PDA

Pogledaj cijelu verziju : mORROWIND-NEED HELP!!!



10-04-2006, 19:07
Dakle.Stao sam u onim misjima na usrhaliku camp.Kada caius ode u imperial city.TRebam nac nesot kaze #the star is the key" taj quest je third trial jer mi moze neko pomoc? :shock:

Fencing_LORD
10-04-2006, 19:18
Jel to možda ono kad moraš naći neka vrata(vrata u Azurinu pećinu)?Ako je to to, onda pokušaj nać jedna ogromna plavozelena vrata u brdima(prati zadane koordinate).Vrata će se otvoriti u sumrak ili zoru i tamo ćeš naći Azurin(mislim da je jedna od glavnih božica) kip, neke duhove i THE RING OF MOON AND STAR. Mislim da je tako, ali mi nemoj zamjerit ako sam pogriješio jer sam davno prešo igru. :D

10-04-2006, 19:47
Da lako ti je rec ali ne znam se snac :rotfl:

Outmind
10-04-2006, 20:35
To je to nisi pogriješio. Što se lokacije samih vrata tiče ne znam gdje se točno nallazi ali znam od prilike. Dakle ako gledaš na veliku kartu morrrowinda trebaš ići na sjeveroistok, tamo gdje se susreću ashlands i onaj travnati dio kakav je karakterističan za sadrith moru, vos itd. Spilja ti je na strani ashlandsa a do nje se dodje nekakvim sporednim puteljkom koji mnogo vijuga. Vrata kad ih vidis ne možeš fulat jer su velika, plava i imaju fora uzorke po sebi...

10-04-2006, 21:32
Evo našo sam hvala na pomoći :D Iako moram čekat jer se sam u zoru otvaraju :roll: