PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem na početku



Kopec
22-03-2008, 17:35
Bok... Prije nekih pet-šest dana sam nabavio Morrowind... :D
Normalno počeo igrat, pratio quest i sve to....
Došo sam do djela kad moram po dwemer puzzle box u ruševine i zapeo...

Naime... Kad sam dobio quest odmah sam otišao tamo...
Bio sam drugi level, al sam si složio u mages guildu neku pre jaku magiju pa sam bez problema poubijo sve u ruševinama. :twisted: Nisam mogo otvorit jedna zaključana vrata, mislio sam da je box iza njih.
Ošo dalje i rješio dosta questova pa se vratio u ruševine. Baš sve sve sve sam prošao a kocke nigdje nema. Onda sam na forumu pročitao da je ona kod nekog lika kojeg sam očito ubio..
:twisted: Šta sad...? Kocka je čini se nestala s njegovim tijelom... :o

Baš sam se zagrio za igru al neznam oće mi se dat ispočetka sam jer sam taj mali dio zasro...

Hvala na pomoči... 8)

SkunK
22-03-2008, 19:33
Kutija ti je na prvom katu te "zgrade".
Sta se tice tog covjeka kojeg si ubio, nije "na njemu" taj box nego u prostoriji gdje je on bio, na nekakvoj polici.

Plexihack
22-03-2008, 20:12
Kutija ti je na prvom katu te "zgrade".
Sta se tice tog covjeka kojeg si ubio, nije "na njemu" taj box nego u prostoriji gdje je on bio, na nekakvoj polici.

Na prvom katu,tj. na dnu,da nebi pomislio da je odmah na početku...

Nalazi se na nekoj polici,vidjeti ćeš neku posudu tamo isto...

SkunK
22-03-2008, 21:51
Svaka cast, upravo si rekao sve što i ja.Care :pray:

Plexihack
22-03-2008, 22:09
Ma mislio sam mu malo pobliže opisat ali nije uspjelo -_-'
Jer na prvom katu može značiti i na dnu i na početku xD

SkunK
22-03-2008, 22:23
Mislim da tebi treba pobliže opisat što znači spam.

Kopec
23-03-2008, 13:20
E, fala na pomoči, al ne pomaže...
Čim sam danas pročitao ovo vaše, pokušao sam ju pronaći... Obišao sam sve police u ruinsu... Nigdje je nema... Mislim da ću ponovo počet igrat...
Svedno fala na trudu...

Plexihack
23-03-2008, 13:24
E, fala na pomoči, al ne pomaže...
Čim sam danas pročitao ovo vaše, pokušao sam ju pronaći... Obišao sam sve police u ruinsu... Nigdje je nema... Mislim da ću ponovo počet igrat...
Svedno fala na trudu...

sa uesp.net:

http://www.uesp.net/w/images/thumb/800px-Arkngthand.jpg


The ruins here are large and easy to become lost in, but you don't need to explore the entire ruin to find the puzzle box. Follow the circular path around the outside of the large room to the bottom. When you finally get there, you will see two bandits, Frink Ruuz and Surus Velvus, that you will need to exterminate; they should have a few items on them. You should then notice a rock pile that allows you to climb to the second floor to the west of the room. Go up it and then enter the door on your left to the Cell of Hollow Hand. Inside is a bandit called Boss Crito. Kill him any way you'd like to, take his stuff, including a few scrolls and potions, then pick up the puzzle box on the shelves on the left hand side of the room. While you're here, take anything you can get your hands on in the rooms you've explored; you should net around 1,000 gold for all the items. Once you pick up the puzzle box, your journal will be updated, and you should make your way back to the Fighters Guild in Balmora.

Ne trebaš opet započinjat igru...

Unnamed
24-03-2008, 20:50
Ni ja nisam mogo nac tu kutiju, isto sam mislio da je iza onih zakljucanih vrata.

SkunK
24-03-2008, 22:07
Tako je detaljno objašnjeno da je to smješno...

Kopec
27-03-2008, 14:15
E.. Stvarno, puno fala...
Da nije one slike... Nikakvo pismeno objašnjenje mi nebi pomoglo..
Jednostavno nisam vidio taj dio pečine i mislio sam da je kocka puno dublje...
Pol sata sam plivo po onoj vodi na kraju pećine misleći da je sigurno tamo sakrivena ili da ima neki prolaz dalje...

Uglavnom... našao sam je i već sam se dosta odmakao od tog questa...

Ajd.. 8)

ChR0NoS
27-03-2008, 16:54
dobro su ti objasnili, ja sam isto tu kutiju tražio 3 sata pa sam je onda pronašao pomoću tes construction seta