PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dove G ft. DJ Bounce - 'bem Vas Sve [2006 PROMO]



bounce
13-04-2006, 00:55
Dakle, pred Vama je novi proizvod moje produkcije, exkluziva svoje vrste..

Za sve ljubitelje subkulture hiphopa, posebice rap-a … Al onog pravog, čistokrvnog .

Radi se o novom, modernijem ruhu pjesme mojeg kolege Dove G-a [živi par km od mene], koja je nastala prošle godine, u njegovoj sobi, kao vrhunac njegove frustracije ovdašnjim društvom .. Dečko iz susjedstva, mlada nada iz Međimurja, dolazi nam u svom prepoznatljivom stilu u ovome hitu naziva 'Bem Vas Sve u kojoj se u najboljoj maniri obračunava s lošom estradom, vladom i ljudima koji kradu.. ''Dječak'' u ozbiljnijim godinama, legenda s MW-a, lagano je počeo žariti i paliti demo scenom u Hrvata, krenuo na brilijanteen, a među multimedijom možete pročitati članak o njegovom nedavnom nastupu u IN-u..

LINK :

Dove G ft. DJ Bounce - 'bem Vas Sve [2006 PROMO] (http://rapidshare.de/files/17639340/Dove_G_ft._DJ_Bounce_-__bem_Vas_Sve__2006_PROMO_.mp3.html)

Dakako da očekujem komentare na remix, tj. aranžman , jednako tako kao što Dove G očekuje komentare na riječi i ostalo vezano uz lyrics ..

Definitivna preporuka, a ukoliko ste menađer, još više, jer Dove još spada pod demo izvođače ..

A i meni bi dobro došla koja DJ gaža . :))

Pozdrav i uživajte …

PS. Power beat lagano siluje zvučnike, a i uši … Pazite na to :))