PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Wheelman



Ice-Cube
13-03-2008, 22:17
Jel zna netko ista o ovoj igri?Malo sam gledao necini se lose nesto ka driver,ako se nevaram moglo bi biti dobro.



http://www.gametrailers.com/player/usermovies/13991.html

Peyo
13-03-2008, 23:14
Pogledao trailer, to je ono sa Vin Diesel-om. Jedna cekam. :pray:

Vin Diesel rides again !!! :pray:

Datum izlaska: US: September 2008
Europe: June 27, 2008

Snake
17-07-2008, 22:39
http://www.gametrailers.com/player/36917.html
nadao sam se da će od ovoga nešto biti, no sad kad vidim gameplay uopće mi se ne sviđa. totalno arkadno.

ScorpiuS
17-07-2008, 22:43
A što si očekivao?
Meni je nekako osrednje.

Rang€r
17-07-2008, 22:45
ma izgleda ok... onak ak nemaš šta igrat igra će super doč, čini se zabavno a to igre i trebaju bit :)

Sgt. Bull
18-07-2008, 01:11
Gledajući onaj video nisam vidio ama baš ništa dobro u igri. Naime prvotno sam ovaj video ono okretanje auta toliko forsira da vjerojatno neću ni zaigrati igru jer je samo to prikazano kao nešto novo i napredno, ista stvar je i sa iskakanjem i hvatanjem za drugo auto što je unatoč tome što je dobro odrađeno, vjerujem da će na kraju ispasti jedini adut igre. Očekivao sam nešto dobro, ne znam koliko vas pamćenje služi, no ako ste igrali Ridikove kronike, znate o čemu pričam, od veoma dobro iskorištene priče, do dobre igre koja nije bila prezahtjevna. Dobro, sada da ne tupim o Ridikovim kronikama, Vin Diesel očito nešto misli postiči ovim naslovom, možda i hoće, film ne sumnjam da će biti pun shitova koje smo gledali u xXx-u i drugim, no imam osjećaj da će igra biti teški promašaj. Nisam vidio ni da li se uopšte radnja odvija van vozila, nekako... ne znam, pokušati ću i pratiti čisto jer volim Dieselove glupe filmove (slični su Šerafcigerovim i Rambovim MeAgainstWorld filmovima) no, igra, očito da je zakazao... dunno :D

Rang€r
18-07-2008, 09:08
ček to vin diesel radi igre??

:D ajde bar neko od tih poznatih da nije "igre su zlo, treba ih iskorjenit" a da u filmovima pokolje pol svijeta...

Joe_Strummer
18-07-2008, 12:08
Jučer sam gledao gamespot live na e3 i bio je wheelman. Moram priznat da sam više očekivao.

Vožnja koja je sastavn dio ove igre je odrađena prepovršno i arkadno.
Fizika tijela je užas-ovaj razbije auto a ovi samo lebde po zraku i padnu na pod vrlo nerealno.
Grafika je srednja žalost, mogli su barcelonu puno bolje napravit-ovak imho izgleda prejednolično.

W3DR4N
18-01-2009, 01:30
http://www.gametrailers.com/player/43776.html
novi trailer

Igra mora skrivati ogromni adut u rukavu ako misli uspjeti na izuzetno zahtjevnom tržištu.

baldrick_
19-01-2009, 01:29
ima vina dizela.

jazavčar
19-01-2009, 03:13
ima vina dizela.
to mi je dovoljno da igram igru :)
obožavam njegov najači sam,najnabrijaniji,totalno ufuran,nitko mi ništa nemože,cool lik :D

baldrick_
19-01-2009, 03:37
meni je to dovoljno da pogledam film, ali da odigram igru.. malo teže, ali mnogi će zbog toga da se prime na igru, koja bi, da nije dizela, bila totalni finansijski fijasko.

Blacky_123
19-01-2009, 22:48
Trailer izgleda obecavajuce
Makar me to sve podsjeca na DRIV3R :rotfl:

jazavčar
20-01-2009, 01:22
meni se ovo čini kao jedna arkada koju igraš uz feeding frenzy dok čekaš da ti se do kraja skine ili dođe nova igra :|

Deadwalker
20-01-2009, 12:17
nekako sumnjam da ce igra poluciti neki veliki uspjeh. Ni Vin Diesel joj nece pomoci. Kako kaze Vedran, danasnje trziste je postalo jako zahjevno i fakat igra treba nesto specijalno ponudit da bi uzela jedan dio kolaca. Inace, imat cemo klasicnu akcijsku igru, nista posebno...

W3DR4N
10-03-2009, 22:43
Bliži se izlazak Wheelmana i ostalo je svega desetak dana do njegovog izlaska.
Za razliku od nekoliko uzastopnih trailera koji nisu previše impresionirali igrače i kritiku, novi gameplay filmovi izgledaju poprilično zabavno, s raznolikim i odlično sceniranim misijama.

Tigon je napravio vodič kroz dvije misije, pa je filmiće najbolje gledati po redu.
Osobno gledam u HD rezoluciju, no ukoliko vam je prevelika za bandwidth, prebacite na SD.

http://www.gametrailers.com/player/46249.html

drugi video je rascjepljen na dva parta
http://www.gametrailers.com/player/46399.html
http://www.gametrailers.com/player/46397.html

Raz
10-03-2009, 23:10
Sudeći po ovim trailerima igra izgleda zabavno.
Ma vjerojatno nebude podbacila...bar se nadam.

Aral
11-03-2009, 00:49
Da da, pratim ovu igru vec neko vrijeme...drzim fige da sve ok ispadne!

Ementaler
16-03-2009, 21:25
Nekako sam skeptičan glede ovoga.. Traileri mi nisu previše uvjerljivi nekako. Nadam se da sam u krivu, ali mislim da će ovo biti prosječno u najboljem slučaju.

ScorpiuS
16-03-2009, 21:43
Neznam što kukate. Igra izgleda jako zabavno, ali mi se ipak čini da će dosadit sa ovim prebacivanjima iz auta u auto.

Aral
24-03-2009, 10:26
Danas igra izlazi, cak je i Vin Diesel to u intervjuu potvrdio...bas me zanima kakva ce to biti igra.

Blacky_123
24-03-2009, 21:16
Vec mi je na popisu :D

Grim
25-03-2009, 15:33
Jooj jedva cekam da vidim :)

W3DR4N
27-03-2009, 19:04
Igra je izašla.
Unatoč osrednjim kritikama, još uvijek sam iznimno "nabrijan" na cijelu stvar.

Jel probao tko?

Aral
28-03-2009, 10:10
Jesam ja; a gle, sto se tice brzine izvedbe i grafike tu je sve 5, ne ide ko gtaIV aka. krepana macka nego lijepo klizi, bravo za developere. Naravno, glupo je usporedjivat sa gtaIV al ajde, ipak je tamo drugaciji i veci grad, vise detalja bla bla. Malo malo sam igrao tak da ono, nemogu puno pricat. Ogroman naglasak je stavljen naravno, na voznju, auto je tvoje oruzje, moze s njim izvodit razlicite manevre da zeznes druge aute, odnosno ih unistis i to je bas ok napravljeno. Ima i ono famozno "airjack" otimanja auta, fency stvar. Radnja se odvija u Barceloni, razlicite mafije povezane, ti si waj wheelman koji u stvari radi za neku agenciju, to sve saznate u prvih 5 min ^^ Jos nisam dosao do oruzja, pa neznam kak to funkcionira. Imate mapu grada, gps; uz glavne misije imate TONU sidemisija, tipa streetrace, nabavi mi ovaj i onaj auto, odi od tocke B do tocke A al pazi da te ne uniste i jos drugih, razlicitosti ne manjka.
Grad je prelijepo napravljen, puno mjesta za izvodit stunt trikove, uske ulicice, uglavnom lijepo i sareno. Fizika automobila je slicna onoj u gtaIV al opet drugacija (po meni je gtaIV bolji). Auti mogu "driftati" ako treba, okretanje po rucnom, sve je tu i onak, tesko za opisat al pase igri. Zvukovi su dobri, voice acting takodjer, kao sto se pretpostavili Vin Diesel daje glas glavnom liku koji se zove Milo Burik :D Pa je tu neka zenska, pa brdo spanjolske mafije itd.
Neznam kaj bi vise napisao za ako kratko vrijeme igranja, vidjet cete i sami kad je nabavite! :wink:

P.S. Kontrole su u pocetku malo cudne, wasd je kontroliranje autra, strelice lijevo desno za izvodenje manevara, home je turbo a end je airjack, ono lol :? Al naviknut cete se, mozete i mis cak koristit :D

chingy-os
28-03-2009, 10:58
Probao sam igru i mogu reci isto kao i za Saints Row 2-zivi ocaj po pitanju svega: fizike,grafike(nije toliko losa ali smeta sto nema FSAA,nikakve opcije za mjenjati),nerealnosti do kraja(zabijes se u sve i svasta i nimalo se ne osjeti na zdravlju igraca),preporuka nemojte instalirati osim ako ste od 5 do 10 godina.GTA 4 je stoljecima udaljena od ove igre i nemojte to dvoje uspoređivati

Aral
28-03-2009, 11:13
gtaIV mi je prvi pao na pamet ali moze i saint row, iako je wheelman bolji, daleko bolji. Nije se ni mogla ocekivati neka realnost, koja uostalom nije ni izrazena u gta, sto se tice zabijanja i sl, takva igra bi onda bila neigriva. Zabis se par puta malo jace i mora mijenjat auto, to stoji ok. A fizika je ok, barem je bolja nego u nfs-u :rotfl: Ma igra je ok ljudi, naravno kome se ne svidja ne svidja se, nije neka bajka al za malo zajebancije je sasvim ok! :evil:

vjever_masni
28-03-2009, 20:37
ne idemi u glavu kak ste uopce mogli ista ocekivat od ove igre, cim sam vidio prvi trailer znao sam da ce biti smece.

Aral
28-03-2009, 21:34
Kao sto rekoh, ima onih koji je ne vole i onih koje je vole...tebi je smece, nekom je vrhunac gaminga, stoga se ohladi od ovakvih komentara. Stvarat predrasude ljudima daje lijepu sliku o tebi i tvojem iskustvu igranja. Da li si kad cuo za objektivnost? I mislio sam.

vjever_masni
28-03-2009, 21:46
gle, objektivan sam i ovakve igre se nebi smjele radit :D

Aral
28-03-2009, 23:37
znam, nisam ni ja bas odusevljen ali kaj je tu je :D Valjda cu se neko vrijeme zezat s njom i to je to...

ScorpiuS
29-03-2009, 10:58
Moram biti iskren i reći da mi se igra ne sviđa. Možda jer je igram samo pola sata i sad mi se vrti u pozadini pa se vraćam na nju, ali debilna fizika vožnje ubija u pojam. :(

Aral
29-03-2009, 12:56
A kad se sjetim da su nesto pricali da ce odgodit izlazak zbog "prevelike" realnost i fizike u gtaIV...omg

Dosao do oruzja inace, sad mogu izvodit one finte s autom, tipa okret za 180 i pucanje itd. Ma to bi jos sve i proslo al prica mi je nekak cudna, neka kombinacija rumunjske mafije, pa spanjolci, pa neki nabrijani englez, samo te melju s time a nemam uopce pojma kaj mi je glavni zadatak :shock: Al ajde, igrat cu se jos malo, zabavno se vozikat po gradu ak nis drugo ^^

Grim
29-03-2009, 22:30
Moram biti iskren i reći da mi se igra ne sviđa. Možda jer je igram samo pola sata i sad mi se vrti u pozadini pa se vraćam na nju, ali debilna fizika vožnje ubija u pojam. :(
Pa... to je i fora u igri hollywood stil igre u kojoj je sve kao u filmovima, nemoguce xD

ScorpiuS
30-03-2009, 12:40
Zaboravih pitat prvi put.
Jeli ovo nema nikakvih grafičkih opcija u igri osim mjenjanja rezolucije? Ako nema onda će vlasnici slabijih računala koji koriste LCD proklet ovu igru!

Aral
30-03-2009, 14:42
Znaci njih doooosta....ne, nema nikakvih opcija, samo reza :(

Gwin
01-04-2009, 00:01
ja sam impresioniran.. UT3 engine i havok.. moj crossfire je konačno na svojem.. 1920x1200, 95-110 fpsa :D

fizika vožnje je identična kao flatout serijal, za arkadnu igru dovoljno

a što se tiče gameplaya, brzo i brutalno.. drugo nisam ni očekivao od diesela :D

inače..
wheelman_folder/PC/WheelmanGame/Config/Coalesced - configuration settings..
tu se može igrat sa notepadom i mijenjat postavke..

Gwin
04-04-2009, 07:48
okee.. sad sam malo manje impresioniran..

mogu preć preko svega, ali da motocikl nastavlja vozit na felgi nakon što mu propucam zadnju gumu?? da kombi nastavlja vozit nakon što mu propucam tri gume?? pa se vozi samo sa prvom lijevom?? i uspijeva manevrirat? da vozilo hitne skreće pod 90 stupnjevaa pri 150kmh??

sorry vine, ali ovo je loše.. mislio sam da su ga naučilu nešta u tom hollywoodu..

uninstall

Aral
04-04-2009, 08:57
Previse su se orijentirali na akciju, nista drugo...steta, mogla je biti fakat dobra igra, ovako je samo prosjek.

Grim
04-04-2009, 08:59
okee.. sad sam malo manje impresioniran..

mogu preć preko svega, ali da motocikl nastavlja vozit na felgi nakon što mu propucam zadnju gumu?? da kombi nastavlja vozit nakon što mu propucam tri gume?? pa se vozi samo sa prvom lijevom?? i uspijeva manevrirat? da vozilo hitne skreće pod 90 stupnjevaa pri 150kmh??

sorry vine, ali ovo je loše.. mislio sam da su ga naučilu nešta u tom hollywoodu..

uninstall
Gwin Wheelman je zamisljen ko hollywood driving... znaci sve sta je u filmovima(nerealna fizika) je i u igri i to je bit te igre... sta mislis da je moguce skociti iza jureceg auta na drugi ... nije i upravo zato je zabavno jer je neralno... ta igra nije ni zamisljena da bude realna ak zelis realno odi igrat GTA IV ili tako nesto... :(

Gwin
04-04-2009, 09:07
nemam ja niš protiv hollywoodske nerealnosti.. dapače.. ali šta je previše, previše je..

onak.. upotrijebiš cyclone ili aimed shot, sprašiš dva metka u auto i auto eksplodira. sprašiš jedan metak u tipa kroz prozor jurećeg auta i on umre..

ali neeee... propucaš kombiju tri gume i on uspijeva pobjeć.. pobjeć.. meni. koji se vozim na superbikeu.. onak. valentino rossi ga ne bi stigao..
a u normalnom shootoutu mi tip preživi cijeli spremnik iz kalaša, da bi mu konačno iz uzija stisnuo headshot i ONDA umre.
i da.. ni u jednom hollywoodskom filmu motocikl ne može vozit nakon što mu probušiš obje gume..
onak.. nerealnost je oke.. ali dajte se onda pridržavajte svojih smjernica..

Grim
04-04-2009, 11:09
Neznam jos ga nisam odigrao namjeravam ga nabaviti...

ScorpiuS
04-04-2009, 13:14
nemam ja niš protiv hollywoodske nerealnosti.. dapače.. ali šta je previše, previše je..

onak.. upotrijebiš cyclone ili aimed shot, sprašiš dva metka u auto i auto eksplodira. sprašiš jedan metak u tipa kroz prozor jurećeg auta i on umre..

ali neeee... propucaš kombiju tri gume i on uspijeva pobjeć.. pobjeć.. meni. koji se vozim na superbikeu.. onak. valentino rossi ga ne bi stigao..
a u normalnom shootoutu mi tip preživi cijeli spremnik iz kalaša, da bi mu konačno iz uzija stisnuo headshot i ONDA umre.
i da.. ni u jednom hollywoodskom filmu motocikl ne može vozit nakon što mu probušiš obje gume..
onak.. nerealnost je oke.. ali dajte se onda pridržavajte svojih smjernica..
Iz AK-47 padaju svi od reda. Sa Carabinom M4 malo manje, ali Uzi je najgore oružje u cijeloj igri. Vin Disel nemože podnjet njegov recoil za k. Pa čovječe Dizel ima sise veće od Severine, ali kad mu običan Uzi padne u ruke onda mu metci lete svuda okolo, ali ne i u metu. :-x

Deadwalker
04-04-2009, 15:46
za ovu igru sam imao od pocetka feeling da ce ispast lose. Cini mi se da sam bio u pravu...jos jedan prosjecan naslov :(

Ementaler
12-04-2009, 10:29
HCL recnezija je objavljena jop jučer, pa da vas koji niste vidjeli obavjestim:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=339&select=18

Onako, srednja žalost, al može proći...

Nekako sam znao da će ovako bit još od prvih trailera i screenshota.

Grim
14-04-2009, 12:05
Evo Wheelman je napokon dosao u moje ruke. Ne kuzim zasto se bunite na nerealnost igre, meni je bas zabavno krsiti sve pred sobom. Grafika je dobra, vin disela aka mileta su dobro dizajnirali samo mu je majca malo previse stisnuta, svi oni pokreti su ub3r kulni, radio je prihvatljiv, auti su zakon pogotovo njihovo demoliranje. Ne svida mi se to sta nemozes ubiti civile ili airjackati policijski auto, nemozes skakati. Meni je igra odlicno ispala(iako je mogla bolje) te je vrijedi probati za ubiti dosadu, igra je pravi hollywood style nerealna i zakon je. Jako je zabavno juriti auto skrsit par policijskih pucajuci kroz prozor, skociti na drugi auto jer je tvoj previse ostecen, napravis cyclone(ono kada usporis vrijeme i okrenes auto) roknes iza sebe pandure ostale.... fantasticno. Subjektivno bih dao ocjenu 8/10, objektivno 7/10.

Gwin
14-04-2009, 12:14
pitat ću te da li ti se sviđa igra kad se budeš vozio na suzukiju od 1000 kubika, a kombi sa tri probušene gume ti bježi i manevrira bolje od tebe..