PDA

Pogledaj cijelu verziju : Monitori?!



SiNO22
21-02-2008, 19:30
Kolika je vaznost vremenskog odaziva kod monitora??? Jel istina da je najbolje 2ms jer kod 5ms se osjeca kod igranja kao da monitor "trza"??? Mislim kupit monitor od 22", pa me zanima vase misljenje.....

Pozdrav

bezimeni
21-02-2008, 19:33
Marketing i varanje korisnika jer ne postoji jedinstveni standard mjerenja brzine ekrana.2ms je od sive do sive a ne od crne do crne.Moj monitor ima 12 ms od crne do crne i nikada nisam primjetio nikakve duhove.Sumnjam da danas možeš kupiti neki spori ekran tako da se sa tim brojkama ne zamaraj.Gledaj na dužinu garancije i kvalitetu slike.Naravno i na cijenu koja je možda i najvažnija.

džidži buffon
21-02-2008, 19:44
za igranje je dovoljno da mu odziv bude 8ms,12 je malo previše

Svinjoguz
21-02-2008, 19:45
Marketing i varanje korisnika jer ne postoji jedinstveni standard mjerenja brzine ekrana.2ms je od sive do sive a ne od crne do crne.Moj monitor ima 12 ms od crne do crne i nikada nisam primjetio nikakve duhove.Sumnjam da danas možeš kupiti neki spori ekran tako da se sa tim brojkama ne zamaraj.Gledaj na dužinu garancije i kvalitetu slike.Naravno i na cijenu koja je možda i najvažnija.

apsolutan potpis, ja imam ag neovo 8ms(ne znam jel black to black il grey to grey) al ama bas nikada nisam primjetio duhove a odigro sam puno igara i nagledo se voyagera ohoho :D