PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nepokretanje instalacije



emerald
20-02-2008, 12:05
Imam problem s instaliranjem WOW-a. Kada stavim DVD u optićki pogon (može itati DVD-e), u My computeru pokrenem DVD (posebnim programom sam onemogućio da mi automatski pokreće Autorun-do sada nisam imao problema), izbaci mi ovu poruku:"F:/ is not valid Win32 application." Čak i kad kliknem na Installer. Jedan s HR Tolkien boarda mi je rekao da koristim Daemon tools.Program koji imam za pravljenje image filea mi ne može napraviti image file WOW DVD-a. Kaže da ne može oćitati Installer Tome 5. Pokušao sam kopirati DVD na hard i javio mi je ovu grešku:"Cannot copy Installer Tome 5 Data error (cyclic redundancy check)." Nešto slino mi je rekao i kada sam pravio image file.
Što je problem i kako da ga riješim?

flander
20-02-2008, 12:08
kupi original igru, jel kolko kužim ti imaš piratiju od WoW-a, jel pokušavaš sa DT pokrenut igru, tako da niš od toga...lock

Aerial
20-02-2008, 13:19
Što je problem i kako da ga riješim?

Skini ponovno igru, valjda je netko uploadao koruptirani file :)

Beaster
20-02-2008, 14:56
ma to je i meni na cd2 tbc-a , jednostavno su ti wow cd-ovi općenito šrot kvalitete

skineš sa accounta, tbc ti je 2.3gb

ghostman
20-02-2008, 19:39
jer trebam imat opaku vezu za pokretanje WOW i koji je minimum
za multyplayer da uopče uđem u igru????

Jerry
20-02-2008, 19:39
poželjan je adsl

B4j4
20-02-2008, 20:38
moj frend igra na dial upu :D

lizard
20-02-2008, 20:41
i moj je isto dok nije nabio 1k kuna racuna :D

Svinjoguz
20-02-2008, 21:14
jer trebam imat opaku vezu za pokretanje WOW i koji je minimum
za multyplayer da uopče uđem u igru????

2mbps adsl bu ucinil svoje :D
kaj se tice hw zahtjeva pozeljno je imati dualcore, 2gb rama i neku grafu koja podrzava barem shader 2

B4j4
20-02-2008, 21:16
jer trebam imat opaku vezu za pokretanje WOW i koji je minimum
za multyplayer da uopče uđem u igru????

2mbps adsl bu ucinil svoje :D
kaj se tice hw zahtjeva pozeljno je imati dualcore, 2gb rama i neku grafu koja podrzava barem shader 2
ili mos igrat na radeon 9000, p4 i 256 rama ko i ja

flander
20-02-2008, 21:16
jer trebam imat opaku vezu za pokretanje WOW i koji je minimum
za multyplayer da uopče uđem u igru????

2mbps adsl bu ucinil svoje :D
kaj se tice hw zahtjeva pozeljno je imati dualcore, 2gb rama i neku grafu koja podrzava barem shader 2

zakej dual core? zakej 2 gige rama?

dost mu je P4 na neznam 2ghz-a i giga rama za čist uredno igranje

Svinjoguz
21-02-2008, 07:10
meni se znalo dogodit da i sa gigom rama i singlecorom udjem u glavni grad i steka, dok sa dualcorom i 2GB nema sanse da zasteka...makar ce i giga rama bit dosta :wink:

emerald
21-02-2008, 18:56
I imam original.
Evo C/P razgovora s HR Tolkien boarda o mom problemu:
>Imam problem s instaliranjem WOW-a. Kada stavim DVD u optiki pogon (može itati DVD-e), u My computeru pokrenem DVD (posebnim programom sam onemoguio da mi automatski pokree Autorun-do sada nisam imao problema), izbaci mi ovu poruku:"F:/ is not valid Win32 application." ak i kad kliknem na Installer.
Što je problem i kako da ga riješim?
>Neznam, ako imaš deamontolls.
Probaj, s njim.
I meni, je to bilo pa sam uspija sa deamontolls.
>Program koji imam za pravljenje image filea mi ne može napraviti image file WOW DVD-a. KAže da ne može oitati neki file.
I ja sad ne mogu igrati WOW, a pošteno kupio original.
>Buni se WoW support centru
>Problem je u Installer Tome 5. Pokušao sam sada kopirati DVD na hard i javio mi je ovu grešku:"Cannot copy Installer Tome 5 Data error (cyclic redundancy check)." Nešto slino mi je rekao i kada sam pravio image file.
Skinut u WOW ili se žaliti, kao što je Tulkas rekao.
EDIT:Sad moram glumit pirata iako imam original WOW
>Mogao bi stavit specs od tvog kompa pa da vidimo u cem je stvar...da ne bi ispalo da radis na hybrid windowsima '98,ME
A odgovor bez predaje specsa bi bio da updateas firmware i flashas BIOS...
>Windows XP professional, verzija 2002, Service pack 2, procesor Intel Celeron 1.02 GHz, 512 MB RAM, grafika Radeon 9550
To je to, za više trebam posebne programe
>OK,saznali smo da problem nije u 16-bitnom OS...najvjerojatnije imas Nero,pa u njemu provjeri reviziju firmwarea DVD drivea,ako postoji novija skini pa updateaj...i jesi li ikad flashao BIOS (on uvijek mora bit up to date)?
a sto se tice CRC errora,u biti on znaci da je neki file ostecen ili corrupted...
>Nisam nikad flashao.
ekaj, kakve veze ima BIOS i firmware DVD optikog pogona s igrom?
>Kako nema? Javlja ti read error,i javlja ti CRC error...
Provjeri moju teoriju na nekom drugom kompu,izvadi optiku,i stavi je u drugi PC...ili jos jednostavnije,instaliraj WoW na nekom drugom kompu...
>Kako nema? Javlja ti read error,i javlja ti CRC error...
Provjeri moju teoriju na nekom drugom kompu,izvadi optiku,i stavi je u drugi PC...ili jos jednostavnije,instaliraj WoW na nekom drugom kompu...

flander
21-02-2008, 19:03
hmmm, ja bi probao prvo sa instalacijom igre kod nekoga drugoga, ako bi isto to javljalo onda znaći da ti je igra u banani, i kako to da si dobil WoW u DvD formatu? Pa kaj se on ne dobiva u 5 cd-a?

Sweezack
21-02-2008, 19:07
Ja sam prvi puta zaigrao WoW na 850 MHz, 32 MB grafickoj, 256 RAM-a, tek kada je izasao, i nije stekalo u dijelovima s niskom populacijom, doduse u Orgrimmaru je bilo 0.1-1.5 FPS-a , ali moze se igrati :D

K4ciga
21-02-2008, 19:08
I kakve sad to veze ima sa burekom?


Konfiguracija kompa nema veze sa nepokretanjem instalacije.

Jerry
21-02-2008, 20:18
@svinjoguz

na cem si ti Oo :D
sempron 1,7 ghz (signelcore) ati radeon 9200 i 512 rama,ni u jednom cityu nije stekala

Svinjoguz
21-02-2008, 20:20
@svinjoguz

na cem si ti Oo :D
sempron 1,7 ghz (signelcore) ati radeon 9200 i 512 rama,ni u jednom cityu nije stekala
na staroj konfi koja je skoro ista ko tvoja je wow na svjezim windowsima u shattu steko 10 minuta i igro sam u 2 fps-a, bilo je uzasno neigrivo...

Jerry
21-02-2008, 20:25
neznam,ja sam igrao sve low,shaderi i ta sranja sve off i reza 800x600 mislim i ili ona manja

emerald
25-02-2008, 16:50
DAnas na informatici u školi sam provjeravao da li moj WOW DVD šljaka ili što. I pogodite što, radi. Problem je očito u mom kompu.
Brine me što kaže na mom kompu:
"Installer is not valid Win32 application"
Sjetio sam se da bi možda upalilo ako pokrenem s compatibility modom-Windows 2000.
Imate li kakvih savjeta?

lizard
25-02-2008, 17:20
windows reinstall

emerald
26-02-2008, 15:27
A zašto?

lizard
26-02-2008, 16:08
ta win32 ti je neka windows aplikacija i valjda je ona rikla ili sta ja znam...
znam windows reinstall je dosadno radit i stavljat sve programe ponovno nazad al nekad se mora...

emerald
27-02-2008, 15:15
Windows nema nikakve veze s time. Imam dva Windowsa XP, stariji na jednom hradu, a noviji na drugom. MAlo prije sam pokušao instalirati WOW na tom starijem, ali mi se pojavila ista poruka :twisted: :kill: .

lizard
27-02-2008, 15:18
a onda ktj...

emerald
28-02-2008, 12:46
Ako ne naiđem na neki dobar savjet, sljedeći tjedan vraćam WOW u trgovinu.

lizard
28-02-2008, 15:42
Imam problem s instaliranjem WOW-a. Kada stavim DVD u optićki pogon (može itati DVD-e), u My computeru pokrenem DVD (posebnim programom sam onemogućio da mi automatski pokreće Autorun-do sada nisam imao problema), izbaci mi ovu poruku:"F:/ is not valid Win32 application." Čak i kad kliknem na Installer. Jedan s HR Tolkien boarda mi je rekao da koristim Daemon tools.Program koji imam za pravljenje image filea mi ne može napraviti image file WOW DVD-a. Kaže da ne može oćitati Installer Tome 5. Pokušao sam kopirati DVD na hard i javio mi je ovu grešku:"Cannot copy Installer Tome 5 Data error (cyclic redundancy check)." Nešto slino mi je rekao i kada sam pravio image file.
Što je problem i kako da ga riješim?

sta se wow od sada prodaje kao jedan DVD?

emerald
28-02-2008, 18:31
Skinuo sam WOW s neta i on radi bez problema, sutra ću ga instalirati.

flander
28-02-2008, 19:52
onda je ovo riješen slućaj?