PDA

Pogledaj cijelu verziju : Doom3-igra do jaja il ne



MARIUS 2
10-04-2006, 10:39
Osobno mislim da je doom3 ispunio sva očekivanja i po količini krvi, izgledu creepova, horor atmosferi, grafici, cijeli paket je jeben i treba još takvih igara. Al sam čuo i dosta suprotnih mišljenja. Kaj vi mislite o tome cijenjeni gameri???



EDIT<<<<<<<<<<<<<<anketu dodao admin

Om3G@
10-04-2006, 10:57
Je, Doom 3 je prava igra... nadmasio je moja ocekivanja

Osiru$
10-04-2006, 11:04
do sada su na forumu bila jedno 3-4 precuvanja o Doomu III. please... not again! :|

CTDP_Marko
10-04-2006, 11:05
Za ovakav tip tema imamo podforum Pljuvačnica.
Tamo postoji tema o Doomu 3. Evo link.
viewtopic.php?t=105 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=105)

W1k1n6
10-04-2006, 11:56
Za ovakav tip tema imamo podforum Pljuvačnica.
Tamo postoji tema o Doomu 3. Evo link.
viewtopic.php?t=105 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=105)
:) Pa ne baš. Čovjek ne pljuje nego hvali, što znači da može ostati ovdje. A da otvorimo podforum "Hvalospjevi"?

X-Plosiv
10-04-2006, 12:05
Za ovakav tip tema imamo podforum Pljuvačnica.
Tamo postoji tema o Doomu 3. Evo link.
viewtopic.php?t=105 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=105)
:) Pa ne baš. Čovjek ne pljuje nego hvali, što znači da može ostati ovdje. A da otvorimo podforum "Hvalospjevi"?

Nakraju će nam trebati 96h da lurkamo po forumu :)

mrs.croft
10-04-2006, 12:25
doom 3 jest super igra,no nije ni do koljena Doomu 1/2.

Barathrum
10-04-2006, 12:26
Osobno mislim da je doom3 ispunio sva očekivanja i po količini krvi, izgledu creepova, horor atmosferi, grafici, cijeli paket je jeben i treba još takvih igara. Al sam čuo i dosta suprotnih mišljenja. Kaj vi mislite o tome cijenjeni gameri???

je..doom 3 je nadmasio moja dobra i pozitivna ocekivanja, postao je klon mjesavine svega i svacega ali samo ne doom-a.

Film mi je drazi:D

goGAMERo
10-04-2006, 12:34
DOOM 3= NE HVALA :roll:

Prince-Artas
10-04-2006, 14:25
zakon igra ocjena 90/100 jedino je expanzija prosječna

M4mut
10-04-2006, 15:06
preloše

Om3G@
10-04-2006, 15:15
doom 3 jest super igra,no nije ni do koljena Doomu 1/2.

Jebeni nostalgicar
:fof: :kill: :yuck: :boohoo: :rotfl: :-x :?

Rocchiro
10-04-2006, 15:22
doom 3 jest super igra,no nije ni do koljena Doomu 1/2.

:bravo:

Dux
10-04-2006, 15:40
po meni doom 3 uopce nema onaj gothic/horror feeling i izgled kao 1 i 2
tako da igra sama po sebi je ok, ali nije to vishe doom...to je sada mjesavina ALIEN VS PREDATOR I DOOM-a

mrs.croft
10-04-2006, 16:05
[quote="mrs.croft":2w9gcs82]doom 3 jest super igra,no nije ni do koljena Doomu 1/2.

Jebeni nostalgicar
:fof: :kill: :yuck: :boohoo: :rotfl: :-x :?[/quote:2w9gcs82]

jel ti smeta??? :-x :-x :-x :killyou:

MarkaN
10-04-2006, 19:24
DO JAJA!S :fof:

Outmind
10-04-2006, 20:38
Doom3 je ok pucačina, meni osobno bolji od feara (zvižduci iz publike i gađanje pokvarenim rajčicama) Jedina mu je mana što ga se nemože igrat po danu jer je fakat pre mračan, a po noći ga baš nije sigurno igrat...

Prince
11-04-2006, 12:43
DO JAJA!S :fof:

potpis

Gothmog
11-04-2006, 13:42
Doom 3...sasvim ok (guardian mi se napio krvi,mamu mu...) ! No,slazem se sa nekolicinom od prije da nije senzacionalan kao sto je u svoje doba bio doom2...

Sgt. Bull
11-04-2006, 13:51
Doom3 je ok pucačina, meni osobno bolji od feara (zvižduci iz publike i gađanje pokvarenim rajčicama) Jedina mu je mana što ga se nemože igrat po danu jer je fakat pre mračan, a po noći ga baš nije sigurno igrat...
nazalost...ali sta ces tako je to htjeli smo horor dobili smo horor :D

Frost
11-04-2006, 21:57
Odlična igra, ispunila moja očekivanja i skroz me zabavila, 10 + za Doom3, 7- za Q4 8)

Babitz
12-04-2006, 08:20
odličan tehnološki demo

*Fila*
14-04-2006, 20:59
Igra je dost dobra ali FEAR i far cry su mi daleko bolji
Doom 3 je dobro igrati po noći... :twisted:

tydeth
14-04-2006, 23:34
hmm ja mislim da je negdi izmedu ona dva ponudena odgovora, i nije mi nist posebno, i neigra se kao sto su se nekad igrale doom 1 i 2 8)

Frogman
20-04-2006, 19:24
Igra je ok zbog novog doba grafike i nis vise. Ak se oces zasrat igraj po noci Avp i Avp2.

CoLosS
24-04-2006, 22:00
Igra je odlična zbog nenadjeb... atmosfere.

Sonic_Moronic
24-04-2006, 22:15
Igra je ok zbog novog doba grafike i nis vise. Ak se oces zasrat igraj po noci Avp i Avp2.

:pray: Pogotovo kad ti onaj alien koji izgleda ko pauk skoči na facu...JE**** SRCE MI ISKOČI! TO JE NAJSTRAŠNIJE ŠTO SAM VIDIO IKADA U IGRAMA :cry:

Dado
25-04-2006, 19:53
Doom3 je ok pucačina, meni osobno bolji od feara (zvižduci iz publike i gađanje pokvarenim rajčicama) Jedina mu je mana što ga se nemože igrat po danu jer je fakat pre mračan, a po noći ga baš nije sigurno igrat...

potpisujem da je ok
a za horror je strava,ja sam jednom igrao po noći prvi put kad sam ju kupio,oko 23 h i jebote idem po nekakvom hodniku...................
i jebote probudim se :)

R4v3n_g4m3r
19-12-2006, 18:53
Istina je da nije kao Doom 1/2, ali je li istina da: "SE RADNJA ODVIJA NA MARSU I PAKLU KAO I 1/2?". Ja kažem da je :bravo: DO JAJAS:bravo:

Valtiel
19-12-2006, 19:01
DOOM3=SHIT

Toliki no brain fps nisam vidio nikad... lazem, ipak jesam FarCry...

SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT

Quiet Riot
19-12-2006, 19:31
Meni je Q4 bolji,doom 3 mi se nije dao završiti. :naughty:

dugi
19-12-2006, 19:35
DOOM3=SHIT

Toliki no brain fps nisam vidio nikad... lazem, ipak jesam FarCry...

SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT


Za tvoju informaciju najbolja zabava i uzivancija je upravo kada se brain koristi u najmanjoj mjeri tj. njegov najprimitivniji dio.a to su poznate radnje kao shit, pis,fuck.....zato dont srac tu mac.

Nightyx
19-12-2006, 20:01
Da je dobra je, ali da je do yaya to nebi išlo mojih nitko nije dostojan :)

Kenyi
19-12-2006, 20:53
DO JAJA!S :fof:

potpis

Valtiel
19-12-2006, 21:50
DOOM3=SHIT

Toliki no brain fps nisam vidio nikad... lazem, ipak jesam FarCry...

SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT


Za tvoju informaciju najbolja zabava i uzivancija je upravo kada se brain koristi u najmanjoj mjeri tj. njegov najprimitivniji dio.a to su poznate radnje kao shit, pis,fuck.....zato dont srac tu mac.

Dakle, ti uzivas dok shitas, pisas i fuckas? :shock: Koji primitivizam!

Nismo svi isti. Meni nema vece uzivancije nego kada citam Hegela :D

flander
19-12-2006, 21:50
Igra suxca bigg time :kill:

DrunkyDuck
19-12-2006, 22:06
+ Grafika
- Sve ostalo

dugi
19-12-2006, 22:21
+ igrivost
atmosfera
grafika
zvuk
oruzja
++++osjecaj jeze koji nije dostignut do danas


-postane jednolicna i zamorna pred kraj

ocjena 90/100 i to sa odmakom nakon dve godine. U trenutku nakon odigrane igre ocjena bi bila i veca.

http://pc.ign.com/articles/536/536387p4.htmlSevo dokaza a ostalo su samo naklapanja.

Prince-Artas
19-12-2006, 23:32
igrivost je meni puno veća u dooma nego u hl-2, dooma prešao triput hl-2 jedanput i više nikako, uvjek prekinem nakon 2-3 levela,
a i onaj weky-jev post o hl-2 je odličan, svi vi dižete tu "igretinu" u nebesa

Kenyi
19-12-2006, 23:33
osjecaj jeze koji nije dostignut do danas


.

EEE cuo za silent hill?

Burek_fr0m_SPACE
19-12-2006, 23:36
Nije ni da je do jaja, a nije ni da toliko suxa... premalo ponuđenih opcija.

W3DR4N
19-12-2006, 23:46
a i onaj weky-jev post o hl-2 je odličan, svi vi dižete tu "igretinu" u nebesa

Pa znaš šta hoću reći. Da je HL2 većini dobar iz razoga - Jer mora biti. Debelo je to precijenjen naslov. Najgore od svega je to da su jednu igru rastavili na faktore i prodali kao četiri. Epizode? Molim te. To je najpodliji način izvlačenja love od ljudi. Gori od toga su tek Oblivion sa svojim konjima i tornjevima od dva baksa i EA s naplaćenim cheatovima (iako ovo nikome nije potrebno, IMO). Dobro, mogli su prodati HL2, CSS i HLS u prvom paketu, i sve epizode (kao jedan exp.), portal, DODS, TF2 i bonuse šta spremaju za e3 u drugom. Ovako, jednostavno ne želim davati novac za te epizode dok sve ne izađu u jednom skupnom paketu (iako mi se čini da će izaći HL2 + epizode). To ne znači da je HL2 loš, nije, i valve je dobio mojih 400kn za svojih ruku djelo, ali također ne znači ni da je bog među ostalim pucačinama, jer nije po ničemu iznad njih, osim po previsokom hypeu i imenu koje stoji iza svega.

Prince-Artas
19-12-2006, 23:52
eto ga :pray:

Glass
20-12-2006, 00:03
Doom 3 je za svoj tipSigre genijalna, nemožeš očekivat atmosferu i priču ravnu Silent Hill-u ali zato možeš očekivat dobru akciju i veliku dozu straha.
Oni koji tvrde da ih Doom 3 nije isprepadao ili su ga igrali sa "brightness" na maximunu u potpuno osvijetljenoj sobi ili jednostavo seru.

P.S.: Valtiel nemoj mi reći da ti ne uživaš dok sereš jer nema te osobe na svijetu koja se ne osjeća dobro nakon što se dobro posere.

Burek_fr0m_SPACE
20-12-2006, 00:11
Oni koji tvrde da ih Doom 3 nije isprepadao ili su ga igrali sa "brightness" na maximunu u potpuno osvijetljenoj sobi ili jednostavo seru.
... ili su jednostavno odigrali previše takvih igara da bi padali na (većinom) jeftine trikove. Ja se uvijek trudim da budem sam u mraku sa slušalicama i kada igram horor igre i kada gledam horor filmove - jer jednostavno drugačije nije zanimljivo. Ima Doom 3 svojih trenutaka koji su me istrzali, ali je opet mnogo više shooter nego horor... kako bi na kraju jedan Doom i trebao biti.

D.E.M.O.
20-12-2006, 09:03
trzam dabome ali nakon silent hilla vise se ne bojis ici dalje...

FearLess
20-12-2006, 09:07
mene doom uopste nije iz prepadao mozda trzno nekad ali da sam se bas prepao NE

Meni su Simsi strasniji kad ih vidim na nekom kompu :rotfl:

skuki
20-12-2006, 09:31
Meni na anketi fali treci odgovor, a taj je tak-tak ili da se odigrat, ali nista spektakularno. Ovo su dvije krajnosti. Ipak bilizi mi je onom suxa ak vec moram glasati.

Nightyx
20-12-2006, 10:40
Meni na anketi fali treci odgovor, a taj je tak-tak ili da se odigrat, ali nista spektakularno. Ovo su dvije krajnosti. Ipak bilizi mi je onom suxa ak vec moram glasati.

signed i to ogromni

Karzah
20-12-2006, 17:14
Doom 3 je za svoj tipSigre genijalna, nemožeš očekivat atmosferu i priču ravnu Silent Hill-u ali zato možeš očekivat dobru akciju i veliku dozu straha.
Oni koji tvrde da ih Doom 3 nije isprepadao ili su ga igrali sa "brightness" na maximunu u potpuno osvijetljenoj sobi ili jednostavo seru.




Doom owna jednostavno . Užitak je igrati tu igru , grafika i atmosfera su super . Uvijek ima akcije što dodatno daje užitak igranju . Doom 3 igra na prepad , nikad ne znaš što će iskočiti iza sljedećeg ugla .

Joco
21-12-2006, 04:29
Smori pred kraj...nista posebno-prosecno :|

Valtiel
21-12-2006, 18:14
a i onaj weky-jev post o hl-2 je odličan, svi vi dižete tu "igretinu" u nebesa

Pa znaš šta hoću reći. Da je HL2 većini dobar iz razoga - Jer mora biti. Debelo je to precijenjen naslov. Najgore od svega je to da su jednu igru rastavili na faktore i prodali kao četiri. Epizode? Molim te. To je najpodliji način izvlačenja love od ljudi. Gori od toga su tek Oblivion sa svojim konjima i tornjevima od dva baksa i EA s naplaćenim cheatovima (iako ovo nikome nije potrebno, IMO). Dobro, mogli su prodati HL2, CSS i HLS u prvom paketu, i sve epizode (kao jedan exp.), portal, DODS, TF2 i bonuse šta spremaju za e3 u drugom. Ovako, jednostavno ne želim davati novac za te epizode dok sve ne izađu u jednom skupnom paketu (iako mi se čini da će izaći HL2 + epizode). To ne znači da je HL2 loš, nije, i valve je dobio mojih 400kn za svojih ruku djelo, ali također ne znači ni da je bog među ostalim pucačinama, jer nije po ničemu iznad njih, osim po previsokom hypeu i imenu koje stoji iza svega.

Opinions opinions... HL2 je BOG I BATINA svim fpsovima. Jednostavno najbolji fps koji je ikada napravljen. Zasto, citaj: PRICA!!! Cuj, meni je bitno da ako ubijam, da znam i zasto ubijam, ne? A ne kao vecina ljudi koji zive a nikad se nisu pitali zasto zive!? Fuck NO BRAIN fpsove, i FUCK NO BRAIN PEOPLE :twisted:

Burek_fr0m_SPACE
21-12-2006, 18:28
Fuck NO BRAIN fpsove, i FUCK NO BRAIN PEOPLE :twisted:
Wolfenstein3D, Doom, Quake... svi su bili prilično no-brain FPSovi, a svi su odreda tate FPS žanra... fuck i njih?

Nightyx
21-12-2006, 18:56
Fuck NO BRAIN fpsove, i FUCK NO BRAIN PEOPLE :twisted:
Wolfenstein3D, Doom, Quake... svi su bili prilično no-brain FPSovi, a svi su odreda tate FPS žanra... fuck i njih?

fuck Valtiela

DrunkyDuck
21-12-2006, 20:20
Opinions opinions... HL2 je BOG I BATINA svim fpsovima. Jednostavno najbolji fps koji je ikada napravljen. Zasto, citaj: PRICA!!! Cuj, meni je bitno da ako ubijam, da znam i zasto ubijam, ne? A ne kao vecina ljudi koji zive a nikad se nisu pitali zasto zive!? Fuck NO BRAIN fpsove, i FUCK NO BRAIN PEOPLE

Daj sad jos samo izvuci nekog "Nakitu Michichia", "Komimako Sakoa" ili "Li-Muna" pa reci da su oni najznacajniji pricopisci/glazbenici ikada. Tada ce ovo stvarno biti tvoj "registered and trademarked" post.

A sad malo ozbiljnije: Kakva prica? Sto je tako revolucionarno u HL2 prici?

"Ja ne ubijam vanzemaljce bezveze nego za jednog starca sa aktovkom o kojem nista ne znam.
Takodjer, jedna mulatkinja se pali na mene ali nemam dar govora niti interesa za prijateljski nastrojene NPC-ove."

Burek_fr0m_SPACE
21-12-2006, 20:51
"Ja ne ubijam vanzemaljce bezveze nego za jednog starca sa aktovkom o kojem nista ne znam.
Takodjer, jedna mulatkinja se pali na mene ali nemam dar govora niti interesa za prijateljski nastrojene NPC-ove."
Možda malo prestrogo, ali ipak lol :rotfl: HL2 zapravo više ima "osjećaj da postoji priča" nego što stvarno ima neku priču.

dugi
21-12-2006, 20:52
Obje igre su prejebene samo da ih ima vise mislim da se nebi nitko bunio.

*Fila*
21-12-2006, 20:55
Meni na anketi fali treci odgovor, a taj je tak-tak ili da se odigrat, ali nista spektakularno. Ovo su dvije krajnosti. Ipak bilizi mi je onom suxa ak vec moram glasati.

signed i to ogromni
signed i to ogromniji od tvog :D :wink:

Herr Schnitzel
21-12-2006, 22:03
Doom 3 mi je dosadan/glup/jadan.
HL2 me nije previse impresionirao, i stvarno se ne moze reci da je to najbolji FPS svih vremena (ali za jedinicu da :D )

Valtiel
21-12-2006, 22:36
Fuck NO BRAIN fpsove, i FUCK NO BRAIN PEOPLE :twisted:
Wolfenstein3D, Doom, Quake... svi su bili prilično no-brain FPSovi, a svi su odreda tate FPS žanra... fuck i njih?

fuck Valtiela

:fof: Suck my bobbas!

@Duck, cuj HL2 ima pricu! Eh sad, ako ti nisi u stanju da je vidis!? Dosta se mora citati izmedu redova, istina, ali ta doza misterije je fenomenalna. Isto tako, HL2 nema personalnu pricu kao FEAR, vec jednu globalnu, sto je cini naravno dosta znacajnijom, ali u istom trenutku, jedna licnost je glavna u svemu tome, sto ipak daje jednu dozu personalne price.

Koliko god price imala, ima je tonu vise od quake, doom, i slicnih fpsova.

That is my opinion. Ko ga ne moze postovati neka se fucka! :boohoo:

DrunkyDuck
21-12-2006, 22:42
Puno si napisao o prici, a opet nisi nista napisao. Recimo:

Dosta se mora citati izmedu redova, istina, ali ta doza misterije je fenomenalna.
Ok...

IMO, nije prica to sto HL2 cini dobrom pucacinom nego poglavlja na koje je igra podjeljena (Ravenholm, napredovanje urbanim zonama, voznja po rijeci, itd.). To igru cini zanimljivom, nije samo jedno te isto napucavanje.

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2006, 00:34
Puno si napisao o prici, a opet nisi nista napisao.
Tako se nekako može opisati i priča HL-a. HL zapravo cijelo vrijeme postavlja nova pitanja, stalno neke nove misterije, a jedva da se igdje išta razjašnjava. I dobro je dok to tako ide... samo im je bolje da imaju neki genijalan rasplet jer će mnogo ljudi biti gadno razočarano u suprotnom.

Om3G@
22-12-2006, 03:53
HL2 je preveliko sranje!!!

Svaki pravi gamer ce vam to potvrditi, a nostalgicni polu-gameri ce samo plakati ko djeca iz vrtica---bolje neka peku cevape za studente preko "iksice"!

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2006, 07:18
Eto ga, opet smo počeli o "pravim gamerima", a u toliko smo diskusija ustanovili da je to nedefinisan pojam... Kao drugo, HL2 nije sranje. Jednostavno nije. Kao treće, ovo je topic o Doomu 3.

D.E.M.O.
22-12-2006, 08:28
HL2 je preveliko sranje!!!

Svaki pravi gamer ce vam to potvrditi, a nostalgicni polu-gameri ce samo plakati ko djeca iz vrtica---bolje neka peku cevape za studente preko "iksice"!
evo ako je tako onda ja nisam pravi gamer. hl2 igra je sa najmocnijim engineom najmocnijom fizikom i da best gameplayem. ti si definitivno jedan od onih koji na tron uzdizu far cry ;P ti ocito nikad nisi odigrao hl2 do kraja.

W3DR4N
22-12-2006, 08:37
evo ako je tako onda ja nisam pravi gamer. hl2 igra je sa (1)najmocnijim engineom (2)najmocnijom fizikom i da best gameplayem. ti si definitivno jedan od onih koji na tron uzdizu far cry ;P ti ocito nikad nisi odigrao hl2 do kraja.

1. Trenutno najmoćniji engine je Unreal3 (Gears of War, RoboBlitz). Najmoćniji engine ikad je Quake3.
2. Fizika je više-manje jednaka kao u ostalim modernim igrama, samo šta one nemaju gravity gun koji bi to pokazao.

Nightyx
22-12-2006, 08:48
Do yaya je samo kada se naježim....dok ga igram :rotfl:

Nightyx
22-12-2006, 08:49
evo ako je tako onda ja nisam pravi gamer. hl2 igra je sa (1)najmocnijim engineom (2)najmocnijom fizikom i da best gameplayem. ti si definitivno jedan od onih koji na tron uzdizu far cry ;P ti ocito nikad nisi odigrao hl2 do kraja.

1. Trenutno najmoćniji engine je Unreal3 (Gears of War, RoboBlitz). Najmoćniji engine ikad je Quake3.
2. Fizika je više-manje jednaka kao u ostalim modernim igrama, samo šta one nemaju gravity gun koji bi to pokazao.

Crytek Engine 2??? Meni se čini dovoljno močan, zar ne??

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2006, 09:26
Najmoćniji engine ikad je Quake3.
100% se slažem. Q3 engine je parsto kB najgenijalnijeg koda ikad napisanog od strane Carmacka (a i bilo koga drugog). Jednostavno se čovjek mora diviti engineu koji ima toliko mogućnosti, tako je brz, izvukao toliko igara i izdržao test of time.


2. Fizika je više-manje jednaka kao u ostalim modernim igrama, samo šta one nemaju gravity gun koji bi to pokazao.
Osim toga, ne možeš nikako Half-Life 2 hvaliti kako ima najmoćniju fiziku kada je ona tu samo zbog Havok middlewarea. Treba se Havoku diviti za fiziku, a Valvetova je tu najveća zasluga to što nam je dao omiljenu nam igračkicu - Gravity gun, kao što W3DR4N reče.

R4v3n_g4m3r
22-12-2006, 11:31
Najmoćniji engine ikad je Quake3.
100% se slažem. Q3 engine je parsto kB najgenijalnijeg koda ikad napisanog od strane Carmacka (a i bilo koga drugog). Jednostavno se čovjek mora diviti engineu koji ima toliko mogućnosti, tako je brz, izvukao toliko igara i izdržao test of time.


2. Fizika je više-manje jednaka kao u ostalim modernim igrama, samo šta one nemaju gravity gun koji bi to pokazao.
Osim toga, ne možeš nikako Half-Life 2 hvaliti kako ima najmoćniju fiziku kada je ona tu samo zbog Havok middlewarea. Treba se Havoku diviti za fiziku, a Valvetova je tu najveća zasluga to što nam je dao omiljenu nam igračkicu - Gravity gun, kao što W3DR4N reče.

Odlično, Burek, odlično. Potpuno se slažem. :pray:

Om3G@
22-12-2006, 11:42
Doom 3 engine je cisto sranje. Igra je u svoje vrijeme imala odlicnu grafiku, uz bok FarCry-ju. Dobro, pred kraj je previse akcije, ali je puno bolja od HL2...

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2006, 11:52
Ko si ti da kažeš da je Doom 3 engine sranje? Taj engine je prvi koji je uveo real-time sjene za sve objekte u igri i potisnuo iz upotrebe sveprisutne lightmape, a takođe, on je uveliko popularisao mainstream upotrebu normal i bump-mappinga, tako da ga se slobodno može nazvati tehnološkim čudom - baš kao i svaki IDov engine do sada. A sad za igru je druga stvar... pošto opet nisi naveo smislenije argumente od "sranje", ja i dalje tvrdim da je HL2 znatno bolja igra od Dooma 3.

Om3G@
22-12-2006, 12:30
Ko si ti da kažeš da je Doom 3 engine sranje? Taj engine je prvi koji je uveo real-time sjene za sve objekte u igri i potisnuo iz upotrebe sveprisutne lightmape, a takođe, on je uveliko popularisao mainstream upotrebu normal i bump-mappinga, tako da ga se slobodno može nazvati tehnološkim čudom - baš kao i svaki IDov engine do sada. A sad za igru je druga stvar... pošto opet nisi naveo smislenije argumente od "sranje", ja i dalje tvrdim da je HL2 znatno bolja igra od Dooma 3.

Covjece, uveo je real-time sjene, a normal i bump mape se mogu napisati i u Q3 engineu... Zisku?

Ne zelim spammati ovdje u tome koliko je Doom 3 bolji od HL2 da, mozemo otvoriti topic o tome... jer ima puno toga za objasniti!

kulamasta
22-12-2006, 12:43
Najjaci Engine ima Clio 1.2
Ali niti Doomov nije los... Niti Cry Engine, Niti Source...

Karzah
22-12-2006, 12:44
Doom 3 engine je cisto sranje.

Razmisli dobro prije nego nešto napišeš . Jesi igrao igru ili govoriš na pamet , jer meni se čini da ti uopće nisi igrao Doom 3 ?!

Valtiel
22-12-2006, 17:12
Evo, moje skromno misljenje zasto je HL2 bolji od Doom3:

Muzika!? :shock: Iko spomenuo ovo cudo? E ko to ne vidi onda je fakat mentalno retardiran, mislim da ce se zaista svako sloziti da je HL2 ovu bitku pobijedio!

Prica Koliko kog je bilo, ipak je ima tonu vise od svakog drugog fpsa, kamoli doom3, i sto je najbitnije, nije tako ofucana.

Gameplay U koji se oboje gore ubraja, jer dodaje na gameplay. Ali ne samo to, vec i toliko raznih level-a, nevjerovatne atmosfere koja se mijenja sa okolinom, a nije uvijek ista kao u doom3. A ne, mozda je tu i problem! Doom3 ima uvijek istu okolinu! Osim sto malo odete u pakao, sve je isto!!! Osim toga, kroz cijeli doom3 se provlaci da morate zatvoriti vrata pakla. A HL2 odma pocinje misteriom, covjece, odmah se najezim kada se sjetim tramvaja, kratkih creditsa i: I didn't see you get on this train. Nastavlja sa kratkim putovanjem koje ne znaci SAM ZAUSTAVITI APOKALIPSU. Pa onda vozila, pa npc-e koje sretnes, pa in-depth story line uz development samih likova. Samo kada cujes THE FREEMAN, znas da nesto znacis, i znas da je taj cijeli svijet nekako realniji. Da sada ne nabrajam kako sam u pocetku igre zelio vidjeti veliki toranj iz blizine, i kako sam kao dijete koje dobije lizalo skakao kada sam napokon dosao do njega :D

A sve sto mi je Doom 3 ponudio je: Super grafiku... i... iiii... i to je to :?
Oci sam malo otvorio kod pakla, jer je bilo malo osvjezenje, ali nista vise. Ofucani dijalozi, i da pozelis da se igra sto prije zavrsi jer ti je svaki korak slican proslom. :twisted:

Moje misljenje... :boohoo: :kill:

Armachus
22-12-2006, 17:27
Igrao sam... nije igra loša; grafika je dobra i tako... ali nije to moj tip igre.
Ocjena: 3 ,iako sam glasao za ovo drugo.

DrunkyDuck
22-12-2006, 18:50
Valtiele, molim te, postaj svoje vidjenje HL2 price. Prepricaj ukratko.

Ne mislim sad na jedan dio koji te je posebno razveselio nego kompletnu pricu HL2. Ukratko. O cemu se radi.

dugi
22-12-2006, 18:59
Valtiele, molim te, postaj svoje vidjenje HL2 price. Prepricaj ukratko.

Ne mislim sad na jedan dio koji te je posebno razveselio nego kompletnu pricu HL2. Ukratko. O cemu se radi.

I mene bi to fakat zanimalo makar ja protiv HL,HL2 i HL E1 fakat nemam nista cak dapace smatram ih vrhunskim igrama makar pricu bas i nisam skuzio a odigro sam ih nekoliko puta.A valjda je to do mene.A Doom 3 mi ne dirajte.sad ste me zapalili pa moram odigrati Doom 3 ponovno a bas i nemam vremena.

ran6er
22-12-2006, 19:04
Meni igra suxa do jaja. :D
Sve puno hodnika! :yuck: :thumbs1:

v4MP1r3
22-12-2006, 19:19
a ima ono suxa- do jaja == ??

Om3G@
23-12-2006, 00:08
Doom 3 engine je cisto sranje.

Razmisli dobro prije nego nešto napišeš . Jesi igrao igru ili govoriš na pamet , jer meni se čini da ti uopće nisi igrao Doom 3 ?!

Naravno da sam igrao... ili tebe zadovoljava tetris grafika i ne mozes dublje pogledati u shader programe, teksture... i uglavnom sranja koja mene zanimaju...!!

23-12-2006, 00:47
ok, po čemu je tološ, malo preciznije ;)

D.E.M.O.
23-12-2006, 01:30
omega je osoba kojoj je jedina dobra pucaljka far cry (smece od igre). btw
http://www.digitalpaintball.net/images/ ... al2001.jpg (http://www.digitalpaintball.net/images/content/media/dpb_tropical2001.jpg)

Valtiel
23-12-2006, 03:24
omega je osoba kojoj je jedina dobra pucaljka far cry (smece od igre). btw
http://www.digitalpaintball.net/images/ ... al2001.jpg (http://www.digitalpaintball.net/images/content/media/dpb_tropical2001.jpg)

Veeeeeliko smece, mozda cak i gore od Doom3 :rotfl:

23-12-2006, 09:47
Doom 3 najgora igra u povjesti igara.

ran6er
23-12-2006, 10:02
omega je osoba kojoj je jedina dobra pucaljka far cry (smece od igre). btw
http://www.digitalpaintball.net/images/ ... al2001.jpg (http://www.digitalpaintball.net/images/content/media/dpb_tropical2001.jpg)

Veeeeeliko smece, mozda cak i gore od Doom3 :rotfl:

Meni je to jedna od najboljih pucačina.

Burek_fr0m_SPACE
23-12-2006, 10:03
Doom 3 najgora igra u povjesti igara.
Nope. Nije. Dokle god ima ovoga (http://www.gamespot.com/pc/driving/bigrigsotrr/review.html), teško ćete nešto drugo krunisati kao "najgoru igru u povijesti igara" :rotfl: Pročitajte review, pogledajte screenshote... bolje ćete se osjećati što se svih drugih igara tiče :D

ran6er
23-12-2006, 10:03
omega je osoba kojoj je jedina dobra pucaljka far cry (smece od igre). btw
http://www.digitalpaintball.net/images/ ... al2001.jpg (http://www.digitalpaintball.net/images/content/media/dpb_tropical2001.jpg)

Veeeeeliko smece, mozda cak i gore od Doom3 :rotfl:

Meni je to jedna od najboljih pucačina.
Daj napiši zakaj ti je jadna?

23-12-2006, 10:34
Doom 3 najgora igra u povjesti igara.
kako voil argumentirane postove, nevjerojatno.