PDA

Pogledaj cijelu verziju : Umm... Problemi sa Audigy SE



Usagi
13-03-2008, 22:51
Oke, već sam prije pisao o zvučnoj, kako ne znam koju kupit, pa eto, zaključismo da je Audigy SE najbolji izbor. Al uglavnom, nije mi proradio, pa sam u nedostatku volje nakon par dana mučenja s tim jednostavno odustao. Sad mi TREBA, pa preklinjem za pomoć, jer ću izludit.

Uglavnom, napravio sam sve moguće, pokušavao sa instalacijom više vrsta drivera koje sam našao (ništa ne pomaže), disableao sam integriranu u BIOS-u, ali unatoč svemu ostaje ona accursed poruka...

This device cannot start. (Code 10)

Al stvarno mi nije jasno zašto. Nova je zvučna, pa valjda ne može riknut prije nego što sam ju uopće stavio u komp. <_< Tojest, može, al ne želim u to vjerovat. Pa eto, ako ima ikakvih mogućih rješenja koja bi mogla riješit problem, duboko se zahvaljujem. ._.

str33t6l0w
13-03-2008, 22:52
probaj na nekom drugom kompu.. ako ni tamo neradi zamjeni ako imaš garanciju...

Usagi
13-03-2008, 22:58
Pa, probao bih već dosad, ali nisam u mogućnosti baš. Drugih kompova nemam, a od ljudi koje znam da imaju, najbliži živi prilično daleko, pa će malo potrajat dok ja nađem vremena da ga posjetim. Ali dobro, probat ću to. Za to vrijeme, ako ima još kojih potencijalnih rješenja (iako sumnjam, ne znam šta drugo može biti), recite.

Čux
14-03-2008, 12:18
pa valjda ne može riknut prije nego što sam ju uopće stavio u komp

može, moguće da nikad nije ni bila ispravna, naletio sam ja na par takvih proizvoda. najbolje ju je isprobat na nekoj drugoj kanti, ak i tam stvara probleme onda sigurno ne valja