PDA

Pogledaj cijelu verziju : Blue screen of death...



azuregos
18-02-2008, 19:12
Pozdrav


iman jedan problem, kad je crkla graficka nvidia geforce 6600gt, kupia sam novu ati radeon hd 2400pro 256mb (agp).


pojavljuje se problem u WoWu, samo u njemu, mogu igrat igre poput crysisa na slabijim detaljima, cod4 itd ali u wowu se pojavi plavi ekran.

dakle jel problem kod drivera jer su malo stariji ili? prominia san 2 napajanja al svejedno iman taj problem.


i ako moram nove drivere instalirat, stare maknen samo u device manageru ili sve od catalysta u add/remove programs?


fala na pomoci.




edit: skinia sam nove drivere sa neta ali prilikom instalacije dobijem poruku da nije pronaden niti jedan driver kompatibilan sa softverom ili hardverom.

iako sam skinia odgovarajuce za tu graficku i windowse xp

KingTomy
25-02-2008, 14:39
I ja kad sam uzeo novu matičnu su stalno bili bsodi (blue screen of death) renistaliravao sam drivere, sve moguće, ali nikako nisam mogao riješiti. Onda sam formatirao disk i sve je bilo u redu... :shock:

džidži buffon
26-02-2008, 19:36
jesi probao pobrisat stare drivere sa driver cleanerom professional?

05-09-2008, 20:22
Makni drivere odes u add remov i odi na sluzbenu ATI stranicu izaberi tip grafulje i skini najnovije drivere i nema frke ako ti nece radit probaj sa malo starjima gledaj to kao tomos koj ide i ne staje i ko neki novi motor koj je nabrijan i ide ali do odredene kilometraze i stane dok tomos nastavlja a puno je starji (starje pawna :D )

Luka
05-09-2008, 20:27
@BP, pitanje je postavljeno prije 7 mjeseci, autor vjerojatno više ne posjećuje ovaj podforum

Constantine
05-09-2008, 20:40
@Piton,prestani uskršnjavat teme
Inače što se tiče BSOD-a,ovog mjeseca sam doživio više od 10 :(

05-09-2008, 20:49
Cek boli mene za autora forum posjecuju i gosti sa istim ili slicnim problemima i korisno je nesto napisat ako ce to nekom pomoc a ne bezvezne rasprave u kujima se bildaju postovi constantin mislim da bi rijec reko :-x

Luka
06-09-2008, 10:16
locked