PDA

Pogledaj cijelu verziju : hosting ili neznam ni ja sto je



H4ck€r
01-03-2008, 11:33
lud sam vec 2 dana sve sto hocu napraviti ide u p1ck* m4ter1n*

Da recem sto je bilo,prije 2 god sam uzeo hosting kod neke tvrtke,hosting je bio vise nego odlican,nisam imao nikoji problem.Taj hosting je istekao ima vise od godinu dana a jos je aktivan neznam zasto......

Prije 2 dana sam uzeo novi hosting (kod iste tvrtke) usao u cpanel idem instalirati smf forum,nemogu ! idem instalirati bilo koji program preko "fantasica" i kod svake instalacije mi dode do 2/3 i kad kliknem FINISH INSTALATION kursor se pomice kao da nesto radi a zapravo nista neradi,ja lijepo zamolim pomoc od admina tvrtke (neznam kako bi ovo rekao) i oni mi pomognu svaka cast,i rekli su da su oni smf forum normalno instalirali,ja pokusam "opet normalno" instalirati ista stvar.... Iako su mi oni instalirali smf forum nisam vise htio gnjaviti,ali i dalje ja u fantastic nemogu instalirati nikoji program! Rekao sam sebi ajde forum je instaliran jos samo web...... pa sam se htio odmah rijesiti neke preinake na forumu ubacujuci par paketa,i kad ja usao u admin panel smf foruma idem uplodati paket sa kompjutera koji sam skinuo sa stranice "smfhack" kliknem UPLOAD i ista stvar,vrti kursor kao da radi nesto a zapravo nista neuradi.Ja neznam vise sto bih radio.....

hosting star 2 godine sve normalno radi jos u njemu CPANEL 10 a u ovoga novijeg CPANEL 11......

Sto bi vi napravili na mome mjestu? ja neznam sto cu vise raditi glava me zabolila....

jos nesto u starom hostingu nema ovoga dole a u ovom novijem ima pa zelim znati sto je ovo dole:

SLIKA (http://img85.imageshack.us/img85/341/wwwwwwwwwwwwwwly8.jpg)


EDITED BY:AMD FREAK...ovako velke slike ubuduće nemoj stavljati na direktno otvaranje..

HalF-DeaD
01-03-2008, 11:45
kolko ja znam, smf se instalira preko ftpa: uplodaš datoteke i podesiš dozvole za potrebne datoteke i toeto. Onda otvoriš url svoje str i započneš instalaciju, tj. postavke.

H4ck€r
01-03-2008, 11:47
cpanel --> fantastico (hebo te ftp)

streetrace777
01-03-2008, 12:28
Ajd ti smanji z sliku, moze ?

H4ck€r
01-03-2008, 12:53
Ajd ti smanji z sliku, moze ?
sorry ali nisam znao da svi imati 56k ^^

MasaKrisT
01-03-2008, 13:30
pravila...

H4ck€r
01-03-2008, 13:48
pravila...
znam :)

i ljudi sto vi mislite o mojem problemu ?

spidEY
01-03-2008, 13:51
Napravi instalaciju old school, upload na FTP, Ništa lakše. :wink:

streetrace777
01-03-2008, 13:55
Ajd ti smanji z sliku, moze ?
sorry ali nisam znao da svi imati 56k ^^

Ma imam ja DSL, ali slika je prevelika pa kvari stranicu :)