PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bioshock 2



Snake shit
14-03-2008, 19:27
http://www.gaming.hr/najave/960-Bioshock-2.html
Izdavač:Take Two
Proizvođač:2K Marine
-Igra če biti smještena prije prvog dijela
-Igra če se pojaviti Kolovoz-Rujan 2009 god.
-Nema više informacija

P.S. Samo me zanima kako je završia prvi dio Bioshocka jeli on pobiga iz grada ili...? Ništa ne kužin zadnju animaciju.

kikl0p
14-03-2008, 19:38
ak naprave bolja oruzja bit ce ok ak ne naprave nece bit ok

D4MB4
14-03-2008, 21:09
nadam se da će biti dobro onda ko prvi bioshock

Hidraulicar Kreso
14-03-2008, 22:02
ma mene za sada najprije zanimaju zahtjevanja

W3DR4N
14-03-2008, 22:06
Bioshock je prezatvoren setting za nekakve nastavke. Slaba im je ideja.

U biti, mislim da će loše proći. Ne promijene li nešto drastično u te svije godine kolika će biti razlika od prvog dijela, džabe im posao. Igra će biti tehnički zastarjela, već viđena i dosadna, jednako kao što i bioshocku opasno padne zanimljivost na dvije trećine.

Gledam što kiklop piše i ne znam bih li se složio s njime ili ne. Oružja su bila takva kakva jesu. Možda bi mogli uvesti nešto orginalnije, no zato su tu plazmidi. Ipak, ne promijene li ih, pročitajte drugi paragraf.

Slabo, slabo.

Daniel666
14-03-2008, 22:30
Ne znam što ze zbilo glasovitoj ekipi koja je napravila system shock 2 i Lopuže, ali bioshock je imao dobar koncept... Napravljen na štih svih fps-ova. SS2 nije bio tradicionalan FPS, a ni Lopuže...

Možda dvojka bude bolja, nikad ne znaš, ja držim palčeve gore.
:D

Peyo
15-03-2008, 16:12
Ova tema mi je uljepšala dan. :pray:

ZorgTheBorg
15-03-2008, 16:16
Hmm, izgleda dobro. Samo da ne bude prekratak...

Gravestone_bluz
15-03-2008, 19:32
Bioshock je prezatvoren setting za nekakve nastavke. Slaba im je ideja.

i can't agree more... to je isto kao da idu radit nastavak za film cloverfield...

DrunkyDuck
15-03-2008, 19:55
Bioshock je prezatvoren setting za nekakve nastavke. Slaba im je ideja.

U biti, mislim da će loše proći. Ne promijene li nešto drastično u te svije godine kolika će biti razlika od prvog dijela, džabe im posao. Igra će biti tehnički zastarjela, već viđena i dosadna, jednako kao što i bioshocku opasno padne zanimljivost na dvije trećine.

Gledam što kiklop piše i ne znam bih li se složio s njime ili ne. Oružja su bila takva kakva jesu. Možda bi mogli uvesti nešto orginalnije, no zato su tu plazmidi. Ipak, ne promijene li ih, pročitajte drugi paragraf.

Slabo, slabo.
Ovisi. Prica bi mogla biti odlicna ako ce se kroz nju protezati i izgradnja Rapture-a, interakcija sa zivim i nemutiranim stanovnicima, prvo upoznavanje sa adamom, kasnije propadanje i nastajanje likova poput big daddya i little sistera.

Svejedno, koliko vidim, na igri radi novo formirani studio iz Kalifornije pa ne ocekujem cudo. Vidimo se za godinu i pol' u pljuvacnici.

W3DR4N
15-03-2008, 19:59
Drunky, optimistični pastuše!

Da bi tako nešto izveli dobro, trebaju ga prošiti dodatnim rpg nitima, da postane gotovo jednak deusexu po mehanici. To bi bilo zakon, ali previše za očekivati.

DrunkyDuck
15-03-2008, 20:06
Mozemo se nadati kompleksnoj igri sve dok ne vidimo da li ce igra izaci za konzole.

Nodakim
15-03-2008, 20:39
Bioshock je prezatvoren setting za nekakve nastavke. Slaba im je ideja.

U biti, mislim da će loše proći. Ne promijene li nešto drastično u te svije godine kolika će biti razlika od prvog dijela, džabe im posao. Igra će biti tehnički zastarjela, već viđena i dosadna, jednako kao što i bioshocku opasno padne zanimljivost na dvije trećine.

Gledam što kiklop piše i ne znam bih li se složio s njime ili ne. Oružja su bila takva kakva jesu. Možda bi mogli uvesti nešto orginalnije, no zato su tu plazmidi. Ipak, ne promijene li ih, pročitajte drugi paragraf.

Slabo, slabo.
Ovisi. Prica bi mogla biti odlicna ako ce se kroz nju protezati i izgradnja Rapture-a, interakcija sa zivim i nemutiranim stanovnicima, prvo upoznavanje sa adamom, kasnije propadanje i nastajanje likova poput big daddya i little sistera.





daj ovo im pošalji na email jos dodaj da prica zavrsi u poslije dolaska lika iz jedinici ono da se gleda njegov dolazak iz drugog lica

kripton32000
16-03-2008, 15:12
Bioshock sam preso da sam 1put ili mozda 2put umro. Evo prije 30min presao igru. Igra mi je super, nadam se da ce i 2gi dio biti dobar. Vjerovatno ce staviti radnju u neki istrazivacki laboratorij 50-ih ili kad vec...nesto slicno ce biti. Ali nadam se da ce 2ka biti super :wink:

Blacky_123
16-03-2008, 15:49
Hm...valjda ce i grafiku nesto bolje podesit..
Prvi nastavak me odusevio i jedva cekam drugi

DrunkyDuck
16-03-2008, 16:11
Hm...valjda ce i grafiku nesto bolje podesit...
...jer ako jedna stvar Bioshocku fali, to je dobra grafika!

Peyo
17-03-2008, 20:40
...jer ako jedna stvar Bioshocku fali, to je dobra grafika!

Ti to ozbiljno ? :o

vkgamer16
20-03-2008, 16:46
koliko ja znam bioshock ima 2 završetka a ja znam sve o bioshocku

R@pt0r
20-03-2008, 16:47
koliko ja znam bioshock ima 2 završetka a ja znam sve o bioshocku
Navodno ih ima i tri...

Peyo
20-03-2008, 20:46
koliko ja znam bioshock ima 2 završetka a ja znam sve o bioshocku
Navodno ih ima i tri...

Ne, nego dva završetka, dobar i loš završetak.

http://www.fpsbanana.com/games/media/view/5315
:wink:

Rang€r
20-03-2008, 20:54
koliko ja znam bioshock ima 2 završetka a ja znam sve o bioshocku
Navodno ih ima i tri...

Ne, nego dva završetka, dobar i loš završetak.

http://www.fpsbanana.com/games/media/view/5315
:wink:

sad nakon sto sam ovo vidio mozd i zaigram igru :D

Hidraulicar Kreso
21-03-2008, 08:44
ja sam vidio samo dobar završetak, spašavao sam sve djevojčice

Snake shit
21-03-2008, 11:31
Ja san vdia završetak kad one pokolju na podmornici

Peyo
21-03-2008, 13:25
Ja sam završio igru na dobar i loš način. 8)

R@pt0r
21-03-2008, 16:28
A tako znači, ipak samo dva. Netko mi je rekao da ih ima tri :yuck:
Aj hvala. Jednom sam prešao igru gdje sam malo spašavao pa ubijao djevojčice (little sisterse), i tako prešao na loš način. Sad polako prelazim na dobar način... :D