PDA

Pogledaj cijelu verziju : OpenGL 1.4.0



revenion
22-03-2008, 16:22
imam Intel 82865G graficku karticu.
posudio sam od frenda KotOR i KotOR 2 i posto obadvije igre koriste isti engine te skoro iste sistemse zahtjeve obadva me traze OpenGL 1.4.0 ali nigdje ga nemogu nac za skinut...Skinuo sam nove drivere za grafu ali isti problem...u kotor-u, nekih 2 sata nakon igre kada se dode u Undercity.igra mi gadno pocne trokat...spustio sam grafiku skroz na low i podnosljivo je ali i dalje u nekim trenucima troka te me na kraju izbacuje iz igre...i to uvijek...pa bih molio za pomoc kako popraviti to tj nabaviti OpenGL 1.4.0 drivere?

zoky
22-03-2008, 17:35
Neznam točno kak se to zove al neke igre u opcijama( pod grafiku) imaju da si odabereš DirectX ili OpenGL! pa probaj OpenGL stavit ak ima! :wink:

Lord Jambrek
22-03-2008, 17:43
imam Intel 82865G graficku karticu.
posudio sam od frenda KotOR i KotOR 2 i posto obadvije igre koriste isti engine te skoro iste sistemse zahtjeve obadva me traze OpenGL 1.4.0 ali nigdje ga nemogu nac za skinut...Skinuo sam nove drivere za grafu ali isti problem...u kotor-u, nekih 2 sata nakon igre kada se dode u Undercity.igra mi gadno pocne trokat...spustio sam grafiku skroz na low i podnosljivo je ali i dalje u nekim trenucima troka te me na kraju izbacuje iz igre...i to uvijek...pa bih molio za pomoc kako popraviti to tj nabaviti OpenGL 1.4.0 drivere?

dakle ovo sa kotor-om i trzanjem

moraš popikat sve patcheve gore, apsolutno sve jer sirova verzija igre ima grešku zbog koje ne prazni rame pa dolazi do tog štekanja.

revenion
22-03-2008, 23:19
imam najnoviju verziju...

1.03...kak to mislis sve?da instliram 1.01,pa 1.02 pa onda 1.03?il kak?