PDA

Pogledaj cijelu verziju : rocky balboa



cevap
19-03-2008, 13:08
Evo posto vidim da nema nikoga kome se ne svida najnoviji rocky, ja cu ga malo blatit... Prvo ozivljavanje starog boksaca, kojem je karijera sigurno gotova, pa lik jbt ima 50 godina i ide se boksati sa prvakom o.o
onda kako mu je zena umrla pa trazi zamjenu,p a se druzi s onom nekom zenskom i njezinim sinom... ma same pizdarije... i nesvida mi se sto nije kao u starim nastavcima, ono kad prikazuju njegovo treniranje i sve te gluposti, neg trenira 5 sec i odma na borbu i skoro pobjedi. ma glupost
a so vi mislite o najnovijem nastavku ?

Systematic Reverse
19-03-2008, 13:16
Nishta dobro x)

Sickmanno1
19-03-2008, 13:28
Novi nastavak nije toliko dobar kao cijeli serijal...al ono da se pogledati...

Autore teme ti ocito nekuzis poantu Rocky serijala, a poanta je da i najveca seljacina poput tebe i mene moze uspijeti ako to zeli cijelim srcem...

cevap
19-03-2008, 13:40
da kuzim. i ono svi ga vole zbog toga. i to mi je ok. al ono da se covjek od 50 god ide baviti profesionalnim boksom i nije bas normalno. ma mislik ok je, al stari nastavci su puno bolji, jos kad se sitin kad je prije trenirao udarajuci svinje :pray: :pray:

streetrace777
19-03-2008, 13:58
da kuzim. i ono svi ga vole zbog toga. i to mi je ok. al ono da se covjek od 50 god ide baviti profesionalnim boksom i nije bas normalno. ma mislik ok je, al stari nastavci su puno bolji, jos kad se sitin kad je prije trenirao udarajuci svinje :pray: :pray:

Sad udara zenu :D

Peyo
19-03-2008, 14:10
Novi nastavak nije toliko dobar kao cijeli serijal...al ono da se pogledati...

bezimeni
19-03-2008, 15:16
Zadnji dio mi je daleko bolji od svega što je došlo nakon 2. dijela.Film me ugodno iznenadio.

Snake
19-03-2008, 15:36
Zadnji dio mi je daleko bolji od svega što je došlo nakon 2. dijela.Film me ugodno iznenadio.

tako je, filmu je dobrodošao taj sentimentalni ton, puno je bolje odrađen od petog nastavka. A sad o tome može li rocky u stare dane pobijediti trenutnog prvaka, pa sva čar tog lika je u tome što je on dospio ondje gdje nitko nije. To dokazuju njegovi dijalozi sa sinom i ispred sudačke komisije, film možda nije realan, ali pokazuje neke opće vrijednosti - Rocky nije postao svjetski prvak trenirajući u najboljim dvoranama, nije imao najplaćenije trenere, nije trenirao u teretanama i zbog toga je toliko dobar, pokazuje kako je individualac snažan i može učiniti sve samo ako vjeruje u sebe, a ne onima koji ga ismijavaju i ne daju mu priliku.
Prvi i drugi film nisu bili filmovi u kojima je najbitnije gledati boksački meč od pola sata, niti rockyevo treniranje od 5 min, bili su to filmovi u kojima je priča zasjenila ono što većina gledatelja (poput autora teme) najviše voli - makljažu. Za takve gledatelje tu su filmovi Najbolji od najboljih, Kickboxer i slični shitovi. Rocky nikad nije bio takav, doduše, od trećeg do petog dijela opasno se približio takvom stilu, izgubio se, no šestica je vratila sve na svoje mjesto i na najbolji mogući način završila serijal. "The beast is gone now" reće Rocky.
Sickmanno1 je dobro rekao, Cevap, ne kužiš poantu serijala

cevap
19-03-2008, 16:54
ma ova sestica mi je dobra samo zato sto ima opet neke dijaloge i nesto, ali premalo boksa, ocu reci pa i nije toliko vazna ta pobjeda, gubitak, boks, ali stvarno nema smisla, a opet ta glavna ideja filma da svatko moze uspjeti je tu, odrađena na krivi nacin