PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hmm Problem sa namještanjem rezolucija u nekim igrama



BINUX
29-02-2008, 01:13
Ovako kupio sam Samsung Synch Master 203b nedavno.
E sad problem je u nekim igrama nemogu namjestit prirodnu rezoluciju monitora 1400*1050 nego mi ponuđuje največu moguču rezoluciju za postavit 1280*1024.
Neznam u čemu je stvar drajveri koje sam dobio s monitorom su uredno instalirani isto kao i najnoviji drajveri za grafu.
Inače ti problemi mi se javljaju u igrama -Hour Of Victory, Conflict Denied Ops.

Bartuc
29-02-2008, 07:20
Starije igre ti ne podržavaju WS formate rezolucija po defoultu! Da bi to zaobišao, igra mora imati ili patch/mod za WS rezolucije ili se mora tweakati *.ini file kako bi napravio svoju custom rezoluciju! To nije uvijek moguće, ali velik broj igri se može tweakati na taj način...

Ovdje si probaj pronač svoju igru i vidi kaj se da napraviti po tom pitanju...

http://www.widescreengamingforum.com/forum/

Zanima te Wide Screen odjeljak!

BINUX
29-02-2008, 10:47
Starije igre ti ne podržavaju WS formate rezolucija po defoultu! Da bi to zaobišao, igra mora imati ili patch/mod za WS rezolucije ili se mora tweakati *.ini file kako bi napravio svoju custom rezoluciju! To nije uvijek moguće, ali velik broj igri se može tweakati na taj način...

Ovdje si probaj pronač svoju igru i vidi kaj se da napraviti po tom pitanju...

http://www.widescreengamingforum.com/forum/

Zanima te Wide Screen odjeljak!

Kao prvo Hvala na odgovoru.Kao drugo ove dvije igre koje me zajebavaju su full nove izašle nedavno.Kao treče moj monitor nije WS.

Kenyi
29-02-2008, 11:09
vidi ovo, imas one 3 tipke na monitoru valjda, i sad na jednoj kada je pritisnes onda ti se otvori kao neki meni, skrolaj dole pomocu druge dvije tipke i ako nadjes auto adjustment klikni onu tipku za meni opet, ako ti monitor nema tu opciju, jebiga.

Bartuc
29-02-2008, 11:22
Kak ti monitor nije WS ako spominješ rezoluciju 1400x1050, pa kaj to nije WS rezolucija!? 1280x1024 ti je "NS" rezolucija!

A što se igri tiče, sorry, nisam još čuo za njih pa sam predpostavio da su starije :roll: