PDA

Pogledaj cijelu verziju : OMG!!!!LOL!!!!!



Glass
08-04-2006, 23:17
Tko je onome geniju od CDTP_Marka dao moderatorske ovlasti u Hardwere&Software podforumu?
Tip je otvorio jednu temu u kojoj nas upozorava da moramo samo u njoj možemo raspravljati o grafičkim karticama i da će svaka druga tema o njima biti izbrisana :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
On pokušava na gamerskom forumu ograničiti raspravu o grafičkim karticama na jedan topic, pa neka meni netko kaže jeli on pobogu normalan?

CTDP_Marko
08-04-2006, 23:19
Pa mislio sam da bude preglednije. A ne da svatko otvara temu o jednoj kartici. Em jednon se pregrijava, drugom ne dava dovoljno 3d marksa itd.

Glass
08-04-2006, 23:22
Pa mislio sam da bude preglednije. A ne da svatko otvara temu o jednoj kartici. Em jednon se pregrijava, drugom ne dava dovoljno 3d marksa itd.

Pa nemožeš na gamerskom forumu ograničiti raspravu o graf. karicama na jedan topic pa to je po viđenju mnogih najvažniji dio gamerskog kompjutera.

CTDP_Marko
08-04-2006, 23:27
Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.

Prince-Artas
08-04-2006, 23:55
Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.

kao npr. na pcekspertovom forumu

Osiru$
09-04-2006, 00:13
Ne treba forum ograničavati na par topica. to sam ti i prije rekao. samo treba prilikom otvaranja topica otići na search ili manualno pregledati, barem par zadnjih stranica, da se pogleda ima li slična/ista tema već otvorena.

CTDP_Marko
09-04-2006, 08:37
I to je otprlike 1%ljudi na forumu radi.

CTDP_Marko
09-04-2006, 08:40
[quote="CTDP_Marko":3ftv5tvp]Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.

kao npr. na pcekspertovom forumu[/quote:3ftv5tvp]

To je primjer lijepo složenog foruma. Ali i ljudi na tom forumu su daleko profesionalniji od ovih na PCP-u.

X-Plosiv
09-04-2006, 12:01
[quote="Prince-Artas":3lsp0oky][quote="CTDP_Marko":3lsp0oky]Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.

kao npr. na pcekspertovom forumu[/quote:3lsp0oky]

To je primjer lijepo složenog foruma. Ali i ljudi na tom forumu su daleko profesionalniji od ovih na PCP-u.[/quote:3lsp0oky]

Ako se ne varam, PCeskpert se bavi više hardware nego software, a i sam forum je drugačiji (mislim..nemogu se sjetiti, a neda mi se ići pogledati)..

..

jednostavno, nemožeš sve na jednu temu spustiti, ali možeš na manje..
recimo driveri sve u jednoj..a neka pitanja budu u drugoj, itd.
8)

CTDP_Marko
09-04-2006, 12:09
X-Plosiv slažem se s tobom. Moj topic je namijenjen onima koji stalno otvaraju topic za jednu seriju grafičkih. Pogledaj samo koliko ima topica o GF6. Nakraju svi imaju slične probleme. Naravno da neču zaključavati topic ako netko otvori neku pametnu temu o grafičkim.

goGAMERo
09-04-2006, 14:30
Pa mislio sam da bude preglednije. A ne da svatko otvara temu o jednoj kartici. Em jednon se pregrijava, drugom ne dava dovoljno 3d marksa itd.



slažem se s tobom, meni je ovako puno bolje, a ne svaki član hell me za grafičku . . .!