PDA

Pogledaj cijelu verziju : Stranica- potrebna hitna pomoć svih [RJEŠENO]



str33t6l0w
12-03-2008, 00:46
pozdrav svima...

bila je neka stranica.. cijela rađena u flashu.. na temu filma PULSE... uglavnom..

pokrenete stranicu.. sve liči na neki blog.. sa desne strane ispod zaglavlja se nalazi avatar... piše neki post... i u postu se priča kako ima neka snimka koju je on stavio na blog da se pogleda... i imaš dolje tipku "open video"... to pokreneš i onda vidite par ljudi kako nešt seru... jedan se ubije na kraju.... i onda se otvori novi post ispod toga kao da je nešt bilo u videu da ga negledaš i onda se otvori još jedan post u kojem non stop ispisuje "DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! " preko cijele stranice... i onda.. miš vam počne bježat... nemožete ga kontrolirat... ekran počne šuštat... taj avatar se okrene prema vama... nešt kaže... zacrni se ekran i zvukovi su strašni.. miš vam nestane... ma strašno..

htio bi tu foru uvalit nekima a zaboravio sam kako se zove stranica... i nigdje je nemogu naći....

cijela je rađena u flashu i odlično je napravljena...

nadam se da netko zna ime i da mi da link jer je preludo.. mislim da je stranica počimala sa "isee...." i sad neznam kako dalje.... nadam se da mi možete pomoć jer ću umirat dok se ljudi budu zasrali dok to gledaju :D...

hvala!

RIDER32
12-03-2008, 00:56
Povijest. Pogledaj povijest i onda stavi da i mi to vidimo. :P

NITROS
12-03-2008, 00:57
EEE sjecam se toga. Onak plavo crni je blog bio. Zvukovi prestrasni, ono full strasno. Jesus sjecam se!!!!
Ali nemogu naci link da me ubijes to vidio prije 2 formata diska tak da je otislo sa historyjem sigurno :(

str33t6l0w
12-03-2008, 00:59
Povijest. Pogledaj povijest i onda stavi da i mi to vidimo. :P

da.. toliko glup nisam.. to sam gledo prije godinu dana... nakon promjene 5 hard diskova i zamjene cijelog kompa 3 puta.... sigurno se negdje u historiju još nalazi....

@NITROS: upravu si... neka nijansa tamno-zelene.. neka tamno plava i crna.... bilo je i tu na forumu.. sigurno...

RIDER32
12-03-2008, 01:05
Onda jos nisam bio na forumu.
Cuo sam da hipnoza pomaze u vracanju sjecanja :rotfl:
Hellboy ce sigugno znati :)

str33t6l0w
12-03-2008, 20:45
našao...

http://www.quieroverunfantasma.com/eng/

rješavam ovo ;)...

RIDER32
12-03-2008, 21:06
Necu si kvarit dozivljaj sa modemom.
Mozda za koji dan dobijem maxać pa cu onda porledat kako bog zapovjeda. :boohoo: