PDA

Pogledaj cijelu verziju : Provale stoljeca :D



Stranica : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kenyi
16-05-2008, 19:39
·#·$#FF8000мαנα αкα sнεεиι says:
e sam malo
·#·$#FF8000мαנα αкα sнεεиι says:
moram po ;maramicu
·#·$#FF8000мαנα αкα sнεεиι says:
čmaramicu*

Maja
16-05-2008, 21:11
·#·$#FF8000мαנα αкα sнεεиι says:
e sam malo
·#·$#FF8000мαנα αкα sнεεиι says:
moram po ;maramicu
·#·$#FF8000мαנα αкα sнεεиι says:
čmaramicu*

:rotfl:
:oops:
:rotfl:

Mafioz0r
20-05-2008, 20:00
Prije par minuta na metal topicu :

Baldrick na cem si ti?

Lol,i ja vidim,odgovara na postove od prije 5-6 mjeseci...

S18 mjeseci.

pa šta, mjetal je vječan!

Maja
21-05-2008, 15:15
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
pa šta ti radiš
мαנα αкα sнεεиι kaže:
na forumu sam malo
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
malo??? pa ti tam stalno!!!
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
ja...
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
ja ništ u kurcu sam
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
da oprostiš
:rotfl:
(...)
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
a taman bi mu sad nešt skresala... onak lijepo... uf... baš sam raspoložena za svađu a njega nema
(priča o njenom dečku :rotfl: )
(...)
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
joj kad mi dođe rota....
(nastavnica)
мαנα αкα sнεεиι kaže:
šta s rotom?
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
pa kad bi ona vidjela kak sam ja pismena...mislim da bi 2 puta ponavljala 8. raz
мαנα αкα sнεεиι kaže:
ma ne bi
мαנα αкα sнεεиι kaže:
ti si samo polu-pismena
мαנα αкα sнεεиι kaže:
rofl
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
ja polupismena??? nebi baš rekla....
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
ma ne znam ja pisat ja sam glupo dijete
:rotfl:
(...)
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
daj molim te, kad sam ja to bila uopće zaljubljena??? i to još u nekog popišanka...
(opet njen dečko :rotfl: )
(možda dvije minute poslije...)
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
e....
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
ja bi cukija...
(to je taj dečko njen)
(opet malo poslije...)
...-**(_MaTeA_)**-... kaže:
koji popišanko!!! neće mi ni poslat taj jarac (kak se zove)... a tu je...

:rotfl: :rotfl:
ma ona je legenda :pray:

bigdanger
22-05-2008, 10:53
E moram ovo dodati...sjećate se naše Sove?
http://www.imagesforme.com/out.php/i37216_lmao.JPG
da,gdje je?

KI KI
22-05-2008, 11:33
E moram ovo dodati...sjećate se naše Sove?
http://www.imagesforme.com/out.php/i37216_lmao.JPG
da,gdje je?
lool.... ajde dobro... ovo nije normalno... sada si našo to qoutotati? mogo si za još koju godinu...

K4ciga
22-05-2008, 13:19
Niste vi vidjeli baner "Ubit cu se zivot nema smisla kad me ni jedna cura ne zeli."
Imao sam i taj SS u sigu jedno vrijeme ^^

Gazzda
22-05-2008, 17:09
Neki dan na nastavi...gospon Tuna(kak ga mi iz raza volimo zvat),budaletina,crta ,prostite na izrazu... šesteroglave kurce po biljeznici, kad ono dođe Frau Zuzul(profa iz njemackog),i onda pocne...
Profa:(gleda na njegovu biljeznicu,pocne vikat) STA JE OVO SVINJO NEODGOJENA!!!!!
Tuna:Pa......(smislja odgovor)...CUDOVISTE....
Profa:PA KAKVO VRAZJE CUDOVISTE????
Tuna:PA ŠESTEROGLAVO!!!!!!!!

Ili jos jedna fora...
Razgovaramo o hamletu na Hrvatskom
Profa:KONCENTRIRAJ SE!!!!STO JE TRULO U KRALJEVINI DANSKOJ,DRZAVI HAMLETA!!!!!????
Ja:Pa...sir? :shock:

Gwin
22-05-2008, 18:37
frend danas na faksu

"Ja čujem miris"i kaj tu ne valja?? s obzirom da se osjetila kažu i "čula" npr. "šesto čulo" ??

osjetilima osjećaš.. ali čulima čuješ.. tak da ne znam tko je ovdje ispao glup..

_ZlayA_
22-05-2008, 20:35
jaran je pisao o ekseru u temi ''ljepota koju dugo nisam primjećivao''
napravicu edit kad prepisem na komp :rotfl:



frend danas na faksu

"Ja čujem miris"i kaj tu ne valja?? s obzirom da se osjetila kažu i "čula" npr. "šesto čulo" ??

osjetilima osjećaš.. ali čulima čuješ.. tak da ne znam tko je ovdje ispao glup..

neko je ispao glup a mene je samo zabolila glava :?

Gazzda
23-05-2008, 18:36
frend danas na faksu

"Ja čujem miris"i kaj tu ne valja?? s obzirom da se osjetila kažu i "čula" npr. "šesto čulo" ??

osjetilima osjećaš.. ali čulima čuješ.. tak da ne znam tko je ovdje ispao glup..

O jebemti,jos jedan slobodni umjetnik???Ima puno vas tu koji tjerate da voda kroz beton teče....
Ako bi se osjetila zvala i čula,ipak bi taj njegov frend trebao reći da on ČULI miris,a ne da čuje,ipak i sam izgovor riječi ČULIM tjera da se o toj osobi misli ko o osobi u P.Z.LJ.-u (permamentno zaostali ljudovi) i sad ti tu pitas kaj tu ne valja...nemoj nam tu izigravat edu murtića....

_ZlayA_
23-05-2008, 21:10
This is the transcription of the ACTUAL radio conversation between the British and the Irish off the coast of Kerry, October 1998. Radio conversation released by the Chief of Naval Operations 10-10-98.

IRISH: Please divert your course 15 degrees to the south to avoid a collision.

BRITISH: Recommend you divert your course 15 degrees to the north to avoid a collision.

IRISH: Negative. You will have to divert your course 15 degrees to the south to avoid a collision.

BRITISH: This is the Captain of a British Navy Ship. I say again, divert YOUR course.

IRISH: Negative. I say again,! you will have to divert YOUR course.

BRITISH: THIS IS THE AIRCRAFT CARRIER HMS BRITIANNIA! THE SECOND LARGEST SHIP IN THE BRITISH ATLANTIC FLEET. WE ARE ACCOMPANIED BY THREE DESTROYERS, THREE CRUISERS AND NUMEROUS SUPPORT VESSELS. I DEMAND YOU CHANGE YOUR COURSE 15 DEGREES NORTH. I SAY AGAIN, THAT IS 15 DEGREES NORTH OR COUNTER-MEASURES WILL BE UNDERTAKEN TO ENSURE THE SAFETY OF THIS SHIP.

IRISH: We are a lighthouse................Your Call.

Constantine
23-05-2008, 21:13
This is the transcription of the ACTUAL radio conversation between the British and the Irish off the coast of Kerry, October 1998. Radio conversation released by the Chief of Naval Operations 10-10-98.

IRISH: Please divert your course 15 degrees to the south to avoid a collision.

BRITISH: Recommend you divert your course 15 degrees to the north to avoid a collision.

IRISH: Negative. You will have to divert your course 15 degrees to the south to avoid a collision.

BRITISH: This is the Captain of a British Navy Ship. I say again, divert YOUR course.

IRISH: Negative. I say again,! you will have to divert YOUR course.

BRITISH: THIS IS THE AIRCRAFT CARRIER HMS BRITIANNIA! THE SECOND LARGEST SHIP IN THE BRITISH ATLANTIC FLEET. WE ARE ACCOMPANIED BY THREE DESTROYERS, THREE CRUISERS AND NUMEROUS SUPPORT VESSELS. I DEMAND YOU CHANGE YOUR COURSE 15 DEGREES NORTH. I SAY AGAIN, THAT IS 15 DEGREES NORTH OR COUNTER-MEASURES WILL BE UNDERTAKEN TO ENSURE THE SAFETY OF THIS SHIP.

IRISH: We are a lighthouse................Your Call.
:rotfl: Najbolja provala dosada. :pray: :pray:

ScorpiuS
23-05-2008, 21:19
Već sam ga čul!!
HAHAHAHA!

Dnas mi je otac gledao na displey MP2+1 koji čita i bit rate pjesama i kaže:
"Ej, ostalo ti je još 224 kb prostora na plajeru."

Maloki
23-05-2008, 22:47
kiki says:
reci joj u kreevtu
kreevtu
krevetu
i onda kada poludi ušutkaj ju
kiki says:
imam iskustva

Ja sam ovaj biser tek sad vidio. Ne znam dal da se smijem il da plačem.

Jopax
23-05-2008, 23:10
Neki dan ja starcem žicam za džeparac, i pošto nisam ništa dobio prošli tjedan tražim duplo, oni nedaju i još me zajebaju, ja im kažem: Neka neka tražit ćete vi para od mene.Oni se na to nasmiju samo
Sutradan stari pita: E imaš dvi marke treba mi za novina

Maja
23-05-2008, 23:22
kiki says:
reci joj u kreevtu
kreevtu
krevetu
i onda kada poludi ušutkaj ju
kiki says:
imam iskustva

Ja sam ovaj biser tek sad vidio. Ne znam dal da se smijem il da plačem.

provala jedina :D

McPingvin_v2.0
23-05-2008, 23:38
This is the transcription of the ACTUAL radio conversation between the British and the Irish off the coast of Kerry, October 1998. Radio conversation released by the Chief of Naval Operations 10-10-98.

IRISH: Please divert your course 15 degrees to the south to avoid a collision.

BRITISH: Recommend you divert your course 15 degrees to the north to avoid a collision.

IRISH: Negative. You will have to divert your course 15 degrees to the south to avoid a collision.

BRITISH: This is the Captain of a British Navy Ship. I say again, divert YOUR course.

IRISH: Negative. I say again,! you will have to divert YOUR course.

BRITISH: THIS IS THE AIRCRAFT CARRIER HMS BRITIANNIA! THE SECOND LARGEST SHIP IN THE BRITISH ATLANTIC FLEET. WE ARE ACCOMPANIED BY THREE DESTROYERS, THREE CRUISERS AND NUMEROUS SUPPORT VESSELS. I DEMAND YOU CHANGE YOUR COURSE 15 DEGREES NORTH. I SAY AGAIN, THAT IS 15 DEGREES NORTH OR COUNTER-MEASURES WILL BE UNDERTAKEN TO ENSURE THE SAFETY OF THIS SHIP.

IRISH: We are a lighthouse................Your Call.
Ovo sam čuo i verziju USA - VB i verziju Slovenija - Hrvatska.

Gwin
24-05-2008, 00:48
O jebemti,jos jedan slobodni umjetnik???Ima puno vas tu koji tjerate da voda kroz beton teče....
Ako bi se osjetila zvala i čula,ipak bi taj njegov frend trebao reći da on ČULI miris,a ne da čuje,ipak i sam izgovor riječi ČULIM tjera da se o toj osobi misli ko o osobi u P.Z.LJ.-u (permamentno zaostali ljudovi) i sad ti tu pitas kaj tu ne valja...nemoj nam tu izigravat edu murtića....
slobodni umjetnik?? ne..

lingvist po struci?? da..

mr.dodo
24-05-2008, 10:55
Evo kak u mojoj skoli zajebavaju neke nadprosjecne...

frend: koja rjeka rece ispod savskog mosta?
nadprosjecni: hmmm, a neznam...

*ovo je u skoli bilo*
frend: sta je cheater?
nadprosjecni: onaj koji puni prica...
*nadprosjecni skuzio sta je cheater i dode meni na xfire pa me pita*
nadprosjecni: sta je citer?
ja: rofl

i ima jos bistrih... pogotovo sam se u zadnje vrjeme nasmijo likovima u cro dota roomu, majko mila kakvih debila ima :pray: :rotfl:Spa cheater se čita čiter a on je samo umjesto č napisal c... i kaj tu sad tak smijesno?

Dreamer Deceiver
25-05-2008, 10:54
jučer mi neka tru metalka pitala šta zapravo znače horns / rogovi kod metalca, ja njoj se lepo objasnim i ona mi se počne smijati da nisam true i srat kako to neznam a furam na metal. Onda je ja uljudno upitam šta to znači i ona meni uvali da to znači : we love you XD
pola sata sam se smijao :D
ah ta djeca...

penetralia
25-05-2008, 13:09
jučer mi neka tru metalka pitala šta zapravo znače horns / rogovi kod metalca, ja njoj se lepo objasnim i ona mi se počne smijati da nisam true i srat kako to neznam a furam na metal. Onda je ja uljudno upitam šta to znači i ona meni uvali da to znači : we love you XD
pola sata sam se smijao :D
ah ta djeca...


kolko je stara?

Dreamer Deceiver
25-05-2008, 13:20
15 godina, ali šta je je, rogovi ako ne saviješ palac znače we love you, kao i nekih drugih dvadesetak značenja... Makar rogovi zapravo znače obranu od zle sreće ( ovisi kako ih postaviš )
ali klinka je glupa do bola šta je je... volim takve klinke wanabe metalke

Maja
25-05-2008, 13:40
15 godina, ali šta je je, rogovi ako ne saviješ palac znače we love you, kao i nekih drugih dvadesetak značenja... Makar rogovi zapravo znače obranu od zle sreće ( ovisi kako ih postaviš )
ali klinka je glupa do bola šta je je... volim takve klinke wanabe metalke

khm khm klinka?

:(

flander
25-05-2008, 14:04
ti si izuzetak Maja :friends:

Dreamer Deceiver
25-05-2008, 14:06
15 godina, ali šta je je, rogovi ako ne saviješ palac znače we love you, kao i nekih drugih dvadesetak značenja... Makar rogovi zapravo znače obranu od zle sreće ( ovisi kako ih postaviš )
ali klinka je glupa do bola šta je je... volim takve klinke wanabe metalke

khm khm klinka?

:(

hebiga, ponaša se kao klinka...
a inače, bez uvrede 90% 15-godišnjakinja se ponaša ko glupe klinke

Bara
25-05-2008, 16:08
Ja danas pričam vic svom prijatelju. To je bilo dobro ej. Evo ovako. Ja: Ej slušaj vic, bla bla bla bla. On: Hahahahahahahahhaahha. Ja: Nisi shvatio jel da? On: Nisam. Ja sam crka ajme.

Maja
25-05-2008, 16:27
ja se ne ponašam kao klinka. valjd. :?

Bara
25-05-2008, 19:04
Evo ovo je provala. Također danas ja sa svojom ekipom stojim i gledamo malo television i ono pokaže se neka torta u obliku (biti ću pristojan) kite. I sad mi svi govorimo a vidi torta u obliku "kite" a moj jedan prijatelj (malo je gluplji) on: a vidi torta od "kite"

Bara
25-05-2008, 19:30
Slušajte ovo ja igram oblivion i moj bolesni jedan prijatelj je kraj mene. I sad ja idem i ubijem jednu žensku za misiju i skinem je u grudnjak da bi uzeo armor a moj prijatelj ON: moš li joj skinit sise

cropir
26-05-2008, 14:26
bretonke imaju kul sise u Oblivionu. :pray:

Bara
26-05-2008, 17:34
Skini eye candy mod. Na tesnexus ga imaš. Makne ženskima gaćice i grudnjak i poveća im sise za poludi. Iako mi nije fora ali ako hoćeš probaj.

penetralia
26-05-2008, 17:46
15 godina, ali šta je je, rogovi ako ne saviješ palac znače we love you, kao i nekih drugih dvadesetak značenja... Makar rogovi zapravo znače obranu od zle sreće ( ovisi kako ih postaviš )
ali klinka je glupa do bola šta je je... volim takve klinke wanabe metalke

khm khm klinka?

:(

hebiga, ponaša se kao klinka...
a inače, bez uvrede 90% 15-godišnjakinja se ponaša ko glupe klinke


tko kaže da se ponasaju, one to i jesu

Bara
26-05-2008, 17:53
ja misli da se ženske tek opamete sa 17. počnu razmišljati normalno u skladu sa ovim svjetom itd

KI KI
26-05-2008, 18:03
pričaju ti moj frend i frend! evo razgovora


Beba (frend 1) : bla bla bla
Silvio (frend 2) : bla bla bla
*uglavnom zezaju se i svađaju*
Beba : si se zabunio?
Silvio : Ko ti ga je zagurao?????

i mi svi u smijeh :rotfl: :rotfl: :rotfl:

McPingvin_v2.0
26-05-2008, 18:30
"I, kako titraju čestice u odnosu na smijer širenja vala?"
"Elokventno..."

Bara
26-05-2008, 19:07
kada je na satu engleskoga moja nastavnica pitala jednog. Are you a boy or a girl(ali je girl rekla čudno rekla giarl pa je zvučalo kao gay) i moj prijatelj on: da nastavnice ja jesam gay!!!

ScorpiuS
26-05-2008, 19:11
kada je na satu engleskoga moja nastavnica pitala jednog. Are you a boy or a girl(ali je girl rekla čudno rekla giarl pa je zvučalo kao gay) i moj prijatelj on: da nastavnice ja jesam gay!!!
A koji si razred? 2?

Bara
26-05-2008, 19:16
8 razred osnovne škole

McPingvin_v2.0
26-05-2008, 23:28
Zamorno.

Babitz
27-05-2008, 00:25
Mislim da je samo fulo topik.

Čux
27-05-2008, 13:42
evo jedna još iz srednje


pojava generiranja napona na krajevima zavojnice naziva se ?

elektromagnetska OBMANA !

Bara
27-05-2008, 21:10
LOL. Dobra. Moj je danas prijatelj rekao on, meni. Ej zamisli da sunce nekada tako se ohladi pa da ako ti je u hladu vruće moraš izlaziti vani na sunce. I on se počeo smijati koliko je glup.

flander
27-05-2008, 21:29
LOL. Dobra. Moj je danas prijatelj rekao on, meni. Ej zamisli da sunce nekada tako se ohladi pa da ako ti je u hladu vruće moraš izlaziti vani na sunce. I on se počeo smijati koliko je glup.


ja se poćeo smijat na smisao tvoje rećenice

Bara
27-05-2008, 21:37
Lol. Koliko sam ispisao postova na ovu temu. Moram mijenjati prijatelje. Brzo :D

Maja
01-06-2008, 22:50
krešo aka fabia lupa gluposti, npr. :

i am 1337 64yL0rD
:rotfl: :pray:

Babitz
02-06-2008, 15:03
Ozbiljno. Zak je to smiješno?

flander
02-06-2008, 15:08
sad za ručkom....

ja sjedim postrani na trosjedu i sviram lagano gitaru(akustićnu) i sad mi na pamet padne ona pjesma "Zeko i potoći" i onak kakti počnem svirat...i sad rečem starom kao kak bi bilo dobro napravit metal obradu te pjesme, a dođe on:

"Pa nebi bilo loše ni techno verziiju napravi" i počne repat lol
rekoh stari to ti je rep a ne techno ^^

Dreadlock
02-06-2008, 15:41
sad za ručkom....

ja sjedim postrani na trosjedu i sviram lagano gitaru(akustićnu) i sad mi na pamet padne ona pjesma "Zeko i potoći" i onak kakti počnem svirat...i sad rečem starom kao kak bi bilo dobro napravit metal obradu te pjesme, a dođe on:

"Pa nebi bilo loše ni techno verziiju napravi" i počne repat lol
rekoh stari to ti je rep a ne techno ^^

daj ajde stari ti je car :rotfl:

cropir
02-06-2008, 19:00
Miha says:
od frendičinog dečka sestra ima frendicu koja je sa likom bila tri godine i prekinuli su i njoj ti je stalno trbuh bio sve veći i veći i ona misla da je trudna, al je mengu imala redovno :rotfl: i ode ona kod ginekologa i ovaj joj kaže kak je dobila neke crve kaj se mogu dobit jedino ak spavaš sa osobom koja je jebala mrtvaca :pray: skuži, lik ju je jebo nakon kaj je u mrtvačnici, di je radio, malo okinuo neku mrtvu babu :pray:

onak.

omg.

i nije izmislila. :D

The Great Duck
02-06-2008, 20:41
:yuck: :shock:
Sad si me sjetio jedne pjesmice od Đubriva:ALacwq1QO6M.
Legende.

Babitz
03-06-2008, 06:15
@cropir
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

jebotekonj :pray: :pray: :pray: :pray:




Zanima me samo, jel se to računa kao varanje? :(

cropir
03-06-2008, 07:50
Adultery is the voluntary sexual intercourse between a married person and another person who is not his or her spouse.


recimo da je ovo "married" u vezi... ugl, mrtvo tijelo više nije osoba, nego skupina tkiva, organa i crva ( :D ), pa možda i nije varanje.

Bara
03-06-2008, 12:59
Ajme neki dan u školi je ovo bilo. Naša nastavnica iz engleskog priča nama kako nije dobro jesti kokoši i one mlade piliće jel se to uzgaja u jako nehigijenskim uvjetima. Reče kako je to loše meso i onda jedna tuka izvali. "Al su pilići meso" mi cili razred počeli plakat. Još kako je to ona ozbiljno rekla. Ili imam još jednu sa jednog koncerta u muzičkoj školi. Svira jedan moj prijatelj i ima pauzu od 3 dobe i jedna počne pljeskat. Cila dvorana u plač eeeej. To je bilo predobro.

King tiger
03-06-2008, 22:09
opazite relaciju : frendičin dečko, njegova sestra, frendica od sestre .

:(

KI KI
04-06-2008, 06:05
xD ono fakat... to bi bilo ko da ja kažem
od moje cure sestrična i njena frendica su zaljubljene u frenda od mog frenda... xD

flander
04-06-2008, 08:23
xD ono fakat... to bi bilo ko da ja kažem
od moje cure sestrična i njena frendica su zaljubljene u frenda od mog frenda... xD

tvoje u potpunosti razumijem

cropir
04-06-2008, 08:28
opazite relaciju : frendičin dečko, njegova sestra, frendica od sestre .

:(
šta, mogao sam napisat "jedna cura" al ovak zvuci realnije, kad je stvarno.

Joco
04-06-2008, 15:06
opazite relaciju : frendičin dečko, njegova sestra, frendica od sestre .

:(
šta, mogao sam napisat "jedna cura" al ovak zvuci realnije, kad je stvarno.


really?

-really,really.

Constantine
06-06-2008, 13:23
Danas na satu hrvatskoga:
Jedan ucenik je držao ruku u zraku 5 min,a nastavnica ga je potpuno ignorirala.
ucenik:jel vidite da držim ruku u zraku
nastavnica:već sam te prozvala(nije ga prozvala)
-nakon toga ga je nastavila ignorirat sljedećih 10min
ucenik:jel mogu na wc?
nastavnica:potraži stručnog suradnika(psiholog) :rotfl:

Joco
06-06-2008, 17:40
Danas na satu hrvatskoga:
Jedan ucenik je držao ruku u zraku 5 min,a nastavnica ga je potpuno ignorirala.
ucenik:jel vidite da držim ruku u zraku
nastavnica:već sam te prozvala(nije ga prozvala)
-nakon toga ga je nastavila ignorirat sljedećih 10min
ucenik:jel mogu na wc?
nastavnica:potraži stručnog suradnika(psiholog) :rotfl:
To treba prijaviti ili razrednoj ili da dodje roditelj da poprica sa doticnom gospodjicom...
Imao sam takva iskustva, znas kako se promene :rambo:

Constantine
07-06-2008, 13:27
Bila je peticija protiv nje i bila je komisija na satu ali ipak ostaje.Hvala bogu da sam osmi razred pa je je neću više vidjet.Jadna djeca koja će ju imat za nastavnicu.Svaki roditelj koji je pričao s njom je rekao da nije normalna.

pimp
07-06-2008, 20:39
alen!?! says:
e
alen!?! says:
jesu band of brothers svaki dan?

You have just sent a nudge.

fran says:
i things yes, radni dan



fran=kron

engleski na razini :)

Kron
07-06-2008, 20:42
hvala, umri :(

to je impreshun onoga lika sto je poslao pismo pcplayu :(

la50
07-06-2008, 22:29
da čujte ovo,danas mi se brat krizmo i ja se zaletio na 5 min na komp i doletio zamnom i stric(koji ima oko 50ak godina i furo je sa sobom naočale),i ja nisam ništ radio(tj piso sam poruku na mobu),prikažen mi je bio desktop da bi stric reko "šta ti to gledaš neki film" , a ja reko "ne"(i umro od smijeha,naravno kad je otišo

Maloki
07-06-2008, 23:13
Danas na satu hrvatskoga:
Jedan ucenik je držao ruku u zraku 5 min,a nastavnica ga je potpuno ignorirala.
ucenik:jel vidite da držim ruku u zraku
nastavnica:već sam te prozvala(nije ga prozvala)
-nakon toga ga je nastavila ignorirat sljedećih 10min
ucenik:jel mogu na wc?
nastavnica:potraži stručnog suradnika(psiholog) :rotfl:
Meni je moja nastavnica Hrvatskog prošle godine rekla da moram imat posebnu potvrdu lječnika da me mora pustit pod satom na WC ili da trpim, pa sam izvadio papir iz bilježnice i napiso "POSEBNA POTVRDA LJEČNIKA DA GOSPODIN MALOKI MORA NA WC I DA NE SMIJE TRPIT" i predo joj to. I pustila me.

cropir
09-06-2008, 13:05
jedna cura odgovarala hrvatski danas, i pita ju profa šta je deseterac

-Stih od deset strofa.


:(

Maja
09-06-2008, 20:55
jedna cura odgovarala hrvatski danas, i pita ju profa šta je deseterac

-Stih od deset strofa.


:(

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
de ubij ju :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Maja
10-06-2008, 19:55
(nema edita)

мαנα αкα sнεεиι ™kaže:
de ubij se
kiki kaže:
ko
kiki kaže:
ok

:rotfl:
isse kako on gruva, btw :rotfl:

flander
10-06-2008, 19:56
kak znaš da nije krivo napisal ?

ok - ko

:P

KI KI
10-06-2008, 20:07
ko je bilo pitanje! a onda sam skužio ^^ inace maja imas jos taj cijeli razgovor? ja sam slucajno izasao kada sam isao c/p

pimp
10-06-2008, 20:08
pa imaš sejvae razgovore s msna u nekom folderu ja mislim

KI KI
10-06-2008, 20:09
ali ja sam iskopcao da mi se oni sejvaju!

pimp
10-06-2008, 20:10
viewtopic.php?f=10&t=24170 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=10&t=24170)

Maja
10-06-2008, 20:11
imam, da ga c/p? :rotfl:

edit: pimp: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

KI KI
10-06-2008, 20:12
da!! sve plz!

Maja
10-06-2008, 20:15
(20:36) kiki: si tu

(20:37) мαנα αкα sнεεиι™: jesam
(20:37) мαנα αкα sнεεиι™: zašto
(20:37) kiki: kaj je tebi
(20:37) мαנα αкα sнεεиι™: zašto
(20:37) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:37) kiki: pa svi avatari i sigovi imaju ti veze sa sexom...
(20:38) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:38) мαנα αкα sнεεиι™: nemaju
(20:38) kiki: ne ne
(20:38) мαנα αкα sнεεиι™: moj prvi sig na forumu nije bio vezan
(20:38) мαנα αкα sнεεиι™: NIJE
(20:38) kiki: a prvi,,,
(20:38) kiki: drugi je bio banana ili prvi
(20:38) мαנα αкα sнεεиι™: nee
(20:38) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:38) мαנα αкα sнεεиι™: ček
(20:39) мαנα αкα sнεεиι™: http://img221.imageshack.us/img221/9089/wordsor4.gifS
(20:40) мαנα αкα sнεεиι™: nema veze sa seksom
(20:40) kiki: help ,e
(20:40) kiki: love ,e
(20:40) kiki: fuck:::
(20:40) kiki: pobrkqlq se tipkovnicq
(20:41) мαנα αкα sнεεиι™: ne već ne znam pisat
(20:41) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:41) мαנα αкα sнεεиι™: ne znaš*
(20:41) kiki: da inas pravo neznas pisati
(20:42) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:42) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:42) kiki:
(20:42) мαנα αкα sнεεиι™: i nema nikakve veze sa seksom
(20:42) мαנα αкα sнεεиι™: a i da ima
(20:42) мαנα αкα sнεεиι™: nek ima
(20:42) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:42) kiki: nena
(20:42) мαנα αкα sнεεиι™: btk
(20:42) kiki: ali ipak:::
(20:43) kiki: kaj se jesi°
(20:43) kiki: ha
(20:43) kiki: ajde neni nozes reci
(20:43) мαנα αкα sнεεиι™: LOOOL
(20:43) kiki: meni
(20:43) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:43) мαנα αкα sнεεиι™: šta se tu ima reć
(20:43) kiki: kaj se zbilja jesi
(20:44) мαנα αкα sнεεиι™: šta jesam
(20:44) kiki: po hebala
(20:45) мαנα αкα sнεεиι™: LOOOOL
(20:45) мαנα αкα sнεεиι™: mislim
(20:45) kiki: ha jel se jesi
(20:45) мαנα αкα sнεεиι™: da se takve stvari
(20:45) мαנα αкα sнεεиι™: tebe ne tiču
(20:45) мαנα αкα sнεεиι™: mislim ono...
(20:45) kiki: znaci jesi se
(20:45) мαנα αкα sнεεиι™: isse
(20:45) мαנα αкα sнεεиι™: de ubij se
(20:45) kiki: ko
(20:45) kiki: ok
(20:46) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:46) kiki: skim°
(20:46) мαנα αкα sнεεиι™: [ta s kim jebote
(20:46) мαנα αкα sнεεиι™: šta*
(20:46) kiki: zna, da te niko ne zanima pa jebala
(20:46) kiki: znam+
(20:46) kiki: )
(20:46) kiki: °
(20:47) мαנα αкα sнεεиι™: isse
(20:47) мαנα αкα sнεεиι™: da ne povjeruješ
(20:47) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:47) kiki: a moram te malo
(20:47) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:47) kiki: inace sam te mislio pitati kako staviti taj TM

(20:48) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: ™
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: ei ga
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: eo+
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: kopiraj si ga
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:48) kiki:
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:48) kiki: ™™™™
(20:48) kiki:
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: ne
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: nije tmtmtmt
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: nego tmnt
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™: teenage mutant ninja turtles
(20:48) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:49) kiki: ali sada zazbilja jesi se pojebala
(20:49) kiki: pa nije to nesto ono big deal
(20:50) kiki: ha
(20:50) мαנα αкα sнεεиι™: ha ha
(20:50) kiki:
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:51) kiki: pa ono zbilja
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™: neću raspravljat o tome s TOBOM
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™: majke ti
(20:51) kiki: evo ja tebi recem jel se jesam ili nisam i ti meni ok
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™: ne, nije ok
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™: bmk jesi se ti jebo ili ne
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™: kui[
(20:51) мαנα αкα sнεεиι™: Kuiš*
(20:52) kiki: bmk
(20:52) мαנα αкα sнεεиι™: bolim me kurac
(20:52) мαנα αкα sнεεиι™: boli*
(20:52) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:52) kiki:
(20:52) мαנα αкα sнεεиι™: aha
(20:52) kiki: znaci sada si i musko
(20:52) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:52) мαנα αкα sнεεиι™: LOOOL
(20:53) kiki: ovo bum stavio na forum
(20:53) kiki:
(20:53) мαנα αкα sнεεиι™: i ja dost toga, don't worry
(20:53) kiki: ok
(20:53) мαנα αкα sнεεиι™:
(20:53) мαנα αкα sнεεиι™: pa ništ novo da ja kažem bmk LOL
(20:54) kiki: ajde necu te vise podjebavati imam ja svoju curu da ju tako malo ajde
(20:54) мαנα αкα sнεεиι™: ajd idi više
(20:54) kiki: ok

gdje nema ništ to su emotikani :rotfl:

flander
10-06-2008, 20:42
aaaaaaa kako te mali kiki bari aaaaaaa

pravi Banijanac nema kaj ^^
vidim da ga bratić dobro naučio :D

care ^^

McPingvin_v2.0
10-06-2008, 20:50
Palm-> Face.

pimp
10-06-2008, 20:51
kiki bariša

Maja
10-06-2008, 20:55
kiki je gej i ljutim se na njega sad i morala sam mu blokirat dvije msn adrese jer je dosadan

Maloki
10-06-2008, 21:12
Zar se ispitivanje o spolnoj aktivnosti smatra barenjem? :(

Duke of Earl
10-06-2008, 21:35
wall of MSN text.
:rotfl: Kak me ovo fino nasmijalo sad, taj dečec stvarno nije normalan. Izgleda da su ga počeli hormoni pucat, sad mu je negdje i vrijeme za to.

KI KI
11-06-2008, 06:12
aaaaaaa kako te mali kiki bari aaaaaaa

pravi Banijanac nema kaj ^^
vidim da ga bratić dobro naučio :D

care ^^
:rotfl: :rotfl: :rotfl: ko bari?!? ja sam ju samo ispitivao... i zezao... odnosno zaj*bavao sam ju... a nju nemoram bariti... imam ja koga za bariti

maja :cry: :cry: :cry: daj me odblokiraj! bum i trecu napravio. plz :cry:

Herr Schnitzel
11-06-2008, 08:54
Da, ono, stvarno zanimljivo... Ne. Nije vam bas neka provala.

Napaljeni klinac i cura koju boli k**ac. Sad idem snimit film o tome... :roll:

flander
11-06-2008, 09:04
:rotfl: ko bari?!? ja sam ju samo ispitivao... i zezao... odnosno zaj*bavao sam ju... a nju nemoram bariti... imam ja koga za bariti



da da ispitivao, sigurno, nemoj serkat, bario si je i nemoj se sad branit, i to kaj veliš da imaš curu, da i? dali te to sputava da tražiš još ? lol


kiki i maja zaljubljeni par,kad se budu vjenćali dobili bu ju dar,maja bude dobila vrećicu bombona, a kiki gaće od betona :D

a sad za zbilju dosta offtopica -.-' :P

KI KI
11-06-2008, 09:53
bum te prije škole posjetio! :rotfl:

ja i maja se nikada necemo vjencati! :nonono:

McPingvin_v2.0
11-06-2008, 10:18
Ne, uzet ćete se.

Prvotno će se ona morat oduzeti.

K4ciga
11-06-2008, 11:09
MSN txt
Psst!!! What is that? I think it's sound of...

NO ONE CARING!

Boli me ona prosta stvar iz gaća jel se Maja tucala ili ne,i ne vidim zašto je ovo provala stoljeća.
Please,proceed.

Maja
11-06-2008, 19:32
provala psihologinje: "a ti, majo? ti si tu kao divlja mačka neka" -.-'
je*eš budalu... :?

btw, zar to netko želi da ga odblokiram? ne, učinilo mi se

eddie2142
11-06-2008, 19:46
evo provale od mojih prvih dana kao gam0r
lik:aj posalji mi pm, stvarno nemogu sad
ja:hahaha, ta ti je dobra, kako cu ti poslati picku materinu, hahaha

Constantine
11-06-2008, 19:56
Nastavnica iz povijesti:Fran(ja),izađi van!
Nastavnica iz povijesti(par sekundi nakon što sam izašao):Kako se on zove? :rotfl:

Nastavnik iz biologije:Kako se zove dio bedrene kosti kod koljena?
ucenik:iverica(točan odgovor je iver)

The Great Duck
11-06-2008, 20:29
Ovo mi je jučer mater pričala:
Ona radi u pekari (zapravo prodavaonici kruha),i naručuje neke štapove s čokoladom iz Splita.i traži da pošalju 10.Tamo joj žena odgovori da će poslati 20,jer treba biti paran broj. :rotfl: Kad joj je rekla da je 10 paran broj,žena je ostala pri svome,i rekla da nije. :rotfl:
Kolikih samo debila ima...

Maja
11-06-2008, 21:15
Jana-=Rizla=-kaže:
fuuuuj
Jana-=Rizla=-aže:
podrignula sam
Jana-=Rizla=-kaže:
a jela picu
Jana-=Rizla=-kaže:
ajoj

:rotfl: :rotfl:



Jana-=Rizla=- kaže:
lol
Jana-=Rizla=- kaže:
da me vidiš
Jana-=Rizla=- kaže:
neka buba mala
Jana-=Rizla=- kaže:
na monitoru
Jana-=Rizla=- kaže:
i ja ju prstom pratim
Jana-=Rizla=- kaže:
lol
Jana-=Rizla=-kaže:
ide ona
Jana-=Rizla=- kaže:
a ja prstom kružim oko nje
Jana-=Rizla=- kaže:
kako ju živciram
Jana-=Rizla=- kaže:
ošla
Jana-=Rizla=- kaže:
kurva
Jana-=Rizla=- kaže:
mora doć mamu joj jebem
Jana-=Rizla=- kaže:
još je nema

:rotfl: :rotfl:

mronki
11-06-2008, 21:52
provala psihologinje: "a ti, majo? ti si tu kao divlja mačka neka" -.-'
je*eš budalu... :?

btw, zar to netko želi da ga odblokiram? ne, učinilo mi se


Kak imaš psihologiju u osnovnoj?

ZorgTheBorg
11-06-2008, 22:00
Psihologinje ima u OŠ, i to je mjesto gdje profeosri šalju učenike kad im se neda zajeb. s njima.

eddie2142
11-06-2008, 22:04
nastavnica:jado(tocno je to rekla), gdje je staniste rijecnog raka
hajvan:u moru!
------------------------------
N:gdje se nalazi prsna kost, de mi pokazi?
glupan pokazuje palac
---------------------------------
nastavnica iz zemljopisa:sandra, gdje se nalazi sarajevo?
S:u hrvatskoj
*razred umro od smjeha*
N:sta se smijete svakom se to moze dogoditi
a gdje je zagreb?
S:u BiH
rofl, xD OMG cijeli, ama bas cijeli razred je umro od smjeha

Duke of Earl
11-06-2008, 22:16
provala psihologinje: "a ti, majo? ti si tu kao divlja mačka neka" -.-'
je*eš budalu... :?

btw, zar to netko želi da ga odblokiram? ne, učinilo mi se


Kak imaš psihologiju u osnovnoj?
http://codebloo.net/stuff/picard-headesk.jpg

Znaš, u osnovnoj školi postoji stručna osoba, psiholog, koja je tu da razgovara s djecom i savjetuje ih, a i da te pošalju tam ako se ponašaš problematično, bar je tak bilo dok sam ja išo u osnovnu.

KI KI
12-06-2008, 06:11
earl zna! a provale su :pray:

Maja
12-06-2008, 10:38
da, omg, pa nemamo psihologiju već psihologinju xDDD

flander
12-06-2008, 12:40
maja smiri hormone

ne radi double postove i ne postaj glupsti

pimp
12-06-2008, 13:08
bilo nam dosadno na satu pa smo se bacili pisanju poezije


Oda Pivu
[3.d]

Oh divna, rajska tekućino bajna
Božanski nektaru zlatna sjaja
Kad Te kušam, kao da pjev vila slušam
Kad Te pijem želim smrt onome tko Te prolije
Ti dar si s neba, Ti si sve što mi treba

I dok mi svijest kopni, mrtav pijan oči sklopim
Hvala Ti za mnoge lude noći, jer znam
da ću i sutra za šank doći, trnci će kroz mene proći
odoljeti neću moći

Dajem novac da je platim, da osladim se pićem zlatnim
I onda do pijan do kuće se klatim, pazeći da ne povratim
Drago Pivo, ti si moje zlato, volim Te i kad bljujem Te u blato

Zbog tebe bolje sam volje, zbog tebe mi žene izgledaju bolje
I mamuran ujutro kad se dižem, samo želim da si mi bliže
Jer Tvoj me miris iz tuge budi. Zbog Tebe volim više ljudi

Kad bih rek'o ne bih lag'o, da Ti si moje blago
Ti si mi na ovom svijetu sve. Jer,
Kakav bi život trijezan i dosadan bio bez tebe?

-Ova pjesma je nastala jednog dosadnog poslijepodneva u Weberu. Jedan je učenik (inicijalima I.I.) dao svoj obol jednim retkom te je čak morao napustiti nastavu jer je bio glasan.

(c) računalci iz webera
all rights reserverd ili tako neš



http://herojiwebera.blog.hr/

cropir
12-06-2008, 16:48
malo forsaš s tom pivom.

Constantine
12-06-2008, 17:29
ucenik1:koje je boje bio taj motor?
ucenik2(malo retardirani):tamnocrne

MoNDi
12-06-2008, 20:41
ucenik1:koje je boje bio taj motor?
ucenik2(malo retardirani):tamnocrne
:rotfl: :rotfl: Cool,to neka nova boja? I ja bi ju imala loooool,di toga ima za kupiti?

Maja
12-06-2008, 22:18
maja smiri hormone

ne radi double postove i ne postaj glupsti

kad je edit na tajmeru, nisam ja kriva :cry:
i ono je bila provala :cry:

MoNDi
13-06-2008, 11:14
Cek, vi si to sve izmisljajte, right? Nemogu vjerovati :rotfl: :rotfl:

Najbolji je jedan clan moje obiltelji. Svaki put kada je nesto s kompom uvijek sam ja kriva. :rotfl: "A sta kad si ti stalno skidas neke stvari iz interneta (uglavnom korisne freewareprograme) i instaliras neke stvari (uglavnom korisne freewareprograme)". Ili kada nesto ne funkcionira ta osoba pocne lupat po tower-u. :rotfl:

Jerry
13-06-2008, 16:18
http://max-save.org/pix/ovkal.jpg
nuff said

cropir
13-06-2008, 17:04
http://max-save.org/pix/ovkal.jpg
nuff said
ne kuzim :?

jel to sova? :D

Jerry
13-06-2008, 17:07
nije vec moj bratic,ali,stranstveni :šuma

Constantine
14-06-2008, 14:10
To je kao da netko pita "gdje da kupim pcplay forum".

m777
14-06-2008, 23:20
Smijat ću se na ovo do kraja života. :rotfl:
Jadan ti život.

ScorpiuS
15-06-2008, 09:07
Smijat ću se OVOM do kraja života, aj ok do kraja ove minute.

Dreamer Deceiver
15-06-2008, 09:28
sve je to ljepo, ali bitajte vi ovo... dok čitate slušajte ovo : 04l3AR44PSI

zadnji dio razgovora Roxy s s velikim gazdom, veliki SAJO

...

[ veliki sajo nastavlja svoj govor o curi koja ga je blokala ]S

Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
ma imao sam al blokala me
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
c-c-c
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
zašto
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
neznam zasto
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
nemam pojma odjednom
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
možda si j se upucavao
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
hahaha
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
ne nisam
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
frendica mi je
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
te mogu nešto pitat
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
poznaš Morgotha

Upravo ste protresli prozor kontaktu.

Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
si tu ?
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
znam ga
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
znam ga
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
aha
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
ludjak je
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
zašto ?
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
meni je ok
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
ok
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
zašto ti je lud ?
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
sve je ok anja
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
a ?
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
ok je
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
šta je ok ? ne razumijem
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
ok je sve
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
šta imaš njegov msn ?
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
si tu ?
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
eeeeej

[ sve se činilo da je sajo išao offline, no trenutak kasnije on se vratio ]

Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
kamo si išao ?
Kontakt gazda@ple.comS(Adresa e-pošte nije potvrđena) kaže:
nesto posaljem i idem ca
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
šta ideš van ?
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
ali mene nešto zanima, zanima me nešto jako važno...
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
zapravo... zanima me nešto šta zanima i mog brata... Morgotha
Kontakt ...::._-_Roxy....::_-_ kaže:
Usput sajo, to sam ja... Morgoth :D

...

croat1gamer
15-06-2008, 10:12
lol, tip mora da je ostao :o

20.6.2008. cu na ovome forumu objaviti sve provale iz mojeg razreda ove skolske godine (ako uspijem doci na net)
2-3 a4 stranice, velicina slova je 0.5 cm, dakle oko 30 redova x 3 je 90 redova (2 provale po redu, 180 provala ukupno, neznam jel cu naci sve jer nisam sve zapisao)
nisam kriv ako crknete od smjeha
evo jedna
uciteljica: "what did they saw when they went out of the cinema" (tako nekako)
tip: "they saw the cinema" (trebalo je parrot, neda mi se objasnjavati, pisalo u tekstu [na taj teskst dolazi 15 provala])
:pray:

CRO.Monster
15-06-2008, 20:14
Imamo mi neku glupacu u razredu. Bilo je to u 5. razredu. Ucimo strane. Gledamo na kompaas I gledamo di je sjever. I pita ti nju uciteljica gdje je sjever. A ona gleda u kompas pa pokaze na istok :rotfl:
Ispitivanje, ista glupaca. Pita uciteljica gdje je gl. grad rusije (moskva), glupaca gleda oko Kamcatke :rotfl:

m0dkayZ
16-06-2008, 08:55
Imamo mi neku glupacu u razredu. Bilo je to u 5. razredu. Ucimo strane. Gledamo na kompaas I gledamo di je sjever. I pita ti nju uciteljica gdje je sjever. A ona gleda u kompas pa pokaze na istok :rotfl:
Ispitivanje, ista glupaca. Pita uciteljica gdje je gl. grad rusije (moskva), glupaca gleda oko Kamcatke :rotfl:
Smjesni dio je? :evil:

CRO.Monster
16-06-2008, 12:27
Imamo mi neku glupacu u razredu. Bilo je to u 5. razredu. Ucimo strane. Gledamo na kompaas I gledamo di je sjever. I pita ti nju uciteljica gdje je sjever. A ona gleda u kompas pa pokaze na istok :rotfl:
Ispitivanje, ista glupaca. Pita uciteljica gdje je gl. grad rusije (moskva), glupaca gleda oko Kamcatke :rotfl:
Smjesni dio je? :evil:
Ti imas amputirani smisao za humor :evil: . To sta joj kompas pokazuje sjever a ona pokaze istok i kaze da je sjever na istoku. Ku'is?

Edi Sm187
16-06-2008, 14:17
Ti imas amputirani smisao za humor :evil: . To sta joj kompas pokazuje sjever a ona pokaze istok i kaze da je sjever na istoku. Ku'is?
Nekima to jednostavno može biti žalosno, a ne smiješno.

croat1gamer
17-06-2008, 05:55
poput meni kad sam bio u 2 raz. (imali smo spojen razred, bilo nas je 18 [9 moj, 9 1.]) tip nije mogao naci na karti hrv. gdje je krk, i isao on traziti u dalmaciju, nista, slavoniju, nista, bosnu, nope, i onda nasao nekim cudom

btw. jos 4 dana :D

KI KI
17-06-2008, 06:04
Pametna ideja za plexiglas. I skužio sam u čemu je problem.

Svaki put kad sjedim slučajno povučem neki kabelSpa mi zbloka komp. :rotfl:

omfg.... :rotfl:

MoNDi
17-06-2008, 12:25
Pametna ideja za plexiglas. I skužio sam u čemu je problem.

Svaki put kad sjedim slučajno povučem neki kabelSpa mi zbloka komp. :rotfl:

omfg.... :rotfl:
wahaaaa, to se i meni dogodi!!! :rotfl: :rotfl:

Constantine
17-06-2008, 12:42
Nastavnik iz fizike:Ovo vam neću reći,ali si zapamtite.

Nastavnik i fizike:Podijeli 2-5.
:rotfl: :rotfl:

cropir
17-06-2008, 14:07
Nastavnik iz fizike: aj budite tiho.



(pisemo test, zadnji u godini, u osnovnoj, i lik mirno izađe iz razreda. :D)

Bishop_45_(2)
17-06-2008, 18:01
haha, ovo me sjetilo, na nacionalim, jedan prof spava, drugome zvni mob, i sad zove ga ovaj da se probudi, zove ga opet, trese ga, pa ga posalje u mp3 i izadje iz ucione ... toliko o ne prepisivanju na nacionalnim :P

ScorpiuS
17-06-2008, 18:07
Nastavnik iz fizike: aj budite tiho.



(pisemo test, zadnji u godini, u osnovnoj, i lik mirno izađe iz razreda. :D)
Jabi tako da mi bude za vrijeme ispita iz matematike.

m0dkayZ
17-06-2008, 19:43
[quote="CRO.Monster":2bx4g3zt]Imamo mi neku glupacu u razredu. Bilo je to u 5. razredu. Ucimo strane. Gledamo na kompaas I gledamo di je sjever. I pita ti nju uciteljica gdje je sjever. A ona gleda u kompas pa pokaze na istok :rotfl:
Ispitivanje, ista glupaca. Pita uciteljica gdje je gl. grad rusije (moskva), glupaca gleda oko Kamcatke :rotfl:
Smjesni dio je? :evil:
Ti imas amputirani smisao za humor :evil: . To sta joj kompas pokazuje sjever a ona pokaze istok i kaze da je sjever na istoku. Ku'is?[/quote:2bx4g3zt]
Žalosno. :evil:

flander
17-06-2008, 19:57
ak nemate smiješnih provala za podjelit sa ostalom nacijom foruma onda prestanite serkat i back on topic

Maja
17-06-2008, 20:16
ok, evo provala.

moj brat se dere po kući: MAAAMAAAAA!!!!
i onda mirno kaže ISPALO TI OKO :rotfl:

CRO.Monster
17-06-2008, 20:48
Neki dan na satu fizike. Ucitelj ispitivao mog prijatelja. Ne mogu se sjetit tocno, ali ucitelj je reko nesto da se Juraj (moj prijatelj) mota oko zenska kao muha na... I tu je stao. Onda je lik reko, govno... Ko je shvatio, shvatio je...

Constantine
18-06-2008, 13:59
Ovo definitivno ne spada u ovaj podforum ali svejedno ću postat to ovdje,baš me briga.
Nastavnik iz fizike je jednom učeniku uzeo radnu bilježnicu da vidi jel je nešto napisao.Bile su dve radne bilježnice na njegovom stolu,jedna njegova(koja je potpuno prazna) i jedna od jednog učenika.On je uzeo svoju,zapisao si upitnike i dao si 1,budala nije skužio da je to njegova vlastita. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pimp
18-06-2008, 21:06
alen says:
gledam tekmu
kikiSsays:
o rly
kikiSsays:
i kaj imas za viditi
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
koji je rez
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:

ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
alene
alen says:
1-0 za bracu ruse
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
KOMUNIST
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
alen komunjara
kikiSsays:
srb
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
serbian
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
ooooooo
alen says:
srbi imaju veze s komunizmom kao i ustaše s pamecu
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
uf
kikiSsays:
...
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
kako smo strašni
kikiSsays:
pametni se javio
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
im scared
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
mommy
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
kiki
kikiSsays:
kaj
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
bojim ga se
kikiSsays:
lik ima 13 godina...
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
looooool
kikiSsays:
sada zove tatu da ga spasi od nas
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
uffff
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
ma slavi
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
rusija zabila drugi gol
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
Komunjara
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
jedna
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
crvena
kikiSsays:
...
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
ALENE
kikiSsays:
treba ga pokopati
alen says:
cek idem doma , pa dodjem na msn za par minuta
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:

kikiSsays:

ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
n00b



jel trebam sta reci?

Paran0a
18-06-2008, 21:11
eda glupi ste sa msn conv .

flander
18-06-2008, 21:25
da fakat

ajmo malo to upozorit

ne žežilm više te MSN conv. provale pola od njih koje su do sad bile nisu uopće bile smiješne, a i moram silovat miš

ako baš morate, onda neka budu što kraće

slijedeći takav "novi zavjet msn conv." brišem

KI KI
18-06-2008, 21:31
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
ovo nije plašenje
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
ovo je rekreacija

Lagani trening
ρsεтσ тнε q3 нαя∂cσяε ρLαчεя says:
laganica
kikiSsays:
da
kikiSsays:
ti se zezas pa se i mi zezamo



:rotfl: :rotfl: Pseto je lud.

flander
18-06-2008, 21:39
koji je tu quratz smiješno da mi je znat :?

KI KI
18-06-2008, 21:42
:|

Nema nitko smisao za humor. :(

m0dkayZ
18-06-2008, 22:17
:|

Nema nitko smisao za humor. :(
Naravno da ima , al za smijesne stvari....
Pola ovih stvari je žalosno. :evil:

Mafioz0r
18-06-2008, 23:21
YES WE DOO, WEE NED U ON GW BECAUSE U ARE SUPOSE TO BE THE MASTER OF THE WARRIOR CLASSSJoš jedan biser engleske gramatike.

Toxic
19-06-2008, 00:18
Danas ja odem kod rodice i njenog momka...uzeli neku externu antenu za 60 KM. I kazu nikako ne mogu da shvate uputstva...
Ja nisam mogao vjerovati, ona ipak studira engleski...Kad sam pogledao...o moj Boze...Ne mogu da se sjetim sada 100% texta ali ovako je nekako islo: " You need to turning antenna there", pa "when you memorize bla bla bla then you was choose channel", "You need to must plugged" i jos pun q takvih recenica...ja sam se kidao...kako neko moze pustiti nesto u prodaju sa uputstvima na engleskom koji ne lici na engleski :D

CRO.Monster
19-06-2008, 17:13
Ovo definitivno ne spada u ovaj podforum ali svejedno ću postat to ovdje,baš me briga.
Nastavnik iz fizike je jednom učeniku uzeo radnu bilježnicu da vidi jel je nešto napisao.Bile su dve radne bilježnice na njegovom stolu,jedna njegova(koja je potpuno prazna) i jedna od jednog učenika.On je uzeo svoju,zapisao si upitnike i dao si 1,budala nije skužio da je to njegova vlastita. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Edi Sm187
20-06-2008, 09:04
1. Ovo nije provala, ovo je više debilizam profesorice.
Ispituje profesorica jednog učenika:"Kakav optjecajni sustav imaju mekušci?"
U:"Otvoreni"
P:"A kakvi optjecajni sustav još postoji?"
U:"Zatvoreni"
P:"Nije, imaju otvoreni! Ne možeš mi to govorit!"

2. Jučer komentator:"Bosingwa je ispucao dvije BESPOTRESNE lopte..."
A sad si pokušajte zamisliti bespotresnu loptu.

Arbiter of Change
20-06-2008, 12:47
2. Jučer komentator:"Bosingwa je ispucao dvije BESPOTRESNE lopte..."
A sad si pokušajte zamisliti bespotresnu loptu.
Komentator je pod dojmovima Kung-Fu nogometa... ili pod gasom.

Constantine
20-06-2008, 13:05
Danas na satu hrvatskoga su se par učenika otišli pozdravit sa nastavnicom zato što je zadnji dan škole,ali su zakasnili na sat 2 min.
Nastavnica iz hrvatskog:Pozdravljate se sa nastavnicom,pa vi niste normalni.
To je valjda rekla zato što njoj nitko mikad u životu rekao "dobar dan".

cropir
21-06-2008, 08:13
zaustavi se frendova mama u auto pored nas, a frend mrvicu pripit ide mami i kaže:

"Nikad ne idi u jebačinu sama!" (referenca na Pingvine: GIU6I_yZIBAS)

a ona "Idem sada Zvonku." (njen dečko. :D)

mama ftw. :pray:

King tiger
21-06-2008, 23:42
[quote="Edi Sm187":21b1afb9]
2. Jučer komentator:"Bosingwa je ispucao dvije BESPOTRESNE lopte..."
A sad si pokušajte zamisliti bespotresnu loptu.
Komentator je pod dojmovima Kung-Fu nogometa... ili pod gasom.[/quote:21b1afb9]
digresija

kung fu nogomet film je jedan od najglupljih , ako ne i najgluplji film koji sam ikad gledao.

ScorpiuS
22-06-2008, 09:11
Meni je Kung-Fu nogomet film bio smiješan ali ono ful smiješan. Samo ga nisam pogledao ima 10 godina.

TeraBajt
22-06-2008, 19:34
Jesam li ja jučer bio pijan ili su komentatori vodili nekakve privatne razgovore?

Ono;
-Ma znaš ti da ja nikad ne bi protiv tebe
-mda..
-Osim kad me nabiješ...

POSA
23-06-2008, 08:22
dakle
možda znate da je u petrinji voda bila zagađena, kako bi jedan frend rekao "netko nam sere u izvor, sere i šuti". ljudi su se svakako snalazili, pa su tako i odlazili do obližnjeg sela hrastovice po vodu na njihov izvor. moj cimer, inače njihov domaći, se vozi kroz selo i vidi šibensku registraciju te mudro zaključi "bogte sad i cijela županija nema vodu"

MoNDi
23-06-2008, 22:47
Danas na faksu:
pod krajem predavanja prof od jedanput otide s pulta prema nama do reda iza mene i bruka tipa:
"Recite sto tu radite? Zasto ste tu?"
(mi se svi okrenemo jer nemamo pojma sto se desava... jednog tipa i profa negdje oko 160 oci gledaju)
Prof dalje:
"Citali ste ove (digne s poda) novine, ove (opet digne) i ove novine (i opet digne par pisova nekih novina). Zasto tu sjedite? Pa novine se mogu bolje citati kada je mir i ne cujete tako neugodan glas odnapred."
Tisina. Onda tip tiho kaze:
"Interesa." (lol rotfl)
Opet tisina.
Prof se vraca do pulta i odpusti nas (i smije se cudno... weird)

E to jos nikad nisam dozivjela. Taj prof, e... kako ga je pwnao, i to pred svima nama. Unbelieveable...
Al ovaj tip je isto biser. Sjedi na predavanju i lista ogromne novine, naravno da se vidi i cuje odnapred. :rotfl: Mora se tako kao ja: uzmes malu knjigicu i citas tako da je stol ispred tebe i prof ne vidi. :P

pimp
24-06-2008, 19:49
dakle
možda znate da je u petrinji voda bila zagađena, kako bi jedan frend rekao "netko nam sere u izvor, sere i šuti". ljudi su se svakako snalazili, pa su tako i odlazili do obližnjeg sela hrastovice po vodu na njihov izvor. moj cimer, inače njihov domaći, se vozi kroz selo i vidi šibensku registraciju te mudro zaključi "bogte sad i cijela županija nema vodu"

jao kak smo mi sprdali petrinjce u školi :)
a car ti frend ,

Paran0a
25-06-2008, 16:46
"........jedva cekam petak.....il cetvrtak......svejedno kaj ce prije....."
Nkom u prsnl mesedju stoji..lol

cropir
26-06-2008, 14:46
I treba se dalje kretat naprijed, a ne stajat i samo mislit na rat.

Lock

Dan državnosti je prošao.

Bre


jambrek je car. :pray:

_ZlayA_
28-06-2008, 19:59
LL21 says:
e ono
LL21 says:
ja trebao u grad
King Tiger says:
i onda te silovali
___Zlaya___ [for there is no heaven in the sky, hell does not wait for our downfall]Ssays:
ahhahahaha

Maja
29-06-2008, 00:40
Fanatici ga čekaju kao svježi kruh pred dva praznička dana u nizu.


ovo je jedna od najboljih usporedbi :pray:

POSA
29-06-2008, 09:52
jao kak smo mi sprdali petrinjce u školi :)
a car ti frend ,

eeeej
lik je iz hrastovice, nemoj mi po petrinjcima
....uostalom šta je sisak neg ono selo do petrinje
hhh

mronki
29-06-2008, 10:45
nhf ali ko je tu šta smješno provalio?

Constantine
29-06-2008, 12:20
Mislim da bi spadalo pod "najsmiješniji događaj danas".

Maloki
29-06-2008, 13:34
Jučer na danima Duge Rese čujem iz šatora kako se Jasmin Stavros dere
"Ko da mi je 600
ko da mi je 700
ko da mi je 300 godina!!!"

To očito neka nova matematika.

ScorpiuS
29-06-2008, 21:46
A mislim, ono što je Stavros prije pjevo to se moglo zvat zabavno, danas ono što on peva sve se više čini da je cajka.

majstoro
01-07-2008, 11:53
ide cijela skola u kino,i sad razrednica od susjednog razzreda onako seljanka,i njen razred puno prica,a ona kaze "mucite" sto znaci sutite,i cijel razred oponasa kravu,cijelo kino odjekuje muuuuuuuu,a ona nastavlja mucite mucite

cropir
03-07-2008, 18:40
King Tiger says:
e
King Tiger says:
jebem vam
King Tiger says:
boga
King Tiger says:
retardirano
King Tiger says:
svima
King Tiger says:
mrtve vam jebem
King Tiger says:
bio sam kod zubara
King Tiger says:
jebo vas bog
King Tiger says:
sve me boli

wow, Bog je seksualno aktivan vidim. neš puno jebe.

majstoro
03-07-2008, 21:07
scena na dalta net zombiju:
NoCnI_JeBaC : sandra drkacemo na tebe

>>Special Forces<<Sharingan : cekat cemo

GREBATOR : i svrsit loooooool

Sandra : izdrikam ti na mater

ScorpiuS
03-07-2008, 21:39
Haha, kaj cura ima add-on qurac pa to može.

cropir
04-07-2008, 13:27
scena na dalta net zombiju:
NoCnI_JeBaC : sandra drkacemo na tebe

>>Special Forces<<Sharingan : cekat cemo

GREBATOR : i svrsit loooooool

Sandra : izdrikam ti na mater
objasni sta je smjesno pl0x.

majstoro
04-07-2008, 13:43
scena na dalta net zombiju:
NoCnI_JeBaC : sandra drkacemo na tebe

>>Special Forces<<Sharingan : cekat cemo

GREBATOR : i svrsit loooooool

Sandra : izdrikam ti na mater
objasni sta je smjesno pl0x.
tebi normalno kad neka djevojka kaze izdrkam ti na mamu?

_ZlayA_
05-07-2008, 10:34
pa jedino ako ti je mama lezbaca i njena ljubavnica sandra, sto da ne?

majstoro
05-07-2008, 11:31
pa jedino ako ti je mama lezbaca i njena ljubavnica sandra, sto da ne?
eee kako je brza revolucija lol
sad i lezbejke imaju kurac

Hellboy
05-07-2008, 13:34
so...moja seka i njeni kompanjoni su dosegnuli novi nivo gluposti...nisam ni znao koliko to duboko seže... neki tip ju je tražio da mu skine neki programčić i da mu to pošalje preko msn-a jer njemu download ide sporo... što je ona ofc spremno izvela...

croat1gamer
05-07-2008, 13:39
:pray:

zivotna mudrost starog od mojeg frenda
"ako te jedan tip zeli silovati- fajtaj se"
"ako te 2-3 tipa zele silovati- bjezi"
"ako ih je 5 i vise- opusti se"

Maja
05-07-2008, 20:59
-.-'


danas na košarci jedan lik ima na majici 2paca i frend mu dobacuje "kakav ti to DVOPEK pa majici?"

:rotfl: :rotfl:
dinko ftw :pray:

Hellboy
05-07-2008, 21:03
erm...ako je vjerovati mom frendu 2pek nije mrtav...on i elvis zajedno žive u nekom gradu u pol džungle u africi...ili tako nekako...

Maja
05-07-2008, 21:10
zar morate spamat i tu?

btw, helboj, di su tebi smisleni postovi :? :rotfl:

Hellboy
05-07-2008, 21:11
pogledaj pomagaj brate...besides, ovo su provale stoljeća a ono je provala mog frenda... don't teach the teacher...

Tsumetai Ryujin
06-07-2008, 12:19
don't teach the teacher...

I to rece covijek kojemu se FF srusi nakon "stotinjak" pmova.

Hellboy
06-07-2008, 12:21
mhm...tsunami...ti nisi pazio cijelo vrijeme tog veselja jelda? a ionako vjerojatno ne bi shvatio...

flander
06-07-2008, 12:44
ovdije sam ja tičer zato kat d krep oboje i bek on topik

croat1gamer
08-07-2008, 18:11
ovog sam se sjetio maloprije:
igrao sam ut2k4 preko neta, ctf, mapa facing worlds
i kickaju oni tipa jer je kempao (na 20 min, pravila servera) i vrati se on te se izdere (caps) zasto su ga izbacili,
admin ga kicka opet zbog kempanja, i sljedecih 20 sekundi su poruke ovog sadrzaja: rofl, lmao, omfg, ..., itd.
zasto su poruke bile tog sadrzaja \/
tip je ovo provalio

im not camping, im snipingS:pray:

Electromaster
08-07-2008, 22:06
Evo pogledajte malo ovdje kako se hellboy za*ebo... :D
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=82&t=23178&st=0&sk=t&sd=a&start=105

''BiljkaSmesožderka koja jede muhe je meso'' :rotfl:

Toxic
09-07-2008, 09:00
Nije se on u tome zeznuo nego je CHOLIK-a krivo interpretirao...a to sto ti mislis nije zajeb :) procitaj njegov post opet hehe.
Nego...juce ja htio da pokazem drugu (koji voli da igra samo "ratne igrice") gameplay trailer diabla3....i gleda on, gleda kad odjednom rece: "Ja glupe igre Bog te j..."....mislim sta reci...rekao sam mu da ako njemu djeluje glupo ne mora znaciti da je igra glupa. Milionima ljudi je super igra a njemu je glupa...ajd de gustibus non est diputandum ali ne pljuj kad pojma nemas.

mronki
09-07-2008, 13:18
nhf, ali kaj je tu provala stolječa.

nosferatu25
09-07-2008, 22:33
pretposlednji dan u školi neka budala iz mog odeljenja:
"Profesorice, mogu li do WC-a, imam sraćku."
:rotfl: :rotfl:

Maloki
10-07-2008, 00:15
(>'.')> ja sam mulac says:
cek idem se ispisat koz prozor makar mi je wc 7 metara od mene

la50
10-07-2008, 13:04
kad sam bio manji(i tad sam više znao za razliku od svoje noobovske braće),brat je morao nać praznog prostora na kompu(hdd od 10gb-to je bilo prije jedno 5-6g)
i tako stariji brat traži traži i uđe u C disk \ win \ i kaže:"ej luka pa ove neke stvari mi ne koristimo,mogu to izbrisat"
e sad se još sjetih sebe sa 6 godina i kako sam izgovaro cancel "čensl" :rotfl: :rotfl:

The Great Duck
11-07-2008, 18:43
Prijatelj nakon što mu je s štapića otpao sladoled:
"Je*em ti jaja Isusova."

Electromaster
11-07-2008, 21:29
Meni mater kad se probulila i shvatila da je gledam TV u 2 sata u noći:
''Jebem ti mladog majmuna!'' :rotfl:

nosferatu25
11-07-2008, 23:16
Prijatelj nakon što mu je s štapića otpao sladoled:
"Je*em ti jaja Isusova."
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Te bolesne fore su uvek bile najbolje :D

Mafioz0r
12-07-2008, 09:50
Više se ne sjećam gdje ni kad sam ovo čuo, al evo :

I'll kill your friends and family, and assrape them back to life!

Nightyx
13-07-2008, 09:16
Prijatelj nakon što mu je s štapića otpao sladoled:
"Je*em ti jaja Isusova."
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Te bolesne fore su uvek bile najbolje :D
najjače je to što je na meti uvijek Isus, mi smo se nagruvali toliko fora o Isusu, ma sve je Isus, izmislili smo čak i skok u vodu "Isus" hahaha :rotfl:

Flippy
13-07-2008, 12:27
Moj sig objašnjava sve xD

"Now listen: I want somebody good -- and I mean very good -- to plant that gun. I don't want my brother coming out of that toilet with just his dick in his hands, alright?"

Zeksa
13-07-2008, 16:05
Moja best provala je bila kada je mene frend pitao na pismenom : "Kaj ti tu pise ?" ja sam njemu odgovorio : "Pitaj nastavnika ". :nonono:

nosferatu25
13-07-2008, 20:49
sigurno ti je život veoma zanimljiv... :rotfl:

Zeksa
14-07-2008, 09:37
sigurno ti je život veoma zanimljiv... :rotfl:

Moze se reci .

cham3leon
14-07-2008, 10:01
Eh, evo jedna da ilustrira prosvijećenost današnje mlađe desno orijentirane populacije (č. onih koji slušaju Tompsona i sl.)

Sluša moj frend na mobu onu staru ustašku pjesmu, ja se hvatam za glavu od glupog texta pjesme

A kaže pjesma:
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića/
Pozdravi nam Antu Pavelića

A kaže on: "Eh kad bi ja znao ko je taj Ante Pavelić..."

croat1gamer
14-07-2008, 11:39
evo jos jedan primjer za ovo ^

tip pita jednog mojeg poznanika "sto imas na mobitelu?"
tip odgovori "thompsona i cajke"
ti mi ljudi najvise idu na zivce

idu na thompsonov koncert, s silnim ustaskim obiljezjima, i sat vremena kasnije odu slusati najvece hitove od lepe brene i dare bubamare

D.E.M.O.
14-07-2008, 11:47
zasto? pa to je prekrasno :D

croat1gamer
14-07-2008, 13:06
njihov idiotizam?
ili najveci hitovi lepe brene i dare bubamare? xD

D.E.M.O.
14-07-2008, 13:28
kombinacija je grosam

Kron
14-07-2008, 15:10
zasto? pa to je prekrasno :D
jep, ti ljudi imaju prazne glave, tako da mozes vise njih jednim metkom

flander
14-07-2008, 19:30
kolko znam rećeno je da nema postanja msn razgovora kao provala, em nisu smiješne, em vi to kopirate tolko toga da zaspim na pola....

Flippy
14-07-2008, 19:31
Baš je bio smiješan :rotfl:

croat1gamer
14-07-2008, 21:42
huh?
ako je ovo meni upuceno, to nije bio razgovor iz msn-a nego u rl-u

Flippy
15-07-2008, 14:16
Nije bilo tebi neko dreadlocku.

Ukratko:


Pseto: Jel ima lijepo lice
Dodo: tak tak
Pseto: Onda joj gurni kitu u usta i uživaj


:rotfl:

croat1gamer
15-07-2008, 14:47
nasao sam bug u engleskom jeziku:
im comming, i sve sto je na comming
jer ako si gamer to mozes procitati ovako "am caming "(izgovor) sto je prilicno slicno kao kad kazes "im cuming" "am caming" (izgovor) :rotfl: xD

McPingvin_v2.0
15-07-2008, 14:59
Dobro jutro :)

cham3leon
15-07-2008, 17:31
idu na thompsonov koncert, s silnim ustaskim obiljezjima, i sat vremena kasnije odu slusati najvece hitove od lepe brene i dare bubamare

Ima takvih koliko hoces, cuo sam i za neke Srbe u hrvatskoj koji normalno hodaju okolo sa majicom od Tompsona

(znam da se pise Thompson, ja to namjerno)

croat1gamer
15-07-2008, 19:07
Dobro jutro :)
nisam cesto izgovarao come

btw. nirvana- cum as you arr :gitara:
ar- normalno r
arr- srednje dugo r
arrr- pirate r

cropir
15-07-2008, 19:52
nasao sam bug u engleskom jeziku:
im comming, i sve sto je na comming
jer ako si gamer to mozes procitati ovako "am caming "(izgovor) sto je prilicno slicno kao kad kazes "im cuming" "am caming" (izgovor) :rotfl: xD
yarrr, captain obvious be on the internet seas again!

Maloki
15-07-2008, 21:56
Ima ona pjesma Pay to Cum :D

Rihanna u kišobranu kaže "baby cum into me"

Bartuc
17-07-2008, 20:47
Pseto says:
sav trenutni
Pseto says:
equipment
Pseto says:
je sa neta
Pseto says:
kad sam igrao
Pseto says:
dobio besplatno za gold

:rotfl: :rotfl:

Nightyx
19-07-2008, 09:21
:rotfl: znam tih fora, e naslušo sam se besplatnog za neš sitno XD

Kenyi
19-07-2008, 22:06
Kenyi says:
jesi li sada
Kenyi says:
u gacama pred kompom?
King Tiger says:
da
Kenyi says:
ane kako smo kul
King Tiger says:
imam
King Tiger says:
carape
Kenyi says:
i ja isto

Paran0a
20-07-2008, 08:38
Nema boljeg uzitka nego nag četati sa mesenđer budiima.

Fenrir
20-07-2008, 12:24
Ima. Drkat preko webkema sa badijima.

Paran0a
20-07-2008, 13:05
:( neki nemaju webcam.

The Great Duck
20-07-2008, 13:31
Eh, evo jedna da ilustrira prosvijećenost današnje mlađe desno orijentirane populacije (č. onih koji slušaju Tompsona i sl.)

Sluša moj frend na mobu onu staru ustašku pjesmu, ja se hvatam za glavu od glupog texta pjesme

A kaže pjesma:
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića/
Pozdravi nam Antu Pavelića

A kaže on: "Eh kad bi ja znao ko je taj Ante Pavelić..."
Od jednog frenda starom,koji je inače policajac tako na mobu zvoni za poruke...Toliko o našoj nepotkupljivoj policiji koja uvijek poštuje zakon.
BTW.kad smo već kod ustaških pjesama,jednom sam na Jubitou našao ovu cajku:
dIEF0_2-XUM
Nema potrebe da slušate i uništavate uši i mozak,samo pogledajte naslov.

croat1gamer
20-07-2008, 16:44
omg

v69yX3qZUZQ

Iron Maiden - Aces High

kyyzone (29 minutes ago)
best hip hop song ever


:o ... no comment

Thrall
20-07-2008, 16:51
Koji kreten..

Flippy
21-07-2008, 14:37
Pseto says:
sav trenutni
Pseto says:
equipment
Pseto says:
je sa neta
Pseto says:
kad sam igrao
Pseto says:
dobio besplatno za gold

:rotfl: :rotfl:


:rotfl: :rotfl:

Koji tulec. :D

KI KI
21-07-2008, 20:16
a netreba biti nwm...

u nekim igrama stvari se plačaju $$ i goldom iz igre! ili crunama ili čime već! znaći gold + $$ = ono kaj mu treba! a on je to dobio samo za gold!

Nightyx
21-07-2008, 22:19
:( neki nemaju webcam.
klošari

Maja
22-07-2008, 00:24
:( neki nemaju webcam.
klošari

khm khm šta si rekao? :(

Bartuc
22-07-2008, 12:18
Ja i stara malo prije :D


Stara:SSine, idemo platiti režije i idemo dedi čestitati rođendan na 5 min... na sat vremena. ///zeznula se oko "5 min"///

Ja:SViše mi se sviđa prva verzija od 5 minuta nego ona od sat vremena.

Stara:SGorane, nemojmo pretjerivati.

Ja:SOK, onda idemo na 2 minute... :D

Kenyi
24-07-2008, 15:34
<@Hinkey> !addban *!*@*.com
* ChanServ sets mode: -oo Hinkey|dual|sleep CannibalCorpse|server
* ChanServ sets mode: -o Urban
* ChanServ sets mode: -oo wacko Hinkey
* ChanServ sets mode: -o D3adlode
* ChanServ sets mode: -vv deyja Ed|shower
* ChanServ sets mode: -vv mr_P`gone Puck
* ChanServ sets mode: +b *!*@*.com
* CannibalCorpse|server was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Ed|shower was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* deyja was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Hinkey|dual|sleep was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* this_is_the_clown was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* DaJoob was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Tragik was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Urban was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Puck was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Creutzfeld|away was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* TheSkaarj-corner was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* mr_P`gone was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* BOLL was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Quasar was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* jake^the^cake was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* Hinkey was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* diamond-optic|mapping was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* wacko was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
* D3adlode was kicked by ChanServ (Bye. (Hinkey))
<+Frie|mapping> MO - MO - MO - MONSTERKILL !!!!

_ZlayA_
24-07-2008, 16:31
i lold :D

la50
25-07-2008, 18:56
evo bio ja danas na praksi zadnji dan i ja sad u kancelariji i kuiš deežurni električar se zajebava i počne on tako pjevat pjesme od
Vuk Stefanović Karadžića
"Crven ban"-erotske narodne pesme

Nije trava(naslov pjesme)

Devojčica ljubičicu brala,
Ubola je u pičicu trava -
Nije trava, već kurčeva glava!( :rotfl: :rotfl: )
kad je on to pjevo ja sam umro al doslovno umro od smijeha

croat1gamer
25-07-2008, 20:25
jambrekov post u temi liburnicon 2008. (podforum alt+f4)


XD Tek danas skužio da piše Liburnicon, ja sam uvijek mislio da piše Lubricon i mislio se zakaj su dali takav perverzni naziv sa SF sajam
:rotfl:

_ZlayA_
25-07-2008, 21:15
jambrekov post u temi liburnicon 2008. (podforum alt+f4)


XD Tek danas skužio da piše Liburnicon, ja sam uvijek mislio da piše Lubricon i mislio se zakaj su dali takav perverzni naziv sa SF sajam
:rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: jambrek car :D

Kenyi
25-07-2008, 21:31
zar se ne pise lubricon :o :(

flander
25-07-2008, 22:15
biser sa frendovog bloga


danas kada sam sa svojim frendovima išao s treninga kao i uvijek kupili smo si sokove i oni su bili hladni... i kada sam popio sok meni je bilo hladno,i ja dođem doma i idem izmijerit temperaturu i kad ono... 37.8 temperatura

seahawk37
25-07-2008, 22:22
:rotfl:
meni su carski pcmanovi savjeti, svaki put me iznenadi sa novim biserom :rotfl:

ZoSo
26-07-2008, 00:02
Profesorica iz biologije: Oplodnja, trudnoća, porođaj... Idemo to danas obaviti. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

POSA
26-07-2008, 14:42
ja: jel imamo kakve planove za novu
cimer: mogli bi nešt
ja:otići nekamo, imaju jeftina putovanja za studente, ja bi u tunis
cimer: ah, tamo gdje je casablanca snimana

Electromaster
26-07-2008, 18:29
1.Tip iz razreda: LOL znači Land Of Laugh. :o

Kasnije je rekao da su ga to naučili neki shvabe na Last Chaosu...

U biti je najsmiješnije bilo kasnije, kad je jedan moj frend imitirao kakav kreten moraš bit da takvo nešto smisliš... :rotfl:

2.Jedna ženska iz mog razreda je znala da LOL predstavlja smijanje, ali nije imala pojma koje je značenje kratice. Onda bi pisala LOOOOOL kao ''dugo smijanje'' :rotfl: Debilno

Kron
26-07-2008, 19:49
ima jos jedna, Leader of Lusers. Skoro sam zensku utukao motikom. najdrazi su mi ti wannabeji koji prvi put uzmu msn u ruke

flander
26-07-2008, 22:07
ima jos jedna, Leader of Lusers. Skoro sam zensku utukao motikom. najdrazi su mi ti wannabeji koji prvi put uzmu msn u ruke


kako se to radi ^^

Maja
27-07-2008, 01:44
josip kaže:
aha
josip kaže:
imas stvar mozda nemogu se sjetit imena
josip kaže:
al ide ritam pampa pampam parapa pampam

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ja sam mislila da me zajefrkava, al nije :(

Flippy
27-07-2008, 07:46
josip kaže:
aha
josip kaže:
imas stvar mozda nemogu se sjetit imena
josip kaže:
al ide ritam pampa pampam parapa pampam

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ja sam mislila da me zajefrkava, al nije :(


S:rotfl: :rotfl: Puno ti je pomogao u opisu pjesme.

McPingvin_v2.0
27-07-2008, 10:49
i Crvenkapica ide, IDE, IDE I SUSRECE SE S VUKOM!! KAKAV EPSKI DOGADJAJ! Dame i gospodo, ovo je nevidjeno u svijetu bajki...

McPingvin_v2.0
27-07-2008, 13:41
Šnicla on fire:
Herr Schnitzel says (14:39):
pogodi sta sam radio
Mc "Don Juan" Pingvin says (14:40):
spolno općio?
Herr Schnitzel says (14:40):
ma nije to nista u usporedbi s ovim
Herr Schnitzel says (14:40):
igrao Medieval

croat1gamer
27-07-2008, 18:21
juce mi se ovo na forumu pojavilo kad sam htio poslati pm (nakon sto sam poslo jedan, nesto nadodao, slao drugi)
"nemozes postati tako brzo nakon posljednjeg posta"
:rotfl: skripte :pray:
a sad: jel mogu dobiti da mi se post countu pribrajaju pm-ovi

iznogud1515
27-07-2008, 21:50
Nastavnik iz likovnog reko da k*rac i p*čka nisu psovke pa smo mu to cijeli sat govorili. na kraju je neko reko j*bemu a on pita: ''Ko je to opsovo?''

Human m0nst3r
28-07-2008, 19:18
Dakle frend i ja danas sjedili na pivi (da kroner sam ) i sad mi pricali o veprovima i pokazao mu ja sliku vepra kojeg su ulovili clanovi drustva na sljemenu i dao mu opis kakav je na sto je on odgovorio: Uff mora da je debeo kao svinja.

Bio ja na faksu i sad sjedih ja sa 2 frenda na kavi. I iza nas bile neke cure i doso do njih konobar i donio im kavu, nakon sto im se vratio jedno 2 puta i onda mu se ove jos sjete reci da oce smedi secer i natren. I okrene se on i ja ga mislio pozvati kad on smrkne facu i izdere se whaaaaaaaaa. i najbolje od svega donese im secer okrene se i ova njemu na odlasku bas si drag, a on si promumlja drugi put cu ti zabiti secer u ****.


=TS= P®osp®o: what do you have?
=TS= P®osp®o: what kind of ill
=TS= P®osp®o: ?
=TS= A Skull Full Of Maggots@ILL: my throat
=TS= A Skull Full Of Maggots@ILL: cant talk
=TS= P®osp®o: aha
=TS= P®osp®o: so you screamed a lot??
=TS= A Skull Full Of Maggots@ILL: yep^^
=TS= P®osp®o: On who or what
=TS= A Skull Full Of Maggots@ILL: in bed with a girl ^^

eNcode ‎(12:49):
di ima dobrih lonaca kupiti
=TS= Skull ‎(12:50):
king cross
imas preko tv-a
od onog lika lonci od inoxa
eNcode ‎(12:50):
hmm al trebam malo posebniji
=TS= Skull ‎(12:51):
pa omg u ovom mos kuhati i toplina ce se siriti kroz posudu optimalno i namirnice
ce biti jednako kuhane
eNcode ‎(12:51):
za auto
ne za stednjak

Flippy
28-07-2008, 19:41
eNcode ‎(12:49):
di ima dobrih lonaca kupiti
=TS= Skull ‎(12:50):
king cross
imas preko tv-a
od onog lika lonci od inoxa
eNcode ‎(12:50):
hmm al trebam malo posebniji
=TS= Skull ‎(12:51):
pa omg u ovom mos kuhati i toplina ce se siriti kroz posudu optimalno i namirnice
ce biti jednako kuhane
eNcode ‎(12:51):
za auto
ne za stednjak

S:rotfl: :rotfl: :rotfl: Mogao je odmah reć lonac za spulju a ne ovako..

Nightyx
28-07-2008, 22:57
Moj brat: "Zasto se i kaze da ces "past", jer da znas da ces past onda bi se bacio" :rotfl:

Flippy
29-07-2008, 15:15
Danas opet zaigrao Tiberian Sun i ovome sam se smijao ko konj :rotfl:

CABAL: A division of Hassan's Elite Guard is closing in on our position. The probability of a favourable outcome can be increased, if we are able to fall back to your main base and engage the enemy as we move.
Slavik: Define "favourable outcome", Cabal.
CABAL: They all die.
Slavik: That'll do.

Systematic Reverse
29-07-2008, 16:45
LOL @ LONAC Kreso XD

btw



josip kaže:
aha
josip kaže:
imas stvar mozda nemogu se sjetit imena
josip kaže:
al ide ritam pampa pampam parapa pampam

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ja sam mislila da me zajefrkava, al nije :(


S:rotfl: :rotfl: Puno ti je pomogao u opisu pjesme.

Nekima je pomogao x)

Outwork - Electro se zove ta stvar sto trazi, da ga jebes...

Flippy
29-07-2008, 16:56
spidEY says (5:53 PM):
nikad ne bi pogodio
P.$.€.''|''.0. says (5:53 PM):
unique nick

rimuje se
P.$.€.''|''.0. says (5:54 PM):
O_o
spidEY says (5:54 PM):

junik nik
P.$.€.''|''.0. says (5:54 PM):
ajmo repat
spidEY says (5:54 PM):
junik nik, let mi giv ju a kik
P.$.€.''|''.0. says (5:54 PM):
:rotfl:
spidEY says (5:54 PM):
rik
spidEY says (5:55 PM):
suck maj dik
P.$.€.''|''.0. says (5:55 PM):
:rotfl:


Manijaci :rotfl:

Flippy
30-07-2008, 17:15
P.$.€.''|''.0. slaps nosferatu25 with his large and huge dick!!!!
nosferatu25 says (6:09 PM):
hehe
P.$.€.''|''.0. says (6:09 PM):
:rotfl:
:rotfl:
TOOOOOOO
TOOOOO
^^
svršit ću ^^
AAAAAAAAAARRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHH HHHH......
Olakšavam se
nosferatu25 says (6:09 PM):
slapni još jednom
P.$.€.''|''.0. slaps nosferatu25 with his large and huge dick!!!!
nosferatu25 says (6:10 PM):
AGHHHHHHHHHHH


BOLESNICI!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nosferatu25
30-07-2008, 17:18
nije tačno! laž!