PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najgori dan u zivotu



Wizard
08-04-2006, 17:36
Koji vam je dan najgori u zivotu, moj je bia jucer, bia party, bia cili razred i normalno isa i ja, dosa tamo i u pola sata vec bia pijan, zavrsia sam na hitnoj, prima infuziju i sva ostala sranja, bia bez svijesti, kad sam se probudia samo sam molia Boga da je sve bio san, ali ne, niko nece da mi kaze kako sam glup itd. nego su svi kao sretni sto se nista gore nije dogodilo, pun sam modrica, glava me boli za ubit, a sve to samo zbog jedne vodtke

Rocchiro
08-04-2006, 17:44
votka je smrt(iskusio na vlastitoj koži)

drink BEER :friends:

Glass
08-04-2006, 17:48
Koji vam je dan najgori u zivotu, moj je bia jucer, bia party, bia cili razred i normalno isa i ja, dosa tamo i u pola sata vec bia pijan, zavrsia sam na hitnoj, prima infuziju i sva ostala sranja, bia bez svijesti, kad sam se probudia samo sam molia Boga da je sve bio san, ali ne, niko nece da mi kaze kako sam glup itd. nego su svi kao sretni sto se nista gore nije dogodilo, pun sam modrica, glava me boli za ubit, a sve to samo zbog jedne vodtke

Zbog jedne votke :scared:

mrs.croft
08-04-2006, 18:16
Koji vam je dan najgori u zivotu, moj je bia jucer, bia party, bia cili razred i normalno isa i ja, dosa tamo i u pola sata vec bia pijan, zavrsia sam na hitnoj, prima infuziju i sva ostala sranja, bia bez svijesti, kad sam se probudia samo sam molia Boga da je sve bio san, ali ne, niko nece da mi kaze kako sam glup itd. nego su svi kao sretni sto se nista gore nije dogodilo, pun sam modrica, glava me boli za ubit, a sve to samo zbog jedne vodtke

meni je najgori dan bio prije godinu dana,za uskršnje praznike smo išli pit......i da ničeg se ne sjećam,no probudio sam se kod nekog grma,a ležo sam nekih par centimetara od hrpe psećeg dreka!!!!!!!!!

i poslije praznika kaže mi razrednica da me vidjela.....rekla mojoj staroj....a ja staroj reko da sam spavo kod prijatelja.......šokovi

Neven <R>
08-04-2006, 18:22
votka je smrt(iskusio na vlastitoj koži)

drink BEER :friends:

Mudro zboriš.

King tiger
08-04-2006, 18:54
Meni ove godine dosao rodjak iz Norveske prije jedno 3 mjeseca.I okupili se mi donio on nekakvih orginil dvd-ova i ja debil iznesem liker cokoladni.To je nesto najopasnije na svijetu ti likeri ono ne osjetis jacinu alkohola a ima 40%
pa pijes ko lud.Sutradan se ja probudim ono sav stan sjeban neko razbio staklo!? prozora komp prevrnut svi spavaju po podu itd,sva sreca pa se starci nisu vratili na vrijeme.

Wizard
08-04-2006, 19:13
Vidim da su svima najgori dani vezani uz alkohol, mislim da to sve govori

Babitz
08-04-2006, 19:42
luzeri
alkohol sux 8)

ja ne znam koji bi meni bio najgori
valjda saobraćajka
ili kad sam završio na popravnom....

T.N.T.
08-04-2006, 19:50
luzeri
alkohol sux 8)

ja ne znam koji bi meni bio najgori
valjda saobraćajka
ili kad sam završio na popravnom....stvarno si završio na popravnom???

a vi koji ste se napili od onih čokoladica...loooool :rotfl:

Babitz
08-04-2006, 19:57
luzeri
alkohol sux 8)

ja ne znam koji bi meni bio najgori
valjda saobraćajka
ili kad sam završio na popravnom....stvarno si završio na popravnom???
jea
iz 2 predmeta
prošao iz prve 8)

King tiger
08-04-2006, 20:08
no more alcohol.(vidi mala rima) nikad vise opametio sam se.I jos jedan najgori dan:pao sam sa garaze i slomio obadvije ruke lol :rotfl: :rotfl:
btw liker se zvao Mozart :rotfl:

goGAMERo
08-04-2006, 20:42
luzeri
alkohol sux 8)

ja ne znam koji bi meni bio najgori
valjda saobraćajka
ili kad sam završio na popravnom....


Neznam zašto ali ja se s tobom najčešće slažem! Slažem se da je alkohol, cigarete . . . samo SRANJA KOJA UNIŠTAVAJU ČOVJEKOV GAMERSKI IVOT! I kada popijem to može biti SAMO jedna ili 2 čaše nekog SPECIJALNOG vina, i to samo za posebne prigode! A najgori dan u životu mi je bio kada mi je iznenada umro ROĐAK sa 17 g! :cry: :cry: Pokoj mu duši!

Rocchiro
08-04-2006, 20:45
luzeri
alkohol sux 8)

ja ne znam koji bi meni bio najgori
valjda saobraćajka
ili kad sam završio na popravnom....


Neznam zašto ali ja se s tobom najčešće slažem! Slažem se da je alkohol, cigarete . . . samo SRANJA KOJA UNIŠTAVAJU ČOVJEKOV GAMERSKI IVOT! I kada popijem to može biti SAMO jedna ili 2 čaše nekog SPECIJALNOG vina, i to samo za posebne prigode! A najgori dan u životu mi je bio kada mi je iznenada umro ROĐAK sa 17 g! :cry: :cry: Pokoj mu duši!

nije alkohol sranje,samo ga se ne smije previse konzumirati

Prince-Artas
08-04-2006, 21:01
luzeri
alkohol sux 8)

ja ne znam koji bi meni bio najgori
valjda saobraćajka
ili kad sam završio na popravnom....


Neznam zašto ali ja se s tobom najčešće slažem! Slažem se da je alkohol, cigarete . . . samo SRANJA KOJA UNIŠTAVAJU ČOVJEKOV GAMERSKI IVOT! I kada popijem to može biti SAMO jedna ili 2 čaše nekog SPECIJALNOG vina, i to samo za posebne prigode! A najgori dan u životu mi je bio kada mi je iznenada umro ROĐAK sa 17 g! :cry: :cry: Pokoj mu duši!

nije alkohol sranje,samo ga se ne smije previse konzumirati

signed, ali veći problem je kada mješate više vrsta alkohola 8)

goGAMERo
08-04-2006, 21:13
E to je najčešći uzrok zašto mladi završe u bolnici, ma onaj TKO POPIJE DVI JUICE VOTKE, pa nakon toga 2 PIVE, ma bolje mu je da odmah zove 911, da mu ne bi došao na vrata NAJGORI DAN U ŽIVOTU!

Wizard
08-04-2006, 21:21
Moj problem nije bia u juice vodtki, nego u pola litre ciste vodtke i u casi jegermeistera

god_of_war
08-04-2006, 21:24
Wizard, samo za tebe --- http://planetgame.atspace.com/index_wizard.htmS ... i nemoj više pit ! :|

Prince-Artas
08-04-2006, 21:25
E to je najčešći uzrok zašto mladi završe u bolnici, ma onaj TKO POPIJE DVI JUICE VOTKE, pa nakon toga 2 PIVE, ma bolje mu je da odmah zove 911, da mu ne bi došao na vrata NAJGORI DAN U ŽIVOTU!

pijem samo votku i pivu

Babitz
08-04-2006, 21:25
luzeri
alkohol sux 8)

ja ne znam koji bi meni bio najgori
valjda saobraćajka
ili kad sam završio na popravnom....


Neznam zašto ali ja se s tobom najčešće slažem! Slažem se da je alkohol, cigarete . . . samo SRANJA KOJA UNIŠTAVAJU ČOVJEKOV GAMERSKI IVOT! I kada popijem to može biti SAMO jedna ili 2 čaše nekog SPECIJALNOG vina, i to samo za posebne prigode! A najgori dan u životu mi je bio kada mi je iznenada umro ROĐAK sa 17 g! :cry: :cry: Pokoj mu duši!
moja sućut, stvarno

'L$d'
08-04-2006, 21:33
Najgori dan ?
Kad sam 'pao' :o

King tiger
08-04-2006, 21:37
Stvarno alkohol,droga,cigarete su sranja koja te samo unistavaju.
Onaj ko govori da je marijuana okej itd. je stvarno retardiran.Imao sam prijatelja koji je bio normalan dok nije poceo pusit, pa onda marijuanu pa onda c r a c k(debilna cenzura)
i sad je skoro poludio, hoda gradom i prosi.

'L$d'
08-04-2006, 21:41
Imao sam prijatelja koji je bio normalan dok nije poceo pusit, pa onda marijuanu pa onda ***** i sad je skoro poludio, hoda gradom i prosi.

noob 8)

T.N.T.
08-04-2006, 21:43
ja nemam ništa protiv alkohola, ali mi je bezveze kad se neko napije ko' konj samo da bi bio faca...

ja pijem svaki dan 1dcl crnog vina, jer kako kažu to je zdravo...
ne volim pivu, ali najbolje alkoholno piće mi je red-bull votka... :pray: :D

King tiger
08-04-2006, 21:45
Ma okej vina malo itd ali meni su najgori tzv:"frendovi" skojima kad si u drustvu idu nagovaranja tipa "haj jednu votku,picence"

Babitz
08-04-2006, 21:47
Ma okej vina malo itd ali meni su najgori tzv:"frendovi" skojima kad si u drustvu idu nagovaranja tipa "haj jednu votku,picence"
znam kak ti je

T.N.T.
08-04-2006, 21:49
Ma okej vina malo itd ali meni su najgori tzv:"frendovi" skojima kad si u drustvu idu nagovaranja tipa "haj jednu votku,picence"
znam kak ti je
tako su nagovarali mog frenda koji je bio super sportaš...

jednom su ga napili, počeo je pušiti i postao potpuno druga osoba...

Babitz
08-04-2006, 21:50
[quote="King tiger":2stgxzea]Ma okej vina malo itd ali meni su najgori tzv:"frendovi" skojima kad si u drustvu idu nagovaranja tipa "haj jednu votku,picence"
znam kak ti je
tako su nagovarali mog frenda koji je bio super sportaš...

jednom su ga napili, počeo je pušiti i postao potpuno druga osoba...[/quote:2stgxzea]
ma kolko je ljudi tako propalo radi kretenskog društva, sreća da sam ja buntovan pa ne slušam nikog...
inače bi se sad vjerojatno opijao i drogirao na cajkama

King tiger
08-04-2006, 21:57
Najgore mi je kad vidim one debile nadrogirane ispred folkoteka, kako "odvaljuju" uz seku aleksic, a oni se ustvari povode za drustvom, grupicom debila koja je sve zapocela.Kako ide ona:"U svijetu idota normalan covjek je nenormalan"
btw sjetio sam se jos nekih momenta:Kad su mi polomili nos u tuci, kad sam ja najboljem frendu slomio nogu kako mi je bilo zao.

L3VI4TH
08-04-2006, 22:39
sva sreca da podnosim alkohol,inace bi mi svaki vikend bio kao vama najgori dan :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
08-04-2006, 22:52
Wizard, samo za tebe --- http://planetgame.atspace.com/index_wizard.htmS ... i nemoj više pit ! :|
:bravo:
i super igra :D

whiskey
08-04-2006, 23:35
Jadna moja napacena dico... kad sam procita ovo šta piše jednostavno sam mora reagirati. Mladi ste-cinjenica , starite-cinjenica , dok ste mladi još i dok ste još u srednjoj školi nauživajte se jer bolje je nauciti stvari dok si mlad nego star. Najvažnije je znati kako piti i šta ti odgovara , naucite to i alkohol ce vam izazivati samo pozitivne nuspojave i samo jutro ce vam biti sa blagim posljedicama. Agresiva ne pali , agresivu odbacite u startu... Najvažnije je ne biti agresivan i biti sa dobrim društvom. Tek onda je alkohol ok , naravno ako ga piješ u razumnim kolicinama. Ako nemate takve preduvjete odustanite od pica, bolje za vas i za okolinu... Ovo je glas razuma od covjeka koji je sve to proša i dalje prolazi. Zato nemojte srati nego ucite 8)

King tiger
08-04-2006, 23:36
Ako ni9si primijetio vecina izjava je tipa"alkohol je sranje"itd

whiskey
09-04-2006, 00:05
Budimo pametni i recimo da alkohol nije sranje ako znaš kako piti... Jedino sranje koje nije sranje je alkohol i pišanje , a i pišanje je sranje ako pišaš uz vitar! 8) znaci alkohol je za gg 8)

The-Borg
09-04-2006, 02:25
whiskey da slazem se sa tobom.. Nije Alcohol i drugo krivo ako se neznate kontrolirati u izvarednim uvjetima.
Najvažnije je ne biti agresivan i biti sa dobrim društvom. Tek onda je alkohol ok

imam frenda 2 koji su agresiva teska..i cijelu prokletu noc ja sam damn UN.
Kad je netko kreten kreten je ja ih nazalost imam 2..
A tek sto votka radi ajme OMFG... kad samo je sada pomirisim boli me glava.. ajme ajme (kad se sjetim ljetnih dana sa curama na plazi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )... Pivu ne mogu pit jedan q pack me ubije.a vino lakse podnesem.

King tiger je napisao/la:
Imao sam prijatelja koji je bio normalan dok nije poceo pusit, pa onda marijuanu pa onda ***** i sad je skoro poludio, hoda gradom i prosi.


noob Cool .... hhe slazem se.

Mislim da je vazno kako na koga sto koliko djeluje... i kako on to kontrolira i moze li kontrolirat uopce,,

E kad bi svi bili kako ide ona pjesma :D Dont worry about a thing becouse evry little thing is gonna be allright.

Positive vibration ppl.. :) 8) 8)

Rocchiro
09-04-2006, 08:21
ma piva rula.od pive se fino napijes,a uopce ti nije muka(u razumnim kolicinama fkors).žestica mi ne paše.tu i tam možda malo tequile ili nekakvog whiskeya.a ni vino mi ne paše.piva je zakon :pray:

Wizard
09-04-2006, 08:57
Od sada pa na dalje pijem samo pivu i mozda vino, ali vise vodtku ne

Babitz
09-04-2006, 09:54
ovaj topic se pretvorio u "Alcohol & co." umjesto "Najgori dan"

Sgt. Bull
09-04-2006, 09:58
najvjerojatnije mi je najgori dan bio kada mi je ujak preminuo :cry: dosao sam iz skole i roditelji mi to rekose(inace sam veoma volio to lika,dolazio je kod nas kuci svake sedmice) :cry: :cry:

The-Borg
09-04-2006, 10:33
Mislim da nije skuzio da su pive tema... hhe

kamuflirano ime topicka..

Wizard
09-04-2006, 11:28
Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol

Babitz
09-04-2006, 11:53
Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol
bolje to nego ovi koji imaju preminule u obitelji
moja sućut guys

Frky
09-04-2006, 11:58
Meni je najgori dan bio kad sam dobio 5 iz matematike jer sam skuzio da kasnije moram ici na natjecanje :yuck: (uvijek suxam na natjecanjima) , to je bilo u osnovnoj skoli !

Sgt. Bull
09-04-2006, 13:16
Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol
vecini :rotfl: sta ces masovne pjane...btw ja nikada nisam probao alkohol a imam 16 godina...takvo ponasanje nije zdravo,jel tako??

Frky
09-04-2006, 13:16
Nije ! Hocu reci , tako je !

Babitz
09-04-2006, 13:51
Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol
vecini :rotfl: sta ces masovne pjane...btw ja nikada nisam probao alkohol a imam 16 godina...takvo ponasanje nije zdravo,jel tako??
bravo
takvih treba više
(ovo nije sarkazam)

Wizard
09-04-2006, 14:17
Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol
vecini :rotfl: sta ces masovne pjane...btw ja nikada nisam probao alkohol a imam 16 godina...takvo ponasanje nije zdravo,jel tako??
bravo
takvih treba više
(ovo nije sarkazam)SPa normalno da nije i ja bi volia da nisam nikad pia

Babitz
09-04-2006, 14:28
Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol
vecini :rotfl: sta ces masovne pjane...btw ja nikada nisam probao alkohol a imam 16 godina...takvo ponasanje nije zdravo,jel tako??
bravo
takvih treba više
(ovo nije sarkazam)SPa normalno da nije i ja bi volia da nisam nikad pia
me2
al ti dani su iza mene, a i nisu dugo trajali

Wizard
09-04-2006, 14:29
Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol
vecini :rotfl: sta ces masovne pjane...btw ja nikada nisam probao alkohol a imam 16 godina...takvo ponasanje nije zdravo,jel tako??
bravo
takvih treba više
(ovo nije sarkazam)SPa normalno da nije i ja bi volia da nisam nikad pia
me2
al ti dani su iza mene, a i nisu dugo trajaliSi iza mene su nakon onoga preksinoc

Babitz
09-04-2006, 14:31
[quote="Wizard":aaouy0wo]Tema je najgori dan u zivotu, samo sto je vecini najgori dan u zivotu vezan uz alkohol
vecini :rotfl: sta ces masovne pjane...btw ja nikada nisam probao alkohol a imam 16 godina...takvo ponasanje nije zdravo,jel tako??
bravo
takvih treba više
(ovo nije sarkazam)SPa normalno da nije i ja bi volia da nisam nikad pia
me2
al ti dani su iza mene, a i nisu dugo trajaliSi iza mene su nakon onoga preksinoc[/quote:aaouy0wo]
nadam se da iskreno misliš, da nisi glup ko drugi kad im se tak nešt desi
ko george best recimo

goGAMERo
09-04-2006, 14:36
Ma okej vina malo itd ali meni su najgori tzv:"frendovi" skojima kad si u drustvu idu nagovaranja tipa "haj jednu votku,picence"
znam kak ti je



ma svakom je tako, npr. nas u "raji" bude po 10, ja jedin ne pušim, pretpostavljate kakve su njihove reakcije! :yuck:

The-Borg
09-04-2006, 16:39
hmm recimo nevalja se svega odreci i zivit ko neki monk ili totalni freak..

Evo jucer sam otisao sa frendovima i curama u sumu lijepo blizu mora, zapalili vatru, (jos smrdim po dimu:rotfl: ) pekli kobase, pili vino/pivu, zezali se , neki su i pusili jelte svasta ali eto sve je bilo super.

Ali na kraju je dezurni agresivac uspio sve pokvarit, pa smo svi otisli.. ali eto bilo je do tog trenutka fenomenalno..

I da takve budale koji briju na agresivu u izvanrednim stanjima ce nas jednog dana kostat najgoreg dana u zivotu..

Prince-Artas
09-04-2006, 18:39
hmm recimo nevalja se svega odreci i zivit ko neki monk ili totalni freak..

Evo jucer sam otisao sa frendovima i curama u sumu lijepo blizu mora, zapalili vatru, (jos smrdim po dimu:rotfl: ) pekli kobase, pili vino/pivu, zezali se , neki su i pusili jelte svasta ali eto sve je bilo super.

Ali na kraju je dezurni agresivac uspio sve pokvarit, pa smo svi otisli.. ali eto bilo je do tog trenutka fenomenalno..

I da takve budale koji briju na agresivu u izvanrednim stanjima ce nas jednog dana kostat najgoreg dana u zivotu..

tako je. najbolje je s frendovima na komin

Rocchiro
09-04-2006, 20:36
[quote="The-Borg":1rnzkkig]hmm recimo nevalja se svega odreci i zivit ko neki monk ili totalni freak..

Evo jucer sam otisao sa frendovima i curama u sumu lijepo blizu mora, zapalili vatru, (jos smrdim po dimu:rotfl: ) pekli kobase, pili vino/pivu, zezali se , neki su i pusili jelte svasta ali eto sve je bilo super.

Ali na kraju je dezurni agresivac uspio sve pokvarit, pa smo svi otisli.. ali eto bilo je do tog trenutka fenomenalno..

I da takve budale koji briju na agresivu u izvanrednim stanjima ce nas jednog dana kostat najgoreg dana u zivotu..

tako je. najbolje je s frendovima na komin[/quote:1rnzkkig]

potpisujem.uvijek se nađe neka budala da sve pokvari

Imothep
09-04-2006, 21:22
Gusti sok>>>all 8)

Babitz
09-04-2006, 21:23
Gusti sok>>>all 8)
my man :pray:
mislim da smo već diskutirali o tome :D

10-04-2006, 05:52
Gusti sok>>>all 8)
my man :pray:
mislim da smo već diskutirali o tome :D
ma moze i gust...ali meni je capy tempo favorit...i onaj neki od banane kojeg ima u kafiću u domi :D

T.N.T.
10-04-2006, 10:29
Gusti sok>>>all 8)
my man :pray:
mislim da smo već diskutirali o tome :Dma kakav gusti sok...

juice owna sve! :wink:

Babitz
10-04-2006, 21:32
Gusti sok>>>all 8)
my man :pray:
mislim da smo već diskutirali o tome :Dma kakav gusti sok...

juice owna sve! :wink:
pago :pray:

The-Borg
10-04-2006, 23:21
E ovo je sad teski gusti spam i off topick

Osiru$
10-04-2006, 23:39
zadnja dva tjedna su mi bila tough. taman kad mi je nestala upala vilice, pojavila se prehlada koja još nije skroz popustila, ali ono... nema ništa gore od toga kada zubi bole, imaš temperaturu, malaksav si i prehlađen.
postao sam imun na coldrex, saridon i lekadol, btw :)

D.E.M.O.
11-04-2006, 13:22
sutch a lonely day..

goGAMERo
11-04-2006, 13:45
and its majj :)


Ima li itko da mu najgori dan vezan uz školu?

Sgt. Bull
11-04-2006, 13:49
and its majj :)


Ima li itko da mu najgori dan vezan uz školu?
kada su mi tole pukle na turu i onda mi se vidjele gache...pred svima jos sam moro odgovarat

Nata;)
11-04-2006, 17:33
and its majj :)


Ima li itko da mu najgori dan vezan uz školu?
kada su mi tole pukle na turu i onda mi se vidjele gache...pred svima jos sam moro odgovarat

Bravo!!! :rotfl: :fof:

Prince-Artas
11-04-2006, 18:15
and its majj :)


Ima li itko da mu najgori dan vezan uz školu?
kada su mi tole pukle na turu i onda mi se vidjele gache...pred svima jos sam moro odgovarat

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Prince
11-04-2006, 18:16
and its majj :)


Ima li itko da mu najgori dan vezan uz školu?
kada su mi tole pukle na turu i onda mi se vidjele gache...pred svima jos sam moro odgovarat

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Babitz
11-04-2006, 20:23
:rotfl:

T.N.T.
11-04-2006, 20:43
and its majj :)


Ima li itko da mu najgori dan vezan uz školu?
kada su mi tole pukle na turu i onda mi se vidjele gache...pred svima jos sam moro odgovaratja bi umro od srama... :rotfl:

Babitz
12-04-2006, 08:26
[quote=goGAMERo]and its majj :)


Ima li itko da mu najgori dan vezan uz školu?
kada su mi tole pukle na turu i onda mi se vidjele gache...pred svima jos sam moro odgovaratja bi umro od srama... :rotfl:[/quote:3g3nd8w1]misliš da on nije?

goGAMERo
12-04-2006, 12:48
lol, mogu misliti kako mu je bilo neugodno! :rotfl: :rotfl:

Osiru$
12-04-2006, 13:25
ja bi u toj situaciji skinuo nekoj zenskoj majicu... da odvratim pažnju sa sebe :D

Prince-Artas
12-04-2006, 14:15
ja bi u toj situaciji skinuo nekoj zenskoj majicu... da odvratim pažnju sa sebe :D

:pray:

Babitz
12-04-2006, 20:10
ja sam se mnogo puta podrignuo jasno i glasno u osnovnoj
al onda mi nije bilo neugono

KingTomy
12-04-2006, 20:50
Ipak je to kultura na visokoj razini :boohoo:

T.N.T.
12-04-2006, 20:52
a ja sam u osmom razredu prdnuo pod satom i okrivio jednog nerda iz razreda.... :)

Babitz
12-04-2006, 21:28
Ipak je to kultura na visokoj razini :boohoo:
nekad sam bio tolko kulturan da sam profesorima govorio sa "ti" :D
i sad mi zna pobjeći usred svađe

goGAMERo
12-04-2006, 21:35
nekad sam bio tolko kulturan da sam profesorima govorio sa "ti" :D



KAO I JA! :)

Babitz
13-04-2006, 12:25
nekad sam bio tolko kulturan da sam profesorima govorio sa "ti" :D



KAO I JA! :)
ali ja stvarno nisam znao, nije da sam se inatio :D

Rocchiro
14-04-2006, 11:24
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)

Babitz
14-04-2006, 11:25
operacija čega?
good luck

goGAMERo
14-04-2006, 11:33
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)

Babitz
14-04-2006, 11:36
ja prije mjesec dana

Sgt. Bull
14-04-2006, 12:24
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)
ja prije godinu dana...sjecam se kada su mi u bolnicu donjeli pcp sa besplatnim dvd-om,kako me sreca spopala.inace sam operisao desno uho,tumor

Rocchiro
14-04-2006, 13:26
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)
ja prije godinu dana...sjecam se kada su mi u bolnicu donjeli pcp sa besplatnim dvd-om,kako me sreca spopala.inace sam operisao desno uho,tumor

eh,da,ja isto tumor-ali na živcu blizu kralježnice.teško sranje....wish me luck :|

Sgt. Bull
14-04-2006, 13:27
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)
ja prije godinu dana...sjecam se kada su mi u bolnicu donjeli pcp sa besplatnim dvd-om,kako me sreca spopala.inace sam operisao desno uho,tumor

eh,da,ja isto tumor-ali na živcu blizu kralježnice.teško sranje....wish me luck :|
wow,shit...sretno covjece,

ewok
14-04-2006, 13:33
[quote=hanzaplast]evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)
ja prije godinu dana...sjecam se kada su mi u bolnicu donjeli pcp sa besplatnim dvd-om,kako me sreca spopala.inace sam operisao desno uho,tumor

eh,da,ja isto tumor-ali na živcu blizu kralježnice.teško sranje....wish me luck :|
wow,shit...sretno covjece,[/quote:3eo5vocq]
Sretno ljudino, drži se...

Babitz
14-04-2006, 17:10
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)
ja prije godinu dana...sjecam se kada su mi u bolnicu donjeli pcp sa besplatnim dvd-om,kako me sreca spopala.inace sam operisao desno uho,tumor

eh,da,ja isto tumor-ali na živcu blizu kralježnice.teško sranje....wish me luck :|
uf sretno man, drž se



inače, meni su prije mjesec dana odstranili masno tkivo i cistu s glave (izgledalo je ko ogromna kvrga) i otrili da imam rupu na lubanji :o

Sgt. Bull
14-04-2006, 17:20
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)
ja prije godinu dana...sjecam se kada su mi u bolnicu donjeli pcp sa besplatnim dvd-om,kako me sreca spopala.inace sam operisao desno uho,tumor

eh,da,ja isto tumor-ali na živcu blizu kralježnice.teško sranje....wish me luck :|
uf sretno man, drž se



inače, meni su prije mjesec dana odstranili masno tkivo i cistu s glave (izgledalo je ko ogromna kvrga) i otrili da imam rupu na lubanji :o
ma ovo sve nesta se operisalo....bolesna generacija :rotfl:

Wizard
14-04-2006, 17:21
Ja nisam nista operira, nikad :D

T.N.T.
14-04-2006, 17:30
Ja nisam nista operira, nikad :D

me2...

nikad...

Babitz
14-04-2006, 17:46
ja sam operirao mandule s 5 godina :o

goGAMERo
14-04-2006, 18:38
eh,da,ja isto tumor-ali na živcu blizu kralježnice.teško sranje....wish me luck :|


U HEBOTE, DRŽ SE ČOVIČE, PUNO SREĆE! Nadam se da ti to neće biti najgori dan u životu! AJ GOD LUCK 8)

D.E.M.O.
14-04-2006, 22:50
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)


Da baš me zanima???? Ja sam isto imao operaciju prije jedno 4 g! 8)
ja prije godinu dana...sjecam se kada su mi u bolnicu donjeli pcp sa besplatnim dvd-om,kako me sreca spopala.inace sam operisao desno uho,tumor

eh,da,ja isto tumor-ali na živcu blizu kralježnice.teško sranje....wish me luck :|
sretno od mene i moje obitelji :wink:

Prince
23-04-2006, 14:04
kad sam u osnovnoj zaboravio torbu(to se samo meni može dogodit)

Worthaur
23-04-2006, 14:06
Ja sam jednom zaboravio ponest torbu u školu :o

Wizard
23-04-2006, 14:12
To sei meni dogodilo, danas mi se odselia najbolji frend :cry: , jedini u gradu koji zna nesto o gameingu, jedini koji igra WoW, jedini s kojim mozes pricat o normalnim stvarima :cry: zasto :cry: i sutra je ponovno skola, covijek bipomislioad zivot nemoze biti gori :cry:

Nata;)
24-04-2006, 11:43
moja frendica jednom došla u papučama u školi=) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D

Sgt. Bull
24-04-2006, 12:42
kad sam u osnovnoj zaboravio torbu(to se samo meni može dogodit)
ja sam u prvom srednje to uradio :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
24-04-2006, 13:37
moja frendica jednom došla u papučama u školi=) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D
:rotfl: jel joj nije malo bilo zima? :rotfl:

Sonic_Moronic
24-04-2006, 17:48
Dolje pivo i cigarete :twisted: :thumbs1:

Prince
24-04-2006, 17:49
Dolje pivo i cigarete :twisted: :thumbs1:

jes ti možda nešto malo falia :rotfl:

Sonic_Moronic
24-04-2006, 17:59
Dolje pivo i cigarete :twisted: :thumbs1:

jes ti možda nešto malo falia :rotfl:

Šta? Ne kužim te: šta sam falia?? Ne kužim taj izraz, mi u Novoj Gradišci uglavnom govorimo književnim jeziom, a ne ko zagrebčani i ostali koji imaju neke "svoje" riječi. Vidio sam da su zagrebčani počeli govoriti "Sister" umjesto sestra LOLOLOL

goGAMERo
24-04-2006, 18:00
Meni isto nedavno gorak dan u životu, saznao sam da ću morati ići u Kanadu, a meni se neide! :cry: :)

aLI KAKO stavri stoje stari će otkazati put, zbog cijen karata! :)

Prince
24-04-2006, 18:01
[quote="Sonic_Moronic":18uw4m31]Dolje pivo i cigarete :twisted: :thumbs1:

jes ti možda nešto malo falia :rotfl:

Šta? Ne kužim te: šta sam falia?? Ne kužim taj izraz, mi u Novoj Gradišci uglavnom govorimo književnim jeziom, a ne ko zagrebčani i ostali koji imaju neke "svoje" riječi. Vidio sam da su zagrebčani počeli govoriti "Sister" umjesto sestra LOLOLOL[/quote:18uw4m31]


falia-falio(pogrješio)

Sonic_Moronic
24-04-2006, 18:04
Ne znam ja u čem sam pogriješio

Sgt. Bull
24-04-2006, 18:05
Meni isto nedavno gorak dan u životu, saznao sam da ću morati ići u Kanadu, a meni se neide! :cry: :)

aLI KAKO stavri stoje stari će otkazati put, zbog cijen karata! :)
zasto ti se ne ide u Kanadu(mislim ako je kratko onda idi)

Worthaur
24-04-2006, 18:05
Ja bi u Kanadu :cry:

Babitz
25-04-2006, 23:02
ja bi na jadran 8)

Tri66a
26-04-2006, 10:13
ja bi na Jessicu Albu

Sgt. Bull
26-04-2006, 11:29
ja bi na Jessicu Albu
ko ne bi??

Eddie9
26-04-2006, 11:45
ma ima i boljih

aj postajte koju sliku da vidim kak izgleda :D

Rocchiro
02-05-2006, 18:25
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)

EVO LJUDI,AJM BEK!

Vratil sam se s opseracije,ziv sam i zdrav,samo kaj imam na leđima rez veličine Slovenije :)

Malo boli,ali uglavnom sam dobro

ZAHVALA
svima koji su mi drzali palceve,jedva sam cekal da se vratim na forum

najbolji ste

Prince
02-05-2006, 18:28
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)

EVO LJUDI,AJM BEK!

Vratil sam se s opseracije,ziv sam i zdrav,samo kaj imam na leđima rez veličine Slovenije :)

Malo boli,ali uglavnom sam dobro

ZAHVALA
svima koji su mi drzali palceve,jedva sam cekal da se vratim na forum

najbolji ste
jupi živ si i zdrav :D :D :D

Elektron
04-05-2006, 20:13
dan kad sam se rodio :D
sala, to mi je najbolji...najgori mi je kad sam cuo da mi je umro prijatelj

Sonic_Moronic
04-05-2006, 21:07
dan kad sam se rodio :D
sala, to mi je najbolji...najgori mi je kad sam cuo da mi je umro prijatelj

Moja sućut (dobro ovo nije neka moja fora neg sigurno nije ti bilo lako)

gamer4life
04-05-2006, 21:12
evo,meni je današnji dan jedan od gorih-saznal sam da sljedeci tjedan idem na operaciju...jupi! 8)

EVO LJUDI,AJM BEK!

Vratil sam se s opseracije,ziv sam i zdrav,samo kaj imam na leđima rez veličine Slovenije :)

Malo boli,ali uglavnom sam dobro

ZAHVALA
svima koji su mi drzali palceve,jedva sam cekal da se vratim na forum

najbolji ste



imaš rez veličine slovenije :? ...pa onda se neće uopće vidjeti :D

Sonic_Moronic
04-05-2006, 21:14
imaš rez veličine slovenije :? ...pa onda se neće uopće vidjeti :D[/quote]

:rotfl: :rotfl: BTW. Dobrodošo natrag

Prince-Artas
04-05-2006, 21:14
:rotfl: :rotfl: :pray:

Sonic_Moronic
04-05-2006, 21:15
Žašt mi se ne vidi post nakon citata :?

Prince-Artas
04-05-2006, 21:16
vidiš da si ga editirao, maloprije se vidio

Sonic_Moronic
04-05-2006, 21:18
vidiš da si ga editirao, maloprije se vidio

Da lol neki problem il nešt ni se vidlo.

Elektron
05-05-2006, 10:20
dan kad sam se rodio :D
sala, to mi je najbolji...najgori mi je kad sam cuo da mi je umro prijatelj

Moja sućut (dobro ovo nije neka moja fora neg sigurno nije ti bilo lako)

hvala...pa je bilo je tesko...bile su neke faze, ali evo sad sam dobro...

05-05-2006, 11:03
NAjgori dan u zivotu:

petak pisu sve svi moguci testovi..ujtro skola..dodjem kuc a komp se raso :rotfl:

Babitz
05-05-2006, 16:42
danas sam otkrio da 99.9% idem na popravni
how good is that 8)

goGAMERo
05-05-2006, 16:54
Veryy good, a ja sam otrio da za petak iz vjeronauk moram naučiti 10 prisbodoba ako neću da dobijem dva KEČARA! :rotfl: :rotfl:


Ali iz čega ćeš pasti Kraljumortalu

Babitz
05-05-2006, 17:30
pogodi

KingTomy
05-05-2006, 17:35
Matemathischen :D

goGAMERo
05-05-2006, 17:41
Matemathischen :D


uzeo si mi riječ iz ŠUPKA! :)

Evo vo što kralj tomislav reče, inače koju ono školu pohađaš!

Babitz
05-05-2006, 17:58
da, matiša je
smjer je "računalni tehničar za strojarstvo", 3. raz 8)

v4MP1r3
05-05-2006, 20:21
danas...

pobjego mi bus za 2min a ja trcam po +40°C... mozete zamisliti kako je gadno bilo na savskom mostu...grrrr a NEMA HLADA...grrrrrrr

T.N.T.
05-05-2006, 20:29
pa gdje ti živiš, u Africi, kakvih 40C???

v4MP1r3
05-05-2006, 21:58
pa gdje ti živiš, u Africi, kakvih 40C???

vjeruj, u crnom je i gore ^.-

Kron
08-05-2006, 19:10
Jedini alkohol koji mi nije zasro zivot je Alcohol 120% :D :D :D

Babitz
08-05-2006, 21:30
Jedini alkohol koji mi nije zasro zivot je Alcohol 120% :D :D :Djedini alkohol koji konzumiram :D