PDA

Pogledaj cijelu verziju : Program za izradu weba



Blacky_123
18-02-2008, 19:10
Trebo bi neki program koji je jednostavan ko web page maker a sadrzava vise opcije(flash itd..)
Web page maker je prejednostavan i ne sadrzava neke efekte i ostale gluposti.

Jel neko ima neka iskustva sa nekim programom za izradu web-a??

Bartuc
18-02-2008, 19:24
Macromedia Dreamweaver & Macromedia Flash

PS: Zadnja verzija od Macromedie ti je 8! Nakon nje je izašla CS3 vezija od Adobe-a ali nju nisam vidio kako izgleda!?

Blacky_123
18-02-2008, 20:01
Macromedia Dreamweaver & Macromedia Flash

PS: Zadnja verzija od Macromedie ti je 8! Nakon nje je izašla CS3 vezija od Adobe-a ali nju nisam vidio kako izgleda!?

Hm...imo sam to...trebam potrazit gdje je to...brijem da cu ga rade skinut
Imas jos neki??

Bartuc
18-02-2008, 20:04
Ne, ja ti taj koristim i pre zadovoljan sam sa programom! Možeš raditi kaj god želiš u njemu! A nije niti težak za savladati!

spidEY
18-02-2008, 22:17
ali nju nisam vidio kako izgleda!?

http://www.max-save.org/thumbs/763743cs3.jpg (http://www.max-save.org/viewer.php?id=763743cs3.jpg)

Bartuc
18-02-2008, 23:01
Eeee napokon, bio sam pristojan pa ti nisam rekel da je Recon Killer nekako lejm :D

spidEY mi je ostalo u dobrom svjetlu i nek tak i ostane :P

Nego, vidim da je layout indentičan osmici! Da li nudi kaj novoga CS3 verzija? Mi možeš iznjeti svoje mišljenje o njemu?

PS: I kak to da je sada AdobeSDreamweaver, a ne Macromedia?

Burek_fr0m_SPACE
18-02-2008, 23:03
PS: I kak to da je sada AdobeSDreamweaver, a ne Macromedia?
Očigledno si propustio onu epizodu kad Adobe kupuje Macromediju =)

Bartuc
18-02-2008, 23:05
Očito da jesam :D Svi nekaj kupuju, samo da EA ne kupi Adobe još...

spidEY
18-02-2008, 23:09
Eeee napokon, bio sam pristojan pa ti nisam rekel da je Recon Killer nekako lejm :D

spidEY mi je ostalo u dobrom svjetlu i nek tak i ostane :P

Nego, vidim da je layout indentičan osmici! Da li nudi kaj novoga CS3 verzija? Mi možeš iznjeti svoje mišljenje o njemu?

PS: I kak to da je sada AdobeSDreamweaver, a ne Macromedia?

I meni je bilo Recon Killer nekako lejm :P

Ovaj Dreamweaver mi je odličan, brz je, ima isto sućelje, sve su opcije na mjestu te mi uvelike pomaže kada radim sa PHP-om i ostalim fileovima. Skidam mu kapu, najbolje izdanje do sada. :pray:

Burek said =)

Bartuc
18-02-2008, 23:11
Znači imam blagoslov za prelazak na noviju verziju!

Kužiš, bio sam skeptičan zato kaj je od Adobe-a pa sam zabrijal da je to nekaj sasvim deseto :D Ali pošto je OK, bum ga probao nabaviti!

Hvala!