PDA

Pogledaj cijelu verziju : PES 2008



mronki
04-03-2008, 12:56
Ne znam jel već ima tema za ovu igru (ova ju igra itekako zaslužuje). Igra je ok što se tiće grafike i nekih novih fora stvari, ali jedna činjenica me ubija u pojam. Pod tim mislim na suce, u ovoj igri su gori čak i od komentatora pa ne znam jel su tu samo da smanje naše zgražanje nad njima. Jednostavno loše sude (očito se svi furaju na suđenje s prošlog svjetskog prvenstva). A i prevelika skriptiranost nije nešto čime bi se igra ponosila. Jednostavno nemam neki osjećaj realnosti. Ovo mi je prva tema i nije baš gramatički ispravna niti stilski dobra jer ju pišem pod malim školskim odmorom!!!

Sickmanno1
04-03-2008, 13:01
dobar izbor za prvi post...takoder mislim da PES08 suxxa big time...kolega koji me sa FIFE preobratio na PES jos davno davno prije, dok se igrao PES2, se vratio sad na FIFU kolko mu PES suxxa...zapravo kupio je PES08 za PS3...prodao ga za 250kn i kupio si FIFU...

Buftla
04-03-2008, 15:31
Ma neznam...PES je duplo bolji od fife...Jedino sudci...Ali ono kazem ako oces prolazit korz sudce...zabijat golove od gola do gola tu ti je fifa...Pes je meni puno realniji i bolja grafika i sve...J***s fifu... :wink:

Ranjin
04-03-2008, 19:00
Suci i golmani su zesce glupi. Bugova na bacanje. Igrac trci kroz igraca,lopta prolazi kroz igraca, nekim igracima se lopta ljepi za noge i gotovo ih je nemoguce srusiti, neki igraci skoro da lete,..........

Glupo do bola

Korpse
04-03-2008, 21:11
ma PES je PES, dok ima Dudua u njemu zakon je, samo mi smeta što su suci retaji.

Peyo
05-03-2008, 04:32
Inače nisam ljubitelj sportskih igara

Marcellius09
05-03-2008, 11:56
Inače nisam ljubitelj sportskih igara
kakve to veze ima sa topicom ? :(

Korpse
05-03-2008, 12:02
neće da pljuje jer nije igrao.

Snake
05-03-2008, 14:25
ma barem ne sude prekršaj pri svakom dodiru kao u pes5, još su ovi dobri, iako daleko od pravednog. popravit će oni to u sljedećem nastavku

Buftla
05-03-2008, 14:36
Suci i golmani su zesce glupi. Bugova na bacanje. Igrac trci kroz igraca,lopta prolazi kroz igraca, nekim igracima se lopta ljepi za noge i gotovo ih je nemoguce srusiti, neki igraci skoro da lete,..........

Glupo do bola

PES ili FIFA?

Korpse
05-03-2008, 17:49
PES ofc

Edi Sm187
05-03-2008, 18:10
Skriptirano do bola, brzo za poludit, nema više titule simulacije...

nosferatu25
05-03-2008, 21:54
Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.

Peyo
05-03-2008, 22:14
Inače nisam ljubitelj sportskih igara
kakve to veze ima sa topicom ? :(

Koliko ja znam da je pes simulacija nogometa, znači sportska igra, nogomet je sport jel tako ? :roll:

Marcellius09
06-03-2008, 00:15
Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
looool
ja sam ibrahimovicem krenem sa centra, prodem sve i dam gol, a igram na najtezoj tezini
jel to realno ?

W3DR4N
06-03-2008, 07:36
Sjećam se da su takve bile stare Fife. Peremo buraz i ja na playu Fifu 99 i rezultat se kretao oko 30, 40 golova sa svake strane. Samo se s centra zaletiš i to je to.

A šta se tiče teme, kakav je problem igrati 3-4-5-6, ako ovo novije ne valja. Trojka nema više od 5 godina, da ga ubiješ.

Snake
06-03-2008, 11:54
@marcellius09
što je je, nikada nije bilo lakše zabiti gol i pobijediti na najtežoj razini kao u pesu 08. no nije to sad neki bed, ako ti je najteža težina zapravo lagana preko networka se upusti u igru s nekim tko je jednako dobar kao ti, ili ne mora biti preko networka već face 2 face, puno je realnije i zanimljivije.

Marcellius09
06-03-2008, 13:43
@marcellius09
što je je, nikada nije bilo lakše zabiti gol i pobijediti na najtežoj razini kao u pesu 08. no nije to sad neki bed, ako ti je najteža težina zapravo lagana preko networka se upusti u igru s nekim tko je jednako dobar kao ti, ili ne mora biti preko networka već face 2 face, puno je realnije i zanimljivije.
igram preko networka i u esl ligi, i to odkad je igra izasla i mogu rec ako neigras protiv hrvata, laga za poludit :wink:

Joco
06-03-2008, 17:19
Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
potpis 8)

nosferatu25
06-03-2008, 17:32
Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
looool
ja sam ibrahimovicem krenem sa centra, prodem sve i dam gol, a igram na najtezoj tezini
jel to realno ?

ja sam u šestici mogao žmureći nožnim prstima predriblati ceo protivnički tim ići samo levo desno

Edi Sm187
06-03-2008, 22:47
Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
Ajde za početak otvori neki sportski program vikendom ili utorkom/srijedom/četvrtkom i pogledaj utakmicu. Kad završi utakmica sjedni za komp i upali PES2008, pa PES6.

Razlika: PES6 je dosta sporiji, pa prema tome sličniji pravom nogometu. Neki igrači nisu toliko svemogući koliko i na PES2008, pa je i tu sličniji pravom nogometu. Skripte mi idu na živce u PES2008 pa i tu PES6 pobjeđuje. Glupi bugovi su tu jači no ikad u PES2008, pa i tu PES6 i dalje pobjeđuje. Dalje mi se neda nabrajat, pa i tu PES6 pobjeđuje.

Oba su još udaljena od simulacije, ali je PES6 puno bliži.

Prince-Artas
06-03-2008, 23:04
A šta se tiče teme, kakav je problem igrati 3-4-5-6, ako ovo novije ne valja. Trojka nema više od 5 godina, da ga ubiješ.

nikakav, barem updejtani option file za 5-6 nebi trebalo bit problem naći
kod mene na laptopu i dalje stoji samo pes6

nosferatu25
06-03-2008, 23:06
pa dobro ljudi, vi onda igrajte pes6 a ja ću pes2008, ja odoh na temu gde se ova igra hvali. :roll: već vidim, izlazi pes2009 još bolji i sjajniji a vi se i dalje držite "pravila" - novije verzije su lošije nego starije, ma kako dobre bile. i da, imam originalnu igru i niti jedan problem nisam primetio. ne znam kako si ih ti pronašao.

Systematic Reverse
06-03-2008, 23:54
daj nosferatu neseri bezveze

- quotat sam sebe i dobule postat je kul .valjda -_-

Meni je pes08 ok, ali stariji su mi puno bolji. Kad se sjetim ISS2 :pray:

Buftla
07-03-2008, 14:05
Pa lol..Neznam koja igra ima duplo vise bugova-FIFA...Pes je puno bolja igra
neznam...AKo ti na najteze predjes cjelu protivnicku postavu na najteze svaka ti cast ali pes je 100 puta boli od fife, zapocevsi sa grafikom-odlicna grafika, super napravljeni igraci (skoro ko pravi), onda zvuk-super zvukovi i sve ostalo...Uglavnom fifa nikad nece imati tako nesta...Uzmimo u obzir fifu2006 i fifu2008 -nema razlike samo klubovi izmjenjeni, a sad pogledajte pes06 i pes08...pa cete vidit koja je razlika... 8)

Ranjin
07-03-2008, 18:49
Gledas igrivost ne grafiku.

Sta mi vrijedi i da je najbolja grafika kada su suci i golmani glupi do bola, offside-i su totalno reterdirani, lopta komotno prođe kroz igraca a neki igraci trce/pucaju/skacu kao Superman te takoder prolaze kroz 3-4 igraca.

Takvi bugovi mi uniste gust igranja.

Veci mi je gust bio na amigi igrati nogomet sa kockicama nego ovo bugovito govno od igre.

King tiger
07-03-2008, 19:20
jel neko primijetio furku oko tezine i suteva na gol ?

ono, kao seedorf ce slabije pucati sa 25 metara jer je protivnicki AI sad " pametniji " ma dajte, smijesno , svaki sut sa distance zavrsi nisko po sredini.

Kenyi
07-03-2008, 19:21
ne ako svajnstajger puca :D

King tiger
07-03-2008, 20:15
ti ni ne znas kako je to na pcu jer si samo na ps2 igrao.

Buftla
07-03-2008, 21:04
Neznam da bas prolazis kroz igrace i sudce...

Systematic Reverse
08-03-2008, 00:57
Neznam da bas prolazis kroz igrace i sudce...

U staroj fifi da

U nijednom pesu ne

:)

Sickmanno1
09-03-2008, 02:03
A šta se tiče teme, kakav je problem igrati 3-4-5-6, ako ovo novije ne valja. Trojka nema više od 5 godina, da ga ubiješ.

Pa fora je u tome da je svaki valjao i sad zadnji nevalja...ono nije mi gust igrati jedan nogomet vise od jedne sezone....hocu novu grafiku, nove pokrete, novu uvodnu animaciju, nove poboljsane ocijene itd...

24-03-2008, 17:36
Pro evolutionsi su meni bolji od fife zbogtoga jer u fifi mozes napravit nemoguce!Mozes sa centra zabit gol,imam fifu 7. i pes6 i pes8 i velika je razlika zbog realnosti! Sta je vama bolje to igrajte! :D

Marcellius09
24-03-2008, 17:56
Pro evolutionsi su meni bolji od fife zbogtoga jer u fifi mozes napravit nemoguce!Mozes sa centra zabit gol,imam fifu 7. i pes6 i pes8 i velika je razlika zbog realnosti! Sta je vama bolje to igrajte! :D
mozes i na pesu ako znas :wink:

DoctorEvil
24-03-2008, 20:13
kak se u pesu 2008 brane korneri? na svakoj drugoj utakmici dobijem gol iz kornera.

Marcellius09
24-03-2008, 21:04
kak se u pesu 2008 brane korneri? na svakoj drugoj utakmici dobijem gol iz kornera.
trebas se znat postavit sa obranbenim igracem i nauci koristit r2 za kontrolu igraca u skoku