PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nove igre... Mišljenja



Koza
28-02-2008, 22:52
1.Tiberium... na prvi pogled trailera izgleda odlično ali čim sam ugledao nešto tipa titan sa 2 topa rekao sam ne ofc.(pokopan je odavno ts serijal još sa firestormom i renegade-om (u slučaju fps-a)).

2. Penumbra - Black Plague- horor igra, mislim da smo i tako neš vidili...(možda doom, hl...?)

3. The Club - Pa ne moraju ponavljat GTA serijal... mislim da smo ga svi dobro usvojili... (igra sličnog tipa: 25 to life)

4. Lost. - hm... oće li ikada doći i Marisol na računala (jedna staaarraaa sapunica gdje svi plaću)

5. Far cry 2. Dune engine... valjda bi trebalo opravdati prvi nastavak. weee

Ako sam neku važnu izostavio molim da je dodate...Hvala. A sad komentari...Pozdrav

prcko
28-02-2008, 22:58
Da the club se ni meni ne svidja ono fakat prekopiravanje prošlih igara :|

Koza
28-02-2008, 23:21
Naveo sam igre koje mislim da su nove (nadolazeće). Nisam mislio da su mi te na crnoj listi... Ali Tiberium je. Oduvijek volim to zelenilo još od C&C i Dok je slavni westwood postojao... sad je sve gore i gore... Prije je bio mit sad je tek "lagani prohod po tepihu."

Dodatak:
Turning point: Fall of liberty... Nema do Blitzkriega. (World in Conflict nisam igrao priznajem a i sumnjam da ću ikad zaigrat)

Sins of a solar empire: Tko ima xbox-onju valjda će ovo komentirat. (dolazi na pc)

Koza
28-02-2008, 23:30
to ću probat... nisam ni znao da je već izašla... Mislio sam da je tek sad u pripremi...

Zanima me Gears Of War i Hellgate: London... Kakve su?

Koza
28-02-2008, 23:39
Meni je i crysis monoton pa ga ljudi masovno igraju... Jedino što mi se ful dopalo je ono wep mod inflight (namještanje oružja u igri). Eh još sad da je thermal scope na sniperu i da barem taj sniper više služi... Najdraže oružje mi je bio dual (ne sjećam se koji je to pištolj). E da jel igra imala nož uopće... malo zaboravih...lol

Korpse
01-03-2008, 17:19
The Club je glupost veća, ja tako loše i apsolutno neigrivu igru nisam igrao još od kada sam prije mjesec dana pokušao igrati Oblivion.

Arbiter of Change
01-03-2008, 17:21
Hellgate: London je prehajpan...nije zaslužio toliko hajpa...iako zanimljiv na početku, kasnije postane monoton i dosadan, bugovit je, a pravi MP se plaća...
Po meni je Hellgate polubrat Too Human-a, naslova koji se čini kao dosta bolja verzija Hellgate: London-a.

Raoul Duke
02-03-2008, 07:27
Meni je crysis jedna od boljih igara koju sam vidio,ne znam zasto vama ne..po meni ima sve sto smo ocekivali xD

Peyo
03-03-2008, 01:19
Meni je crysis jedna od boljih igara koju sam vidio,ne znam zasto vama ne..po meni ima sve sto smo ocekivali xD

I meni je sve pet kod Crysis-a, jedino je problem što nije dobro optimiziran i mogao je imat nekoliko levela više bez obzira što je igra zamišljena kao trilogija.

Nightyx
03-03-2008, 08:32
Meni je i crysis monoton pa ga ljudi masovno igraju... Jedino što mi se ful dopalo je ono wep mod inflight (namještanje oružja u igri). Eh još sad da je thermal scope na sniperu i da barem taj sniper više služi... Najdraže oružje mi je bio dual (ne sjećam se koji je to pištolj). E da jel igra imala nož uopće... malo zaboravih...lol
da imala je nož, tj. ne baš onaj klasični, mal veći (ko neki za oderat svinju), ali da hmm bio je nož... :)

Peyo
03-03-2008, 17:09
Conflict: Denied Ops isto sranje teško :yuck:

Daniel666
07-03-2008, 00:06
Haha vidjet ćemo... ali i sam koncept otkriva puno.

Ništa obećavajuće... nažalost

Peyo
07-03-2008, 11:02
Haha vidjet ćemo... ali i sam koncept otkriva puno.

Ništa obećavajuće... nažalost

Evo, možeš vidjet ovdje viewtopic.php?t=21077 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=21077)Skako svi vole ovu igru, skupa samnom. :D

Lord Jambrek
07-03-2008, 11:07
Far Cry 2 će bit tech demo kao i FC i Crysis. Onak, potpuno volumetrični oblaci, vau, ne treba mi to, poseban engine za rast drveća? mda, igrat ću igru 20000god da vidim kak bu mi hrast narastao, a trava oko njega neće nekim čudom.

bacaju gluposti koje ni isusu ne trebaju.

Korpse
07-03-2008, 11:11
Far Cry 2 će bit tech demo kao i FC i Crysis. Onak, potpuno volumetrični oblaci, vau, ne treba mi to, poseban engine za rast drveća? mda, igrat ću igru 20000god da vidim kak bu mi hrast narastao, a trava oko njega neće nekim čudom.

bacaju gluposti koje ni isusu ne trebaju.
meni je kewl jer možeš izabrati stil igre, silent assasin FTW, misilim da će biti zakon.

Daniel666
07-03-2008, 22:19
Haha vidjet ćemo... ali i sam koncept otkriva puno.

Ništa obećavajuće... nažalost

Evo, možeš vidjet ovdje viewtopic.php?t=21077 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=21077)Skako svi vole ovu igru, skupa samnom. :D

Vidim...
Na lomaču s onima koji su to smislili...

vkgamer16
12-03-2008, 10:19
GoW je imao famozni McPingvin sindrom nestajanja saveova...ali je također rip-off neke starije igre slične tematike (evo glave ako znam kako se zove, mislim da ju je netko spomenuo u istom kontekstu negdje na forumu)...oba naslova su...precjenjeni...

vjerojatno mislis na kill.switch ili mdk:murder death kill

vkgamer16
12-03-2008, 10:20
the club je smece,zaboravio si na stalker:clear sky