PDA

Pogledaj cijelu verziju : ATItool



Hidraulicar Kreso
02-03-2008, 20:15
Ovako imam problem sa ati toolom, ne želi mi prepoznati grafičku. Ja kad ga pokrenem on se dugo učitava, i zablesira mi komp, ali kad se napokon učita i otvori, ne pokazuje mi ništa, kao da nemam spojenu grafičku na kompu. Imam ATI HD 2600 pro, dal je možda grafička previše nova da bi ju ati tool prepoznao. Ali dok sam imao uključenu integriranu grafičku nju je prepoznavao normalno.

02-03-2008, 20:16
Instalirati nove drivere za grafu i skinuti novi ati tool.

Hidraulicar Kreso
02-03-2008, 20:17
Instalirati nove drivere za grafu i skinuti novi ati tool.


imam ati catalyst 8.2 i najnoviji ati tool, mislim da je to v0.26

Hidraulicar Kreso
02-03-2008, 20:59
oće li biti kakvih problema ako idem na auto tune preko catalyst control centra clockat grafu

vex
02-03-2008, 21:30
za to treba imat nvidijinu nforce matičnu
i mislim da ne bi bilo problema

Hidraulicar Kreso
03-03-2008, 17:15
ma ja sam nju jučer clockao preko ati catalist centra, i meni kad on nađe maksimum preko auto tune up, meni se u igri komp restart, vjerojatno je preslabo hlađenje ili napajanje

Xeno Zero
07-03-2008, 16:47
Ma ak oš OC-at Atijeve grafe današnje hd 38XX okani se Ati Tool-a, i Overdriva-a, skini si Riva Tuner, a Ati Tool koristi za scan artifacta, pusti ga jedno 10 min ak nema artefakta zicer bu bilo ok.

07-03-2008, 16:49
Ma ak oš OC-at Atijeve grafe današnje hd 38XX okani se Ati Tool-a, i Overdriva-a, skini si Riva Tuner, a Ati Tool koristi za scan artifacta, pusti ga jedno 10 min ak nema artefakta zicer bu bilo ok.

Više manje je to točno...ali ne i dio skeniraj 10 minuta za artefakte i to je to.Puno puta mi je grafulja prolazila taj artifactic scanner dok se u igrama rušio os.Dakle najbolji način testiranja je igranje igara.

Xeno Zero
08-03-2008, 13:57
[quote="Xeno Zero":3f6fyq25]Ma ak oš OC-at Atijeve grafe današnje hd 38XX okani se Ati Tool-a, i Overdriva-a, skini si Riva Tuner, a Ati Tool koristi za scan artifacta, pusti ga jedno 10 min ak nema artefakta zicer bu bilo ok.

Više manje je to točno...ali ne i dio skeniraj 10 minuta za artefakte i to je to.Puno puta mi je grafulja prolazila taj artifactic scanner dok se u igrama rušio os.Dakle najbolji način testiranja je igranje igara.[/quote:3f6fyq25]

U moji slučajevima je bilo stabilno i u igrama nakon artifact scan-a, no to je dosta relativno ovisi od grafe do grafe.