PDA

Pogledaj cijelu verziju : Auto ili motor?



Stranica : 1 [2]

ssalG
03-03-2008, 23:47
Ne pisemo gluposti nego nedopustamo da se pljuje po motorima i po nama koji cemo jednog dana njih vozit :?

Zapravo se nepljuje toliko po motorima koliko po tebi i Crysis-u zbog vaših glupih izjava.


reko sam koji motor sluzi za 300km/h a koji ne.

a ako cemo ovako razmisljat - posto vi nevolite moje izjave i mislite da sam glup zato sto dajem te komentare ili sta ja znam nevolite motore, a ja nevolim aute onda ja mogu za sve vas rec da glupi i da imatte mali iq za to sto volite aute-. ali necu i bit cu kulturan za razliku od nekih.

Niti jedan motor nesluži za vozit 300km/h po normalnim cestama.
Nevolimo mi tebe zbog toga što ti voliš motore, a mi aute.
Mi tebe nevolimo zato što govoriš gluposti.

Korpse
04-03-2008, 09:43
Auto FTW!

Crysis
04-03-2008, 13:28
ja, kao prvo nisam reko da ste glupi jer volite motore, ja nemam nis protiv dobrog motora.

rekao sam da imate mali iq zbog nacina na koji branite dobre motore. ne postoje motori koji sluze za 300kmh a da nisu za utrke (premda i tamo sumnjam da iko ide vise od 200-250 kmh).

ako postoje motori koji mogu ici 300 kmh (bmk da li postoje) za koji k ce ti to kad to nemas gdje voziti (velika velicina europe). cak i na auto-putovima postoje neka ograničenja



i btw multy-acc su zabranjeni, ali pravit cu se da ono nisam procitao

moj acc je izbrisan tako da.


cujes na trkama moto gp ljudi idu s motorom i 360km/h!! cuj da idu samo 200-250km/h. pa nevoze biciklo jbt.

Ivan_87
04-03-2008, 13:58
ajm se malo uozbiljiti, pocele su neke debilane i uvrede, zbog max. brzina bikea?
pri tim brzinama neznas sto je gore, kidanje kacige zbog vjetra, ili pak vizira koji se trese kao da je od papira, te instrumeta na koje ionako ne smijes pogledati pri brzini od 300 km/h.

pa motori su manje vise napravljeni za zavojite ceste i gustanje u njima na cemu se moze vidjeti stvarna tehnika i umijece voznje sto podize ego vise nego jurcanje od 300 km/h.

je je kad se voziš na motoru pri brzini višoj od 250kmh a kamo li 340kmh neznaš za sebe,odnosno uopće ništa neosjećaš samo brzinu nemožeš se pomaknut ni ništa

to znam i svog malog iskustav kad mi frend na grobniku posudio svoju yamahu

ne privalči me baš to jer imam osjećaj da ću poginut svake sekunde 8)

za auto je druga priča,al nemam takav auto da ću snjim moć vozit 250kmh po pisti na grobniku :)

Human m0nst3r
04-03-2008, 13:58
Crysis inace onaj tvoj pm n/c. Ja da covjeka sprijecim od istine pa daj citajte sta pisete. A tko je u nekom postu naveo gustanje motorom kroz zavoj. Ma daj me molim te prosvjetli koji to motor moze brze od nekog auta kroz zavoj?

Crysis
04-03-2008, 14:39
ma on je glup sto nevoli da ljudi voze motor 300km/h.

jbg fabia ipak je to zadnja vuca pa te to lako shebe u zavoju te ako jos ima malo pjeska. ali kad se na ravninu dodje nema serijskog auta koji ce ga oderat.

Human m0nst3r
04-03-2008, 15:03
I opet ti o ravninama. Ja ne shvacam kad ce tebi covjek dokazati da ljudima nije fora voziti ravno. Gle nisi vozac i to ne shvacas. Dalje necu ici.

Ivan_87
04-03-2008, 15:04
ma on je glup sto nevoli da ljudi voze motor 300km/h.

jbg fabia ipak je to zadnja vuca pa te to lako shebe u zavoju te ako jos ima malo pjeska. ali kad se na ravninu dodje nema serijskog auta koji ce ga oderat.

300KMH,sad si ti kao neka faca pa ćeš vozit po cesti 300kmh,99,9% takvih pogine odma a što je najgore često ubiju i nevinu osobu

ako ti se vozi 300kmh odi na pistu pa vozi ...

str33t6l0w
04-03-2008, 15:05
Admini ovi me vrjeđaju i tjeraju sa foruma :cry:
Cini se da cu jos malo kao Hellboy primat prjetece PP/PM poruke.
str slabo te viđam na tvom hardveru.
Nisam glup samo se borim za motore.
Crysis de mi malo vise pomozi.
Da na ovom forumu nema toliko zafrkancije nebi se ni rego.
Koliko sam ja skuzio tu smo da jedno drugom pomazemo i usput se zafrkavamo.
Vama nije ni do zafrkancije niti dopustate drugima da izjasne svoje misljenje.

:rotfl: de idi spavat.....

slabo me viđaš na hardveru? odlično.. jer sam tamo jako često ali nepostam pizdarije koje su već napisane i pravim se kao da sam boga za muda uhvatio...


Pa naravno da cu ga pendrecit dok ne crknem. :yuck:
A vama koji nas vrjeđate preeporucujem da ponovo procitate pravila foruma. :-x
Ako ste na forumu duze od nas (mene i Crysisa) neznaci da nas smijete vrjeđat.


duže sam od tebe i njega zajedno...

znam pravila foruma napamet... tak da nije bed... inače nebi mogao obavljati ovaj posao koji trenutno radim na forumu...

a vrijeđamo vas samo zato što mislite da nešto znate po tuđim pričama "pravih motorista"... e kad budeš imao iskustva onda mi se javi.. onda tek uvažujem tvoj post...

isto kao da ja g.fabiji pričam o autima i nekom načinu vožnje koji sam čuo od "nekog prvaka" a čovjek ima iskustva...a ja tek polažem :roll: ...

Crysis
04-03-2008, 16:04
I opet ti o ravninama. Ja ne shvacam kad ce tebi covjek dokazati da ljudima nije fora voziti ravno. Gle nisi vozac i to ne shvacas. Dalje necu ici.

pa jebemu samo govorim koja je razlika izmedju motora po krivinama a koja po ravnini.

@borlic5: svako voli vozit na svoj nacin. ide motorist 100km/h pa pogine zato sto mu kreten s autom izleti ili oduzme prednost.

Crysis
04-03-2008, 16:07
Admini ovi me vrjeđaju i tjeraju sa foruma :cry:
Cini se da cu jos malo kao Hellboy primat prjetece PP/PM poruke.
str slabo te viđam na tvom hardveru.
Nisam glup samo se borim za motore.
Crysis de mi malo vise pomozi.
Da na ovom forumu nema toliko zafrkancije nebi se ni rego.
Koliko sam ja skuzio tu smo da jedno drugom pomazemo i usput se zafrkavamo.
Vama nije ni do zafrkancije niti dopustate drugima da izjasne svoje misljenje.

:rotfl: de idi spavat.....

slabo me viđaš na hardveru? odlično.. jer sam tamo jako često ali nepostam pizdarije koje su već napisane i pravim se kao da sam boga za muda uhvatio...


Pa naravno da cu ga pendrecit dok ne crknem. :yuck:
A vama koji nas vrjeđate preeporucujem da ponovo procitate pravila foruma. :-x
Ako ste na forumu duze od nas (mene i Crysisa) neznaci da nas smijete vrjeđat.


duže sam od tebe i njega zajedno...

znam pravila foruma napamet... tak da nije bed... inače nebi mogao obavljati ovaj posao koji trenutno radim na forumu...

a vrijeđamo vas samo zato što mislite da nešto znate po tuđim pričama "pravih motorista"... e kad budeš imao iskustva onda mi se javi.. onda tek uvažujem tvoj post...

isto kao da ja g.fabiji pričam o autima i nekom načinu vožnje koji sam čuo od "nekog prvaka" a čovjek ima iskustva...a ja tek polažem :roll: ...


alaha ti suti pls. neda mi se sad zivcirat radi takvih.

Avalon
04-03-2008, 16:12
E nakon detaljnog pregleda zadnjih par stranica shvatih slijedeće:

Krajsis i Rajder su dva veoma glupa stvorenja....

over n out

Crysis
04-03-2008, 16:23
E nakon detaljnog pregleda zadnjih par stranica shvatih slijedeće:

Krajsis i Rajder su dva veoma glupa stvorenja....

over n out
glup si!

Crysis
04-03-2008, 16:26
khm...si čuo za abuse službu? imaju taj neobičan hobi - ukidanje interneta nepristojnim individuama...

koji kurac serete vise, samo nas vrijeđate.

Crysis
04-03-2008, 16:31
seremo prozore, vrata, laminat podove i ugradbenu kuhinjsku tehniku...bit ćeš benan i budi sretan ako to bude sve...

aj ispravio sam ono di sam mu mater psovo da nebi ispo nekulturan!!!!
sta cete mi, oduzet komp mozda???? omg .
prijavit ce te me FBI???? lol

bezimeni
04-03-2008, 16:32
seremo prozore, vrata, laminat podove i ugradbenu kuhinjsku tehniku...bit ćeš benan i budi sretan ako to bude sve...

Malo provjerite..mislim da je to već banani korisnikTelka a ima i neki acaunt koji koristi od svog prijatelja/rođaka...pošaljite mail na abuse.

Crysis
04-03-2008, 16:34
seremo prozore, vrata, laminat podove i ugradbenu kuhinjsku tehniku...bit ćeš benan i budi sretan ako to bude sve...

Malo provjerite..mislim da je to već banani korisnikTelka a ima i neki acaunt koji koristi od svog prijatelja/rođaka...pošaljite mail na abuse.

ma to je moj novi nick. sslobodno brisite radite sta ocete. najlakse je vrijeđat. ma vi ste face.
ma u pm sto se ja zajebajem tako, ode ja to njemu na pp poslat a ovdje izbristat.

Crysis
04-03-2008, 16:38
da...baš...kao da nismo vidjeli što si napisao...

pa sta neka ste.
da tako je i prosli put, nix mi je mater spominjo i opet sam ja na kraju za sve bio kriv. a on je mali kreten koji ima 14god i jos sto je najtragicnije stavili ga za moda. omg, jadna li foruma isuse. jadne novine jadan forum.

Human m0nst3r
04-03-2008, 17:17
Korisnik je bannan radi bezobraznog ponasanja, neargumentiranih postova i flejmanja.

Ivan_87
04-03-2008, 17:56
Korisnik je bannan radi bezobraznog ponasanja, neargumentiranih postova i flejmanja.

tako i treba

najača mi izjava njegova da vozači autiju uvjek ubiju motoriste,ili motoristi skoro njih ubiju većinom slučaja kad pređu 1 m na suprotnu stranu ceste :?

MotoGP
04-03-2008, 18:35
Korisnik je bannan radi bezobraznog ponasanja, neargumentiranih postova i flejmanja.

tako i treba

najača mi izjava njegova da vozači autiju uvjek ubiju motoriste,ili motoristi skoro njih ubiju većinom slučaja kad pređu 1 m na suprotnu stranu ceste :?

receno je da njih automobilisti ubiju tako sto im izlete iako idu samo 100km/h.
evo ti sta je receno : "svako voli vozit na svoj nacin. ide motorist 100km/h pa pogine zato sto mu kreten s autom izleti ili oduzme prednost."

a to sto ti neznas protumacit to je tvoj problem, tj ocu rec uvelicavas receno.

Avalon
04-03-2008, 19:06
stvarno lijepi pm, lijepo ga mama odgojila :)

inace, auto mi je uvijek bio bolji, mislim ne bolji, ali ima vise prednosti naspram motora. Vise osoba stane, sigurniji je od mopeda, te ga mozes voziti i kada pada kisa, snijeg itd.

za motor to nemogu reci, iako imam jednu lijepu Nexusicu od 125 kubika, koristena samo za lijepo vrijeme :D

Ivan_87
04-03-2008, 21:06
Korisnik je bannan radi bezobraznog ponasanja, neargumentiranih postova i flejmanja.

tako i treba

najača mi izjava njegova da vozači autiju uvjek ubiju motoriste,ili motoristi skoro njih ubiju većinom slučaja kad pređu 1 m na suprotnu stranu ceste :?

receno je da njih automobilisti ubiju tako sto im izlete iako idu samo 100km/h.
evo ti sta je receno : "svako voli vozit na svoj nacin. ide motorist 100km/h pa pogine zato sto mu kreten s autom izleti ili oduzme prednost."

a to sto ti neznas protumacit to je tvoj problem, tj ocu rec uvelicavas receno.


SLUŠAJ : nisam se došo tu svađat,govorim kako realno stvari stoje,čini mi se da motoristi nevoze baš 100kmh po auto cest nego malo brže,po cesti voze 100kmh odnosno debelo od dozvoljenog,čast izuzecima,motoristi većinom ginu zbog neprilagođene brzine a to što je nekima neko oduzeo prednost razumjem al većina su poginula zbog brzine i divljanja po cesti jer neki stvarno nemaju granica ...

a zna se desit i da ubiju drogaga vrlo često...
kolko mi se samo puta desilo po jadranskoj magistrali i po riječkoj zaobilaznici da sam ih za 5cm izbjegao ili da vozim 100kmh a ovaj me prešiša sa bar 180kmh pitam se ko je kriv onda 8)

MotoGP
04-03-2008, 21:23
a cuj ima i tog i to se kao sto kazes cesto dogadja. ali jbg tu je najvise kriva policija. da malo postroze kazne to bi se smanjilo. a i vozaci su krivi. de nek to naprave u njemackoj ili austriji pa bi vidili sta se desi. ako ga nezaustave u prometu nace ga drugi dan gledajuc snimku.
a je si ti gledo onog gost ridera kad coek pici auto cestom u njemackoj vise od 300km/h i to nazadnjem???kazu da je cak iso 400km/h sa suzuki hayabusom. taj je prekrsio sve i jedan zakon i opet mu nista nemogu. ali covjek je stvarno lud. jbt taj film mogu milion puta pregledat i opet mi nece dosadit.

Ivan_87
04-03-2008, 22:08
a cuj ima i tog i to se kao sto kazes cesto dogadja. ali jbg tu je najvise kriva policija. da malo postroze kazne to bi se smanjilo. a i vozaci su krivi. de nek to naprave u njemackoj ili austriji pa bi vidili sta se desi. ako ga nezaustave u prometu nace ga drugi dan gledajuc snimku.
a je si ti gledo onog gost ridera kad coek pici auto cestom u njemackoj vise od 300km/h i to nazadnjem???kazu da je cak iso 400km/h sa suzuki hayabusom. taj je prekrsio sve i jedan zakon i opet mu nista nemogu. ali covjek je stvarno lud. jbt taj film mogu milion puta pregledat i opet mi nece dosadit.

aha pa posto sam link...

čujem da ima više tih ghost ridera jedan je navodno poginuo

al odlično voze likovi ili lik

imo sam neki dvd di je samo taj ghost rider i kako testira tog suzukia na pisti kao može 400kmh heh ko zna kakav je osjećaj :)

The Boz
04-03-2008, 22:18
UMRI!

Ivan_87
04-03-2008, 22:23
UMRI!

kome to ti ?? :rotfl:

The Boz
04-03-2008, 22:25
Tipu kojeg sam ubio... opet.

Ivan_87
04-03-2008, 22:26
Tipu kojeg sam ubio... opet.

misliš izletio si autom pred njegov motor :rotfl: :D

The Boz
04-03-2008, 22:27
Oduzeo sam mu prednost, očito.

Ivan_87
04-03-2008, 22:29
Oduzeo sam mu prednost, očito.

nemoj nas zahebavat :D

valjda je šala :o

downforce3d
04-03-2008, 22:43
cujes na trkama moto gp ljudi idu s motorom i 360km/h!! cuj da idu samo 200-250km/h. pa nevoze biciklo jbt.

Rekord u MGP-u je 347.4 km/h postavljen za vrijeme testiranja, na stazi s poprilično dugačkom startnom ravnicom. Oni idu oko 200-250 km/h(zavisno o stazi) ako gledamo prosjek po krugu. Top speed se u večini slučajeva hvata na startnoj ravnici ili backstraightu, a ostatak kruga se vozi debelo ispod 300kmh.

RIDER32
04-03-2008, 23:15
A evo mene opet. :yuck:
Boz prijavit cu te policiji. :)
U moto gp-u se vozi jako brzo i ispod 100km-h se rjetko spusta a to je u zavojima oko 90 srupnjeva. Neznam koliko im je prosjek. Na ciljnim ravninama se rijetko vozi ispod 320km-h. Vozac u formuli ima volan, 2 rucice mjenjaca, 2 papucice i zaljepljen je za sledalo.Ako se nevaram kad koci poluautomacko mjenjac mu sam snizava brzine. U moto gp-u imate posla koliko i na apencu i jos se morate svaki cas nagunjat.
F1 dere u zavojima al motor na ravninama. :)

Ode Crysis; ovaj moto gp. :(

downforce3d
04-03-2008, 23:40
F1 bolidi imaju veći top speed, brže vrijeme po krugu i naravno veću prosječnu brzinu od Moto GP motora. F1 volan je veoma kompleksna stvar koja sadrži ogroman broj tipki za podešavanje raznih dijelova na bolidu za vrijeme vožnje. Mjenjač u F1 ne šalta brzine sam, već elektronika(koja je za sezonu 08 izbačena tj. izbačene je onaj dio koji pomaže vozaču u vožnji kao TC,ESB itd) na kočenju malo korigira da ne bi došlo do blokade stražnjih kotača. Ali nema to veze jer i MotoGp motori koriste popriličnu količinu elektronike i vozačkih pomagala.

RIDER32
04-03-2008, 23:59
Pa napiso sam poluautomacki mjenjac.
Kolko ja znam nema ogroman broj tipki.
Motori imalu bolje ubrzanje a top spid im je oko 360km-h.

Human m0nst3r
05-03-2008, 17:06
Ajde evo kad si toliko zapeo za motore sad cu ti pokazati LEGALAN AUTO ZA CESTU KOJEG NEMA NIJEDAN MOTOR.
YtxfbxGz1u4

RIDER32
05-03-2008, 17:17
Nemogu gledat nista sa youtuba jer imam modem.
Predpostavljam da je to onaj auto sa tvoje slike. :)

RIDER32
05-03-2008, 22:36
Pogledo sam. Svaka cast.
Kad si toliko zapeo za aute Kawasaki ZZR1400 se nosi sa Veyronom a kosta nesto vise od registracije za onu makinu. :boohoo:

Human m0nst3r
05-03-2008, 22:39
Da, ali ovaj sa mog videa pere i veyrona. 1s-100km/h, veyron 2,4 do 100.

Ivan_87
05-03-2008, 23:00
Da, ali ovaj sa mog videa pere i veyrona. 1s-100km/h, veyron 2,4 do 100.

čisto nevjerujem baš u to barem 2 sec do 100kmh ovo je pretjerano :D

RIDER32
05-03-2008, 23:19
Pa sta. pogledaj mu gume.
Mislio sam koliko je para ulozio.
Svejedno svaka cast. :pray:

The Boz
06-03-2008, 00:15
Čekaj malo... misliš da je TO najbrži i najjači legalni auto?
Dude... You've got another thing coming :P (http://www.ronpatrickstuff.com/)

RIDER32
06-03-2008, 00:27
WTF. Nebi se bas tio nac iza njega.
Onaj motor je brzi :)

Human m0nst3r
06-03-2008, 08:16
Ja tebe vise ne shvacam sta je tebi sve u brzini. Vidi se da uopce nisi zreo za ista takvoga.

Ivan_87
06-03-2008, 09:21
ma nije bitno koliko sta brzo moze ici, bitno je koliko si sposoban da tu snagu zadrzis na cesti,
ja se osobno nisam vozio 300 km/h,
frend mi je bio suvozac na zx10r pri brzini od 270 km/h
jedini komentari su mu bili tipa, kako je imao zatvorene oci, sve mu je tutnjilo i da se bojao kako ce mu vjetar ruke iz ramena iskinuti,
sve u svemu, zabavno :D

e pa to vam ja svima govorim,nemam neko veliko iskustvo,jednino na yamahi R6 i na skuteru,pogledaj malo kad se na skuteru koji jedva potegne 120kmh ako i toliko e pa kad se nanjemu voziš 60 ili 70kmh bez kacige,oči će ti za 5 min ostat u banani i suzit ti do bola

a kamo li tek sa 250kmh ili više na motoru,ma makar imo kacigu,odjelo i svu opremu opet se osjećaš nesigurno,nelagodno ...

RIDER32
07-03-2008, 00:07
Ja tebe vise ne shvacam sta je tebi sve u brzini. Vidi se da uopce nisi zreo za ista takvoga.
Pa oces to vozit polako ili ... sta?

Lord Jambrek
07-03-2008, 00:12
Ja tebe vise ne shvacam sta je tebi sve u brzini. Vidi se da uopce nisi zreo za ista takvoga.
Pa oces to vozit polako ili ... sta?

:pray:

ak oćeš vozit brzo odi na pistu, ali pičit 300kmh po hrvatskim cestama je najgluplji potez, em ugrožavaš sebe, a da ne pričam o ostalim ljudima.

RIDER32
07-03-2008, 00:27
Pa sigurno necu raketu vozit po cesti

Mjutant
07-03-2008, 08:40
Pa sigurno necu raketu vozit po cesti


Zast ne? Bit ces bas upadljiv :D

Dreadlock
07-03-2008, 09:06
ok,ovako...

auti definitivno pobjeduju.
1.auto ima udobnost-svakako pobjeduje udobnost automobila nad udobnosti motora koje nema.Takoder ak pocne kisa-nije problem ak si u autu.
2.auto ima radio...znam da nije previse vazno al nemrem zamislit neku duzu voznju bez glazbe
3.ak bas hoces-auto ima brzinu.
4.Auto ima mogucnost voznje vise ljudi
5.auto ima mogucnost voznje vise stvari

......

McPingvin_v2.0
07-03-2008, 09:19
Dred, usporedi užitak u vožnji s motorom od 100 000 kn i s autom iste cijene.

Yamaha R1 (http://www.dailymotos.co.uk/media/news/2006/10/tbl_noticias_fichero_imagenes_7594.jpg)

vs.

Opel Corsa (http://www.autounleashed.com/images/opel_corsa_gsi.jpg)

Dreadlock
07-03-2008, 09:33
Dred, usporedi užitak u vožnji s motorom od 100 000 kn i s autom iste cijene.

Yamaha R1 (http://www.dailymotos.co.uk/media/news/2006/10/tbl_noticias_fichero_imagenes_7594.jpg)

vs.

Opel Corsa (http://www.autounleashed.com/images/opel_corsa_gsi.jpg)

usporedio sam....sto sam zakljucio


ok,ovako...

auti definitivno pobjeduju.
1.auto ima udobnost-svakako pobjeduje udobnost automobila nad udobnosti motora koje nema.Takoder ak pocne kisa-nije problem ak si u autu.
2.auto ima radio...znam da nije previse vazno al nemrem zamislit neku duzu voznju bez glazbe
3.Auto ima mogucnost voznje vise ljudi
4.auto ima mogucnost voznje vise stvari

......

downforce3d
07-03-2008, 16:24
Pa napiso sam poluautomacki mjenjac.
Kolko ja znam nema ogroman broj tipki.
Motori imalu bolje ubrzanje a top spid im je oko 360km-h.

Pogledaj ponovo tipke na volanu.

btw F1 s tvrđim gumama, strogim pravilima o aerodinamici i limitiranim motorom radi oko 20-ak sekundi brže vrijeme po krugu na prosječnoj stazi od 4-5km.

downforce3d
07-03-2008, 16:57
Mislim da je to govorio Adrian Newey. Išla je priča da F1 bolidi proizvode ogromne količine downforce-a i da bi teoretski mogli proči tunelom(po stropu). Praktično mislim da ne bi baš išlo, barem ne normalnim tunelom(ako se ne varam mislio je na tunel u monte carlu).

Human m0nst3r
07-03-2008, 19:11
Da, ali bez tog downforcea ne bi mogla formula lezati u zavojima. Isto tako otisli ste sa teme. Drugo auti se ne spustaju samo radi estetike nego i radi lezanja, a i manjeg naginjanja kabine, a za full podesavanje se stavljaju gewinde. A ako se i nakon spustanja auto naginje stave se stabilizatori. :wink:

McPingvin_v2.0
07-03-2008, 19:51
Dred, usporedi užitak u vožnji s motorom od 100 000 kn i s autom iste cijene.

Yamaha R1 (http://www.dailymotos.co.uk/media/news/2006/10/tbl_noticias_fichero_imagenes_7594.jpg)

vs.

Opel Corsa (http://www.autounleashed.com/images/opel_corsa_gsi.jpg)

usporedio sam....sto sam zakljucio


ok,ovako...

auti definitivno pobjeduju.
1.auto ima udobnost-svakako pobjeduje udobnost automobila nad udobnosti motora koje nema.Takoder ak pocne kisa-nije problem ak si u autu.
2.auto ima radio...znam da nije previse vazno al nemrem zamislit neku duzu voznju bez glazbe
3.Auto ima mogucnost voznje vise ljudi
4.auto ima mogucnost voznje vise stvari

......
Da, ali isto tako:
Motorom izbjegavaš gradske gužve.
Kad voziš motor nikad se ne brineš gdje ćeš se parkirati.
Na motoru ti nikada nije vruće.
Ukoliko voziš moped možeš se voziti i po pješačkoj zoni, dakle, svugdje osim po autocestama i cestama za isključivo motorna vozila.
Užitak u vožnji je nemjerljivo veći.

Po pitanju muzike... Kad si na motoru, naučiš se snalaziti u prostoru i pomoću zvukova, jer ti onda auto i čuješ. Nemaš tapicirung i lim između sebe i zraka, samo plastiku i malo spužve.

Human m0nst3r
07-03-2008, 22:43
Evo za automobiliste. Dodite i malo nam pomozite da se prosirimo. Domena je u nabavci.
http://crocars-hr.6forum.biz/index.htm

RIDER32
07-03-2008, 23:16
Da ne spominjemo potrosnju/snagu.

Dobar forum Fabia. :pray:

Nitro3d
09-03-2008, 12:16
Auto,iskljucivo zbog toga što sam pod krovom,imam udobno sjedište i dobru opremu.
Motor samo za sportska zbivanja poput Endura.Iako on svugdje može proči.

*Fila*
09-03-2008, 17:11
http://www.autoskola.com.hr/img/slicice/vozacka.jpg
ma nije bitno,samo vi bećari nabavte ovo pa ste frajeri onda! :wink: [/img]

Human m0nst3r
09-03-2008, 18:59
Fila imam to.

Human m0nst3r
09-03-2008, 19:28
Pa cuj i ja sam se cudio kad mi je rekao da sam prosao i da imam samo jednu gresku. :rotfl:

Human m0nst3r
09-03-2008, 19:38
Ne bi rekao. Uglavnom nije mi bilo tesko polozio sam za 20min.

09-03-2008, 19:45
Fila imam to.

Imam i ja xD

*Fila*
09-03-2008, 20:36
ja sam položio za nekih 10 neznam poligon nisam ni radio intezivno samo je rekao napravi bočno i napravi okretaneje u garaži i u grad parking u rikverc krug po centru i veli prošao si samo 5 grešaka
meni dobro...
nisam mogao vjerovat na što je spalo to polaganje
dadaem 7000kn za tih jebenih 10 min

Mjutant
09-03-2008, 20:55
Danas me stari pito kad idemo na vožnju :D

McPingvin_v2.0
09-03-2008, 20:57
[ma nije bitno,samo vi bećari nabavte ovo pa ste frajeri onda! :wink:
OK, imam to. Što još?

Human m0nst3r
09-03-2008, 21:09
Jel imas za auto?

McPingvin_v2.0
09-03-2008, 21:36
Nemam, preko ljeta ću ići polagati.

RIDER32
10-03-2008, 12:08
E ja za to cuvam pare :)

Mjutant
10-03-2008, 12:14
E ja za to cuvam pare :)


Ja cu imat placeno :D

Human m0nst3r
10-03-2008, 17:37
Ja razmisljam o novoj skodi :oops:

downforce3d
10-03-2008, 18:09
Koji model?

Sonic_Moronic
10-03-2008, 18:35
Isuse, ako on i Subotić nisu u rodu, ja sam majmun... :D

Human m0nst3r
10-03-2008, 18:50
Koji model?

http://img134.imageshack.us/img134/7540/nwshrjsessionida941b9c3eg8.jpg

OCTAVIA SportStyle 1.9 TDI PD
Diesel / 1.9l / 77 kW/105 PS / Manualni mjenjač

Brutto cijena:
Kn 162.634,90
ESP + EDS + HBA Kn 3.426,83
Maxi - DOT višenamjenski svjetlosni
zaslon Kn 819,48
Xenon svjetla sa uređajem za pranje
prednjih svjetala Kn 5.127,77
Brilliant Srebrna Metalik Kn 2.701,74
Navlake sjedalaDynamic Onyx
Boja interijera: Onyx
Pod: Black
Kontrolna ploča: Onyx-Onyx Kn 0,-
Ukupno:
Kn 174.710,65

McPingvin_v2.0
10-03-2008, 19:22
http://img134.imageshack.us/img134/7540/nwshrjsessionida941b9c3eg8.jpg
Jesi pitao ekipu koja radi Move The Shkoda Up The Hill smiješ li objavljivati pre- release materijale?

Human m0nst3r
10-03-2008, 19:22
Pa jesam li ja glavni ili ne :rotfl:

Mjutant
11-03-2008, 12:16
Dobra,al bih ja nest drugo uzeo...

*Fila*
11-03-2008, 13:02
nhf ali meni je škoda bezveze
preferiram opele...
fabia nemoj mi sad spičit kakav ban zato.. :rotfl: :wink:

Human m0nst3r
11-03-2008, 13:41
Ah necu i necu ti uopce reci nista. Samo cu reci statistiku. Opel je bio prosle godine drugi prozivodac u europi koji je povukao najvise auta u tvornicu dok skoda nije ni jedan.

Empe Tri
11-03-2008, 13:46
auti naravno :D
najdrazi :
astra opc & ford eskord krosford ;)

RIDER32
11-03-2008, 15:26
Fabia taj auto je :pray:
I jos TDi :pray:
Da imam para sutra bi ju kupio.
A jel se mogu mjenjati imena? :)

Human m0nst3r
11-03-2008, 15:36
Fabia taj auto je :pray:
I jos TDi :pray:
Da imam para sutra bi ju kupio.
A jel se mogu mjenjati imena? :)
A ako me pukne kasnije cip i ide preko 140+ (ks mislim :D)

RIDER32
11-03-2008, 15:45
Iako se skolujem za autoelektricara nebi si prvo uzimo ćip nego turbinu (turbonetics).
Cipovi su mi preskupi a turbo daje i "aaaaaaaaaaaa" zvuk. :P

Human m0nst3r
11-03-2008, 15:49
Cip ti moze dati puno. A turbinu ako mjenjas, onda mjenjas i intercooler i jos neke stvari da bi masina podnjela jacu turbinu.

RIDER32
11-03-2008, 15:53
Moj je susjed na "BMW 745i" skinio turbinu. :(
Valda zbog potrosnje.
Moram stavit par slika.
Auto je boli glava.
Star je oko 25g al je uređen i :pray:

Jack5
11-03-2008, 19:19
Kaže se motocikl a ne motor :) jer i automobil i motocikl(i sva ostala prijevozna sredstva) imaju motor

Mjutant
11-03-2008, 21:21
Kaže se motocikl a ne motorS:) jer i automobil i motocikl(i sva ostala prijevozna sredstva) imaju motor


no comment :D

*Fila*
11-03-2008, 21:48
moja opel astra je najjači bmw od svih audija na cijelom svijetu!pa si vi mislite
inače zanima me ko ima najjači auto tu na forumu?
f

McPingvin_v2.0
11-03-2008, 21:50
Sečen, iako ima samo jednu konjsku snagu :>

Human m0nst3r
11-03-2008, 21:52
moja opel astra je najjači bmw od svih audija na cijelom svijetu!pa si vi mislite
inače zanima me ko ima najjači auto tu na forumu?
f
Ah obozavam ovakve tipove.

*Fila*
11-03-2008, 21:53
[quote="*Fila*":22dzgorh]moja opel astra je najjači bmw od svih audija na cijelom svijetu!pa si vi mislite
inače zanima me ko ima najjači auto tu na forumu?
f
Ah obozavam ovakve tipove.[/quote:22dzgorh]
mda
sad mi odma spiči ban

Human m0nst3r
11-03-2008, 21:56
A kaj si ti nabrijan. Gle ovo ti nije FreeYarMind da me mozete prcati.

RIDER32
12-03-2008, 16:20
E Fabia a da pricekas auto-moto šou?
Mozda nabacis jos neki popust. :pray:
Kad smo vec kod tog ams oce bit tamo sta nase? Mozda cu ici. :)

Da_killah
12-03-2008, 16:58
pa možda bude zastava-tempo sa svojim fiatom 10 :D

Lord Jambrek
15-04-2008, 19:36
Ma kakav motor, Dodge Charger je sotona, a ne auto čovječe

CD4izK-s ... re=related (CD4izK-sjS4&feature=related)

15-04-2008, 20:57
Al anketa je za 5.I auto i motor imaju svoje čari.Normalno da preferiram automobil.No po lijepom vremenu dobar motor je nešto posebno.

RIDER32
16-04-2008, 02:05
Ma kakav motor, Dodge Charger je sotona, a ne auto čovječe

CD4izK-s ... re=related (CD4izK-sjS4&feature=related)
Charger jeste zvjerčina ali prevelika je sramota da jedva pobjedi motocikl koji ima 1000 kubika i 175konja seriska sirina gume i ...
Ovaj charger ima prosirene straznjee gume, turbinu, kompresor ... a ovaj motor je potpuno serijski.
Da na taj motor nabacis neku turbinu i produzis straznju vilicu dobio bi ispod 1s do stotke.
Potrazim sutra jedan motor koji owna sve aute dragstere.

Da_killah
16-04-2008, 10:26
je, al ipak je charger "malo" teži, treba sve to pokrenuti...

Lord Jambrek
16-04-2008, 17:42
je, al ipak je charger "malo" teži, treba sve to pokrenuti...

tako je, da staviš na motor mašinu kakvu ima charger (mašinu te snage, na to mislim) motor bi bio Enterprise :D

RIDER32
16-04-2008, 23:00
Stojo bi taj motor fino na motoru al bi moro stavit straznju vilicu 3 metra

Evo na ovu alternativu sam mislio. 3dRpAZci9m0S:gitara:

Haki
17-04-2008, 13:19
skuter ljeti
auto zimi

auto mi je bolji :)