PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Quake



Barathrum
11-04-2006, 11:38
recimo ili pretpostavimo da quake serijal nece stat na quake 4-ci sad. vec da kroz 2-3 godine mozemo ocekivat novi dio, jer 4 je bas ugodno iznenadila. nekima se recimo ne svidjaju vozila, medjutim meni ne smetaju toliko, bolje mi je bit u vozilu nego da trcim poljanama ispod onih "mehanickih pauka". :rotfl:

nego pitanje...

Da li bi voljeli u quake-u imat kretanje kao sto je prikazano u filmu Doom?
onako elegantno koracanje, pogled ide u jednu stranu a oruzje u drugu i slicno.

Bi to bio sam vrh savrsenstva pucacine?
Film sam gledao vec 7 puta u ova 3 dana, i nikako ne mogu prestat gledat pred kraj filma ono kad kamera iz prvog lica se prikazuje.
Meni je to savrseno kretanje a volio bih takvo kretanje vidjeti prvo u quake-u, posto ne volim ostale pucacine bas jer mi dolaze na isti kalup, po meni kopiranje quake-a je sve. izuzev half-life-a. :D


[bez obzira na wulfija 3d]

IgGy
11-04-2006, 14:29
Bi to bio sam vrh savrsenstva pucacine?


mozda, ali tp nikad neces vidjet u naslovima kao sto su Quake, DOOM ili Unreal Tournament jer bi ih takav pristup totalno usporio.

Stalker? Bioshock? Peko u sumi? zasto ne.

Prince-Artas
11-04-2006, 18:06
kvaka 4 solidna igra a ni vozila mi ne smetaju, btw film nisam gledao iako sam dobio nagradu kartu za doom u cinestaru na pcplay webu

MarkaN
11-04-2006, 19:32
kvaka 4 solidna igra a ni vozila mi ne smetaju, btw film nisam gledao iako sam dobio nagradu kartu za doom u cinestaru na pcplay webuSDAJ SE KAZNI!S :-x

Kad bi Quake V bio najavljen reko bi da od njega očekujem žestoku borbu protiv stroggova, žestoku i brzu Heavy Metal mjuzu (koje Q4 baydvej nema! I zato sucksa!), dobre fore i detalje u gameplay-u, maštovita i moćna oružja i... i... mooolim bez onog odvratnog furanja na atmosferu!!! TO NIJE ZA QUAKE!!! :-x :twisted:

Ukratko: Od Quake-a V očekujem da bude NENADJEBIV! To su nam dužni nakon onog Q4-a! I ništa manje me nebi zadovoljilo! :-x

Barathrum
11-04-2006, 19:46
kvaka 4 solidna igra a ni vozila mi ne smetaju, btw film nisam gledao iako sam dobio nagradu kartu za doom u cinestaru na pcplay webuSDAJ SE KAZNI!S :-x

Kad bi Quake V bio najavljen reko bi da od njega očekujem žestoku borbu protiv stroggova, žestoku i brzu Heavy Metal mjuzu (koje Q4 baydvej nema! I zato sucksa!), dobre fore i detalje u gameplay-u, maštovita i moćna oružja i... i... mooolim bez onog odvratnog furanja na atmosferu!!! TO NIJE ZA QUAKE!!! :-x :twisted:

Ukratko: Od Quake-a V očekujem da bude NENADJEBIV! To su nam dužni nakon onog Q4-a! I ništa manje me nebi zadovoljilo! :-x

dobro je istina da su igrali na atmosfericnost ali zar quake 2 isto nije bio takav?! mracan, svjetla koja "dolaze" sa poda, samo sto u quake 2 nismo imali vozila i svjetiljku.
isto dies hodnikom i samo se sletis strogu u ledja, dok su recimo u q4 malcice vise podigli adrenalin, a mislim da je i bolje da su isli tim nacinom. jer ako imas non stop nabrijanu atmosfer to ubrzo dosadi, primjer ti je serious sam 2. od pocetka do kraja ti bi recimo trebao imat volje da sma ides i tamanis. vec dokazano da takav nacin igranja vise ne drzi korisnika dugo uz ekran niti je odvec zanimljiv nakon 20 minuta.

ali recimo ak se ne varam u filmu doom onaj BFG je pravi uzitak za gledanje kad opali.:D recimo da bi bilo dobro da vrate BFG iz quake-a 2 nazad :D

uf..vidjet cemo kak ce bit. ak budu radili i otvorili forum za predloske igraca i slicno rado cu dat prijedlog o takvom kretanju,a quake sam po sebi mora bit mracan i napet, jer uvijek je tu nedostatak struje i unistenih generatora :fof:

Prince-Artas
11-04-2006, 20:42
kvaka 4 solidna igra a ni vozila mi ne smetaju, btw film nisam gledao iako sam dobio nagradu kartu za doom u cinestaru na pcplay webuSDAJ SE KAZNI!S :-x

Kad bi Quake V bio najavljen reko bi da od njega očekujem žestoku borbu protiv stroggova, žestoku i brzu Heavy Metal mjuzu (koje Q4 baydvej nema! I zato sucksa!), dobre fore i detalje u gameplay-u, maštovita i moćna oružja i... i... mooolim bez onog odvratnog furanja na atmosferu!!! TO NIJE ZA QUAKE!!! :-x :twisted:

Ukratko: Od Quake-a V očekujem da bude NENADJEBIV! To su nam dužni nakon onog Q4-a! I ništa manje me nebi zadovoljilo! :-x

ma jebe se mene šta si ti očekiva, ako želiš brdo neprijatelja uzmi serious sama, kvaka 4 je vrlo dobra igra

T.N.T.
11-04-2006, 20:44
[quote="Prince-Artas":2rwbxf60]kvaka 4 solidna igra a ni vozila mi ne smetaju, btw film nisam gledao iako sam dobio nagradu kartu za doom u cinestaru na pcplay webuSDAJ SE KAZNI!S :-x

Kad bi Quake V bio najavljen reko bi da od njega očekujem žestoku borbu protiv stroggova, žestoku i brzu Heavy Metal mjuzu (koje Q4 baydvej nema! I zato sucksa!), dobre fore i detalje u gameplay-u, maštovita i moćna oružja i... i... mooolim bez onog odvratnog furanja na atmosferu!!! TO NIJE ZA QUAKE!!! :-x :twisted:

Ukratko: Od Quake-a V očekujem da bude NENADJEBIV! To su nam dužni nakon onog Q4-a! I ništa manje me nebi zadovoljilo! :-x

ma jebe se mene šta si ti očekiva, ako želiš brdo neprijatelja uzmi serious sama, kvaka 4 je vrlo dobra igra[/quote:2rwbxf60]slažem se...

ja nemam ništa protiv Q4...

po meni više nego solidna pucačina...

MarkaN
11-04-2006, 21:02
[quote=MarkaN][quote="Prince-Artas":yxd002gg]kvaka 4 solidna igra a ni vozila mi ne smetaju, btw film nisam gledao iako sam dobio nagradu kartu za doom u cinestaru na pcplay webuSDAJ SE KAZNI!S :-x

Kad bi Quake V bio najavljen reko bi da od njega očekujem žestoku borbu protiv stroggova, žestoku i brzu Heavy Metal mjuzu (koje Q4 baydvej nema! I zato sucksa!), dobre fore i detalje u gameplay-u, maštovita i moćna oružja i... i... mooolim bez onog odvratnog furanja na atmosferu!!! TO NIJE ZA QUAKE!!! :-x :twisted:

Ukratko: Od Quake-a V očekujem da bude NENADJEBIV! To su nam dužni nakon onog Q4-a! I ništa manje me nebi zadovoljilo! :-x

ma jebe se mene šta si ti očekiva, ako želiš brdo neprijatelja uzmi serious sama, kvaka 4 je vrlo dobra igra[/quote:yxd002gg]slažem se...

ja nemam ništa protiv Q4...

po meni više nego solidna pucačina...[/quote:yxd002gg]

pa da SOLIDNA pucačina! A to što su oni nama obećavali BLOCKBUSTER i MEGAHIT to ništa a? :-x

Prince-Artas
11-04-2006, 21:04
[quote=MarkaN][quote="Prince-Artas":1rqvgzy2]kvaka 4 solidna igra a ni vozila mi ne smetaju, btw film nisam gledao iako sam dobio nagradu kartu za doom u cinestaru na pcplay webuSDAJ SE KAZNI!S :-x

Kad bi Quake V bio najavljen reko bi da od njega očekujem žestoku borbu protiv stroggova, žestoku i brzu Heavy Metal mjuzu (koje Q4 baydvej nema! I zato sucksa!), dobre fore i detalje u gameplay-u, maštovita i moćna oružja i... i... mooolim bez onog odvratnog furanja na atmosferu!!! TO NIJE ZA QUAKE!!! :-x :twisted:

Ukratko: Od Quake-a V očekujem da bude NENADJEBIV! To su nam dužni nakon onog Q4-a! I ništa manje me nebi zadovoljilo! :-x

ma jebe se mene šta si ti očekiva, ako želiš brdo neprijatelja uzmi serious sama, kvaka 4 je vrlo dobra igraslažem se...

ja nemam ništa protiv Q4...

po meni više nego solidna pucačina...[/quote:1rqvgzy2]

pa da SOLIDNA pucačina! A to što su oni nama obećavali BLOCKBUSTER i MEGAHIT to ništa a? :-x[/quote:1rqvgzy2]

pa ja nisam ni rekao da je kvaka 4 megahit neko soldnaSigra :-x

Barathrum
11-04-2006, 21:20
eh..zato je vazno ne ocekivat previse i vjerovat svemu sto se kaze. treba razlikovat reklamu od stvarnog sto jest.

ja sam prezadovoljan quake-om 4.
mozda sam toliko zadovoljan njime zato sto sam morao cekat toliko dugo da ga izdaju, jer ono, koliko je proslo Unreala u tom periodu,masa, valjda 2 UT i Unreal 2 ak s ene varam. zato je meni UT apsurd igra bas namjenjena ne kvaliteti vec masovnim izdavanjima naslova radi masovne zarade. jel?!
Unreal 2 je naporan za igranje bio. nesto monotonije od serious sam-a defintivno.

A opet ovisi i o pojedincu. neki ocekuju ono sto ce im je receno da ce im se servirat ,ja sam medjutim samo ocekivao quake 4. nista vise nista ni manje, to sam i dobio, potpuno sam zadovoljan njime. :pray:

i drago mi je sto quake naslovi nece postat komercijalno smetje tipa UT koji vec poolako pocinje dostizat laru croft sa kolicinom gluposti.
mislim u dvije godine nekom servirat jednu te istu igru...a opet...eto ima ljudi kojima nije bitna nerazlicitost, vec bitno je da u naslovu igre pise UT :rotfl:

Snake
11-04-2006, 21:43
Da li bi voljeli u quake-u imat kretanje kao sto je prikazano u filmu Doom?
onako elegantno koracanje, pogled ide u jednu stranu a oruzje u drugu i slicno.

meni bi bilo fora da mogu napravit onako kao u onoj sceni u filmu kad se onaj monster nasmije pa mu ovaj napravi takav headshot da mu se glava raspadne.
tu sam scenu ponavljo više puta i valjo se od smijeha

šala, Quakeu ne pristoji šaljiva atmosfera (a zato mi je hl2 puno bolji i nijedan quake ga neće nadmašit pa makar imao uber grafiku sa dx10)