PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jedno pitanjce



Niđo
09-03-2008, 13:01
Evo ovako frend dobio novi komp sad prije par dana.
I sad ima jedan problem.A to je da monitor blinka ne jako.
Malo i ne cijeli. http://www.hgspot.hr/komponente.aspx?gr ... odgrupa=19 (http://www.hgspot.hr/komponente.aspx?grupa=500&podgrupa=19)
Ili ovaj prvi ili ovaj treci 22" nisam sigura ali Benq.
Komponente su mu:
Intel® Core(TM) 2 Duo E6550 2x2.33 GHz, 4MB LGA775, BUS 1333MHz, Conroe, BOX
VGA PCI-E CLUB 3D, GeForce 8800 GT, 512 MB, tv-out, Dual DVI
To sam siguran al za ostalo ne i ja mislim da je tu stvar do napajanja!!!
Napajanje je dobio sa kupistem Big Tower, CHIEFTEC BA-01BBB, 400 W, crno!!!
Dali to moze to pokretat i dali sam ja doro mislim!!!

Sickmanno1
09-03-2008, 13:18
Pa vidis da moze pokretati ak mu komp radi, al bolje se nezahebati i neka promjeni to napajanje na barem Corsaira 450W ili Chiftech 550W...

Blinka, hmmm jel mozes malo bolje to opisati, jer stalno blinka ili samo u igrama npr...kako blinka :?

Ivan_87
09-03-2008, 13:21
Pa vidis da moze pokretati ak mu komp radi, al bolje se nezahebati i neka promjeni to napajanje na barem Corsaira 450W ili Chiftech 550W...

Blinka, hmmm jel mozes malo bolje to opisati, jer stalno blinka ili samo u igrama npr...kako blinka :?

nebi smjelo bit nešto u napajanju znači trebalo bi gurat tu konfu a i to što sickmano kaže

može bit problem u ekranu,manje driverima i grafi aj opiši još mrvicu to

Niđo
09-03-2008, 14:04
Pa tesko je za opisat.Blinka i ovako.Instalirao je samo Carbon i nije ga igrao danas cu vidjeti kako mu je to u igrama.
A blinkne mu neznam svake dvije sekunde al nije to da mu bude crnu pa mu se opet upali nego ako je recimo tamno plava bude svjetlo i onda se vrati u tamno plavu!!!Nadam se da sam pomogao!!!

Ivan_87
09-03-2008, 14:06
Pa tesko je za opisat.Blinka i ovako.Instalirao je samo Carbon i nije ga igrao danas cu vidjeti kako mu je to u igrama.
A blinkne mu neznam svake dvije sekunde al nije to da mu bude crnu pa mu se opet upali nego ako je recimo tamno plava bude svjetlo i onda se vrati u tamno plavu!!!Nadam se da sam pomogao!!!

a jesi probo stavit nove drivere za grafu i stare uredno izbriso ?

sumnjam... može bit do ekrana

nisam baš siguran,sačekaj da netko pametniji odgovori :roll:

Sickmanno1
09-03-2008, 14:19
BENQ monitori imaju drivere...skini i installiraj zadnje drivere za monitor pa pogledaj jel los uvijek postoji problem...

FioPro
09-03-2008, 15:05
Pa snimi kako blinka i baci na jubito... Istina, neće baš nešto bogzna što viditi, ali bolje i to nego ništa...

Što se drivera za monitore tiče... Imam ih i ja za Samsung, ali ih nemam instalirane... Ti driveri služe samo za neki enchacement boja i slično... Totalno nepotrebno, barem kod Samsunga...

Niđo
09-03-2008, 19:39
A nije to moj komp to je od frenda al svejedno hvala na odgovorima reci cu mu da proba!!!