PDA

Pogledaj cijelu verziju : dvd player u zvucnu



God Of War(gaming)
26-02-2008, 17:36
ovak,imam 5.1 logitech x530 i ja bi sad jos zvucnika u komp pikno jer ih iam puno pa mi moze ko rec kako da ukljucim dvd player(kao pojacalo)u zvucnu i koji kablovi mi trebaju
pikno bi i x530 isto u dvd player skupa sa ostalim zvucnicima zato jer imam puno ulaza i izlaza.
cemu sluzi line in u zvucnoj.
thx

God Of War(gaming)
27-02-2008, 19:38
sta stvarno niko nezna ili me zahebavate!!??? :shock:

27-02-2008, 19:41
Kad vidim da neznaš to znači line in odmah mi je jasno kakvo je znanje.

Uz to malo googlanja ne škodi...

Uz to želiš pojačalo od dvd-a a ti zvučnici imaju vlastito pojačalo.Ko tu koga hebe sad?

cevap
27-02-2008, 19:45
neznan na sto mislis, ali ako mislis na to da spojis dvd na comp, a na dvd zvucnike onda znam so treba... ima ka neki kabel sa ulazim vrhom za comp, a s druge strane je jedan kabel crven bijel jedan crven... neznan kako se to zove, sorry ak ne mislis na to... nemogu bas opisat

God Of War(gaming)
27-02-2008, 19:50
nikad mi nije bio jasan line in a i googlao sam ko lud pa nis :)
ja hocu dvd u zvucnu jer ima na njemu jos prikljucka za zvucnike pa bih stavio te 5.1 i jos neke zvucnike sta imam kuzis?da ih imam soma...hehe
a i nikad to nisam radio pa...................

White
27-02-2008, 19:56
prevedi si doslovno "line in" pa ces znat cemu služi... :)
a i dovoljno je da samo "in" prevedeš pa ces opet skontat cem sluzi... nije mi jasno kak ti nije jasno cemu sluzi line in...

cevap
27-02-2008, 19:59
a jbg sad da mogu nac kabel od digitalnog aparata bi ti slikao to, a ovako jbg. uglavnom taj kabel ima na jednoj strani crveno, bijelo ,a sa druge standarni kabel za comp, ono s jednim ulazom. dodi u neki ducan s informatikom objasni prodavacu i on ce znat. inace ja iman receiver spojen na comp i predobro mi je ovako.
p.s taj kabel ti je 10kn :) 8)

God Of War(gaming)
27-02-2008, 20:04
prevedi si doslovno "line in" pa ces znat cemu služi... :)
a i dovoljno je da samo "in" prevedeš pa ces opet skontat cem sluzi... nije mi jasno kak ti nije jasno cemu sluzi line in...

da ma ja sam ukljucio zvucnike u to i nis :)
ma to je onaj plavi a ne zeleni prikljucak
sta tu se ukljuci gitara? :pray: salim se