PDA

Pogledaj cijelu verziju : Connection Interupted



Black_One.
24-03-2008, 13:54
Lucky Guy... igro mapu Road to Jalalabad [BF2]S,ljepo se ja zakempo, aimao kad odjedno ovo :cry:

http://img.photobucket.com/albums/v296/lollollol/bf2-20071124-155332.png

Blacky_123
24-03-2008, 13:56
Ooooo solidno..
Jesi siguran da tip nema neki cheat :D :D
Ovu sliku si moram spremit, ovak ga lijepo naciljas i onda ovo
Brijem da bi moj ADSL ruter letil kroz zatvoren prozor :D

Black_One.
24-03-2008, 14:20
Ooooo solidno..
Jesi siguran da tip nema neki cheat :D :D
Ovu sliku si moram spremit, ovak ga lijepo naciljas i onda ovo
Brijem da bi moj ADSL ruter letil kroz zatvoren prozor :D

skoro je i moj završil u susjedovom dvorištu :-x :D

W3DR4N
24-03-2008, 14:24
To može biti i do njihovog servera.

Rang€r
24-03-2008, 14:53
joj to mi se cesto desi na kod starog na kompu jer ima wireless, jucer sam opet probavo COD4 i na 4 covjeka na serveru je izdrzo 3 mnute :D

na svom kompu rjetko kad jedino kad fakin T-Scum nes ujebe....

Black_One.
24-03-2008, 15:05
jedino kad fakin T-Scum nes ujebe....

amen brother

Marcellius09
24-03-2008, 15:53
uh koliko mi se ovo puta desavalo u cod 4 :-x

Korpse
24-03-2008, 17:20
ja kada wireless donesem u sobu bude uber, a kada je u kući, moram naći poziciju i tako ostati i ne smijem se pomaknuti, kako me poslije sve boli...

W3DR4N
24-03-2008, 18:21
Ove T-scum fore su isfurane do zla boga.

Danas je toliko velika potražnja za gaming serverima da svatko želi omastiti brk u poslu. Zato ekipa kupuje gomile nekvalitetnih servera i ugovora s lošim providerima ne bi li ponudili nešto niže cijene zakupa od konkurencije. Zato se često događaju oscilacije u pingu, masivni dropovi igrača, gašenja u prime timeu (20:00-23:00) i slične gluposti.

T-com je vrhunski internet pružitelj. Na drugim operaterima veza zna puknuti na par dana bez objašnjenja tehničke službe zašto je to tako. Na nekim svako jutro i večer pod navalom korisnika net uredno ne radi, ili je prespor. Doista, zašto koristite T-comove usluge kad su toliko loši.

Long story short, pljujete po totalno krivim ljudima.

Rang€r
24-03-2008, 18:25
Ove T-scum fore su isfurane do zla boga.

Danas je toliko velika potražnja za gaming serverima da svatko želi omastiti brk u poslu. Zato ekipa kupuje gomile nekvalitetnih servera i ugovora s lošim providerima ne bi li ponudili nešto niže cijene zakupa od konkurencije. Zato se često događaju oscilacije u pingu, masivni dropovi igrača, gašenja u prime timeu (20:00-23:00) i slične gluposti.

T-com je vrhunski internet pružitelj. Na drugim operaterima veza zna puknuti na par dana bez objašnjenja tehničke službe zašto je to tako. Na nekim svako jutro i večer pod navalom korisnika net uredno ne radi, ili je prespor. Doista, zašto koristite T-comove usluge kad su toliko loši.

Long story short, pljujete po totalno krivim ljudima.

da onak slucajno je da mi je ping 999 i pise cnnt interupted i isto vrjeme nemrem radit nista prek neta... do servera mos mislit...

t-scum koristim jer nazalost nema konkurencije i da je ima, jedva sam starce na ovo nagovorio...

croat1gamer
28-03-2008, 17:04
Ove T-scum fore su isfurane do zla boga.

Danas je toliko velika potražnja za gaming serverima da svatko želi omastiti brk u poslu. Zato ekipa kupuje gomile nekvalitetnih servera i ugovora s lošim providerima ne bi li ponudili nešto niže cijene zakupa od konkurencije. Zato se često događaju oscilacije u pingu, masivni dropovi igrača, gašenja u prime timeu (20:00-23:00) i slične gluposti.

T-com je vrhunski internet pružitelj. Na drugim operaterima veza zna puknuti na par dana bez objašnjenja tehničke službe zašto je to tako. Na nekim svako jutro i večer pod navalom korisnika net uredno ne radi, ili je prespor. Doista, zašto koristite T-comove usluge kad su toliko loši.

Long story short, pljujete po totalno krivim ljudima.

da onak slucajno je da mi je ping 999 i pise cnnt interupted i isto vrjeme nemrem radit nista prek neta... do servera mos mislit...

t-scum koristim jer nazalost nema konkurencije i da je ima, jedva sam starce na ovo nagovorio...
imas vip, optimu i b-net :P
volio bih probati b-net jer sam cuo da je dobar zbog vremena odaziva (ili tako necega [ 8 ms je])

ali ping je povezan i sa konfom i kvalitetom servera
evo primjer na jednom kvalitetnom serveru
trenutna konfa:
geforce 6600 gt, 512 ram,athlon 64 +3000
ping je 150-200
stara konfa:
geforce 4200 gt, 256 ram,p4
ping je 200-300

dok mi je na nekom nekvalitetnom sereru bio sa trenutnom konfom +300 i jednom je cak skocio na 1500
igra je soldat

cropir
28-03-2008, 17:29
a ono, imao sam ja trenutaka kad nisanim lika i netko me skine.


za pola sata bi imao brand new miš na stolu, iz ve mila, i potrgane djelove starog bi bacio, i sve gg.

Sterpo
29-03-2008, 11:41
meni se slična stvar dogodila u avionu baš kad sam se obrušavao na neprijateljsku bazu :)

inače, nemam nekih problema sa tekomom :roll:

Jerry
29-03-2008, 11:54
doh,ja sam imao malo malo,sad kad sam na iskonu,sve supach :)

big bang
29-03-2008, 12:16
lakse je svu krivnju svaliti na t com
nego traziti krivce


ja jos imam dial up
probao sam igrati cod2

stekalo je toliko da sam vidio lika svakih 5 min


trebao mi je adsl doci do kraja ovog mjeseca
al koliko vidim nista od toga

T-COM JE KRIV

kikl0p
29-03-2008, 13:21
ima t-com vec vise od godinu dana i nemogu rec da su losi tu i tam se zna desit da veza oslabi al to je rjetko mozda jednom u 3mj

cropir
29-03-2008, 14:31
meni nikad nije pukla u igrama veza.

croat1gamer
29-03-2008, 17:11
lakse je svu krivnju svaliti na t com
nego traziti krivce


ja jos imam dial up
probao sam igrati cod2

stekalo je toliko da sam vidio lika svakih 5 min


trebao mi je adsl doci do kraja ovog mjeseca
al koliko vidim nista od toga

T-COM JE KRIV
nagadam:starci su narucivali preko telefona?

ja sam cekao 1.5 mjesec da bi stari otisao u najblizu t-com poslovnicu (15-20 min voznje) i adsl dode za 1-2 tjedna

krivi one tipove na telefonima u t-comu
oni su krivi, oni

Plexihack
31-03-2008, 19:07
Danas igrao Last Chaos i izleti poruka (doslovno ovako)

You has be disconnected from servers.

Ogg The Dogg
31-03-2008, 19:19
tcom je skuplji od "konkurencije" ali zato,barem u Codu2, ima manje pingove na daljim serverima. a što se tiče pucanje veza, to vam ovisi od centrale do centrale. u Našicama se ljudi nikad ne žale ni na kojeg ISP-a zbog veze

NiX4
01-04-2008, 20:26
daj vi možete se samo pokaopat . bi vidio da ste na mojem mjestu. brijem da bi u vrapću završili

meni svaki da veza pukne po par puta i nemogu TV gledati jer imam MaxTv a ni na net ići.

veza mi već 2 godine puca par puta svaki dan. :twisted:

jesam zvao sam ih.

Mahadeva
04-04-2008, 16:49
ja imam b-net i tcom. sa bnetom nikad problema, a kod tcoma mi je pucala veza, nazvao ih i sredili mi. Tako da se ni na njih nemogu pozaliti.