PDA

Pogledaj cijelu verziju : Provale stoljeca :D



Stranica : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

El Klinjo
27-11-2008, 12:48
Profesor iz povijesti pita neku žensku nešto u vezi hominida

I onda nabraja:Homo habilis, Homo sapiens neznam ni ja...i na kraju kaže Australobiftek

Mirko L
27-11-2008, 13:42
maloprije na cod4 serveru (vote je diseblan, neznam zast)
hacker he has wallhack and aimbot
he shoots trough walls and he sees us

onda ga pitam
how does he wallhack and aimbot

odgovor
he can shoot trough walls, i (mapa je ona na brodu)
i come to the upper deck and snipe, hide and he kills be behind cover

well, he sees you cause hes camping you idiot
and he killed you cause in cod 4 YOU CAN SHOOT TROUGH SOME MATERIALS you fecking idiot
its called BULLET PENETRATION you fecking idiot

copy paste ovo par puta, jos dvojica su tome tipu objasnjavala da onaj ne aimbota nego ima dobro oko, a da se moze pucati kroz odredene materijale

ane, zalosno je sto nubovi neznaju da se u cod4 moze pucati kroz odredene materijale

zato i pokupim dosta killova na shipmentu, prvo je nade storm, oni se sakriju u onaj kontenjer, ja samo ispucam jedan klip
min. dva mrtva ako netko im nije dosao sprijeda

bravo.kako nevolin one likove koji na bilo kakav znak neznanja preko interneta idu ''neznalici'' psovat umisto da objasne.
ono fuck u, fuckin idiot i tako te stvari....žalosno...mislija san da to samo ameri rade ali...

cham3leon
27-11-2008, 16:13
Ok, vrijeme je za jednu pravu provalu:

Bilo je to prošle godine skoro pa u ovo doba, pred parlamentarne izbore, ja sam bio maturant, i lijepo na SRZ-u nam dođu GONG-ovci da nam objasne n00b-level stvari vezane za izbore i politiku uopće, npr. kakva je razlika između parlamentarnih i predsjedničkih izbora, itd.

Prva provala je šta su se predstavili kao nevladina organizacija, a par minuta poslije su spomenuli da Vlada financira GONG :rotfl: .

Druga i najbitnija provala je bila kad su nam pokušavali objasnit predsjedničke izbore i koliko predsjednik smije imati mandata (na primjeru Mesića koji se za iduće ne može kandidirati kad je već u drugom svom mandatu):

GONG: Dakle, predsjednik može imati maksimalno dva mandata... Dakle, tko se na iduće predsjedničke izbore sigurno NEĆE kandidirati?


Lik iz razreda: TUĐMAN!!!

croat1gamer
27-11-2008, 16:14
maloprije na cod4 serveru (vote je diseblan, neznam zast)
hacker he has wallhack and aimbot
he shoots trough walls and he sees us

onda ga pitam
how does he wallhack and aimbot

odgovor
he can shoot trough walls, i (mapa je ona na brodu)
i come to the upper deck and snipe, hide and he kills be behind cover

well, he sees you cause hes camping you idiot
and he killed you cause in cod 4 YOU CAN SHOOT TROUGH SOME MATERIALS you fecking idiot
its called BULLET PENETRATION you fecking idiot

copy paste ovo par puta, jos dvojica su tome tipu objasnjavala da onaj ne aimbota nego ima dobro oko, a da se moze pucati kroz odredene materijale

ane, zalosno je sto nubovi neznaju da se u cod4 moze pucati kroz odredene materijale

zato i pokupim dosta killova na shipmentu, prvo je nade storm, oni se sakriju u onaj kontenjer, ja samo ispucam jedan klip
min. dva mrtva ako netko im nije dosao sprijeda

bravo.kako nevolin one likove koji na bilo kakav znak neznanja preko interneta idu ''neznalici'' psovat umisto da objasne.
ono fuck u, fuckin idiot i tako te stvari....žalosno...mislija san da to samo ameri rade ali...

bio je iz mojeg tima i tkao je toga, izgubili smo 5 rundi tako
2 meca je tako unistio

e
objasnio sam mu potanko (rijec po rijec)
njegov odg:
hes wallhacking

pukne mi zivac na te budalastine

McPingvin_v2.0
27-11-2008, 18:27
Prva provala je šta su se predstavili kao nevladina organizacija, a par minuta poslije su spomenuli da Vlada financira GONG :rotfl: .
Pa da, vlada financira nevladine organizacije, ali njima ne upravlja niti smije odlučivati što će oni raditi s tim novcem. Ista stvar je i s B.a.B.e.-ama :)

cham3leon
27-11-2008, 19:15
Prva provala je šta su se predstavili kao nevladina organizacija, a par minuta poslije su spomenuli da Vlada financira GONG :rotfl: .
Pa da, vlada financira nevladine organizacije, ali njima ne upravlja niti smije odlučivati što će oni raditi s tim novcem. Ista stvar je i s B.a.B.e.-ama :)

Nije li to komično?

McPingvin_v2.0
27-11-2008, 20:43
Ne, to je logično. Što misliš, tko će normalan financirati nadziranje izbora? :D

cham3leon
27-11-2008, 22:10
Normalan? Nitko.

croat1gamer
28-11-2008, 21:37
[quote="Hellboy v2.0":5qeesnkv]speaking of which, kako to da se nitko ne čudi efektima ili oštrini tekstura kad pogleda kroz prozor?
zvukovi su 5+ ali teksture su ocajne, barem kada gledam dalje od 2 metra, a i tamo su ocajne isto
ali svjetlosne efekte se mora pohvaliti

ma to je tu samo da zamaskira jadne teksture, najuočljivije je u asassins creedu[/quote:5qeesnkv]
:pray: :rotfl:
ane, recite mi da ovo nije provala

Anarion.Umarth
28-11-2008, 22:04
nije (valjda)
u ac-u su dosta slabe teksture, pa se pretjeruje s onin plavin svitlima svako malo
bar san ja tako vidija u 5 min koliko san igra...

McPingvin_v2.0
29-11-2008, 00:11
Oni su pričali o stvarnom svijetu, majkomila :(

Anarion.Umarth
29-11-2008, 00:39
stvarno triban na očno
nije mi -6,5 dosta, sad se izgleda i povećalo....

croat1gamer
29-11-2008, 11:15
Oni su pričali o stvarnom svijetu, majkomila :(
s anarionom je ovo sada kombo provala

McPingvin_v2.0
29-11-2008, 13:18
Oni su pričali o stvarnom svijetu, majkomila :(
s anarionom je ovo sada kombo provala
Wait, what?

Pa Hell je govorio o stvarnom životu, a ti si rekao da si kratkovidan, a ovaj je mislio da pričate o igrama. Tko tu pije, a da sam ja pijan? :)

croat1gamer
29-11-2008, 13:38
[quote="McPingvin_v2.0":nwdno7f1]Oni su pričali o stvarnom svijetu, majkomila :(
s anarionom je ovo sada kombo provala
Wait, what?

Pa Hell je govorio o stvarnom životu, a ti si rekao da si kratkovidan, a ovaj je mislio da pričate o igrama. Tko tu pije, a da sam ja pijan? :)[/quote:nwdno7f1]
pa ovako je

hellboy(_v2.0)- pogledajte kroz prozor i divite se teksturama
ja- zvukovi su odlicni, ali teksture su mi ocajne, valjda je do kratkovidnosti, ali svjetlosni efekti su najbolji ikada
anarion- svjetlosni efekti su da se zamaskiraju ocajne teksture, najbolje ces vidjeti u assasins creedu to (ane, otkad je ac rl, i to kad pogledas kroz prozor)
ja- provala
anarion- nije (valjda), ali u ac su ocajne teksture, i pretjeruje se s plavim svjetlima, barem sam vidio u 5min dok sam igrao

McPingvin_v2.0
29-11-2008, 14:34
Ah, ok, već sam mislio da je moj post provala :)

croat1gamer
29-11-2008, 14:36
Ah, ok, već sam mislio da je moj post provala :)
ne, samo je zbunjena koncepcija posta, jako zbunjujca

Hellboy
29-11-2008, 15:28
raščlanjivanje provala ubija iste...nemojte to raditi...gg? gg...

LorlonWarrior
02-12-2008, 17:23
Provala:

-Jesi ti Ateist?
-Jesam, a ti?
-Da
-Vidiš, onda pripadamo istoj religiji

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

GDra
02-12-2008, 17:33
Još u 5. razredu mi bili na sistematskom:
Doktorica pregledava testise pa kaže: Tu nema ništa! :rotfl: :rotfl:

LorlonWarrior
02-12-2008, 17:37
Još u 5. razredu mi bili na sistematskom:
Doktorica pregledava testise pa kaže: Tu nema ništa! :rotfl: :rotfl:

Dobra :D

A bio moj jedan glupi frend na tom sistematskom... Kaže doktorica njemu kao: Ajde sad skini gaće
A njoj odbrusi: Ma da nebi, ajde skini ti pa ću onda i ja!

Ja sam pao niz stepenice kad sam to čuo

GDra
02-12-2008, 21:23
Evo još jedna:
Ja n00bu: Znaš ti što znači n00b?
On: Da, igrač COD-a 2
:D

majstoro
02-12-2008, 21:44
friend:jesi cito kronikove ridike

D.E.M.O.
02-12-2008, 22:08
Evo još jedna:
Ja n00bu: Znaš ti što znači n00b?
On: Da, igrač COD-a 2
:D
zalosno je to sto je u pravu :(

chiEEEF
02-12-2008, 23:20
Evo još jedna:
Ja n00bu: Znaš ti što znači n00b?
On: Da, igrač COD-a 2
:D
zalosno je to sto je u pravu :(

E a pazi ovo

Ja:E jel ti znas za ceg se F12 koristi(screen shoot osim ak nije bindo nest drugo po defaultu)
On:Pa da to ti je lag tipka!

:rotfl:

D.E.M.O.
03-12-2008, 02:49
dobro se dosjetio :o

Plexihack
03-12-2008, 11:00
Na inf. igramo quake,kad noob pokraj mene:

Jooooj,neko me pingo!
AAAF pingao me čovjek!

*Ja i prof. WTF? izraz*

Daj kickaj čovjeka,stalno me pinga sa onim railgunom!

*ROFLamo se*

LorlonWarrior
03-12-2008, 15:32
Haha!

A danas neš profesor iz Engleskog priča o svršenom vremenu i kaže primjer "Peter comes from England" (Za one koji ne kontaju: "Peter cums from England") i kaže to je svršeno :rotfl:

Letechi
03-12-2008, 18:54
Danas isto na engleskom profesorice kaže da rpevedemo rečenice. A rečenica glasi kao "This car is mine" a frend prijevodi "Ovaj auto je miniran!"

LorlonWarrior
03-12-2008, 19:05
Hahahaha a de jbte komiranje... :rotfl:

A ima isto jedan šizofreničar iz moje osnovne kad je reko kao, pitala njega profa šta znači "Thank you very much" a kaže on "Tenk juri veliku mačku"
Haha ja se pokido xD
Ili isto kad ga je pitala šta znači "On the Top" a on kaže "Na topu"... Ma idiot xD

cham3leon
03-12-2008, 19:21
Ili kako prevesti ime Dado Topić na engleski?

YesTo Little-Cannon

:rotfl:

LorlonWarrior
03-12-2008, 19:31
Novi Sad - New Now :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mirjana - Peace I On
Razgovaram sam sa sobom - Talking alone with my room :rotfl:

cham3leon
03-12-2008, 19:43
A kako bi se Will Smith zvao na hrvatski?

Željko Kovač

Will = želja
Smith (blacksmith) = kovač

Mirko L
03-12-2008, 20:51
Novi Sad - New Now :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mirjana - Peace I On
Razgovaram sam sa sobom - Talking alone with my room :rotfl:

LOL

uglavnon, vidite šta san ja pisa u radnu bilježnicu iz hrvatskog u 8. razredu.i nisan brisa nikako.
trebali smo napisat molbu za upis u neko sportsko društvo ili udrugu a ja defekt napisa:

''molio bih vas da me upišete u Jugoslavensko svečenićko sportsko društvo sportaša koji se bave sportom.Nitko drugi me neće primiti jer sam verbalno vrijeđao kaktus u lokalnoj cvjećarnici.Također sam seksualno zlostavljao kesu od konzuma.Jedini još zločin mi je pljačka biskupove koze.Za prvo sam odslužiodoživotnu kaznu, za drugo pretrpio novčanu kaznu od 37 kuna i 89 lipa, za zadnje sam dobio novčanu nagradu od 3 kune i poluispravni volan kombajna.Ponudio sam se još za sportsku udrugu antisemitističkih protunacista, koji su me odbili jer su zaboravili tko im je šef, i mesarsku udrugu ratnih grobara koji su me također odbili, ali se ne sjećaju zbog kojeg razloga.Neznam zašto su me izbacili iz prošle udruge.Bio sam dobar igrač.zamjenski zamjenik zamjenikovog zamjenika pomagača pomoćnom golmanu.Zabio sam 63 gola, ali u svoju branku''

u drugoj smo trebali zapisat događaje na nekakvom roditeljskom sastanku:
''sastanak je trebao započeti prije 2 dana.Naime, zbog zdravstvenih poteškoća razrednice(upala je u WC školjku tijekom guljenja povrća u kuhinji) sastanak se odgodio za 68 godina.Tada sam otišao na sastanak, iako nisu došli razrednica i 834567/834568 učenika jer im se nije dalo.Došao je samo jedan ipo učenik, nastavnik iz sata razrednika Nurko Winterfreš i nastavnica iz malog odmora Đezva Kanjon.Ova zadnja je bila u stanju trajne paralize i nesvjesti.Prvi e bio ratni invalid.U ratu mu je otkinuta glava.Đezvu je ugušio naslonjač od stolice koji je dobio doživotnu kaznu i 300 sati društveno korisnog rada.Nurko je crka eto tako, reda radi, a preostali su učenici umrli od težeg oblika proljeva.''

Neznan jeli ovo provala,ali da san to pisa u radnu....

cham3leon
03-12-2008, 21:14
E, ako si stvarno to napisao, ti si car. :rotfl:

Još negdje imam bilježnicu od prošle godine iz Engleskog u srednjoj, kad sam kroz 2 zadnje godine pisao otraga sve isprike profesorice koja je bila lijena ispravljat kontrolne, pa je nudila presmiješne isprike.

Jedna od najjačih je bila:
"Taman sam htjela počet ispravljat vaše kontrolne kad mi je došla susjeda na kavu."
Pa zatim:
"Ja sam vam sve to ispravila, ali sam zaboravila doma, sigurno mi se pomiješalo sa kontrolnima drugih razreda."

Mi smo inače kontrolne čekali cca 2-3 tjedna, isto je bilo i na kraju godine kad su oni koji su ispravljali jedinice morali čekat zadnji dan da vide hoće li na popravni. Jednom smo pisali nekakve školske zadaće na kraju 3. razreda, jamislim. Ugl, nije ih valjda stigla ispravit do kraja godine, pa je trebala donijet na početku četvrte. U međuvremenu smo maturirali, naše zadaćnice vidjeli nismo.

Hellboy
03-12-2008, 22:06
A kako bi se Will Smith zvao na hrvatski?

Željko Kovač

Will = želja
Smith (blacksmith) = kovač
Will je želja? na kojem to engleskom?

flander
03-12-2008, 22:20
hmm da

will = želja

tako bar riječnik kaže

Electromaster
03-12-2008, 22:22
:o

A ja sam to onda valjda krivo naučio... :(

will=volja

wish=želja...

croat1gamer
03-12-2008, 22:24
will = htjeti
sad, us engleski i uk engleski se razlikuju, mozda je do toga

btw. ako je will htjeti

htjetko kovac :D

flander
03-12-2008, 22:24
može i tako

to je engleski, svaku riječ možeš na 100 naćina prevest

Arbiter of Change
03-12-2008, 22:26
"What is your will?" i "What is your wish?" se mogu prevesti isto (volja i želja u ovom kontekstu znače isto), samo što imamo različite "nijanse" značenja (wish je nekako neutralan, a will se može tumačiti blago ili zapovjedno, opet ovisno o situaciji).

Ali, OT. :)

Constantine
04-12-2008, 00:53
A kako bi se Will Smith zvao na hrvatski?

Željko Kovač

Will = želja
Smith (blacksmith) = kovač
Will je želja? na kojem to engleskom?
opet morate sve provale upropastit,koga briga za gramatiku.

cham3leon
04-12-2008, 08:23
Dobro, majku mu, onda nek se zove Oporuko Kovač ili Htjetko Kovač sunce vam pedantno.

LorlonWarrior
04-12-2008, 08:34
Niko Kovač - Nobody Blacksmith :rotfl:
Borovo Naselje - Pinethis Onpeasents (Bor-Pine, Ovo-This, Na-On, Selje (kao seljaci xD)- peasents

Uglavnom... :rotfl: :rotfl:

pimp
04-12-2008, 08:36
loši ste.... ovo nije za provale stoljeća

cham3leon
04-12-2008, 09:24
Šta pričaš ti? Nije bilo smiješne provale u ovom topicu otkako je Sv. Petar zemljom hodao. Po tim mjerilima ovo je carski humor.

Outmind
04-12-2008, 13:01
Ali nenadmašan je slobodan milošević - Freeday gentlefuck

LorlonWarrior
04-12-2008, 16:21
I evo jedan glupi vic za onu dvojicu što su im takvi smješni:

Pita Isus snjegovića:
-Snješko, jel znaš ti šta je to gusjenica?
Snješko kaže:
-Ne znam Isusa ti, šta je to?
Kaže Isus:
-Eeeee tebi ni Bog ne može pomoć...

:boohoo: :boohoo: :boohoo:

cham3leon
04-12-2008, 16:28
Za viceve ima jedna druga tema, ali stvarno je loš, tako da radije nagrdi ovu temu s tim vicem. Ona druga je još i dobra. :D

Sonic_Moronic
04-12-2008, 19:56
Evo još jedna:
Ja n00bu: Znaš ti što znači n00b?
On: Da, igrač COD-a 2
:D
zalosno je to sto je u pravu :(

E a pazi ovo

Ja:E jel ti znas za ceg se F12 koristi(screen shoot osim ak nije bindo nest drugo po defaultu)
On:Pa da to ti je lag tipka!

:rotfl:

Obe provale su carske, ali ih ne kužite. :(

cham3leon
04-12-2008, 20:00
Da, ova prva je dobra! :D

serijski samoubojica
04-12-2008, 22:32
Bilo je to u 5. razredu. Moj prijatelj cijeli sat okolo priča i ništa ne sluša. Odjednom se profa zadere:"Jakove!!!! Brzo!!!! Koja je zbirna imenica od janje???!!!"A on onako zbunjen: "Janjetina!!!!!!!!!!!!" I dan danas se tome smijem :rotfl:

Duke of Earl
05-12-2008, 16:47
Danas na poslu, slušam Johhny Casha na MP3 playeru, i dođe mi jedan radnik, malo mlađi, kao, što slušam ?

Odgovorim mu da je trenutno Johnny Cash, a on me pita jel to onaj zagrebački reper :( http://img169.imageshack.us/img169/3271/facepalmgs2.gif

I ne, nije se šalio, čovjek stvarno nikad nije čuo za Casha, ali zato je čuo za onog netalentiranog izbljuvka pod imenom Ante Cash. Gdje ide ovaj svijet...

cham3leon
05-12-2008, 20:44
Danas na poslu, slušam Johhny Casha na MP3 playeru, i dođe mi jedan radnik, malo mlađi, kao, što slušam ?

Odgovorim mu da je trenutno Johnny Cash, a on me pita jel to onaj zagrebački reper :( http://img169.imageshack.us/img169/3271/facepalmgs2.gif

I ne, nije se šalio, čovjek stvarno nikad nije čuo za Casha, ali zato je čuo za onog netalentiranog izbljuvka pod imenom Ante Cash. Gdje ide ovaj svijet...

Booožeee!!!! :rotfl:
Johnny Cash je legenda !!!! :bravo:

LorlonWarrior
06-12-2008, 03:20
Ko je Johhny Cash? :?

Iskreno nikad čuo za njega... :hangin:


EDIT:

Pitam ja brata:
-Jel znaš ti kartat bele?
-Beograd

:rotfl: :rotfl:

Nije me dobro razumio... Pitaj boga šta je on mislio da sam ga ja pito xD

Duke of Earl
06-12-2008, 13:15
Ko je Johhny Cash? :?

Iskreno nikad čuo za njega... :hangin:


Pa kaj se to događa, pretpostavljam da se ti namjeravaš bavit glazbom, vidim da dobro gitaru sviraš, i nisi čuo za Johnny Casha, jednog od najutjecajnih glazbenika cijelog 20. stoljeća, pa to je opća kultura.

Evo ti pa čitaj malo: http://en.wikipedia.org/wiki/Johnny_cash, sigurno si puno puta čuo neke njegove pjesme, bilo na radiju ili da netko drugi sluša, pa bi bilo lijepo da znaš tko je zapravo zaslužan za njih.

flander
06-12-2008, 13:30
sve mi se ćini da je Neven<R> bi u pravu

nhf

viewtopic.php?f=1&p=851812#p851812 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=1&p=851812#p851812)

LorlonWarrior
06-12-2008, 18:54
Sve mi se čini da se ljudi ne znaju šalit :(

LorlonWarrior
06-12-2008, 19:39
Sve mi se čini da se ljudi ne znaju šalit :(

Ma zvucalo mi je na zajebanciju,ali gle,ima mnogo likova koji misle da je jedino pravo shredat na 320 BPM,takav sam bio i ja:D

Idi molim te i pitaj Bartuca o tome malo :D

pimp
06-12-2008, 22:49
Ko je Johhny Cash? :?

Iskreno nikad čuo za njega... :hangin:






omg , ovo bi isto išlo u provale stoljeca , neki wnb metalac/roker/alternativac pa nezna tko je johhny , moja bivša koja je slušala cajke je znala tko je johhny...

cropir
07-12-2008, 11:56
omg , ovo bi isto išlo u provale stoljeca , neki wnb metalac/roker/alternativac pa nezna tko je johhny , moja bivša koja je slušala cajke je znalaStko je johhny...


bivša ti je preminula ? :/
pa obicno se za bivše tak govori. Lana je voljela duge šetnje po plaži...S:D

McPingvin_v2.0
07-12-2008, 13:35
viewtopic.php?f=9&t=158&st=0&sk=t&sd=a&start=3435 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=158&st=0&sk=t&sd=a&start=3435)

Majko mila, kako sam se strgao na D.E.M.O.ov post... Nije provala, ali ipak :pray:

Bartuc
10-12-2008, 23:25
Lol, kako pametnih ljudi ima, što sve neću doživjeti preko PP-a :D



Nemas pojma tko je panj. Ne pravi se pametan kad nisi bas ispao u ovom slucaju jer ta obavijest nije bila postavljena jos. Zadnja koja je bila je Plavi zub zato ne seri pa sljedeci put bar pitaj prije nego postas... :twisted: :twisted:



Lol, koj si sada pak ti :rotfl:

Aha, sada sam te našao, fakat jesi panj. Ja ti iz zajebancije kažem da si panj (zato i jesam stavio smajlija) i ti mi se tu sada preko PP-a spuštaš na tako niski nivo sa nekim vrijeđanjem... Žalosno...



I još nešto...

Tvoja tema - 09.12 u 21:03 sati na večer - viewtopic.php?f=9&t=28350 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=28350)
Obavjest na vrhu svakog podforuma - 09.12 u 11:37 sati u jutro - viewtopic.php?f=7&t=28330 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=28330)


Tako da ti pada u vodu tvoja teorija da obavjest nije postajala. I ne, nisam ispao pametan niti sam se trudio ispasti pametan, ali ti jesi ispao glup preko ovog PP-a.


Laku noć.



Cjoj, kako volim kada "pametni" ide napadati pametnoga :rotfl:

Kron
11-12-2008, 20:49
Brat (10 g.) :" ....i naša san neki ljubičasti pendrek pod tuševima u policijskoj postaji!"
igrao je GTA:SA





Neki dan jedna plava iz razreda vice:"Profesorice, ja mogu glasno citati."
Izađe na ploču i pročita rečenicu kad razred: "Uh, što se iz šupljeg čuje"

Ryd3R
11-12-2008, 22:38
Danas sam se tako nasmijao e. Imamo profesora povijesti koji meni i mom frendu jako liči na Jean-Luc Picarda. I sad dođe on do nas, hoće nam nešto reći, a moj frend mu kaže:

"So, we finally meet again, Jean-Luc"

:rotfl:

pimp
12-12-2008, 07:21
"decko i ja smo se kupali zajedno u kadi.ako on svrsi,mogu li ja zatrudnjeti ako spermiji doplivaju do mene?"

ne stvarno..zna li tko odgovor na ovo pitanje? :o

svaki puta kada svrsim u kadu dobro je uribam jer se bojim da ce mi mami uletit u p1cku :(

flander
12-12-2008, 10:38
sad sam se sjetio provale od Housa kad je radio u klinici,

Pacijentica : dali mogu zatrudnjeti ako sjednem na WC?
House : Možete, ali onda između vas i WC-a mora sjediti dečko, ali da možete....

xD

cham3leon
12-12-2008, 10:46
Danas sam se tako nasmijao e. Imamo profesora povijesti koji meni i mom frendu jako liči na Jean-Luc Picarda. I sad dođe on do nas, hoće nam nešto reći, a moj frend mu kaže:

"So, we finally meet again, Jean-Luc"

:rotfl:


U srednjoj smo imali profesora geografije koji je bio pljunuti Picard. U prvom razredu sam sreo kolegu iz osnovne koji je krenuo u istu srednju i pitam ga "koga imate iz geografije?"
Kaže on hladnokrvno: "Picarda." ja sam bio gotov. :rotfl:

kad god bi dolazio u učionicu, ja kažem "captain on the bridge!", hehe.

flander
12-12-2008, 10:46
carski ^^

Mirko L
12-12-2008, 16:57
kad je jedna ženska doznala da znan sve države ona mi kaže:
''aj nabroji mi sve države.''
JA:a je sad,da ti ih nabrojin.
ONA:pa šta,ima ih samo tridesetak.

Herr Schnitzel
12-12-2008, 17:06
kad je jedna ženska doznala da znan sve države ona mi kaže:
''aj nabroji mi sve države.''
JA:a je sad,da ti ih nabrojin.
ONA:pa šta,ima ih samo tridesetak.
:rotfl:
Pa ima ih 50.

croat1gamer
12-12-2008, 17:13
zadnji put kad sam pogledao globus mi se ucinilo da ih je bilo vise :o

Mirko L
12-12-2008, 17:18
zapravo službeno ih ima 193/4, a drugih samoupravnih objekata 53(ka npr. aland,aruba,makao,nova kaledonija,hong kong i dr.)

cropir
12-12-2008, 22:37
pitam jednu curu na kojem je kontinentu država Australija. i ona kaže "ni na jednom, to ti nije kontinent, to je sam država" i onda se još išla svađat da je to istina. :(

flander
12-12-2008, 23:21
a imam i aj frendicu kojoj baš ne leži zemljopis

Anarion.Umarth
12-12-2008, 23:25
ovo nije da ti ne leži zemljopis, nego osnovna logika

flander
13-12-2008, 00:03
ma znam, al kažem, to isto spada pod zemljopis

THUNDER_DINIX
13-12-2008, 12:40
moj lega je reko pod zemljopisom da je Maroko u Italiji :pray:

cham3leon
13-12-2008, 13:33
Prošle godine pod geografijom izvuče Picard kolegu pred kartu i počne ga ispitivat, jer dotični ima skoro betonsku jedinicu.

... eh, dobro... A što se to izvozi iz Slavonije?

Cijeli prvi red šapće: "Žitarice! Žitarice!"

Kaže on: "... hm, šalice?"

Mi u smijeh...

Frky
13-12-2008, 13:58
kad je jedna ženska doznala da znan sve države ona mi kaže:
''aj nabroji mi sve države.''
JA:a je sad,da ti ih nabrojin.
ONA:pa šta,ima ih samo tridesetak.

A lol, ma to ti se ona upucavala!
Treba si reći nešto tipa: "Meni je dovoljno da znam za Hrv. jer si ti u (na?) njoj"!

:D :D

cropir
14-12-2008, 10:31
a imam i aj frendicu kojoj baš ne leži zemljopis
e, al upišeš opcu gimnaziju i takve stvari govoriš. :(

The Jackal
14-12-2008, 10:49
Poznata je činjenica da gimnazijalke su ono.... glupe.

McPingvin_v2.0
14-12-2008, 10:50
Ne nužno, ali u svakom se razredu nađe neka glupa osoba, bez obzira na školu.

The Jackal
14-12-2008, 11:12
True. True.

Outmind
14-12-2008, 11:35
Kad smo kod glupih cura, imao sam ja u gimnaziji jednu. Na biologiji profa neš priča o pticama, i veli kak fazani postanu aktivni tek u sumrak ili tako neš, a veli ona " a kako se onda sunčaju?"

Bila je još jedna provala kojoj sam ja doprinjeo, i dan danas me je sram zbog toga. Pita istu tu žensku profa koji je jezik bio službeni u austro-ugarskoj monarhiji. Ja ovoj šapnuo BUGARSKI i ona je fkt ponovila bugarski... Sad mi je žao kaj sam ju tak skajlao, ali mislim ono, koliko glup moraš bit pa reć...

croat1gamer
14-12-2008, 12:52
jedan tip prosle godine iz mog razreda (vise nije, propao s 9 jedinica zakljuceno) je rekao da se madarski jezik zove madarica :(

flander
14-12-2008, 13:36
Bila je još jedna provala kojoj sam ja doprinjeo, i dan danas me je sram zbog toga. Pita istu tu žensku profa koji je jezik bio službeni u austro-ugarskoj monarhiji. Ja ovoj šapnuo BUGARSKI i ona je fkt ponovila bugarski... Sad mi je žao kaj sam ju tak skajlao, ali mislim ono, koliko glup moraš bit pa reć...


pretpostavljam da si u srednjoj bio odličan učenik ?

dakle odličnom uleniku svi povjeruju sve ako je u pitanju ispitivanje od strane profesora, tako da....znalo se i meni desit da sam povjeroval sve frednu kad me profesor ispitival,a on šaptal, tako da niš ćudno....iskoristi moć ^^

Tsumetai Ryujin
14-12-2008, 14:36
Ne moras biti odlican ucenik da bi neka seljacina popusila neku glupost... ali da... to su najveci lomovi... :))

flander
14-12-2008, 15:07
dobro sad ovisdno od osobe do osobe, neki povjeruju svašta,ama baš svašta, ali kažem, da onaj koji je odličan učenik, ili recimo zna taj određeni predmet, većini kolega iz razreda prvenstveno njumu/njoj vjeruju


znam ja...bio sam jedan od 5 ljudi u razredu koji je znao informatiku, osnovne stvari, dok ostali u životu nisu vidjeli komp....tako da sam im bajke pričal

Ryd3R
14-12-2008, 16:28
E lol slušajte ovo:
Imamo lika u razredu koji nije baš pretjerano pametan, no nisam znao da je ovako glup.
U testu iz ZEMLJOPISA bilo je pitanje:

GMT znači _________ __________ __________.

Ponavljam test je iz zemljopisa.
I momak je napisao:

GENETSKI MODIFICIRANA TVAR.

Aerospark
14-12-2008, 16:32
E lol slušajte ovo:
Imamo lika u razredu koji nije baš pretjerano pametan, no nisam znao da je ovako glup.
U testu iz ZEMLJOPISA bilo je pitanje:

GMT znači _________ __________ __________.

Ponavljam test je iz zemljopisa.
I momak je napisao:

GENETSKI MODIFICIRANA TVAR.

Pa ako nezna lik, ide pogađat, koliko sam ja puta pisao random stvari u testu na pitanja koje nisam znao zbog lol efekta, barem se nasmiješ :D

Ryd3R
14-12-2008, 16:34
Ali ja ozbiljno mislim da je on smatrao da je to točno kolko ga znam :D
No ipak, genetski modificirana tvar u zemljopisu :P

Outmind
14-12-2008, 21:55
dobro sad ovisdno od osobe do osobe, neki povjeruju svašta,ama baš svašta, ali kažem, da onaj koji je odličan učenik, ili recimo zna taj određeni predmet, većini kolega iz razreda prvenstveno njumu/njoj vjeruju


Recimo da sam bio jedan od četvero ljudi u razredu koje je povijest donekle zanimala...

Mordor
15-12-2008, 21:33
dobro sad ovisdno od osobe do osobe, neki povjeruju svašta,ama baš svašta, ali kažem, da onaj koji je odličan učenik, ili recimo zna taj određeni predmet, većini kolega iz razreda prvenstveno njumu/njoj vjeruju


Recimo da sam bio jedan od četvero ljudi u razredu koje je povijest donekle zanimala...
Ja sam u svom razredu jedini kojeg zanima povijest

Sgt. Bull
15-12-2008, 22:29
dobro sad ovisdno od osobe do osobe, neki povjeruju svašta,ama baš svašta, ali kažem, da onaj koji je odličan učenik, ili recimo zna taj određeni predmet, većini kolega iz razreda prvenstveno njumu/njoj vjeruju


Recimo da sam bio jedan od četvero ljudi u razredu koje je povijest donekle zanimala...
Ja sam u svom razredu jedini kojeg zanima povijest
Ja sam jedan od dvoje ljudi koji je iz srednje škole otišao studirati povijest :D

cham3leon
15-12-2008, 22:32
Meni je povijest ok, ali jednostavno ko da nisam stvoren za nju. Nikad nisam uspio naučiti išta iz povijesti, niti povezati činjenice, ko je koju deklaraciju i kada, niš ne znam.

Frky
16-12-2008, 10:01
Meni je povijest ok, ali jednostavno ko da nisam stvoren za nju. Nikad nisam uspio naučiti išta iz povijesti, niti povezati činjenice, ko je koju deklaraciju i kada, niš ne znam.

Povijest malo samo učiš, čisto da nepadneš (znači, za 2-3)! A ka dođe WW2 izbalinaš sve činjenice (znaš iz igara, ipak nije ih mali broj koje obrađuju taj rat) koje znaš i dobiješ 3-4 petice i zaključi ti 4!

saiyadjin
16-12-2008, 10:05
Povijest malo samo učiš, čisto da nepadneš (znači, za 2-3)! A ka dođe WW2 izbalinaš sve činjenice (znaš iz igara, ipak nije ih mali broj koje obrađuju taj rat) koje znaš i dobiješ 3-4 petice i zaključi ti 4!

il pukneš neku glupost pa ti ova kaže, opet si igrao previše igrica :rotfl: :rotfl:
:killyou: :killyou:

Outmind
16-12-2008, 13:13
Meni su recimo 19 i 20 stoljeće užasno dosadni. Prapovijest, grci, rimljani, srednji vijek, to je meni super.

Mordor
16-12-2008, 13:15
Meni su recimo 19 i 20 stoljeće užasno dosadni. Prapovijest, grci, rimljani, srednji vijek, to je meni super.
I meni isto rimljani i to sve sto si nabrojao ali i drugi svijetski rat je isto zanimljiv

Aerospark
16-12-2008, 14:04
Prepiru se dvojica iz razreda, ovaj iz zajebancije kaže da je minhen (ilitiga München) u mađarskoj, a ova veli: Ajme glup li si, minhen je u americi, a mi svi lom :rotfl:


EDIT: Evo jedna provale sa moje strane, pišemo mi danas test iz engleskog, i sad smo trebali nadodat riječ koja fali, a imali smo samo prvo slovo. I ide to ovako, Jeniffer is really funny. John enjoys spending time with Jeniffer, he's never s______ with her.
i napišem ja sober :rotfl:

Kron
16-12-2008, 14:43
kad smo vec kod Engleskoga, morao sam pročitati na satu ovu rečenicu, dok su se drugi lomili:

I really love Dick, unfortunatly I haven't seen him for a long time. I miss him.

cropir
16-12-2008, 15:09
bokte, koji je retaj to u udžbenik stavio. :pray:

croat1gamer
16-12-2008, 15:19
kad smo vec kod Engleskoga, morao sam pročitati na satu ovu rečenicu, dok su se drugi lomili:

I really love Dick, unfortunatly I haven't seen him for a long time. I miss him.
:pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
carski, daj neku sliku, skeniraj, stavec se sjetis, moram to vidjeti

LorlonWarrior
16-12-2008, 15:21
Evo provale:

Mislim nije smješna al neam pojma, ja sam se kido bio kad sam čuo

Znači bio rođendan, i ja se opet nacugo i došo kod frenda i izrigo mu pojačalo Roland u kući
I ja i moj drugi frend pobjegli od njega jbte usrali se da će nas ubit kad vidi izrigano pojačalo, i mi onak bježimo i kaže frend:
Haha to sad više nije ROLAND, to je sad RIGOLAN

Et ne znam ljudi ja sam krepo od smijanja kad je on to reko
:rotfl: :rotfl:

Constantine
16-12-2008, 16:12
Meni je povijest ok, ali jednostavno ko da nisam stvoren za nju. Nikad nisam uspio naučiti išta iz povijesti, niti povezati činjenice, ko je koju deklaraciju i kada, niš ne znam.
Ja obožavam povijest ali samo onu stariju do raspada ZRC,ovu noviju mrzim i dosadna mi je,pogotovo 17 i 18 stoljeće.

The Great Duck
16-12-2008, 16:16
Meni su mitologija i vojna i dijelom politička povijest zanimljive,ali mrzim lekcije o umjetnosti,znanosti,svakodnevnom životu,a i one iz domaće povijesti su dosadne (osim WW2,DR i nešto SHS/SFRJ).

cham3leon
16-12-2008, 18:21
Meni je povijest ok, ali jednostavno ko da nisam stvoren za nju. Nikad nisam uspio naučiti išta iz povijesti, niti povezati činjenice, ko je koju deklaraciju i kada, niš ne znam.
Ja obožavam povijest ali samo onu stariju do raspada ZRC,ovu noviju mrzim i dosadna mi je,pogotovo 17 i 18 stoljeće.

Da, meni najomiljenija povijesna razdoblja spadaju u antiku. Tada su stvari bile jednostavnije valjda. Ovo poslije su zajebancije sa kraljevima i carevima koje su nepotrebne i dosadne.

flander
16-12-2008, 18:27
dosta povijest back on topic

soundmaster
16-12-2008, 18:30
ja sam provalio glupost na kiosku
ja-imate lizaljke od kunu
teta s kioska-imamo
ja-a kolko dođu? :rotfl:

Kron
16-12-2008, 18:32
nije bilo u udžbeniku nego u nekim papirima koje ona nama podijeli, a vrag će znati di je to sad, to je bilo na početku god.

Outmind
16-12-2008, 19:22
kad smo vec kod Engleskoga, morao sam pročitati na satu ovu rečenicu, dok su se drugi lomili:

I really love Dick, unfortunatly I haven't seen him for a long time. I miss him.

To nije ništa! U radnoj bilježnici koju sam imao negdje u 3 ili 4 razredu srednje sa riječju say trebalo je nadopuniti rečenicu koja je glasila ovako, citiram:

My baby daughter can allready say two words, mommy and pussy.

Ja sam se pola sata na to trgao kada sam to doma čitao, i molio se bogu i svim svecima da to neću morat pročitat na satu jer mislim da bih explodirao.

Hellboy
16-12-2008, 19:35
neki dan u novinama vidim ogroman članak preko 2 strane o štetnosti japanskih crtića...profesor Baltazar i ini crtani filmovi spadaju u sigurne, dok Pokemoni, Digimoni i ostala gamad spadaju u nasilne crtane filmove...sve je to bilo podjeljeno u 3 stupca i činilo se kao ozbiljno upozorenje dok na dnu stranice nisam vidio reklamu za Iron Boy crtić u kojem navedeni klinac nekakvim užarenim mačem rasjeca sve živo...probat čem potražiti te novine i fotkati tu gadost

Nodakim
16-12-2008, 20:54
Čitao sam to
:pray:
:|
Ako je njima to nasilno,eh

cham3leon
16-12-2008, 21:02
A što je onda Naruto? :D

Pun nekakvog lame gotovo dječjeg humora, a u prvoj epizodi onaj lik dobije divovski shuriken u leđa s mnogo krvi u sceni. E to je nasilje! :D

Hellboy
16-12-2008, 21:03
našao
http://i71.servimg.com/u/f71/11/71/19/94/th/dsc00910.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=432&u=11711994)

soundmaster
16-12-2008, 21:06
meni su najsmiješniji oni japanski bolesni porno crtići kojih je pun redtube

Outmind
16-12-2008, 21:11
@ hellboy - koji su to licemjeri!!! Tom i jerry je jedno 1000x nasilniji od bilo kakvog dragonballa ili pokemona. Baš me zanima koji će klinac prije nastradat, onaj koji imitira Kamehamehu, ili onaj koji ide sa čekićem naganjat prijatelja po stanu...

Nodakim
16-12-2008, 21:12
meni su najsmiješniji oni japanski bolesni porno crtići kojih je pun redtube


Foxy Nude
mmm...

Maja
17-12-2008, 01:22
Milica ponavlja geografiju- Izohipse, izobari, izotopi... Gdje je ta definicija?! *lista po knjizi*
Ana odgovara kemiju- Smjese mogu biti homogene i halkogene. O ne ne ne, homogene i halogene!

Inače, Milica ima 1 iz likovne umjetnosti :D:D

wiseguy
17-12-2008, 08:44
hahaah,jeste li znali da je šekspir napisao juditu i davidijadu? :rotfl:

Kenyi
17-12-2008, 08:53
Profesorica historije:
Oni tamo u vladi orgijaju dok smo mi iza njih.
Mental pictures :(

Mirko L
17-12-2008, 09:26
A što je onda Naruto? :D

Pun nekakvog lame gotovoSdječjeg humora, a u prvoj epizodi onaj lik dobije divovski shuriken u leđa s mnogo krvi u sceni. E to je nasilje! :D

sljedeći put izbaci ''gotovo''

e da, i meni je najbolje razdoblje povjesti ono u doba egipćana,vikinga,rimljana,grka,kelta i srednji vijek.

OT: moj brat je mislija da je Makarska država :(

Nodakim
17-12-2008, 13:11
Milica ponavlja geografiju- Izohipse, izobari, izotopi... Gdje je ta definicija?! *lista po knjizi*
Ana odgovara kemiju- Smjese mogu biti homogene i halkogene. O ne ne ne, homogene i halogene!

Inače, Milica ima 1 iz likovne umjetnosti :D:D


Marko gdje puše bura?
*učenik pokazaje Baranju*
Marko si siguran?
Kako ne bi bio siguran,pa di bi puhalo!


Marko nađi Medvednicu na karti.
*Učenik traži Medvednicu u Srijemu*




Taj čovac je opsjednut Slavonijom :(

D.E.M.O.
17-12-2008, 21:33
A što je onda Naruto? :D

Pun nekakvog lame gotovoSdječjeg humora, a u prvoj epizodi onaj lik dobije divovski shuriken u leđa s mnogo krvi u sceni. E to je nasilje! :D

sljedeći put izbaci ''gotovo''

e da, i meni je najbolje razdoblje povjesti ono u doba egipćana,vikinga,rimljana,grka,kelta i srednji vijek.

OT: moj brat je mislija da je Makarska država :(

imas li ti imalo smisla za humor? :o

Plexihack
18-12-2008, 20:06
Danas na fizici:
*Profesor govori o relativnoj brzini,ref. sustavi etc,etc.,da skratim*

Znači ako je čovjek u Autobusu,u sustavu x'y'(bus) on miruje,a u sustavu xy(zemlja) on se kreće nekom brzinom.

*Javlja se lik*

A profesore,šta ako čovjek stoji na cesti?
Prof(mrtav ozbiljan):Pa,recimo da ti stojiš na cesti,a ja sam vozač busa.Ako uzmemo u obzir brzinu V,tvoju težinu,silu udarca,mislim da bi poletio....dosta :D



btw,Povijest je svima zanimljiva do određenog doba.
To doba se zove Širenje Kršćanstva :D

Ryd3R
18-12-2008, 21:19
Ma mi imamo lika u razredu (1. razred gimnazije) koji je tako glup da se ja njemu divim.
Lik nezna na slijepoj karti svijeta pokazat Aziju, jednostavno nezna gdje se nalazi, a recimo Japan pokaže u Južnoj Americi, a Italiju na Arapskom poluotoku. Nije mi jasno kak je uopće upao u gimnaziju ako to nezna (dobro jasno mi je :P)

Sgt. Bull
18-12-2008, 21:26
Ma mi imamo lika u razredu (1. razred gimnazije) koji je tako glup da se ja njemu divim.
Lik neznana slijepoj karti svijeta pokazat Aziju, jednostavno neznaSgdje se nalazi, a recimo Japan pokaže u Južnoj Americi, a Italiju na Arapskom poluotoku. Nije mi jasno kak je uopće upao u gimnaziju ako to neznaS(dobro jasno mi je :P)

Nisi ni ti ništa bolji... =/

edit:ma ne, samo pokvari koncept posta... nekako ružno izgleda =)

Ryd3R
18-12-2008, 21:34
Ma mi imamo lika u razredu (1. razred gimnazije) koji je tako glup da se ja njemu divim.
Lik neznana slijepoj karti svijeta pokazat Aziju, jednostavno neznaSgdje se nalazi, a recimo Japan pokaže u Južnoj Americi, a Italiju na Arapskom poluotoku. Nije mi jasno kak je uopće upao u gimnaziju ako to neznaS(dobro jasno mi je :P)

Nisi ni ti ništa bolji... =/

Ma znam da se piše odvojeno, ali nemoj mi reći da ti nikad ne napišeš zajedno (svaka ti čast ako je tako), ono ima fakat malo ljudi na netu koji na to paze.

Nodakim
18-12-2008, 21:55
Pričaš te priče,a u isto vrijeme ti je prvo slovo u rečenici veliko,stavljaš točke i zareze(i stisne space poslije zareza) te imaš malo gramatičkih pogrešaka.Priznaj.

serijski samoubojica
18-12-2008, 21:55
Na vjeronauku

Ja: Profesorice zašto je bog uvijek predstavljen kao muško i bijelac?? Zašto nikad nije žensko ili crnac??

Profa: Ma djeco. Bog je i crnac i bijelac. Bog je i muško i žensko.

Moj prijatelj: A još recite da voli djecu pa ćemo uspostavit da je bog Michael Jackson...

pimp
18-12-2008, 22:01
nema tih rijeci kojima bih opisao stanje pod vjeronaukom kod nas...

serijski samoubojica
18-12-2008, 22:03
nema tih rijeci kojima bih opisao stanje pod vjeronaukom kod nas...

Vjeruj mi nema ni kod nas :)

cham3leon
18-12-2008, 22:07
nema tih rijeci kojima bih opisao stanje pod vjeronaukom kod nas...

Vjeruj mi nema ni kod nas :)


Sad si ih maloprije iskoristio da opišeš stanje... :(

serijski samoubojica
18-12-2008, 22:13
Bas bi bilo kul dobit vjeronauku ovdje.
Ko to predaje?Pop?

Pa večinom ti predaje ili časna ili vjeroučiteljica. Pop samo nekad u srednjoj(kolko ja znam) ili na vjeronauku u crkvi.

Inače ako želite zbuniti onog tko vam predaje vjeronauk pitajte: Pa kako je cijelo čovječanstvo nastalo od Kaina i Abela???? Šta su homoseksualci bili???? Radi provjereno!!! :gitara: :rotfl:

Ryd3R
18-12-2008, 22:39
Inače ako želite zbuniti onog tko vam predaje vjeronauk pitajte: Pa kako je cijelo čovječanstvo nastalo od Kaina i Abela???? Šta su homoseksualci bili???? Radi provjereno!!! :gitara: :rotfl:

Ja sam to pitao svećenika koji nam je predavao u osnovnoj, i rekao mi je da su priče o Adamu i Evi, i Kainu i Abelu metafore, i da se nisu stvarno dogodile.

@Nodakim

Priznajem :P
Ali to nisam rekao za gramatiku/točke,zareze/veliko slovo općenito nego baš za primjer neznam/ne znam

No nije bitno :)

Aerospark
18-12-2008, 23:01
http://img55.imageshack.us/my.php?image=aenmr0.jpg

The Great Duck
19-12-2008, 14:35
http://img55.imageshack.us/my.php?image=aenmr0.jpg
Ovo je slika,dakle treba biti u Smiješnim slikama.

soundmaster
19-12-2008, 15:18
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show ... t_id=90905 (http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=90905)
omfg :shock: :shock: :shock: :rotfl:

saiyadjin
19-12-2008, 16:43
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=90905
omfg :shock: :shock: :shock: :rotfl:

ima i nastavak

http://www.24sata.hr/fun-sexy/clanak/pa ... lji/93566/ (http://www.24sata.hr/fun-sexy/clanak/paru-gay-pingvina-pruzena-je-prilika-da-budu-roditelji/93566/)S
xD

soundmaster
19-12-2008, 17:15
jebote pa to nije normalno

The Great Duck
19-12-2008, 17:41
Ja tu ne vidim provale...

soundmaster
19-12-2008, 18:12
pa gej pingvini
smiješno al ne provala
dobro ajde u pravu si

cham3leon
20-12-2008, 18:50
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=90905
omfg :shock: :shock: :shock: :rotfl:

To samo 24sata može objavit...

Inače, ko nije znao, pederisanja ima i kod živina.

Markecgrad
20-12-2008, 19:10
U mojem razredu na satu kemije:

Učenik:burrrrrp(podrigne se na silu)

Profesor(ima negdje oko 80g.):KOJE TO BIO?

Isti učenik:nisam ja!(kreštavim glasom)

Profesor:ZNAM DA SI TI!!!!

Učenik:NISAMMMMMMMMMMMMM!

Drugi učenik:profesore pa to vam je kemijska reakcija

Profesor(isprovociran):DOĐI I POMIRIŠI MI GUZICU I VIDJET ĆEŠ KAJ JE KEMIJSKA REAKCIJA!!!!

Sve je istina i dogodilo se ovaj ponedeljak!!!

mronki
20-12-2008, 22:07
Moje je jedan frend napisao na testu iz kemije napisao ovako:
"Legura aluminija: to je proces dobivanja bakra, znači treba nam modra galica ili neka druga zasičena otopina te 2 stupića grafita. To onda podjelimo na + i - pol."

Babitz
21-12-2008, 05:39
HAHAHAHAHA

Paran0a
21-12-2008, 09:27
Dobro da sve kuzim :(

Nodakim
21-12-2008, 15:17
Dobro da sve kuzim :(


Fora je u tome da je bezveze napisao

serijski samoubojica
21-12-2008, 22:29
Početak sata.

Razrednica gleda tko fali na satu.

Odjednom kaže:"Tko fali nek ustane!!!"

Mi se svi odvalili smijat, a ona nas gleda ko tele u šarena vrata i ne kuži :rotfl:

cham3leon
22-12-2008, 07:59
Da pogodim, ona predaje...

glazbeni? :rotfl:

neox99buleseye
22-12-2008, 08:39
Da pogodim, ona predaje...

glazbeni? :rotfl:

ili to ili likovni *<|XD▒

cham3leon
22-12-2008, 08:49
Mi smo imali u srednjoj profesoricu iz glazbenog koja je smotana ko sajla, takve je provale valjala da je to strašno.

Neki lik u raz dobaci gumicu kolegi u klupi do njega.
ova se odmah prestraši xD

- Nemojte bacati stvari, to je opasno.
- Pa samo sam mu gumicu dodao.
- Ali to je mogao biti šestar...

Mirko L
23-12-2008, 09:48
:rotfl: :rotfl: HAHAHA koja luđakinja.
i mi smo sličnu iz hrvatskog imali.
isto tako smotana.

šta je najbolesnije bilo kod nje je to šta je bila ćorava ko isus.
nikad, baš nikad nije pogodila učenika koji je zapravo nešto loše napravija.

tako san ja sidia u zadnjoj klupi, isprid mene jedan Edo a desno od mene jedan Ivan.
ja se dignen i najjače šta mogu bacin gumicu u ovog Edu(šta je najgore, još san falija)

a nastavnica govori Ivan će sada dobiti miiiinus(da, ona nezna reć minus, razduži ''i'')
on govori ''nisan ja'' a ja i Edo ROFL-amo dole.

jedanput je učenik hoda i slučajno zapea za torbu i složija se po podu.
nastavnica mu je dala miiiinus jer je ''ometa nastavu''

i još ta nastavnica je bila bosanka, govorila je srpski, a učila nas hrvatski

Mordor
23-12-2008, 10:36
Početak sata.

Razrednica gleda tko fali na satu.

Odjednom kaže:"Tko fali nek ustane!!!"

Mi se svi odvalili smijat, a ona nas gleda ko tele u šarena vrata i ne kuži :rotfl:
Moja uciteljica je isto tako bila rekla:koga nema nek se javi

flander
23-12-2008, 11:13
šta je najbolesnije bilo kod nje je to šta je bila ćorava ko isus.



neznam kaj bi ti reko

flander
23-12-2008, 12:10
tema za youtube filmeke postoji

saiyadjin
23-12-2008, 12:21
tema za youtube filmeke postoji
a dobro bilo je povezano sa ovim gore, al ok :(

Mirko L
23-12-2008, 12:36
dajte, šta ste se uvatili toga, puka san bezveze.

već se ionako u alt+f4 u temi ''slike forumaša'' raspravlja o ćoravosti isusa.

Aerospark
23-12-2008, 16:19
Početak sata.

Razrednica gleda tko fali na satu.

Odjednom kaže:"Tko fali nek ustane!!!"

Mi se svi odvalili smijat, a ona nas gleda ko tele u šarena vrata i ne kuži :rotfl:
Moja uciteljica je isto tako bila rekla:koga nema nek se javi

Tako je i nama u osnovnoj bilo, pa bi svi počeli vikati MENE NEMA :rotfl:

yvohr
23-12-2008, 21:03
ta nastavnica je bila bosanka, govorila je srpski, a učila nas hrvatski
:pray: :pray: , kod nas ide ovako:Ko fali?Nitko Kranjcar

Aerospark
23-12-2008, 21:57
Meni najgore kad me komp yebe u mozak svaki put kad mi netko na msn pošalje poruku, i kažem ja liku "nemoj slat nijednu poruku, sve mi blokaje"
a on meni "ok" pa mi sve otiđe u pršut :rotfl:

Kron
23-12-2008, 23:03
znate li onu provalu iz Domovinskog od legende Rojsa : "Grahovo je uvijek bilo hrvatsko, da je srpsko zvalo bi se Pasuljevo"

LorlonWarrior
24-12-2008, 06:16
Meni najgore kad me komp yebe u mozak svaki put kad mi netko na msn pošalje poruku, i kažem ja liku "nemoj slat nijednu poruku, sve mi blokaje"
a on meni "ok" pa mi sve otiđe u pršut :rotfl:


U pršut? :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bokte kalaiso ako je ovo neko stavio za cenzuru xD

Al i te cenzure mi najače xD

Pazi ovo:

Popljugaj mi kurac, ja sam Diler jedan i imam opasan i ogromni kurac


Haha de :rotfl: :rotfl:

croat1gamer
24-12-2008, 21:59
viewtopic.php?f=34&t=28712 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=28712)
:pray: :rotfl: :pray: :rotfl: :pray: :rotfl:
car, i to mnogo dobar

edit:
naletio na ovaj link
http://www.facebook.com/topic.php?uid=3 ... topic=7432 (http://www.facebook.com/topic.php?uid=38383129143&topic=7432)
:pray: :rotfl:

pimp
24-12-2008, 22:05
zas car? pa to je problem s mikrofonom...
nikakva provala

saiyadjin
24-12-2008, 22:16
zas car? pa to je problem s mikrofonom...
nikakva provala

ja bi reko da je provala GODINE ONAK NE ČUJEŠ GA A ČUJEŠ SVE OKOLO? HALOOOO??????

pimp
24-12-2008, 22:20
ONAK HALOUUU , ne cuje se sve oko njega nego zvukovi koje komp proizvodi tipa glazba u wmp ili winampu... DOH , taRd

Aerospark
24-12-2008, 22:46
"Ajde mi odgovorit na pitanje: vi ste u blizini(par desetina metara) i tamo je jedan satanski rok koncert.

Šta bi mi trebalo da radimo u tom trenutku?"

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

pazi ovoga bisera

"Po meni je greh slusati Psihodeliu,Metal i tome slicno...Ne vidim nista lose u Narodnoj,zabavnoj i slicnoj muzici...
Na kraju krajeva necemo sad da se vracamo u srednji vek"

croat1gamer
25-12-2008, 00:35
ONAK HALOUUU , ne cuje se sve oko njega nego zvukovi koje komp proizvodi tipa glazba u wmp ili winampu... DOH , taRd

da tocno, ako mu TV radi cuje se sve
mi moze netk objasniti onda to
:(

Aerospark
25-12-2008, 10:10
ONAK HALOUUU , ne cuje se sve oko njega nego zvukovi koje komp proizvodi tipa glazba u wmp ili winampu... DOH , taRd

da tocno, ako mu TV radi cuje se sve
mi moze netk objasniti onda to
:(

Možda gleda TV preko kompa

croat1gamer
25-12-2008, 22:28
Croat,jesi siguran da si naletio na link ili sam ga ja mozda postao prije tebe u Sta ste spoznali:D
U svakom slucaju,grupa je urnebesna :pray:
nisam naveo gdje sam naletio na link :*

soundmaster
25-12-2008, 22:44
viewtopic.php?f=7&t=28355 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=28355)
samo čitajte postove :D
fakat čete se nasmijat :rotfl:
oni misle da ih se bojimo :rotfl:

flander
26-12-2008, 00:53
kasniš,debelo...

croat1gamer
26-12-2008, 08:20
e, jeli itko skuzio ovo

2514 tisuce kuna
2514kn x 1000 = 2514000kn :pray: :rotfl:

Plexihack
26-12-2008, 08:54
xD

Ma djeca,pusti ih :D

B4j4
27-12-2008, 01:44
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=28355
samo čitajte postove :D
fakat čete se nasmijat :rotfl:
oni misle da ih se bojimo :rotfl:


trebo bi pingu stavit adresu od tog lika posto ima IP pa da mu posaljemo 83512395012517 porcija pljeskavica sa kajmakom i cevapa pa nek plati :evil:

K4ciga
27-12-2008, 15:29
Moja uciteljica je isto tako bila rekla:koga nema nek se javi

Haha,sad si me podsjetio na jedan događaj u srednjoj :)
Profesorica je na početku sata pitala "Redari,koga nema?",a ovaj glupan do mene se ustane i mrtav-ladan - "Svi ga imaju".

Babitz
28-12-2008, 18:45
Takvi su kod nas dobili neopravdane instant. Mislim, i ja bi to reko da sam znao za foru, al ovako sam bio lišen slave. :(

Sonic_Moronic
28-12-2008, 19:29
Ti bi iskoristio tako retardiranu foru? :(

Ne vjerujem.

K4ciga
28-12-2008, 19:33
Takvi su kod nas dobili neopravdane instant. Mislim, i ja bi to reko da sam znao za foru, al ovako sam bio lišen slave. :(

Dobro je ako popiješ samo neopravdani,ranije spomenuti genijalac je dobio opomenu,i ako se dobro sjećam,starci su mu bili pozvani na razgovor.

cropir
28-12-2008, 21:36
u kakve to tiranske škole vi to idete? :?

flander
29-12-2008, 17:43
spam izbrisan, back on topic plz

Herinjo
29-12-2008, 22:42
[Haha,sad si me podsjetio na jedan događaj u srednjoj :)
Profesorica je na početku sata pitala "Redari,koga nema?",a ovaj glupan do mene se ustane i mrtav-ladan - "Svi ga imaju".

Predobro. :rotfl:

Kenyi
30-12-2008, 08:52
viewtopic.php?p=869967#p869967 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=869967#p869967)Skako sam se ismijao demo e :pray:

uberfreak
30-12-2008, 09:52
Vidio reklamu i moro ovdje napisati:( reklama za nikotinske flastere)

Kaze lik: jucer sam popusio svoju zadnju cigaretu, danas sam ujutro stavio svoj prvi niquitin flaster, za sada i nije loše- ne pušim već sedam dana
:rotfl:

Plexihack
30-12-2008, 09:59
Hehe,komentirao to neki dan :P

Pogledajte spot one simon(ice)....
Ako izdržite bez raginga do dijela kad kaže:

Lova do khlova!

*akhm*Izniman talent za pjevanje*akhm*

uberfreak
30-12-2008, 10:00
Hehe,komentirao to neki dan :P

Pogledajte spot one simon(ice)....
Ako izdržite bez raginga do dijela kad kaže:

Lova do khlova!

*akhm*Izniman talent za pjevanje*akhm*
hehehe pravi se da je iz francuske , hehehe

nosferatu25
30-12-2008, 19:22
Haha,sad si me podsjetio na jedan događaj u srednjoj :)
Profesorica je na početku sata pitala "Redari,koga nema?",a ovaj glupan do mene se ustane i mrtav-ladan - "Svi ga imaju".

Vidio reklamu i moro ovdje napisati:( reklama za nikotinske flastere)

Kaze lik: jucer sam popusio svoju zadnju cigaretu, danas sam ujutro stavio svoj prvi niquitin flaster, za sada i nije loše- ne pušim već sedam dana
:rotfl:

sve stare fore iz viceva.

nosferatu25
30-12-2008, 21:41
:evil:

LorlonWarrior
30-12-2008, 21:46
:evil:

Ne znam zašto ali sam se kido na ovaj post :rotfl:

Ugl nacugali se frendo i ja, i bilo - 3 i reko šta ćemo, ajmo trčat do birtije da se ugrijemo.
I trčimo mi nekih 150 metara šprint i stanemo pred birtijom i ripljemo onak i ja kažem njmeu kao, počnem pričat kako sam se uzdiho jer imam šum na srcu, astmu, bronhitits... Tek me on prekine u po spike i kaže: E prijatelju, ALI meni curi nos! xD

Ja pokupio PWN

:rotfl: :rotfl:

Maja
01-01-2009, 17:45
Lova do khlova!


:D :D :D :D

cham3leon
01-01-2009, 18:49
Mi se slažemo u svim stvarima osim u onim u kojima se ne slažemo.

Vidio na RTL-u prije 2 min.

K4ciga
01-01-2009, 18:53
A ja sam imao dojam da je to rekao Sanader.

cham3leon
02-01-2009, 11:23
A ja sam imao dojam da je to rekao Sanader.

To je i Sanader rekao poslije, čak i nešto još bolje tipa "mi se slažemo u svim stvarima osim onim u kojim se ne slažemo, a u njima se ne slažemo."

The Great Duck
02-01-2009, 13:25
Sad sam se sjetio one provale s onog sajma auta u Zagrebu prošle godine...Neki tip je rekao nešto kao:"Kupovna moć Hrvata veća je nego što zapravo je..."Ako slučajno ima na Youtube-u,volio bih link...

LorlonWarrior
02-01-2009, 15:02
Evo danas kad sam se probudio :rotfl:

Još jedna MSN pizdarija xD

Lorlon: Oooooo pa đesi!

Lorlon: Aj sretna, sad već stara 2009 xD

Frendica: Haha

Frendica: Takoder xD

Lorlon: Kak je bilo tebi? xD

Lorlon:Tj disi bila uopće? xD

Frendica: Kod prijatelja, sexala seSxD

Lorlon: :pray: :pray: :pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Frendica: Ergo, bilo je super xD

Lorlon: Jel mogu ovo na forum stavit plizzzzz

Frendica : Ne!

TeraBajt
02-01-2009, 16:45
super, presmjesno da bi bilo istinito.
da imam mjesta u sobi valjao bih se po podu. -.-

croat1gamer
04-01-2009, 03:04
u posljednje vrijeme koristim gugl translejt za prevodenje s japanskog
i naletio sam na sljedeci link
:pray: :rotfl: (http://translate.google.com/translate_c?hl=en&langpair=en|en&u=http://yf04.com/cgi-bin/jbbs/jbbs.cgi%3Fid%3Dalhmene&usg=ALkJrhjP7WP3sg_iWlaAuXy-0g-I3KclAA)

serijski samoubojica
04-01-2009, 09:17
Recite da sam glup, ali ja ne kužim šta je smiješno tu.... :(

Babitz
04-01-2009, 12:06
Ja ne znam kaj je smiješno ni u jedom postu. U stvari.

Nije mi jasno kod prvog posta
Smiješno je kaj je bila kod prijatelja ili kaj se jebala?

Drugi post
Tu niš ne kužim kaj je smiješno.

cropir
04-01-2009, 12:14
ozbiljno, svakakve idiotarije stavljate. mislim, valjda je vama IRL to bilo phun or sth, al ovdje to smara. :(

croat1gamer
04-01-2009, 12:28
link je " :pray: :rotfl: "

http://translate.google.com/translate_c ... 0g-I3KclAA (http://translate.google.com/translate_c?hl=en&langpair=en|en&u=http://yf04.com/cgi-bin/jbbs/jbbs.cgi%3Fid%3Dalhmene&usg=ALkJrhjP7WP3sg_iWlaAuXy-0g-I3KclAA)

evo vam link da se ne mucite neci gdje je skriven

LorlonWarrior
04-01-2009, 15:32
Nije mi jasno kod prvog posta
Smiješno je kaj je bila kod prijatelja ili kaj se jebala?


Pa ono - meni je smijšno što je bila i kod prijatelja, i jebala se (po mogućnosti i s prijateljom-šta je to? Neka prijateljska jebačina? :D), i to mi tako hladnkrvo rekla
I još mi je smijšeno što na kraju kad sam je ja pito jel smjem to stavit na forum, ona je rekla ne :D

m777
04-01-2009, 18:35
Mene je jedan član nazvao kurvom u temi o polnoćki kad sam rekao da vjerujem u Boga,ali nisam nikoga vrijeđao.Kad sam ga pitao zašto,rekao je da me mrzi jer sam vjernik.Kad sam ga pitao što ima protiv vjernika,rekao je da ima mene.
Toliko o otvorenim umovima ateista.
Hah.

Sonic_Moronic
04-01-2009, 18:46
Nije mi jasno kod prvog posta
Smiješno je kaj je bila kod prijatelja ili kaj se jebala?


Pa ono - meni je smijšno što je bila i kod prijatelja, i jebala se (po mogućnosti i s prijateljom-šta je to? Neka prijateljska jebačina? :D), i to mi tako hladnkrvo rekla
I još mi je smijšeno što na kraju kad sam je ja pito jel smjem to stavit na forum, ona je rekla ne :D

A šta ti misliš da cure ovih dana imaju spolne odnose nakon pet godina veze?

D.E.M.O.
04-01-2009, 20:57
Mene je jedan član nazvao kurvom u temi o polnoćki kad sam rekao da vjerujem u Boga,ali nisam nikoga vrijeđao.Kad sam ga pitao zašto,rekao je da me mrzi jer sam vjernik.Kad sam ga pitao što ima protiv vjernika,rekao je da ima mene.
Toliko o otvorenim umovima ateista.
Hah.
i ja ga mrzim :)

The Great Duck
04-01-2009, 22:01
1.Ne vidim šta je tu provala.
2.Zašto me i ti mrziš,D.E.M.O.?

LorlonWarrior
04-01-2009, 22:31
Nije mi jasno kod prvog posta
Smiješno je kaj je bila kod prijatelja ili kaj se jebala?


Pa ono - meni je smijšno što je bila i kod prijatelja, i jebala se (po mogućnosti i s prijateljom-šta je to? Neka prijateljska jebačina? :D), i to mi tako hladnkrvo rekla
I još mi je smijšeno što na kraju kad sam je ja pito jel smjem to stavit na forum, ona je rekla ne :D

A šta ti misliš da cure ovih dana imaju spolne odnose nakon pet godina veze?

NE :rotfl:

Al siguran sam i da ne idu na prijateljsku ševu kod prijatelja :(

pimp
04-01-2009, 22:33
idu itekako , to se tako kaže "prijatelj" za osobu koja ti nije cura/dečko ali nešto mutite...


ja prave prijateljice , ali baš prave s kojima ne želim ujebati s njima sam uspostavio kontakt brat/sestra , stalno ih zovem sekama itd. pa tako osiguraš da ne zajebeš prijateljstvo ,

nosferatu25
04-01-2009, 22:33
http://www.imagesforme.com/out.php/i291922_Untitled1.gif

LorlonWarrior
04-01-2009, 22:35
idu itekako , to se tako kaže "prijatelj" za osobu koja ti nije cura/dečko ali nešto mutite...

Eh svašta... :rotfl: :rotfl:

Idem sad stavit oglas da tražim zgodne cure da budemo prijatelji ^^

The Boz
04-01-2009, 22:43
To se zove "prijatelj s povlasticama". Get with the program! It's the 21st century!

Babitz
06-01-2009, 00:13
Nije mi jasno kod prvog posta
Smiješno je kaj je bila kod prijatelja ili kaj se jebala?


Pa ono - meni je smijšno što je bila i kod prijatelja, i jebala se (po mogućnosti i s prijateljom-šta je to? Neka prijateljska jebačina? :D), i to mi tako hladnkrvo rekla
I još mi je smijšeno što na kraju kad sam je ja pito jel smjem to stavit na forum, ona je rekla ne :D
Ti palo na pamet da je možda tamo bilo još ljudi i da se jebala s nekim drugim?

Ne moraš se jebat s vlasnikom mjesta u kojem slaviš novu.

cham3leon
06-01-2009, 11:02
Ti palo na pamet da je možda tamo bilo još ljudi i da se jebala s nekim drugim?

Ne moraš se jebat s vlasnikom mjesta u kojem slaviš novu.

Ne, ali kod nas je bilo upravo tako. Organizator tuluma nije ni izlazio iz svoje sobice... :(

Babitz
06-01-2009, 13:18
Jebo je, a vi niste. NOOOOEEEEZZZZZ :(((

Death By Sexy
06-01-2009, 13:40
Vajgl..Predsjednik vanjskopolitičkog odbora slovenskog parlamenta..janez uglavnom

- Slovenci su oduvijek bili pomorski narod, more je u našoj književnosti i u našim srcima, pristup otvorenom moru naše je moralno pravo, Hrvatska će to morati razumjeti
:pray: :rotfl:

- Hrvatska ima veliko i lijepo more, a mi samo komadić mora i kratku obalu koju nam je povijest ostavila iako smo imali dužu obalu, samo na drugom mjestu

..da oduzeli su im talijani! :rotfl:

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/in ... B42EE38D.1 (http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3210136/index.do;jsessionid=ED08629493D50FD73018BE0AB42EE3 8D.1)

pimp
07-01-2009, 17:13
evo igrom slucaja završio prošlu subotu u indexu ( neka cajkaška birtija na okretištu kod savskog mosta) i bio neki wannabe dj... kakav car ja nemogu vjerovati , ide 10 cajki i nakon njih pusti čavoglave, ja sam pišao od smijeha , a šta je najbolje rulja se još nabrijava na to itd.

Anarion.Umarth
07-01-2009, 21:51
evo jedna "provala" koju san vidija u šibeniku
ustaško u sa 4 s oko križa
sad ako to nije provala
i nadan se da niko ne vidi političke konotacije u ovome, jer ih nema

K4ciga
07-01-2009, 21:55
Zločesto U sa 4s? Haha,tip ima opaki smisao za humor:)

The Great Duck
07-01-2009, 22:33
Jel to onaj kod parkiralita blizu kolodvora?

Anarion.Umarth
07-01-2009, 22:37
da

Kenyi
07-01-2009, 22:54
Okej ljudi , da ne bi otisli malo predaleko, zaobiđite ovo :D

Nodakim
07-01-2009, 23:11
Si mi "izbrisao" post sada,ha?

Kenyi
07-01-2009, 23:35
Ne, Roko nisam. Ne fakat nisam.

K4ciga
08-01-2009, 02:20
Nokadim se zove Roko?

Kenyi
08-01-2009, 11:20
Da :D

###DK###
08-01-2009, 11:35
Kao i moj brat. :D

The Great Duck
08-01-2009, 13:17
KAd smo se već dotakli Thompsona,evo jedna provala iz Latinice o Thompsonu (na 9:32):uYm1hrprMQg&feature=related
Atomske bombe bačene na Nijagaru...

K4ciga
08-01-2009, 17:06
Da :D
http://www.imagesforme.com/out.php/i298311_n0k0r0k0.jpg



Inače,meni je bilo užasno smiješno kad je frend odgovarao za 4 ili 5 matematiku,ispisao pola ploče i stao na 8 puta 4.

http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Chiens_et_chats/Chat-Danse-158.gif

TeraBajt
10-01-2009, 09:52
dobil sam ovo na mail


Upozorenje svim korisnicima facebook-a. Facebook je u poslijedenje vrijeme postao prepopularan; mnogi korisnici se žale da je prespor. Istraživanja su pokazala da su razlog tome mnogi ne-aktivni članovi i s druge strane previše novih. Slat ćemo ovu poruku da vidimo koji su korisnici aktivni a koji nisu. Ako si aktivan pošalji poruku prema 15 korisnika upotrebljavajući Copy+Paste da pokažeš da si aktivan. Oni koji ne pošalju poruku unutar 2 tjedna, korisnik će bit trajno izbrisan. Ako će facebook i dalje bit prepun tražit ćemo donacije, ali dotle šallji poruke prijateljima da pokažeš da si aktivan i ne-izbrisan

jebemti boga, ovo je prejako, onak, bar nije dvadeset osoba nasjelo na to :pray:

Ryd3R
10-01-2009, 13:15
Ja sam jednom dobio mail (postao bih ali sam ga izbrisao) nešto na foru: Ovaj mail su sastavili najbolji američki odvjetnici, upozoravamo vas da je na vašem računalu virus, kako bi spriječili širenje virusa pošaljite ovaj mail svim svojim kontaktima. Hvala.

Sphinx
10-01-2009, 14:49
:rotfl:

ma ja nekuzim kako su ljudi preglupi i salju to dalje, jbt odma se vidi da nije zapravo :D

eddie2142
10-01-2009, 19:12
:rotfl:

ma ja nekuzim kako su ljudi preglupi i salju to dalje, jbt odma se vidi da nije zapravo :D

no shit?!

sabomen
10-01-2009, 21:03
dobil sam ovo na mail


Upozorenje svim korisnicima facebook-a. Facebook je u poslijedenje vrijeme postao prepopularan; mnogi korisnici se žale da je prespor. Istraživanja su pokazala da su razlog tome mnogi ne-aktivni članovi i s druge strane previše novih. Slat ćemo ovu poruku da vidimo koji su korisnici aktivni a koji nisu. Ako si aktivan pošalji poruku prema 15 korisnika upotrebljavajući Copy+Paste da pokažeš da si aktivan. Oni koji ne pošalju poruku unutar 2 tjedna, korisnik će bit trajno izbrisan. Ako će facebook i dalje bit prepun tražit ćemo donacije, ali dotle šallji poruke prijateljima da pokažeš da si aktivan i ne-izbrisan

jebemti boga, ovo je prejako, onak, bar nije dvadeset osoba nasjelo na to :pray:

hahaha :D :D :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: ovo je zakon....hahahaha...dobio več 20-ak ti mailova....hahaha svi šalju....a nema šanse da te izbrišu...ko je ovo smislio svaka mu čast!!!!! :bravo:

Kenyi
10-01-2009, 22:33
Ili ono tipa
MENE NERVIRAJU CHAIN MAILOVI I GLUPI SU . POSALJI OVO JOS 20 LJUDI DA SE ZAUSTAVI OVO VIŠE.
daj jebemu, logika im je jaca strana :(

GDra
12-01-2009, 15:58
Moj frend na prirodi: Biljke pričaju s ljudima i čitaju ti misli.
Frend2: Da, svaka biljka je lvl 70 mage.

eddie2142
12-01-2009, 17:07
Moj frend na prirodi: Biljke pričaju s ljudima i čitaju ti misli.
Frend2: Da, svaka biljka je lvl 70 mage.

xD

Kenyi
12-01-2009, 17:10
I tada im ti kazes da su retaji ?
Molim te reci da je tako :(

flander
12-01-2009, 18:03
profa danas na predavanju,trebal nam je grafoskop..

"Daj nek neko donese periskop"

xD

i tako svaki put

LorlonWarrior
13-01-2009, 02:45
Kad smo ja i frend na bazenima bili, skočio on o vodu a nije smjeo. I dođe njemu taj što čuva tamo, odvede ga do znaka di piše "Zabranjebo Skakanje" i onako ful strog ga pita:

Lik: Šta tu piše?
Frend: Zabranjeno skakanje.
Lik: Ne čujem, glasnije!
Frend: Zabranjeno skakanje!
Lik: Ne čujem te, glasnije!!
Frend (već urla): Zabranje skakanje!!!
Lik: Ne čujeeeem!!!
Frend: Zabranjeno skakanje bokte jebo jesi gluh!!!???

:rotfl: :rotfl:

Ja sam onda upo u bazen kad sam to čuo xD

nosferatu25
13-01-2009, 15:12
:D

sad si me podsetio, bio ja sa drugovima na bazenu, i sad, jedan dečko uskoči u bazen i samo, posle pet-šest sekundi ispliva na površinu, nepomičan. ljudi okolo vrište, šamaraju ga, kad spasilac uskoči u vodu, brzo dopliva do njega, izvuče ga uz pomoć dvojice iz vode, kad ovaj otvori oči i dreknu na njega :rotfl:

nisam nikad u životu video da je neko dobio batine kao taj dečko od spasioca. krvnički. :(

eddie2142
13-01-2009, 19:19
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

umro sam kad sam ovo cuo, :rotfl: :pray:

LorlonWarrior
13-01-2009, 20:25
Dobra :D

A sad sam se sjetio jedne... Ne znam jesam već napsio, al mislim da nisam...

Znači vani minus 18, ja i frend furamo 3.5 litare piva u sebi, pričamo pizdarije, umorni, zujimo... I došli do nekog mjesta gdje je onak ko mala livada i gdje raste neko posađeno drveće, al onako fino uredno posađeno po redovima. I sad:

Ja: Ej, vidi onaj vinograd!
Frend: (onako blijedo i promrznuto) Di ti vidiš vinograd glupane? :?
Ja: Pa eno vidi tamo one smreke što rastu na livadi!
Frend: Glupane vinograd? Otkad na smrekama raste vino?

*Mislim da je htjeo reći "Grožđe"*

Ja sam se pokido uglavnom :rotfl:

flander
13-01-2009, 21:09
hmm oduvijek mi je bilo famozno kako netko tko se napije uvijek zna kolko je popio ??

Sphinx
13-01-2009, 21:20
Pa ja kad se napijem se sjecam tocno koliko sam popio, tj. sjecam se svega :D

LorlonWarrior
13-01-2009, 21:20
Nismo se napili... Pili smo polako i svako je u međuvremenu pojeo Jumbo Pizzu... A uzo sam na kraju večeri i brojo boce i izračuno tolko...

Sickmanno1
13-01-2009, 21:43
Nismo se napili... Pili smo polako i svako je u međuvremenu pojeo Jumbo Pizzu...SA uzo sam na kraju večeri i brojo boce i izračuno tolko...

Tuzno :(

Sonic_Moronic
13-01-2009, 21:49
Danas pod etikom:

Profesorica: Koja je razlika između Isusa i Muhameda?
Neka žemska: Muhamed je prešao iz Meke u Medinu, a Isus nije!

:rotfl:

_ZlayA_
14-01-2009, 10:30
hmm oduvijek mi je bilo famozno kako netko tko se napije uvijek zna kolko je popio ??
uvijek neko od raje dezura i ne napije se da moze kasnije pricati ko je sta provalio i koliko je ko popio...

edit. eda,ako zelite bariti fenserke, ne koristite recenice tipa ''zivot je ko zenske gace, nekad su tijesne, a nekada krvave...'' i ''brate ne volim kad je tecno (govno jel)'', znaci to su lajnovi za barenje goticarki, a ne fenserki, ne pravite gresku kao moj jaran...