PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bios



Rottweiler*CRO*
08-03-2008, 22:17
kako staviti novi bios i moze li on biti velicine 1mb pise u file prop. da se otvara sa Windows Shell Common Dll

FioPro
08-03-2008, 22:24
Neki od proizvođača ti imaju svoje utility-e za update BIOS-a. Ako imaš matičnu od Gigabyte-a, onda si skini programčić @BIOS, koji sam nađe, skine i na kraju ažurira BIOS sam samcat. Brzo, jednostavno i efikasno. Samo upogoneš program i nemaš frke. Sad, ja imam Gigabyte i tako ja radim. Za druge proizvođače neznam dali postoje takvi programi...

Rottweiler*CRO*
08-03-2008, 22:37
MSI-ova je ploca ima taj update ali nesto zaj... uglavnom skinia sam file sa druge adrese i sta sad?

Tsumetai Ryujin
08-03-2008, 23:04
el mi mozete samo objasniti koji su razlozi updejtanja biosa??

spidEY
08-03-2008, 23:05
el mi mozete samo objasniti koji su razlozi updejtanja biosa??

Tehnički problemi i uglavnom podrška za nove procesore. :wink:

FioPro
09-03-2008, 11:55
MSI-ova je ploca ima taj update ali nesto zaj... uglavnom skinia sam file sa druge adrese i sta sad?

Trebalo bi se pokrenuti onaj .exe koji će preko cmd-a flashati BIOS... Tako je sa Gigabyte-om ( ako ne koristiš @BIOS ). Sad, možda treba ručno flashati, a u to se i ne razumijem, ali sam siguran da na forumu ima nekoga tko se razumije 8)

@Tsumetai Ryujin, podrška za nove procesore, rješavanje tehničkih problema i prepreka, poboljšanje performansi. Na novijim pločama novi BIOS donosi i veće mogućnosti clockanja, tj. veće maksimalne taktove...

Sickmanno1
09-03-2008, 12:46
MSI-ova je ploca ima taj update ali nesto zaj... uglavnom skinia sam file sa druge adrese i sta sad?

koliko ja znam MSI ima neki Live update...pa odi na njihovu homepage...