PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oblivion problem s instalacijom[RIJEŠENO]



DJ Not Nice
04-03-2008, 18:19
Prije koji mjesec sam igrao bez problema Oblivion.

Prekjučer sam instalirao opet, tj. nisam jer sam morao prekinuti instalaciju.
I danas probam instalirati i ne može, očitava kao da je igra već instalna a nije.

Izbrisao sam sve foldere o Oblivionu koje sam imao, sredio sve na searchSčak i na add or removeSal tamo nema niš.

Uglavnom, ne mogu instalirati igru.
Help

zoky
04-03-2008, 18:28
Probaj registry srediti!
Jel igra orginalna?

Filip_k
04-03-2008, 19:13
Probaj registry srediti!
Jel igra orginalna?
Ta pitanja mi se ne sviđaju, zato jer ak on stavi da igra nije originalna tad će dobit opomenu, a mislim da to baš nitko ne želi.

zoky
04-03-2008, 19:19
Ok! sory! naravno da ne želim da dobije opomenu, al ak igra nije oriđiđi onda je definitivno problem u tome!

Filip_k
04-03-2008, 19:48
Probaj registry srediti!
Jel igra orginalna?
Ta pitanja mi se ne sviđaju, zato jer ak on stavi da igra nije originalna tad će dobit opomenu, a mislim da to baš nitko ne želi.
ma jel? ta pitanja ti se ne sviđaju? ako sumnjamo da je neki softver ilegalna kopija, imamo pravo pitati o porijeklu istog...zatim će onaj koji je tražio pomoć ili reći istinu, ili ako slaže, a problem mu je vezan za piratsku kopiju, što god mi rekli neće mu pomoći...
Naravno da mi se ne sviđaju, i nikad neće!!!

A ako nema original igru, tada je glup ako nešto pita u vezi igrice.

A sad ti meni reci sljedeće. Ako npr. on kupi original igru i ne igra ju nešto puno, pa si ju stoga sprži i da original bratu da i on malo proba igrat... Sad mi reći el ti to osobno smatraš pirastvom?

Kad smo već kod piratstva i kod opomena tad bi gotovo svima trebalo dati opomene koji su bilo kaj napisali u temi ''potraga za pjesmama'' ,jer se spominje skidanja pjesama sa interneta što je po pravilu narušavanja autorskih prava i nije legalno! Pa molim lijepo.

zoky
04-03-2008, 20:04
i još nešto!
Filip_k dok se dođe na forum 1. se čitaju PRAVILA!!! :)

DJ Not Nice
04-03-2008, 20:46
Alo, vratimo se na topic, nisam tako 'gulp' da neznam čitati pravila.

Nisam znao za ono pravilo ... da u Hardware podforumu nakon riješenog problema ne tražim lock jer će se možda netko drugi koristiti tim topicom i saznat neš, danas saznao od AMDa : D

___ ___ ___

Ja i dalje ne mogu instalirati igru, igrao sam bez ikakvih problema prije koji mjesec, da bih prekjučer išao instalat igru, morao sam na nekih 20% prekinuti. Danas pokušam opet instalirati i čita mi kao da je igra instalirana.

Pobrisao sam sve moguće o toj igri i dalje očitava kao da je instalirana.

DJ Not Nice
04-03-2008, 21:12
Ne, nisam to probao uopšte jer ne znam o ćem pričate : )

Može mali tut kako to napraviti.

Mjutant
04-03-2008, 21:14
Probaj registry srediti!
Jel igra orginalna?
Ta pitanja mi se ne sviđaju, zato jer ak on stavi da igra nijeSoriginalna tad će dobit opomenu,Sa mislim da to baš nitko ne želi.


da, kao ja. *khm* igre...

Korpse
04-03-2008, 21:15
joj što i ti instaliraš...
ja sam ga 2-3 puta brisao i instalo, nisam ga ja igrao, nego moj rođak.

DJ Not Nice
05-03-2008, 15:27
Ne, nisam to probao uopšte jer ne znam o ćem pričate : )

Može mali tut kako to napraviti.

Itko?

Filip_k
05-03-2008, 15:56
i još nešto!
Filip_k dok se dođe na forum 1. se čitaju PRAVILA!!! :)
Ajd ti meni reči po ćemu si ti zaključil da ih nisam pročital!!! :?
Ajd me prosvjetli makar dobim opomenu!!!

Filip_k
05-03-2008, 16:00
Probaj registry srediti!
Jel igra orginalna?
Ta pitanja mi se ne sviđaju, zato jer ak on stavi da igra nijeSoriginalna tad će dobit opomenu,Sa mislim da to baš nitko ne želi.


da, kao ja. *khm* igre...
Upravo zbog tebe sam ono i napisao, jer sam vidio da si dobio opomenu zbog nekog kome nisi htio lagat.

Evo ispričavam se na offtopicu, neću više. Od sad ću koristit PP

DJ Not Nice
05-03-2008, 16:08
O moja mati xD

Hoće li itko na moje pitanje odgovoriti i reći mi di i kako izbrisati re registry.
Hvala

zoky
05-03-2008, 16:55
A sad ti meni reci sljedeće. Ako npr. on kupi original igru i ne igra ju nešto puno, pa si ju stoga sprži i da original bratu da i on malo proba igrat... Sad mi reći el ti to osobno smatraš pirastvom?

Jel ti znaš što je orginalna igra? ak ti jedanput igru spržiš nemamo se više o čemu razgovarati! i amen


za kopije se ne traži pomoć...kužiš? briga me jel riječ o nečijoj back-up kopiji ili piratiziranoj igri kupljenoj kod lokalnog preprodavača...dođe na isto...ili traži pomoć za original ili nemoj tražiti...

Jesam li te prosvjetlio ? :wink:

zoky
05-03-2008, 17:29
Ko? ja? wat? :shock:

DJ Not Nice
05-03-2008, 17:37
Hmm, jesi siguran da se mora upisati regediS?
Jer mi nešto ne želi.

zoky
05-03-2008, 17:45
regedit

DJ Not Nice
05-03-2008, 17:53
Puno hvala, problem riješen.