PDA

Pogledaj cijelu verziju : Krim Tim 2



Korpse
25-02-2008, 19:40
jelde da je sranje.

Systematic Reverse
25-02-2008, 19:45
nasha kobra elf

ChakNorris
25-02-2008, 19:51
ja i jos par frendova radimo na projektu "Krim Tim 1" koji ce biti video parodija

Edi Sm187
25-02-2008, 20:05
Čime ih hrane da tako glume?

Rex Regis.cro
25-02-2008, 20:16
Svaki put kada slučajno naletim na tu seriju zaključam se u sobu i plačem po par sati.

Sickmanno1
25-02-2008, 20:17
Meni je tolko tuzna serija da se smijem dok je gledam, a istovremeno osjecam kako mi IQ pada :S

Marcellius09
25-02-2008, 21:59
glupost, cak bi i ja bolje glumio

SkunK
25-02-2008, 22:05
Najace kad zapnu kod teksta kojeg moraju reci, ocito je da su ga ucili povrsno...

cevap
25-02-2008, 22:13
al nasmisnije su mi fraze koje govore tipa "žrtva je u stanju šoka" ,a ja ono bwahaha, da žrtva je u stanju soka. koji balin :pray: :pray: :pray:

Edi Sm187
25-02-2008, 22:14
Evo scene: jedan lik gleda nelegalnu fajtu preko neta u kojoj sudjeluje jedan njegov prijatelj.

I tip kao cijelo vrijeme navija istim mrtvim (kao kad prepričavate nekome čega je bilo u školi) tonom: "To, udari ga, to, pukni ga!"... Ja crkavam pred telkom, jer takvu lošu glumu nisam nikad vidio...

E, da, http://www.rtl.hr/shows/kt2/...

njub
25-02-2008, 22:14
Čime ih hrane da tako glume?S:rotfl:
došao je jedan od rijetkih trenutaka da sam se naglas nasmijao...
enivej stvarno nemaju pojma glumit, i epizode su im šit...

God Of War(gaming)
26-02-2008, 09:17
ekipa se bruka bigtime 8) !
haha!najbolje mi je ona uvodna spica kad onaj Leon skoci sa onog zida,ja rikavam :rotfl:
sad samo ponavljaju epizode i to ne po redu,ide 5. pa 28. pa se vrate na 7. itd. pa vidite da je u svakoj epizodi druga glumica.
a jos ono vrijeme kad pise dolje 13.41 ili 20.37 ja se valjam po podu al doslovno :D

Arbiter of Change
26-02-2008, 09:20
Loši su jer sami nisu seriju shvatili ozbiljno i zato jer štede na kaskaderima.

Babitz
26-02-2008, 10:14
idete mi na jetru vi koji ne cijenite hrvatsku produkciju

ovakvu reziju, montazu i specijalne efekte nema ni jedna serija ikad

dobro, nema ih ni kt2, al oke :(



emmy za kt2 :(

pimp
26-02-2008, 11:30
ozbiljno kažem da bih ja bolje odglumio

Korpse
26-02-2008, 13:00
ja kada se želim nasmijati ono gledam... :rotfl:
to je ona žena...erm...koju smo vidjeli izbezumljunu...da izbezumljenu...erm...kako je hodala....da.... ROFL!!!

LD
26-02-2008, 15:00
"E Leone, ubojica nam bjezi, idemo u auto" [i onda stoje 2-3 sec na mjestu]
"Da, hajdemo."



:rotfl: :rotfl: Serija je preluda, svaki dan se kidam ko stoka, dugo nije nes ovako dobro bilo na telki :rotfl:

RIDER32
27-02-2008, 01:06
Nije samo stvar u losoj glumi.
Scenarij je ocito pisao neki amater.
U toj se seriji niko ne trudi od glumaca a urednistvu i direktoru to ocito ne smeta.
Niko nije nimalo stidljiv.
Svi se odma kurce kad njih ispituju.
-lik baca vrecicu u kojoj je bio nož tjedan dana nakon ubojstva u kantu pored ureda bas kad ga policajci gledaju, a sakrili su se njih 5 iza 1 bagrema. :rotfl:

Lord Jambrek
27-02-2008, 01:31
Stvar hrvatske produkcije je književni govor, plastičnost, neuživljenost u uloge. Ti "glumci" za koje se vidi da su došli iz kazališta su naučili glumit u kazalištu, u kazalištu je stvar da ti naučiš cijeli tekst napamet i dalje ga zapravo recitiraš, bez ikakve potrebe za nekim facijalnim ekspresijama i sličnim jer je publika daleko i ne vide se baš ti detalji. Filmska gluma je nešto sasvim drugačije, to zahtjeva puno više uživljenosti, vjernije izgovaranje teksta, ovi majmuni to nauče pa recitiraju književnim jezikom što zvuči jako, jako neprirodno. Onda su mi još bolji pokušaji implementiranja zagorskih naglasaka i sličnog što naravno dovodi do još veće katastrofe.

Od svih tih glumaca na televiziji jedini koji meni izgleda uvjerljivo je Šemso i to zato jer se ponaša kao da je kod kuće, izgovor mu je normalan, smiren i točno kakav treba bit, on se ponaša kao da mu je to život, kao da su mu to zapravo bolničke kolege i kao da kamera nema, a to je upravo kako bi se filmski glumac trebao ponašat.

Svinjoguz
27-02-2008, 07:36
ime:krim tim 2
zanr:humoristicna serija :rotfl:

Paran0a
27-02-2008, 09:59
Pa zar vi ne znate da je to zapravo jedna velika zavjera...RTL nije glup.Oni rade namjerno takve glupe serije.Koje su toliko glupe da makar ti se ne svidjaju i znas da su smece tesko moras ih gledat.Jednostavno te nesto tjera da ih gledas..
Shvatite da je RTL zakon i nista kod njih nije smece..

W3DR4N
27-02-2008, 10:15
Recimo, Dobre namjere su sasvim solidna i gledljiva hrvatska produkcija, nažalost, izgubljena među morem ovakvih promašaja. Pogledati ako ste u prilici.

Arbiter of Change
27-02-2008, 10:22
Definitivno, ali Dobre namjere imaju i relativno poznatu i uvježbanu glumačku postavu, a to odmah masivno podiže kvalitetu serije (za razliku od KT 2 koji je čista suprotnost).

Nightyx
27-02-2008, 10:37
Ja gledam KT2 i nevjerujem sta jos nece izbacit na TV :pray: al ono stvarno...

Plexihack
27-02-2008, 11:48
Ja gledam KT2 i nevjerujem sta jos nece izbacit na TV :pray: al ono stvarno...

Nova sezona kobre 11... :rotfl: :rotfl:

Mjutant
27-02-2008, 11:55
Meni je tolko tuzna serija da se smijem dok je gledam, a istovremeno osjecam kako mi IQ pada :S

Korpse
27-02-2008, 12:23
Stvar hrvatske produkcije je književni govor, plastičnost, neuživljenost u uloge. Ti "glumci" za koje se vidi da su došli iz kazališta su naučili glumit u kazalištu, u kazalištu je stvar da ti naučiš cijeli tekst napamet i dalje ga zapravo recitiraš, bez ikakve potrebe za nekim facijalnim ekspresijama i sličnim jer je publika daleko i ne vide se baš ti detalji. Filmska gluma je nešto sasvim drugačije, to zahtjeva puno više uživljenosti, vjernije izgovaranje teksta, ovi majmuni to nauče pa recitiraju književnim jezikom što zvuči jako, jako neprirodno. Onda su mi još bolji pokušaji implementiranja zagorskih naglasaka i sličnog što naravno dovodi do još veće katastrofe.

Od svih tih glumaca na televiziji jedini koji meni izgleda uvjerljivo je Šemso i to zato jer se ponaša kao da je kod kuće, izgovor mu je normalan, smiren i točno kakav treba bit, on se ponaša kao da mu je to život, kao da su mu to zapravo bolničke kolege i kao da kamera nema, a to je upravo kako bi se filmski glumac trebao ponašat.
gledaš Bitange I Princeze, ono KAZO FTW!!!1

Gravestone_bluz
27-02-2008, 12:25
fail serija je fail, nikad nisam ni prvih 5 min pogledo

Svinjoguz
27-02-2008, 13:20
Pa zar vi ne znate da je to zapravo jedna velika zavjera...RTL nije glup.Oni rade namjerno takve glupe serije.Koje su toliko glupe da makar ti se ne svidjaju i znas da su smece tesko moras ih gledat.Jednostavno te nesto tjera da ih gledas..
Shvatite da je RTL zakon i nista kod njih nije smece..

nemoras ti nist gledat
fino /download dvdrip simpsoni i gledaj :D

Nemesis
27-02-2008, 14:30
isse,pa ta serija je toliko smeće da mi bude muka kad ju vidim na TVu.

Mordor
26-09-2008, 10:23
veliko sranje :thumbs1: :thumbs1: ja gledam Cobra 11

Srle
26-09-2008, 13:44
Boijim se napisati ikakav komenatr o ovome, zbog cinjenice da ce mozda neko pomisliti da gledam ovo. Inace dok prebacujem programe desi mi se da uhvatim dijelic teksta koji glumci izgovaraju... pa da sad odemo u vrtic i zamolimo nekog od dijece da napise scenario za seriju o policiji, imam osjecaj da bi ono napravilo bolji posao.
Ako i u cemu RTL moze zajebat to su sve stvari sto rade u svojoj produkciji,zato samo gledam filmove na tom programu, mada i oni se ponavljaju jednom godisne.

Mirko L
26-09-2008, 18:47
tu je gluma gotovo dostojna pola neprofesionalnosti glume ''istrage''

GaTa666
26-09-2008, 19:30
Pom meni iskreno najgora domaca serija ikad.
Gluma je uzasna!!!

iznogud1515
26-09-2008, 23:05
ja se smijem kad to gledam.

Srle
27-09-2008, 14:04
Jedino sto ovoj seriji fali je onaj retardni smijeh publike u pozadini.To bi napravilo veliku razliku.

GaTa666
27-09-2008, 18:21
Jedino sto ovoj seriji fali je onaj retardni smijeh publike u pozadini.To bi napravilo veliku razliku.

Da, mozda bi je onda pod komediju mogli prodavat.
Kao losu komediju :)

Babitz
27-09-2008, 18:57
Ne možete ni zamisliti koliko mi je žao kaj su to ukinuli. Al ozbiljno.

Frendovi i ja bismo to znali gledat i smijat se ko kreteni.

Definitivno ne kužim tu tv produkciju. Oni koji su napravili tu seriju su vjerojatno sjeli za okrugli stol, kimnuli glavama, nasmješili se i rekli da su to konačno napravili. Da ova serija valja. Da ima budućnost.

Pitam se tek kakav je bio onaj koji je to stavio na TV. Ili nije ni gledo. Ili je retardiran. Ili je bio oduševljen, zagrlio je producenta i rekao neka se prikazuje. Ma to znači da je retardiran.

Svaka čast, RTL.

Srle
28-09-2008, 10:04
Mozemo biti zadovoljni zbog cinjenice da se ta serija dopala reziserima/producentima, mozda je RTL morao imati seriju a oni im poslali nesto sto se ni njima ne svida...sta bi smo tek onda dobili... Mozda bi to bilo toliko lose da bi se sami negativitet te serije ponistio i u stvari bi dobili kvalitetnu seriju,ali to je vec u domenu Star Trek nauke, a ni tu seriju ne volim.

wiseguy
01-10-2008, 09:09
veliko sranje :thumbs1: :thumbs1: ja gledam Cobra 11
my man!cobra rules

Babitz
02-10-2008, 13:40
Da, Cobra 11 je isto fenomenalna serija nepredviđenih zapleta i kompleksne priče samo za one najstrpljivije.

Ne. -.-

Onak, početak je isti.

Vidite auto. Zatim kamion. Zatim se auto ubrza i eventualno se ili on nabije u kamion ili nekako navede nekog drugog da se nabije i nastaju masovne eksplozije kad, npr. bicikl lupi prikolicu.

I svaki put obični policajci s autoputa riješe tako neki ubermegazamršeni interkontinentalni slučaj koji FBI i svi ostali prate godinama, a ovi to odmah sami riješe, sve zato jer su im se našli na autocesti.

Nabijem Cobru 11 i onoga tko im piše scenarije.

Srle
02-10-2008, 14:21
Da, Cobra 11 je isto fenomenalna serija nepredviđenih zapleta i kompleksne priče samo za one najstrpljivije.

Ne. -.-

Onak, početak je isti.

Vidite auto. Zatim kamion. Zatim se auto ubrza i eventualno se ili on nabije u kamion ili nekako navede nekog drugog da se nabije i nastaju masovne eksplozije kad, npr. bicikl lupi prikolicu.

I svaki put obični policajci s autoputa riješe tako neki ubermegazamršeni interkontinentalni slučaj koji FBI i svi ostali prate godinama, a ovi to odmah sami riješe, sve zato jer su im se našli na autocesti.

Nabijem Cobru 11 i onoga tko im piše scenarije.
WORD
Moja stara gleda, pa ja u prolazu vidim i pitam se jel svaka epizoda (barem koju sam ja gledao) mora poceti Uber-badass sudarima u kojoj bude unisteno min . 5 auta, a niko ne pogine?PREVARA!!!

Mirko L
02-10-2008, 15:02
e baš to...niko ne pogine a dođe auto i pokupi drugo auto koje odlaeti do trećeg,pa udari u još desetak auta,onda ga pregaze 2-3 šlepera,dobija par tisuća metaka u sebe,ponovo odleti,u zraku ga skupe 4 malzna aviona a helić ga zdrobi propeleron,onda 5 metara od zemlje ga skupi trajekt pa još par auta,onda auto klizi do kraja države pa sruši zgrade po putu(po mogućnosti prolesti kroz dućane),onda 12 motora sleti priko njega pa 3 kamiona ga zdrobe,onda odleti u srce kobajna,pa iz toga na autocestu na kojoj ga pokupi 30 auta,pa počme radit salta,pa se avion sruši na njega,pa star track letjelice,pa otklizi do kraja autoceste,di ga skupe 3 kombija,4 smećarska kamiona,onda napokon eksplodira!!...ali ne...još se kotrlja i razbija auta....i onda nakon puno vremena se smiri,a vozač obavezno izlazi sa modricon na čelu

Cthulhu
02-10-2008, 18:48
ali cobra 11 je barem zabavna serija,dok je kt2 jednostavno tužno smeće za maloumnike...

iznogud1515
02-10-2008, 19:56
meni je kt2 zabavna serija. pogotovo njihova gluma :D

Babitz
03-10-2008, 09:29
Meni je kt2 najbolja stvar u hrvatskoj tv produkciji ikad.

Deadwalker
03-10-2008, 10:42
meni je kt2 zabavna serija. pogotovo njihova gluma :D

istina...trebali bi staviti opis humoristicna serija...ako se to serijom opce može zvati...

Mirko L
03-10-2008, 12:35
da humorsitična je....ali trebate vi vidit ''istragu''...
kt2 prema istrazi je horror

iznogud1515
03-10-2008, 13:51
meni je istraga ok serija.

Mirko L
03-10-2008, 14:05
:rotfl: :rotfl: :pray: :pray:

onda pogledaj rekonstrukciju u istrazi....onaj dio di je ubojstvo

iznogud1515
03-10-2008, 14:20
pa to je ovak smiješno dosta :D ; al općenito istraga je ok meni.

loo
03-10-2008, 22:31
e baš to...niko ne pogine a dođe auto i pokupi drugo auto koje odlaeti do trećeg,pa udari u još desetak auta,onda ga pregaze 2-3 šlepera,dobija par tisuća metaka u sebe,ponovo odleti,u zraku ga skupe 4 malzna aviona a helić ga zdrobi propeleron,onda 5 metara od zemlje ga skupi trajekt pa još par auta,onda auto klizi do kraja države pa sruši zgrade po putu(po mogućnosti prolesti kroz dućane),onda 12 motora sleti priko njega pa 3 kamiona ga zdrobe,onda odleti u srce kobajna,pa iz toga na autocestu na kojoj ga pokupi 30 auta,pa počme radit salta,pa se avion sruši na njega,pa star track letjelice,pa otklizi do kraja autoceste,di ga skupe 3 kombija,4 smećarska kamiona,onda napokon eksplodira!!...ali ne...još se kotrlja i razbija auta....i onda nakon puno vremena se smiri,a vozač obavezno izlazi sa modricon na čelu

Hahaaha pokido sam se od smjeha :D
Nego, evo jedna vrsna 5-o minutna serija Gitak TV-a. Daleko bolja gluma nego u i jednoj od domaćih serija:
1qX_eOLD7bU
Pogledajte i 2 nastavka tog si es aj-a. Ili još bolje sve njihove skečeve, u drugim skečevima se puno bolje vidi kako dobro glume.

Korpse
04-10-2008, 23:18
Ono je sprdačina, upuca ga i on nakon 5 sec padne, i kaže glupo "aj".

Nodakim
05-10-2008, 00:02
pa to je ovak smiješno dosta :D ; al općenito istraga je ok meni.



Tipična rečenica voditelja: I istraga vam još jednom donosi jos jednu rekonstrukciju.
I zatim 15 minuta priča kako je Istraga "dobra i darežljiva" i onda 30 sekundu rekonstrukcije....

Cthulhu
10-10-2008, 22:21
istraga je onako,komična emisija...
mislim na glumu u rekonstrukcijama,a ne na sadržaj emisije.

GaTa666
11-10-2008, 13:41
Istraga je meni nesto najgore sto je nova tv napravila.
Zajedno sa rtl-ovim KT-om.

Abadon
14-10-2008, 18:12
Sta reci o KT2.Tvorca te serije treba baciti u sobu punu rotvajlera koji nisu jeli
barem 1 mjesec. Glumce treba kolektivno staviti u plinsku komoru da se fino poguse
jer je ovo najgora serija ikad.
:killyou: :killyou: :killyou:

Interceptor
14-10-2010, 20:36
Gledam na youtube-u i kidam se

Zašto se nikad nisam potrudio gledati na televiziji!? ZAŠTOO!!!? :(