PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koje Gluposti Glupave



Barathrum
08-04-2006, 21:26
svake godine serviraju 500 000 fifa, milijun sportskih izbljuvaka, nekih ultra true realnih igara, 2 000 000 pucacina koje uvijek svi najavljuju pod :(nasa igra je ultra true, brdo inovacija, najbolji AI...)...a svake druge godine dobijemo neki dobar, paznje vrijedan posteni d&d rpg tipa baldur, icewind i slicno...

eh... i sad meni netko kaze ima dobrih igara! sve se polira graficki, prica je sve prizemnija i ajdnija, klinci grizu ko kederi za takvim igrama, sma cekaju neku ispoliranu igru sa zenskom koja ima sise promjera cc 300 km i guzicu od 600km. :rotfl:

i sad ja ovako opsjednut fantasy svjetom, eto cekam NWN 2 i slicno, i mislim si, i brojim i oduzimam i racunam da si podjelim koliko minuta dnevno smijem igrat igru a da je ne zavrsim do iduce godine kad izlazi slicna igra.
:-x

u zadnje vrijeme samo me quake 4 obradovao al presao sam ga pocevsi igrat u subotu zavrsih ga iduci dan. prekratko :cry:

Sto vi mislite o tome?
Kad ce doc hebeno vrijeme kad ce se izdat 2 sportske igrice, jedna pucacina a 10 000 000 d&D rpg igara? :o

Sgt. Bull
08-04-2006, 21:31
be positive,think like me.
NEVERS:(

Prince-Artas
08-04-2006, 21:33
svake godine serviraju 500 000 fifa, milijun sportskih izbljuvaka, nekih ultra true realnih igara, 2 000 000 pucacina koje uvijek svi najavljuju pod :(nasa igra je ultra true, brdo inovacija, najbolji AI...)...a svake druge godine dobijemo neki dobar, paznje vrijedan posteni d&d rpg tipa baldur, icewind i slicno...

eh... i sad meni netko kaze ima dobrih igara! sve se polira graficki, prica je sve prizemnija i ajdnija, klinci grizu ko kederi za takvim igrama, sma cekaju neku ispoliranu igru sa zenskom koja ima sise promjera cc 300 km i guzicu od 600km. :rotfl:

i sad ja ovako opsjednut fantasy svjetom, eto cekam NWN 2 i slicno, i mislim si, i brojim i oduzimam i racunam da si podjelim koliko minuta dnevno smijem igrat igru a da je ne zavrsim do iduce godine kad izlazi slicna igra.
:-x

u zadnje vrijeme samo me quake 4 obradovao al presao sam ga pocevsi igrat u subotu zavrsih ga iduci dan. prekratko :cry:

Sto vi mislite o tome?
Kad ce doc hebeno vrijeme kad ce se izdat 2 sportske igrice, jedna pucacina a 10 000 000 d&D rpg igara? :o

ukratko ->EA :twisted: :twisted:

Babitz
08-04-2006, 21:53
Kad ce doc hebeno vrijeme kad ce se izdat 2 sportske igrice, jedna pucacina a 10 000 000 d&D rpg igara? :o
kad će šira masa i klinci to pušit
al kad bi se i to desilo, bilo bi još manje dobrih nego danas

Dux
08-04-2006, 23:24
e da! a kaj mislite ljudi jel bi bilo dobro napraviti neku pucačinu koja je svaki put kada je pokreneš drukčija!?
ono leveli su totalno random, moramo to nekom preporučiti :)

Glass
08-04-2006, 23:26
e da! a kaj mislite ljudi jel bi bilo dobro napraviti neku pucačinu koja je svaki put kada je pokreneš drukčija!?
ono leveli su totalno random, moramo to nekom preporučiti :)

Random leveli....pucačina.... :rotfl:

Dux
08-04-2006, 23:33
pa ovo je topic za gluposti...ili možda miss Marple hack&slash!

ili tycoon o čišćenju javnih zahoda :rotfl: :rotfl:

Om3G@
08-04-2006, 23:58
Covjece pa sta se jos moze izmisliti.
Pokusaj se ubiti pa ces mozda onda biti zadovoljan :yuck:

whiskey
09-04-2006, 00:16
Marketinška slika danas je takva da nam nema druge. Naviknit se takvoj situaciji ili odustat od gaminga zauvijek. I ja sam ljubitelj d&d igara ,a ne ( IGRICA!!!!!) kako bi neki neupuceni foramaši rekli. Rijetko kad izlaze , izlazit ce još i rijeđe jer ako uđeš u mozak proizvođaca igara najvažnije ti je prodati i zaraditi. Najlogicnije je proizvoditi ono šta masu pali tipa fifa itd., mi izbirljiviji moramo patiti i to je cinjenica. :yuck:

Barathrum
09-04-2006, 00:28
ma..citam ovomjesecni ili proslomjesecni pc play, (ni neznam koji je datum tak da nisam bas u toku sa danima i slicno :rotfl: ) i gledam sve one silne pucacine, sportske ghmh, samoprozvane simulacije, i nije mi jasno kako igraci puše tak sta?! 500 puta im se servira na tacnu igra sa istom tematikom, nacinom igranja a razlika je smao npr u lomljenju stakla, AI koji ovog puta kao omogucava da neprijatelji kleknu iza bačve ili legnu na pod kad ih gadjas, a zapravo najbolje prolaze pucacine koje su se izgradile na quakeu. ono..hajdmo natovarit na lika neki hebozovni armor, dat mu na izbo 30 pucaljki megaodlicnog dizajna, ubacit heavy metal unutra i raspali. takvu igru svi puše!:D

al ocito sma ja stari papak koji jos uvijek quake smatra vrhuncem i jedinom pravom pucacinom a ostalo drzi sve kopijama i bezveznim pokusajem dodavanjem pod navodnicima dobrog AI-a!

najveci mi je apsurd COD prvi i drugi dio. uopce ne vidim razliku od MOH-a, a svi toliko to hvale :rotfl:

jedine mastovite igre cija igrivost godinama traje su d&d igre i opcenito rpg naslovi. :pray:

cijela ova gaming industrija sucka, i onda ovi iz pc playa napisu toliko je dobrih igara da ih se ne stigne odigrat, a ja sam instaliram, pokrenem igram 15-20 minuta i vec toliko gluposti i slicnosti s enagledam da odmah nakon tog slijedi uninstaliranje i micanje inih igara s akompa. bzvz.

treba cusku opalit onom tko je to napisao u pc playu od urednika :rotfl:

dugi
09-04-2006, 07:19
Barathrum vidim da je tebi igranje dosadilo.Primi se ti AMIGE pa fino igraj sve one mastovite naslove vrhunskog AI-a kad vec ne pusis ove danasnje pucljke megaodlicnog dizajna :)

Fencing_LORD
09-04-2006, 08:55
svake godine serviraju 500 000 fifa, milijun sportskih izbljuvaka, nekih ultra true realnih igara, 2 000 000 pucacina koje uvijek svi najavljuju pod :(nasa igra je ultra true, brdo inovacija, najbolji AI...)...a svake druge godine dobijemo neki dobar, paznje vrijedan posteni d&d rpg tipa baldur, icewind i slicno...

eh... i sad meni netko kaze ima dobrih igara! sve se polira graficki, prica je sve prizemnija i ajdnija, klinci grizu ko kederi za takvim igrama, sma cekaju neku ispoliranu igru sa zenskom koja ima sise promjera cc 300 km i guzicu od 600km. :rotfl:

i sad ja ovako opsjednut fantasy svjetom, eto cekam NWN 2 i slicno, i mislim si, i brojim i oduzimam i racunam da si podjelim koliko minuta dnevno smijem igrat igru a da je ne zavrsim do iduce godine kad izlazi slicna igra.
:-x

u zadnje vrijeme samo me quake 4 obradovao al presao sam ga pocevsi igrat u subotu zavrsih ga iduci dan. prekratko :cry:

Sto vi mislite o tome?
Kad ce doc hebeno vrijeme kad ce se izdat 2 sportske igrice, jedna pucacina a 10 000 000 d&D rpg igara? :o

ukratko ->EA :twisted: :twisted:

Istina. Mrzim EA games - njihove igre su čisti shrot :twisted: Samo neki glupi sportovi(toga imam dovoljno i u stvarnom životu), a kad se dočepaju nekog boljeg naslova(alla BFME,LOTR,Harry Potter...)od njega naprave čisto sranje za male klince. BFME1 - zvuk povraćanja. LOTR moglo bi biti puno bolje. HP - od njega bi se mogao napraviti sasvim solidan free-roam RPG.

Zasad je bolje da ne izlazi previše RPG-a jer bi inače svaki drugi bio (zvuk pucanja kapilara od povraćanja).

Barathrum
09-04-2006, 09:06
Barathrum vidim da je tebi igranje dosadilo.Primi se ti AMIGE pa fino igraj sve one mastovite naslove vrhunskog AI-a kad vec ne pusis ove danasnje pucljke megaodlicnog dizajna :)

:fof:
ja sad stagniram do ljeta, ili pocetka ljeta kad je najavljen NWN 2. cuj sta cu... nemam nist za igrat, a neda mi se vise trosit na glupe igre. zadnju koju nabavih i razocarah se a stvarno sma s eponadao da je nest dobro je bila igra Dragonshard.
eto tak da se zna, sad imam novu tipkovnicu sa gumenim nekakvim sugavim tipkama, jos da stvar bude bolja jos se tipke nisu razradile :o

k vragu i cekanje.
dodje mi da opet igram Blood i Doom 2 i Hexen. :kill: :rotfl:

Tyrant
09-04-2006, 09:10
EA je glupost i to svi znaju, sve su uspeli da upropaste.Na kraju za cca. 90 godina ce izdati FIFA2096, i ponudit ce posebnu ligu gde ce Ronaldinjo i ostali u invalidskim kolicima suriti fudbal.Jedini posten naslov 2005 je SWRC,Civ4, i FEAR + GW.Sve ostalo je prosek!

Wizard
09-04-2006, 09:43
Half Life 2 je izasa 2005, i to je vise nego posten naslov, bolji od FEAR-a

Neven <R>
09-04-2006, 10:00
Ma tužno je što je i NWN pretovren u totalni hack & slash da bi se zadovoljilo tržište i igra ima vrlo plitku radnju, znat će svi koji su igrali Baldur's Gate ili Planescape: Torment...

Alucard
09-04-2006, 20:37
Svi na ovom forumu vole igre. zato su ovdje, ali ako igre nemaju ono što ti treba, nađi ono šta ima ono šta ti treba. Ako voliš d&d fantasy, nemoj očajavat što klinci kupuju plitke igre, pa ih takve i proizvode, nego skupi ekipu i nađite se na d&d ili GURPS sessionu. Evo, ja sam već počeo skupljat ekipu za GURPS.

Barathrum
09-04-2006, 21:31
Half Life 2 je izasa 2005, i to je vise nego posten naslov, bolji od FEAR-a

:pray:

Barathrum
09-04-2006, 21:33
Svi na ovom forumu vole igre. zato su ovdje, ali ako igre nemaju ono što ti treba, nađi ono šta ima ono šta ti treba. Ako voliš d&d fantasy, nemoj očajavat što klinci kupuju plitke igre, pa ih takve i proizvode, nego skupi ekipu i nađite se na d&d ili GURPS sessionu. Evo, ja sam već počeo skupljat ekipu za GURPS.

ta ekipa bi se sastojala od jednog frenda onda samo posto svi druge igraju one coline reli i nogomet i šljk šljk druge gluposti. :twisted:

Barathrum
09-04-2006, 21:38
Ma tužno je što je i NWN pretovren u totalni hack & slash da bi se zadovoljilo tržište i igra ima vrlo plitku radnju, znat će svi koji su igrali Baldur's Gate ili Planescape: Torment...

ne bih se slozio..onda je i icewind hack&slash.
to sto smo navikli na baldurovu nelinearnost ne znaci da igra koja je radjena isto samo je linearna da je odmah hack&slash.

huck&slash su igre tipa (ti si heroj i jedino ti mozes obraniti cijeli svijet, nitko drugi, sad idi i ubij sve neprijatelje i dobro se izleveliraj) :rotfl:
a i planescape bi isto onda po tvome bio hack&slash.

cim ti imas questove koji nisu svi vezani za idi i ubij to vise nije hack&slash. u tome je razlika, sto igra ne zahtjeva tipa u x-man-u da razbijes racunalo jer ce tek racunalo kad je razbijen zaslon ili monitor shvatit da treba otvorit vrata :rotfl:
i slicno.
ili diablo. pobij svu naciju zla, al pazi, za 1000 godina ce se vratit, pa opet moras iz pocetka :rotfl:

ocito nisi bas igrao sa pozornoscu NWN :cry:

Glass
09-04-2006, 22:19
Ma tužno je što je i NWN pretovren u totalni hack & slash da bi se zadovoljilo tržište i igra ima vrlo plitku radnju, znat će svi koji su igrali Baldur's Gate ili Planescape: Torment...

ne bih se slozio..onda je i icewind hack&slash.
to sto smo navikli na baldurovu nelinearnost ne znaci da igra koja je radjena isto samo je linearna da je odmah hack&slash.

huck&slash su igre tipa (ti si heroj i jedino ti mozes obraniti cijeli svijet, nitko drugi, sad idi i ubij sve neprijatelje i dobro se izleveliraj) :rotfl:
a i planescape bi isto onda po tvome bio hack&slash.

cim ti imas questove koji nisu svi vezani za idi i ubij to vise nije hack&slash. u tome je razlika, sto igra ne zahtjeva tipa u x-man-u da razbijes racunalo jer ce tek racunalo kad je razbijen zaslon ili monitor shvatit da treba otvorit vrata :rotfl:
i slicno.
ili diablo. pobij svu naciju zla, al pazi, za 1000 godina ce se vratit, pa opet moras iz pocetka :rotfl:

ocito nisi bas igrao sa pozornoscu NWN :cry:

Hack&Slash je pod žanr RPG i u njega spada i Diablo i Icewind Dale sada koliko je koji baš samo Hack&Slash to je druga stvar.
Ja osobno preferiram Icewind tip h&s jer mi Diablov tip h&s nakon određenog vremena postane dosadan.



Istina. Mrzim EA games - njihove igre su čisti shrot Samo neki glupi sportovi(toga imam dovoljno i u stvarnom životu), a kad se dočepaju nekog boljeg naslova(alla BFME,LOTR,Harry Potter...)od njega naprave čisto sranje za male klince. BFME1 - zvuk povraćanja. LOTR moglo bi biti puno bolje. HP - od njega bi se mogao napraviti sasvim solidan free-roam RPG.

To su očito vidjeli i ostali jer je ova godina za EA bila financiski izrazito porazna.

Neven <R>
09-04-2006, 22:24
ne bih se slozio..onda je i icewind hack&slash.
to sto smo navikli na baldurovu nelinearnost ne znaci da igra koja je radjena isto samo je linearna da je odmah hack&slash.

huck&slash su igre tipa (ti si heroj i jedino ti mozes obraniti cijeli svijet, nitko drugi, sad idi i ubij sve neprijatelje i dobro se izleveliraj) :rotfl:
a i planescape bi isto onda po tvome bio hack&slash.

ocito nisi bas igrao sa pozornoscu NWN :cry:

Pa meni je takav NWN, ono ne igraš ni 3 minute i već spašavaš cijeli grad...
Očito ti nisi igrao baš Planescape: Torment, kada tvrdiš da je h&s a ima najmanje fajta od bilo kojeg RPG-a ;)

Eh da i Icewindale je čisti h&s, to što ima side questova ništa na znači, na kraju krajeva i Diablo ima side questove..

Barathrum
10-04-2006, 00:31
ne bih se slozio..onda je i icewind hack&slash.
to sto smo navikli na baldurovu nelinearnost ne znaci da igra koja je radjena isto samo je linearna da je odmah hack&slash.

huck&slash su igre tipa (ti si heroj i jedino ti mozes obraniti cijeli svijet, nitko drugi, sad idi i ubij sve neprijatelje i dobro se izleveliraj) :rotfl:
a i planescape bi isto onda po tvome bio hack&slash.

ocito nisi bas igrao sa pozornoscu NWN :cry:

Pa meni je takav NWN, ono ne igraš ni 3 minute i već spašavaš cijeli grad...
Očito ti nisi igrao baš Planescape: Torment, kada tvrdiš da je h&s a ima najmanje fajta od bilo kojeg RPG-a ;)

Eh da i Icewindale je čisti h&s, to što ima side questova ništa na znači, na kraju krajeva i Diablo ima side questove..

lol...5 puta sam presao planscape.
ma briga mene za pocetak NWN. vec u drugom chapter imas questove koji ne traze besciljno ubijanje i slicno vec se rjesavaju procitanim đrnlima i odabiranjem pravih odgovora i odluka ako si skuzio sto pise.

eh bas u planescapeu malo fajta...erghhh...jos kazi da na vrbi rastu banane samo :D

ali zakon je stvar zrtvovanje svojih "kompanjona" za nagrade iz one nekakve crne knjige :rotfl:

rpg u kojem nema puno fajta ne postoji bar koliko sam se ja naigrao inih.
to sto u planescapeu provedes 30 minuta u dijalogu sa nekim ne znaci da odmah nema puno fajta 8)