PDA

Pogledaj cijelu verziju : generic host process for win32 services



snowblind
15-03-2008, 13:00
neki dan je kod mene bio lan i kada smo prestali igrati izvadio sam kabel iz switcha i nakon toga mi se počeo pojavljivati taj problem, al ne bi ni to bilo strašno da kada kliknem dont send cijeli net mi padne; jel zna netko kako to riješiti jel me počinje polako živcirati, thx

C
16-03-2008, 05:46
Imao sam isti problem. Samo sam ja taj server obrisao s trojancem kojeg sam testirao i napravio novi server. Taj server je od Windows-a i služi za spajanje na bilo kakvu vezu (net, LAN, etc.).
Uradio sam System Restore i više nije zezao, ali posljedica još uvijek ima.
Jedina posljedica je što ti ponekad sâm od sebe ne da da se spojiš na net. Klikneš na konekciju i javi ti samo error da ne možeš. Pričekaš par minuta ili ga resetiraš i radi. Jedino što me to sada zeza, ništa više.
Uradi System Restore, pa se nadaj boljoj funkcionalnosti nego što je sada kod mene. :wink:

Ako nemaš systematsku točku, a imaš SP2, možeš pokušati tako da pretražiš cijeli Windows folder riječju "server" i pronađene rezultate zamjeni onima iz foldera ...\Windows\$NtServicePack... i iz sličnih foldera pod Windowsovim folderom, od SP2.