PDA

Pogledaj cijelu verziju : Da blast from da past...



MTF*
10-03-2008, 17:21
meni fali vrtic... :D
ak i to spada u temu...
al ozbiljno, nisam razmisljo o ovim glupostima, sad gledas vijesti, vidis kolko sranja, skola, opcenito zamaranje....
u vrticu je bilo ko u raju, stalno igra i bas ono, djete, nit imas natsran um nit razmisljas o tudjim problemima...

Human m0nst3r
10-03-2008, 17:35
Meni fale stara vremena. Makar sam gejmer ja sam kao djete non stop visio vani, a ne kao sadasnja mladez koja je na racunalima 0-24.

Arbiter of Change
10-03-2008, 17:42
Fale li mi? Definitivno.

Da mi se vratiti u doba osnovnjaka i ponovno uživati sa starim frendovima s kojima sam i danas u kontaktu i jednim koji mi je i danas bliski prijatelj (od 1. razreda do sada, a imam 19), da mi je ponovno igrati na PlayStationu one legendarne igre i ponovno polagano postajati gamer (za razliku od sada tada sam doista uživao u igranju kao u ničem drugom i starci su me doslovno trebali otrgnuti od televizora da idem vani). Fale mi cure koji nisu doslovno izgledale identično kao sve ove danas (kožne čizme i iste jakne) i ljudi kojima nije u glavu udario "zapadnjački način života". Fali mi nedostatak metro ekipe i nedostatak prokletih trgovačkih lanaca.

Da, fale mi stari dani. :(

Neven <R>
10-03-2008, 18:08
Pa i ne toliko, sad mi je bolje. Makar npr. glazbeno ili po kvaliteti igara prošla vremena mi se čne puno bolja, ali što se može i danas ih možemo slušati/igrati uz gro novih stvari koje su se pojavile.

Korpse
10-03-2008, 18:56
ja sam se tada tek rodio, ali bih volio živjeti u Americi u 30'im godinama, Prvatni Detetktiv FTW!

Jack5
10-03-2008, 19:11
Iako je bio rat, kao malom tada mi je bilo super,neprestano vani sa društvom,bez problema...

Danas se klinci više ne igraju vani koliko vidim

Human m0nst3r
10-03-2008, 19:17
A i da ne pricam kako roditelji sada djecu vode u shoping centre, a cmrok zjapi prazan. :cry:

Jerry
10-03-2008, 19:22
ma daj,'95e sam rodjen,sta da mi fali?inace GAYmer sam od svoje 4 godine,ali redovno izlazim van i sve tak da nisam neki geek klinac

Jack5
10-03-2008, 19:37
bah...nisi vidio devedesete...prekrasne godine (izuzevši rat ofc)

slažem se iako ih ima dosta koji nisu osjetili rat,a neki su nažalost osjetili i previše

Maloki
10-03-2008, 19:41
Meni je bilo prekul kad sam imo 7-8 godina. Po cijeli dan vani, naganjaš se sa prijateljima i glumite power rangere, zafrkavati bakice i slično.
Želim ponovno imati 8 na bar tjedan dana :(

mrs.croft
10-03-2008, 19:45
vratite me u 90-te :cry:

*Fila*
10-03-2008, 20:15
odlična tema moram da priznam
meni fali to sve,da se mogu,vratio bi se tamo do 5.razreda pa sve ponovo
ali eto što se može :cry:

Ps1ho
10-03-2008, 20:19
Meni je bilo prekul kad sam imo 7-8 godina. Po cijeli dan vani, naganjaš se sa prijateljima i glumite power rangere, zafrkavati bakice i slično.
Želim ponovno imati 8 na bar tjedan dana :(

Ane jebote, onak bar mi nekad ne dodje da okupim ekipu i da se igramo rata, kako je to jebeno rulalo

Al inače, ko dijete si izaso van, i ak bi ti bilo dosadno, izmislis neku igru

Jebemti kak je bilo zakon bit klinjo :cry:

Maloki
10-03-2008, 20:21
Ah, ta ekipa s kojom sam se igrao rata je davno ostala iza mene u Zagrebu :(

cropir
10-03-2008, 20:27
sredinom ljeta '93. sam rođem, i vidio sam polovicu devedesetih, znaci onu lijepsu, mirnu. tesko je reci koje razdoblje mog zivota je bolje, zato sta tada nisam nista shvacao, tj sad sam pametniji jel. :D

sta se igranja rata tice, to je prekul bilo. i opcenito te roleplay igre, rts s legićima... :pray:


bi li se vratio u djetinjstvo ili bi nastavio dalje? vjerovatno bi nastavio.

Lord Ragnarok
10-03-2008, 20:33
ah, da se bar mogu vratiti u 2. osnovne ili ranije
sjecam se svaki moj rodjendan bi devastirali neku trstiku u sumi (prije je bila sumica aka omanja suma)
svaki dan van se igrati rata/neki kvazi nogomet/igrati se dinosaura u vrticu (yay s 6 god bi sve dao da mozes biti t-rex xD)

cropir
10-03-2008, 20:35
najgore kad roleplayaš s frendom, i on bi jedno ti bi drugo. :(

cropir
10-03-2008, 20:44
ma ne, recimo, on bi napao neko selo indijanaca a ti bi trgovao s njima. :D


il kad se rata igraš, ono, boom headshot, ti si mrtav.

nisam.

:(

SkunK
10-03-2008, 20:49
90-te su bile zakon...a pogotovo sta se tice razdoblja kad sam bio klinac.
Igrali se svakakvih igara, od rata pa do kucanja na vrata ljudima i bjezanja...
90-te su bile super i zbog sportskih dogadjanja (Nogomet,kosraska, itd) isto tako vecina dobrih serija i crtanih filmova su napravljeni bas u tom zlatnom desetljecu... pa i igre koje su rađene u 90-tim sve sami hitovi.


I miss 90-te... :(

HalF-DeaD
10-03-2008, 20:56
:cry:

Fali mi igranje skrivača po praznim bauštelama punih čavala pa me mama tukla zbog toga što bi mogo stat na neki (dogodilo se parput :) ) :pray:
Igranje rata sa plastičnim snajperima sa pravom optikom po polju kukuruza (doslovno: pa pa pa - zvuk ispucavanja metka :rotfl: )
Utrkivanje sa biciklima po šumi, probušene gume, razbijena glava u potoku :D
Zajebavanje debelog Franca (jedan malo zaostaliji lik u tridesetima), gledanje kako je farbao psa u plavo i zapalio ga što mu se nije sviđala boja :pray:
Blokiranje ceste ogromnim količinama snijega, gađanje kamiona grudama snijega sa integriranim kamenom, pravljenje iglua...
Gameboyi, Pokemon žuta, crvena i plava, link kablovi i Mew :D

:cry:

Neven <R>
10-03-2008, 21:50
Za 10 godina ćete biti nostalgični za sadašnjim vremenom, i tako dalje, tak da se nema smisla puno zanemarivati. Svi ljudi si uljepšavaju prošlost i uvijek izbacuju negativne stvari pa otuda i stav joj kak je onda bilo bolje.

Outmind
10-03-2008, 22:02
Za 10 godina ćete biti nostalgični za sadašnjim vremenom, i tako dalje, tak da se nema smisla puno zanemarivati. Svi ljudi si uljepšavaju prošlost i uvijek izbacuju negativne stvari pa otuda i stav joj kak je onda bilo bolje.

Djelomično se slažem. Ali kad vidim da mi kruh košta 8 i pol kuna, kad vidim da nemam više gotovo nikakve poveznice sa frendovima iz osnovne, kada vidim kako sam kao klinac uistinu bio sretniji kao osoba, kada se svako toliko sjetim lijepih trenutaka koje sam proveo kao klinac a da to nisam znao cijeniti nemogu a ne reći da je prije bilo bolje. Možda je u nekim segmentima bilo teže i na raspolaganju nam je bilo manje mogućnosti, ali postoji samo jedna prva ljubav, samo jedan najbolji prijatelj i samo jedno nezaboavno ljeto, a sve se to već odavno dogodilo.

MTF*
10-03-2008, 22:03
A i da ne pricam kako roditelji sada djecu vode u shoping centre, a cmrok zjapi prazan. :cry:

sta je cmrok prazan, ja kad padne snijeg trcim tamo, prije sam znao nakon skole otic malo ali dok sam bio osnovna...blizu sam ja tam... :D

Ivan_87
10-03-2008, 22:16
čini mi se da mi je najljepše bilo te 1999-2000 godine hehe a rođen sam 1987 godine,ratna vremena do 95. mi nisu u dobrom sjećanju ostale iako se i toga dosta dobro sjećam...

MoNDi
11-03-2008, 02:12
Meni fale stara vremena. Makar sam gejmer ja sam kao djete non stop visio vani, a ne kao sadasnja mladez koja je na racunalima 0-24.
:D

Fali mi jednostavno... djetinstvo! Bez briga, samo igra vani i onda se osjecati kao da iza svakoga kuta ceka neka velika i tajanstvena pustolovina. Svijet izgleda tako velik i pun sansa. I fali mi vrijeme!!!!! Koliko sam imala vremena za citanje knjiga, igranje sa frendovima po cjele dane vani, igranje lutkama, barbikama i legicima... bilo je to ljepo vrijeme. Proslo je ali imam punu ladicu sjecanja i to je nesto vrlo vrijedno. ^^

vkgamer17
25-04-2008, 17:24
fale mi sam & max crtići subotom ujutro na satelitskoj,fali mi doom2,fali mi općenita bezbrižnost.