PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kompjuter go to the hell



Darth_Gabe
01-03-2008, 20:29
Ovaj problem mi se dogodio ima dva dana,evo problema:
Uvijek skoro kad gledam film i igram igru ili bilo što radim kompliciranije na računalu,monitor mi se zacrni,a zvučnici mi još proizvode zvuk npr. pisme iz winampa,nemogu se nikako vratit na desktop onda moram restartat kompjuter ali ako to ne može moran ga držati botun da shut down kompa.Sad neznan u čemu je problem,jeli do software-a ili hardware-a,ja mislin da je do hardware-a...tražim od vas pomoć

Unaprijed hvala

Darth_Gabe
01-03-2008, 21:06
Jeli mi pametno stavit Windows Vistu
Konfiguracija mi je
AMD Athlon 3000
1gb RAM-a
Geforce 6200 turbo cache

01-03-2008, 21:14
Ovaj problem mi se dogodio ima dva dana,evo problema:
Uvijek skoro kad gledam film i igram igru ili bilo što radim kompliciranije na računalu,monitor mi se zacrni,a zvučnici mi još proizvode zvuk npr. pisme iz winampa,nemogu se nikako vratit na desktop onda moram restartat kompjuter ali ako to ne može moran ga držati botun da shut down kompa.Sad neznan u čemu je problem,jeli do software-a ili hardware-a,ja mislin da je do hardware-a...tražim od vas pomoć

Unaprijed hvala

ako si overklokao komp vraćaj sve na default...ako ne pomaže...reinstalaj winse...ako je i tada problem definitivno nešto ne valja s hardwerom.

Darth_Gabe
01-03-2008, 21:20
nisam ga klokao,ali neznan mislin da je do grafičke...a ko će mi reinstalat windowse,nego taj mi se problem javlja 2-3 u danu,tako da meni to ne smeta

callista
01-03-2008, 21:43
ja u tvom opisu problema nisam ništa razumio. :pray: :pray: ono, pročitao sam 10 puta i ništa nemogu uhvatit.

croat1gamer
02-03-2008, 07:26
a sto je s drajverima, to ili ti je rezolucija na kompu veca u odnosu na max ili tako nekako


ja u tvom opisu problema nisam ništa razumio. :pray: :pray: ono, pročitao sam 10 puta i ništa nemogu uhvatit.
rekao bih da je to pisao dalmos (no off)

02-03-2008, 09:47
nisam ga klokao,ali neznan mislin da je do grafičke...a ko će mi reinstalat windowse,nego taj mi se problem javlja 2-3 u danu,tako da meni to ne smeta


Pa napisao sam ti sticky kako instalirat windowse xp.

viewtopic.php?t=16289 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=16289)

Filip_k
02-03-2008, 17:35
[quote="Darth_Gabe":24mybk7j]nisam ga klokao,ali neznan mislin da je do grafičke...a ko će mi reinstalat windowse,nego taj mi se problem javlja 2-3 u danu,tako da meni to ne smeta


Pa napisao sam ti sticky kako instalirat windowse xp.

viewtopic.php?t=16289 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=16289)[/quote:24mybk7j]
Vjerovatno nije kupio windows, pa mu je vjerovatno neko instalirao. Pretpostavljam