PDA

Pogledaj cijelu verziju : pirates of the caribbean



dabl eM
11-04-2006, 12:04
igram igru i super mi je....
e sad:na pocetku igre sam...došo sam obavijestit u redmont da su franc napali oxbay....sad mi piše neki zadatak koji ne razumijem...šta treba napravit...btw:vec sam išo u oxbay tavernu i pričo se s nekim franc izvan grada(onaj kojeg sam napio i odveo van grada) i napala me straža, ubio,i šta sad???

e, jel ima neki nastavak il ce bit???

Herr Schnitzel
11-04-2006, 12:38
Ja mislim da rade nastavak.

Rocchiro
11-04-2006, 15:19
joj,kada sam ja to igral...fenomenalna igra.mislim da rade nastavak valjda po drugom djelu filma

goGAMERo
11-04-2006, 16:30
Ja nisam igrao igru! Neznam nisam baš ljubitelj gusarskih igara! :) :wink:

dabl eM
11-04-2006, 17:01
Ja nisam igrao igru! Neznam nisam baš ljubitelj gaya! :) :wink:

kak to misliš??

dabl eM
11-04-2006, 17:01
joj,kada sam ja to igral...fenomenalna igra.mislim da rade nastavak valjda po drugom djelu filma

aj mi reci kak da prođem ono gore....

goGAMERo
11-04-2006, 18:04
Ja nisam igrao igru! Neznam nisam baš ljubitelj gaya! :) :wink:

kak to misliš??


Modić je uredio post, mislim nisma ljubitelj Gusarskih simulacija! :)

dabl eM
11-04-2006, 18:07
Ja nisam igrao igru! Neznam nisam baš ljubitelj gaya! :) :wink:

kak to misliš??


Modić je uredio post, mislim nisma ljubitelj Gusarskih simulacija! :)

svako ima različist ukus....
meni su opcenito gusari zakon!!!!

Prince-Artas
11-04-2006, 18:07
igram igru i super mi je....
e sad:na pocetku igre sam...došo sam obavijestit u redmont da su franc napali oxbay....sad mi piše neki zadatak koji ne razumijem...šta treba napravit...btw:vec sam išo u oxbay tavernu i pričo se s nekim franc izvan grada(onaj kojeg sam napio i odveo van grada) i napala me straža, ubio,i šta sad???

e, jel ima neki nastavak il ce bit???

moraš ga ubit i uzet mu nešto mislim. legendarna igra :pray:

Rocchiro
11-04-2006, 20:24
joj,kada sam ja to igral...fenomenalna igra.mislim da rade nastavak valjda po drugom djelu filma

aj mi reci kak da prođem ono gore....

joj,fakat se ne sjecam...proGooglaj malo...sry :wink:

Snake
11-04-2006, 21:57
igram igru i super mi je....
e sad:na pocetku igre sam...došo sam obavijestit u redmont da su franc napali oxbay....sad mi piše neki zadatak koji ne razumijem...šta treba napravit...btw:vec sam išo u oxbay tavernu i pričo se s nekim franc izvan grada(onaj kojeg sam napio i odveo van grada) i napala me straža, ubio,i šta sad???

mislim da trebaš pobjeć iz redmonta jer se na kraju igre osvajaš redmont tvrđavu sa onom Danielle čini mi se, pa mislim da ondje nećeš smjet doć dosta dugo, ne sjećam se davno sam igro, nažalost ne da mi se ponovo

=k.o=
12-04-2006, 22:45
2.dio igre ce izac kad i drugi dio filma...to sam procitao u pc playu...ljetos mislim(najave za film)

Rocchiro
13-04-2006, 11:50
2.dio igre ce izac kad i drugi dio filma...to sam procitao u pc playu...ljetos mislim(najave za film)

ja sa nadam...

Glass
13-04-2006, 19:51
2.dio igre ce izac kad i drugi dio filma...to sam procitao u pc playu...ljetos mislim(najave za film)

Loš potez tko će usred ljeta ići gledati film ili igrati igru koja se zbiva na moru kada se može u moru kupati, zimi je pak potpuno drukčija stvar.

dabl eM
13-04-2006, 20:32
[quote="dabl eM":16glpulv]igram igru i super mi je....
e sad:na pocetku igre sam...došo sam obavijestit u redmont da su franc napali oxbay....sad mi piše neki zadatak koji ne razumijem...šta treba napravit...btw:vec sam išo u oxbay tavernu i pričo se s nekim franc izvan grada(onaj kojeg sam napio i odveo van grada) i napala me straža, ubio,i šta sad???

e, jel ima neki nastavak il ce bit???

moraš ga upit i uzet mu nešto mislim. legendarna igra :pray:[/quote:16glpulv]S ž

a šta ak sam ga pustio da ide????
newer mind...budem poco ispocetka...
e jel sam biraš stranu dobrih ili loših ili sve tece po vec određenom toku???

Rocchiro
14-04-2006, 11:17
[quote="Prince-Artas":2xepo0xb][quote="dabl eM":2xepo0xb]igram igru i super mi je....
e sad:na pocetku igre sam...došo sam obavijestit u redmont da su franc napali oxbay....sad mi piše neki zadatak koji ne razumijem...šta treba napravit...btw:vec sam išo u oxbay tavernu i pričo se s nekim franc izvan grada(onaj kojeg sam napio i odveo van grada) i napala me straža, ubio,i šta sad???

e, jel ima neki nastavak il ce bit???

moraš ga upit i uzet mu nešto mislim. legendarna igra :pray:[/quote:2xepo0xb]S ž

a šta ak sam ga pustio da ide????
newer mind...budem poco ispocetka...
e jel sam biraš stranu dobrih ili loših ili sve tece po vec određenom toku???[/quote:2xepo0xb]

određenim tokom,barem mislim....

LjUDI! Vjerovali ili ne-dolazi Pirates of the caribbean online

CROVORTEX pise:
Disney Online je objavio da nadolazeći MMORPG, Pirates of the Caribbean Online, neće izaći ove godine kako je to bilo planirano.

...ako bude bez pretplate,kupujem!!!

Glass
14-04-2006, 15:31
[quote="Prince-Artas":2l86neom][quote="dabl eM":2l86neom]igram igru i super mi je....
e sad:na pocetku igre sam...došo sam obavijestit u redmont da su franc napali oxbay....sad mi piše neki zadatak koji ne razumijem...šta treba napravit...btw:vec sam išo u oxbay tavernu i pričo se s nekim franc izvan grada(onaj kojeg sam napio i odveo van grada) i napala me straža, ubio,i šta sad???

e, jel ima neki nastavak il ce bit???

moraš ga upit i uzet mu nešto mislim. legendarna igra :pray:S ž

a šta ak sam ga pustio da ide????
newer mind...budem poco ispocetka...
e jel sam biraš stranu dobrih ili loših ili sve tece po vec određenom toku???[/quote:2l86neom]

određenim tokom,barem mislim....

LjUDI! Vjerovali ili ne-dolazi Pirates of the caribbean online

CROVORTEX pise:
Disney Online je objavio da nadolazeći MMORPG, Pirates of the Caribbean Online, neće izaći ove godine kako je to bilo planirano.

...ako bude bez pretplate,kupujem!!![/quote:2l86neom]

Dream on!!!

ROCCO_GRANDE
14-04-2006, 16:51
Što je svima vama? Zar nitko ne vidi sve silne nedostatke inače dobro zamišljene igre? Bila bi to fantastična igra da se Disney nije upleo sa svojim krupnim kapitalom i onemogućio igru da realizira svoj puni potencijal kojega nije manjkalo. Da barem nisu sve tako zbrzali pritisnuti rokovima...

dabl eM
14-04-2006, 16:56
Što je svima vama? Zar nitko ne vidi sve silne nedostatke inače dobro zamišljene igre? Bila bi to fantastična igra da se Disney nije upleo sa svojim krupnim kapitalom i onemogućio igru da realizira svoj puni potencijal kojega nije manjkalo. Da barem nisu sve tako zbrzali pritisnuti rokovima...


pooootpis,meni igra se sam tak ugasi...e di mogu nac kake zakrpe??

ak dolazi pirati s kariba online,kuuupuuujem!!!

ROCCO_GRANDE
14-04-2006, 17:06
[quote="ROCCO_GRANDE":eckuvoxe]Što je svima vama? Zar nitko ne vidi sve silne nedostatke inače dobro zamišljene igre? Bila bi to fantastična igra da se Disney nije upleo sa svojim krupnim kapitalom i onemogućio igru da realizira svoj puni potencijal kojega nije manjkalo. Da barem nisu sve tako zbrzali pritisnuti rokovima...


pooootpis,meni igra se sam tak ugasi...e di mogu nac kake zakrpe??

ak dolazi kreteni s kariba online,kuuupuuujem!!![/quote:eckuvoxe]

Nažalost, tu se ne radi samo o problemima koje se mogu riješiti nekakvim patchom.

dabl eM
14-04-2006, 17:23
[quote="dabl eM":3m0os0fv][quote="ROCCO_GRANDE":3m0os0fv]Što je svima vama? Zar nitko ne vidi sve silne nedostatke inače dobro zamišljene igre? Bila bi to fantastična igra da se Disney nije upleo sa svojim krupnim kapitalom i onemogućio igru da realizira svoj puni potencijal kojega nije manjkalo. Da barem nisu sve tako zbrzali pritisnuti rokovima...


pooootpis,meni igra se sam tak ugasi...e di mogu nac kake zakrpe??

ak dolazi kreteni s kariba online,kuuupuuujem!!![/quote:3m0os0fv]

Nažalost, tu se ne radi samo o problemima koje se mogu riješiti nekakvim patchom.[/quote:3m0os0fv]

ajd reci za to,di ima??

dsaqwe
19-04-2006, 20:09
Šta mislite kolo kosta crew mjesećno na 4 battleshipa

*Fila*
07-08-2006, 20:47
Ja igram neki POC:legend of Jack Sparrow!Neznam jel to nastavak ili što?2006 godina je i čini mi se da je od Bethesde!Dal zna ko za tu igru? :o

Prince-Artas
08-08-2006, 19:45
Ja igram neki POC:legend of Jack Sparrow!Neznam jel to nastavak ili što?2006 godina je i čini mi se da je od Bethesde!Dal zna ko za tu igru? :o

sranje. nedostojan nasljednik

Dark Saruman
09-08-2006, 11:18
IGRA JE ZAKON !!! :pray: :pray:

preša san ju. moj savjet : SAVE SVAKIH 5 MIN !!!

*Fila*
09-08-2006, 21:06
[quote="*Fila*":19xqon5y]Ja igram neki POC:legend of Jack Sparrow!Neznam jel to nastavak ili što?2006 godina je i čini mi se da je od Bethesde!Dal zna ko za tu igru? :o

sranje. nedostojan nasljednik[/quote:19xqon5y]
Ma znam igra je shit zato pitam jel ko vidio! :?