PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trebam pomoć jačih gamera



Daniel666
10-04-2006, 20:16
Zapeo sam u Rome Total War: Barbarian Invasion.
Igra se NEMOŽE preći sa zapadnim Rimom pa sam smislio suludi plan.
Ako izvučem vojsku iz svih gradova u minusu(Rim,pola Italije one na granici s "barbarima") dobijem dobru vojnu silu koju mogu upotrijebiti za- napad na Bizant! On je ionako slab u prvoj fazi igre i neće biti problem slomiti pola njegovih gradova. On je ujedno i bogat...

Ali to znači davati pola Carstva pobunjenicima...pa...

Ako itko ima bolju ideju primam sve samo nemojte me tjerati na cheatanje. :yuck:
Cheat mrzim iz dna duše.

Wizard
10-04-2006, 20:19
Nisam presa Barbarian Invasion, pa ti nemogu pomoci :cry:

Ementaler
10-04-2006, 20:36
Nisam presa Barbarian Invasion, pa ti nemogu pomoci :cry:

Good to know :thumbs2:

Wizard
10-04-2006, 20:52
[R]
Nisam presa Barbarian Invasion, pa ti nemogu pomoci :cry:

Good to know :thumbs2:Spa naravno, da covik nemisli da mu ne zelim pomoc :D

Daniel666
10-04-2006, 21:50
Hej ako netko ima ideju neka ju pliz napiše.

Tri66a
10-04-2006, 21:57
hmm, nisam ti to nikada igrao,ali probaj koristiti diplomaciju. Daj neku bezveze provinciju (ili zauzmi jednu slabu) koju bi ionako izgubio nekoj drugoj frakciji uz uvjet da ti oni napadnu neprijatelje. Ojačat ćeš diplomatske odonse sa njima i riješiti se neprijatelja(barem na neko vrijeme).

Daniel666
10-04-2006, 22:08
Nije problem u neprijatelju nego u pobuni.
Carstvo je u bankrotu(imam 1000 denarii) a vaćina gradova je crvena.
Ma nema šanse!

The-Borg
10-04-2006, 23:26
Ajme koji gameri a nitko nezna... Nisam igrao b invasion... ali jesam obicni rome tw i medivel tw... i znam kako iritantne mogu bit pobune...nekada moras spustit porez na jako nisko i imat garison od 100/200 ljudi u gradu da se ne bune... U medivelu je to jako iritantno morao sam drzat po 2000 ljudi u gradu i low porez da ubijam pobunjenike..ma bune se svi radi puno stvari recimo i general u tom gradu utjece na moral..

Daniel666
11-04-2006, 11:35
A ovo!
U dva turna mi se pobuni pola Carstva(oko 15-20) provincija.
Kako??!!

A što se više bune, to ja više padam u minus.

Osiru$
11-04-2006, 13:39
uh otkad nisam rome zaigrao... :(

da bi spriječio pobune moraš smanjiti poreze i graditi više objekata koji puku podiže moral i sreću.

Prince-Artas
11-04-2006, 18:09
uh otkad nisam rome zaigrao... :(

da bi spriječio pobune moraš smanjiti poreze i graditi više objekata koji puku podiže moral i sreću.

samo sam jednom prešo RTW ali već dvaput sam osvojio 30ak provincija i prekinuo igru :(

T.N.T.
11-04-2006, 18:16
[quote="Osiru$":aiditcif]uh otkad nisam rome zaigrao... :(

da bi spriječio pobune moraš smanjiti poreze i graditi više objekata koji puku podiže moral i sreću.

samo sam jednom prešo RTW ali već dvaput sam osvojio 30ak provincija i prekinuo igru :([/quote:aiditcif]isto kod mene...
jednostavno izgubim volju za igrom...

Fencing_LORD
11-04-2006, 18:36
Brzo dosadi. Te glupe pobune su sranj*.Moraš stalno osvajat bez prestanka ili nema profita. :ekipa:

Daniel666
11-04-2006, 21:52
Ne kužite.
Ovako...
Imam 30-tak gradova SVI su na crvenom a Rim mi ima profit -3380 i još 15 sličnih gradova. Smanjim porez, povećam gubitak, a nemam vojsku da išta osvojim.

Inače pronašo sam nekog tko je to prešo, spaljen neki lik, pričo mi da mu je trebalo 2 mj. da skuži.

Hehe...
Tko pogodi, dobi Asus Vento.

The-Borg
12-04-2006, 00:27
Nema se tu sto da se posebno skuzi.... Treba znat igrat.. i to je to//

Osiru$
12-04-2006, 01:58
cijeli total war ne treba igrati... već uživati! nije to igra u kojoj ćete nakon prvih par sati igranja skupiti vojsku i pripremiti ju na tank-rush i krenuti u pokor na asterixa i obelixa.

osobno, koju god strategiju da igram volim odugovačiti i igrati svaku rundu/misiju/potez što duže i što opreznije. neznam stvarno zašto, no gušt mi je kad posvetim par sati/dana/mjeseci (zavisi o igri) gradeći obranu, prikupljajući resurse i uspostavljati što više pogodnih diplomatskih odnosa.

total war (uz dodatke i modove) je jedan od onih serijala koji vam može biti jedina igra kroz cijeli gamerski vijek.


daniele, kada sam prvi puta igrao Shoguna, imao sam iste probleme kao ti. čak mi je se igra počela gaditi dok nisam ponovio igru i počeo polako i smireno igrati. da probaš restartat pa ponovo pokušati, recimo s nekom drugom frakcijom i drukčijim pristupom?

Prince-Artas
12-04-2006, 13:53
potpis, od dodataka obavezno instalirajte RTW realism i patch 1.6

Daniel666
12-04-2006, 20:48
cijeli total war ne treba igrati... već uživati! nije to igra u kojoj ćete nakon prvih par sati igranja skupiti vojsku i pripremiti ju na tank-rush i krenuti u pokor na asterixa i obelixa.

osobno, koju god strategiju da igram volim odugovačiti i igrati svaku rundu/misiju/potez što duže i što opreznije. neznam stvarno zašto, no gušt mi je kad posvetim par sati/dana/mjeseci (zavisi o igri) gradeći obranu, prikupljajući resurse i uspostavljati što više pogodnih diplomatskih odnosa.

total war (uz dodatke i modove) je jedan od onih serijala koji vam može biti jedina igra kroz cijeli gamerski vijek.


daniele, kada sam prvi puta igrao Shoguna, imao sam iste probleme kao ti. čak mi je se igra počela gaditi dok nisam ponovio igru i počeo polako i smireno igrati. da probaš restartat pa ponovo pokušati, recimo s nekom drugom frakcijom i drukčijim pristupom?

A jesi probo BI sa Western Empire?

Osiru$
12-04-2006, 21:03
vjeruj mi da nisam. BI sam jako kratko odigrao. namjervam ponovo početi od sutra.

Daniel666
13-04-2006, 07:55
Probaj Zapadni Rim, pa ćeš vidjeti o čemu ja pričam.
P.S. Nešto sam skužio. Probaj napustiti gradove poput Rima ionako su niškoristi.

W1k1n6
13-04-2006, 11:23
Zapeo sam u Rome Total War: Barbarian Invasion.
Igra se NEMOŽE preći sa zapadnim Rimom pa sam smislio suludi plan.
Ako izvučem vojsku iz svih gradova u minusu(Rim,pola Italije one na granici s "barbarima") dobijem dobru vojnu silu koju mogu upotrijebiti za- napad na Bizant! On je ionako slab u prvoj fazi igre i neće biti problem slomiti pola njegovih gradova. On je ujedno i bogat...

Ali to znači davati pola Carstva pobunjenicima...pa...

Ako itko ima bolju ideju primam sve samo nemojte me tjerati na cheatanje. :yuck:
Cheat mrzim iz dna duše.
Čast svima, ali mislim da ti na ovo može odgovoriti jedino Voigtkampf. Pošalji mu pp i lijepo ga zamoli da ti objasni taktiku, ali to nemoj raditi češće :)

Daniel666
13-04-2006, 19:16
Zapeo sam u Rome Total War: Barbarian Invasion.
Igra se NEMOŽE preći sa zapadnim Rimom pa sam smislio suludi plan.
Ako izvučem vojsku iz svih gradova u minusu(Rim,pola Italije one na granici s "barbarima") dobijem dobru vojnu silu koju mogu upotrijebiti za- napad na Bizant! On je ionako slab u prvoj fazi igre i neće biti problem slomiti pola njegovih gradova. On je ujedno i bogat...

Ali to znači davati pola Carstva pobunjenicima...pa...

Ako itko ima bolju ideju primam sve samo nemojte me tjerati na cheatanje. :yuck:
Cheat mrzim iz dna duše.
Čast svima, ali mislim da ti na ovo može odgovoriti jedino Voigtkampf. Pošalji mu pp i lijepo ga zamoli da ti objasni taktiku, ali to nemoj raditi češće :)

Probao, ne ide.
Ali administracijom se da puno toga riješiti.
Jedino ostaje problem provale 8 Hunskih vojski :shock: i mali napad Franaka i Alemana od 5 vojski :shock: i državni kapital u -4459 :boohoo:

Sve u svemu :kill: :twisted: :-x