vidio postu...

jel se trose sta pare na mobu? dok ja citam svoj mejl..ne kuzim na koji nacin to radi.



e...da..i kolko kosta trackID? kad idem provjerit pjesmu jednu recimo

McPingvin_v2.0
25-03-2008, 00:54
Teško za pogodit podforum, majko mila...

Luka
25-03-2008, 00:54
besplatna je sama usluga, ali se plača potrošeni promet i vrijeme provedeno za skidanje poruka (ili samo naslova poruka, ovisi o postavkama)

radi na principu da se mobitel spoji na internet, poveže s serverom na kojem su poruke i skida ih na tvoj mob

trackID šalje dijelove pjesme i prima povratnu informaciju, sama usluga je besplatna, provjeri kod davatelja usluga koliko se naplačuje promet i provedeno vrijeme

McPingvin_v2.0
25-03-2008, 00:55
Elem, nije to ništa besplatno nego se naplaćuje surfanje prema cijeniku tvoje mreže. Ide se preko GSM-a/ GPRS-a/ čeg_god, tako da možeš i na cesti gledati mail.

streetrace777
25-03-2008, 09:03
Ili recimo ako imas Vip mozes stavit na njihovom mailu da ti dolazi na mob, a sa recimo ako imas Gmail samo preusmijeris postu na Vip acc i onda ti sve sto ti stigne na mail dolazi na mob :)

NoNCoNFoRMiST
03-04-2008, 18:57
besplatna je sama usluga, ali se plača potrošeni promet i vrijeme provedeno za skidanje poruka (ili samo naslova poruka, ovisi o postavkama)

radi na principu da se mobitel spoji na internet, poveže s serverom na kojem su poruke i skida ih na tvoj mob

trackID šalje dijelove pjesme i prima povratnu informaciju, sama usluga je besplatna, provjeri kod davatelja usluga koliko se naplačuje promet i provedeno vrijeme

ima li neko link do te stranice gdje je cijenik?

thx

ja se ne snalazim baš

mreža mi je VIP

croat1gamer
04-04-2008, 08:21
sluzbene stranice http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8717745S(<--- nadam se da ovi od t-coma nisu vidjeli gdje sam sad bio :D)
ako ides na gprs potrudi se da mailovi imaju sto manje podataka jer se tu naplacuje kolicina podataka, ali je brzi
ako je preko cds (ili tako nekako) onda se naplacuje vrijeme ali je sporiji
gprs je oko 56 kbps, cds je oko 36 kbps
na t mobile je cca. 300 kb (jedna igra za mob) skidanje podataka oko 10-12 kn