PDA

Pogledaj cijelu verziju : SIM problemi [RJEŠENO]



Prince-Artas
10-03-2008, 09:03
dakle nemogu upaliti mob jer sam falio pin triput a izgubio sam onu karticu di su mi pin 1 i 2 te puk 1 i 2
e sad me zanima kako da dodjem do puka, da odem do tele2 centra ili...

Ivan_87
10-03-2008, 09:18
dakle nemogu upaliti mob jer sam falio pin triput a izgubio sam onu karticu di su mi pin 1 i 2 te puk 1 i 2
e sad me zanima kako da dodjem do puka, da odem do tele2 centra ili...

mislim da imaš jednu puno bolju mogućnost,ovo je meni par puta upalilo na vipu,nazoveš ih iz drugog telefona kažeš ima koji br ti je blokiran znači 095 XXXX XXX i lik će ti podstavit par pitanja,mislim da im moraš reć koje si brojeve zvao zadnji put i na koje brojeve poruke slao da zna da je tvoj br tako da će ti odblokirat sim

tako je meni na vipu bilo e sad neznam sa tele2 :roll:

Prince-Artas
10-03-2008, 09:24
nemam se čega zovniti, ma zaletit ću se ja popodne ili sutra di nekog tele2 centra da vidim na čemu sam

Ivan_87
10-03-2008, 09:26
nemam se čega zovniti, ma zaletit ću se ja popodne ili sutra di nekog tele2 centra da vidim na čemu sam

ok onda,ponesi račun i nešto da znaš da nije ukradeno ili na crno kupljeno ako imaš,ako nemaš isto će ti pomoć oni :)

Prince-Artas
10-03-2008, 16:37
bio danas u tele2 shopu, ipak ću morat nekako zovnit službu za korisnike

C
10-03-2008, 21:36
Otiđi u centar, i reci im problem. Upustva su kao i kada uzimaš zamjensku karticu.
Dakle:
-Trebaš izvršiti registraciju (ako nisi registriran da koristiš tu karticu). Drugim riječima, ime, prezime, JMBG, itd.
-Tri dostupna broja koja si najčešće zvao sa tog SIM-a.
-Sve riješeno.

P.S. Jednom sam blokirao VIP-ov račun, pa nisam mogao obnoviti karticu, i tada zvao službu za korisnike.
I jednom shebao SIM, pa išao u centar. U centru ti je spas za ovako nešto, ali možeš pokušati i preko agenata.

Prince-Artas
10-03-2008, 21:46
bio sam u centru i rekli su mi da nisu ovlašteni davat puk i da nazovem službu. zvao sam ih pitali su me koliko iman para na mobu, koji san bon unija (to san falija) i koga često zoven
može lokić na topik

11-03-2008, 11:26
Vidim problem je riješen. :wink: