PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pharaoh



Outmind
18-02-2008, 14:42
Nisam mogao naći temu o ovoj igri, ako dotična postoji lockajte ovo. Baš ju sad igram i jako mi je zabavna ova egipatska city building simulacija. Kaj vi kažete?

Arbiter of Change
18-02-2008, 14:46
Dobar spin-off Zeusa, ali meni je ipak Zeus omiljena igra od svih (mislim da je još bila jedna sa Rimom?). Ono navodnjavanje Nila mi je znalo stvarati probleme, a da ne spominjem da je gradnja temple/monumenta bila kompliciranija nego u Zeusu. Ali inače je igra odlična ako se nekome sviđa mikromanagment grada (prokleti peddleri i roadblocks koje sam morao postavljati).

:D

Outmind
18-02-2008, 14:48
Malo si se zabunio. Pharaoh je spinoff cesara, a zeus je spinoff pharaoha i cesara.

Arbiter of Change
18-02-2008, 14:50
Uf, moja greška (datumi mi se pobrkali u glavi). :D
Jedino mi Rim nikako nije dobro sjeo iz nekog razloga (senat iritira), ali dobar mi je još i onaj smješten u Kini (menagerie razvaljuje).

Outmind
18-02-2008, 15:02
Kaj ima i u kini??? Baš sam ranije danas razmišljao o tome da fali neki azijatski city builder. Zanimljivo.

Arbiter of Change
18-02-2008, 15:05
Emperor: Rise of the Middle Kingdom ako se ne varam.

Tricerotaps
23-02-2008, 13:15
Osobno daleko boji od Ceasera ili Zeusa. Zeus ima neke prednosti ali Pharaoh je ludnica.... koliko sam vremwena proveo gradeci piramidu, komp mi je preko noci ostajao upaljen haha

Utoplytanian
23-02-2008, 15:23
pharaona sam samo jednom igrao, ceasara imam i predobro je,ali sam najvise vremena proveo na zeusa (dok sam ga imao)
od onih hramova i bogova,heroja, sve je nekako zanimljivije od caesara,cini mi se da je mozda cak i detaljnije ali nisam vec dugo igrao pa ne znam :P
bila je jedna mapa u kojoj tvoj grad napadne neko mitsko cudoviste,pa moras pozvat heroja, ahila ili koga vec da ju ubije..
ima tih elemenata iznenadjenja, kad se bogovi naljute jer nisu zadovoljni partyem pa mi je artemide poslala 2 cete svojih strjelaca na grad :killyou:
i hadov pas, cerebro (ili kako se zove ona troglava bestija) :wink:

shai_hulud
24-02-2008, 12:45
nisam probal emperora, jel su zakomplicirali još? ako jesu bum ga sprobal pod obavezno.
a uz citybuilding sam jos od caesara 2,u trojku sam ulupal najviše vremena zbog tematike, al pharaoh mi je najsimpatičniji.