PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vista



Filip_k
21-02-2008, 19:17
Kolko je bolja vista ultimate od ostalih visti(neznam baš naziva drugih visti)?
Stavio sam ju u pomagaj brate jer si ju namjeravam nasnimiti na komp, pa mi treba pomoć

Peyo
21-02-2008, 22:41
Kolko je bolja vista ultimate od ostalih visti(neznam baš naziva drugih visti)?
Stavio sam ju u pomagaj brate jer si ju namjeravam nasnimiti na komp, pa mi treba pomoć
Jasno i kratko, kao ove ostale tri verzije pojedinačno, Vista Ultimate ima sve u jednom paketu.

Lord Jambrek
22-02-2008, 01:49
Mogu ti reci da nije losa,mada nije nesto superiornija u odnosu na ostale.Imao sam i nestabilna je kao i svaka Vista...

ajde ti meni navedi tu famoznu nestabilnost viste.

Ja kao korisnik viste nisam ni jedan BSOD vidio do sad, os mi se srušio jednom i to zbog daemon toolsa davno dok još nisu bili kompatibilni s vistom

C
23-02-2008, 17:44
Kolko je bolja vista ultimate od ostalih visti(neznam baš naziva drugih visti)?
Vrste Viste:
Windows Vista STARTER
Windows Vista BUSINESS
Windows Vista BUSINESSN
Windows Vista HOMEBASIC
Windows Vista HOMEBASICN
Windows Vista HOMEPREMIUM
Windows Vista ULTIMATE


Stavio sam ju u pomagaj brate jer si ju namjeravam nasnimiti na komp, pa mi treba pomoć
Stavi si Ultimate, ja sam ga koristio i OK je. Druge nisam stavljao (imam sve ove verzije koje sam nabrojao, 32 bit-ne), pa ti ne bih znao, ali razlika je kao i kada je izašao XP Home, Professional, itd., ista stvar ti je. Na Ultimate-u imaš više mogućnosti i sve ti je bolje.


Jasno i kratko, kao ove ostale tri verzije pojedinačno, Vista Ultimate ima sve u jednom paketu.
Njet istina 100%. Pogledaj ovo što je dâo Helly, vidjeti ćeš da Ultimate ima nešto što ni jedan nema, a to je vrlo važno! (Ima ali koliko posto?) :D

Filip_k
23-02-2008, 21:17
Dal je bolje da si stavim 64 bitnu, ili 32 bitnu i zakaj(u ćemu je razlika)?

Sickmanno1
23-02-2008, 22:17
Dal je bolje da si stavim 64 bitnu, ili 32 bitnu i zakaj(u ćemu je razlika)?

32bitnu jerbo i ovako ima programa koji nerade za vistu, a jos traziti i programe koji rade za 64 bitnu vistu nema smisla...jedino ako komp koristis npr. kao server <_<

Rottweiler*CRO*
03-03-2008, 21:54
Dal je bolje da si stavim 64 bitnu, ili 32 bitnu i zakaj(u ćemu je razlika)?

koju god da stavis obavezno SP1 meni je sve stekalo dak nisam stavia SP1 sad je ludilo

vex
04-03-2008, 14:52
[quote="Filip_k":fp9oyv0z]Dal je bolje da si stavim 64 bitnu, ili 32 bitnu i zakaj(u ćemu je razlika)?

koju god da stavis obavezno SP1 meni je sve stekalo dak nisam stavia SP1 sad je ludilo[/quote:fp9oyv0z]




Baš me zanima gdje si ti našao sp1 za vistu :rotfl:
Nije jos izašao..

BINUX
04-03-2008, 14:56
[quote="Filip_k":zkkp3xsp]Dal je bolje da si stavim 64 bitnu, ili 32 bitnu i zakaj(u ćemu je razlika)?

koju god da stavis obavezno SP1 meni je sve stekalo dak nisam stavia SP1 sad je ludilo




Baš me zanima gdje si ti našao sp1 za vistu :rotfl:
Nije jos izašao..[/quote:zkkp3xsp]


Ima ja sam ga skinuo prije jedno 2 tjedna velik je kolko se sječam 700mb.

vex
04-03-2008, 15:04
aha , to je alpha verzija ako se sjecam , sad su i to maknuli.


anyways , nije pravi , podržani service pack nego test verzija.

Peyo
04-03-2008, 15:11
Da ne otvaram novu temu:
Imam instaliran xp sp2 i sada bih htio instalirat vistu ultimate 32bit tj. htio bih napravit dual boot, kako da to učinim ?

spidEY
04-03-2008, 15:29
Napraviš novu partriciju pomoću Disk Managmenta i napraviš install Viste iz Windowsa na tu partriciju. :wink:

Filip_k
04-03-2008, 15:49
[quote="Filip_k":1s4mn5mk]Dal je bolje da si stavim 64 bitnu, ili 32 bitnu i zakaj(u ćemu je razlika)?

koju god da stavis obavezno SP1 meni je sve stekalo dak nisam stavia SP1 sad je ludilo[/quote:1s4mn5mk]
Može link?

Rottweiler*CRO*
04-03-2008, 17:43
[quote="Filip_k":2fkax6el]Dal je bolje da si stavim 64 bitnu, ili 32 bitnu i zakaj(u ćemu je razlika)?

koju god da stavis obavezno SP1 meni je sve stekalo dak nisam stavia SP1 sad je ludilo




Baš me zanima gdje si ti našao sp1 za vistu :rotfl:
Nije jos izašao..[/quote:2fkax6el]


vista je izasla u 2 misecu sa integriranim sp1 u sebi february edition 2008

matowin59
20-03-2008, 10:51
http://www.microsoft.com/windows/produc ... a/sp1.mspx (http://www.microsoft.com/windows/products/windowsvista/sp1.mspx)

Ovdje je možeš skinuti ,dolje niže na toj stranici(u tekstu) je download center sitno pisano,inače automatski download će ići od sredine četvrtog mjeseca...kad se instalira service pack mogući su problemi s zvukom ,grafikom i slično ali instalacijom drivera ili reinstalacijom (device manager) sve se riješi.Ja sam imao problem s zvukom,nestao je ,ali s reinstalacijom drivera sve ok.Možda je već dosta kasno za ovu adresu ali eto neka se nađe.