PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dingz..



Maze
17-02-2008, 14:56
Ma moram, šta ću.. moj prvi 70 lik. Eh, sada se teško odlučit, pvp ili pve :\

Moram da se respecam, znam >.<

evo i armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... er&n=Ruyan (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twilight%27s+Hammer&n=Ruyan)

K4ciga
17-02-2008, 15:11
Nemože se otvoriti armory,tako da ti nevidim lika.
Ako želiš PvP,respecaj se ovako (http://www.wowhead.com/?talent=cVbhzxgRVuVoVZMG0hx).
Zašto? Sa plavim / zelenim gearom kada dingaš 70,imaš oko ~7k HP-a.Sa 7k HP-a si kita u PvP-u,nemožeš nikome prismrditi,dotovi te pojedu.Sa survivalist talentom,imaš 15% više HP,što znači da možeš dulje trajati...
Spamaj AV,domah poslije daily pvp questa.Skupi gladiator set...košta samo markice & honora...lako.Kada skupiš ~9k HP-a,odi na ovaj (http://www.wowhead.com/?talent=ctbMzgxRVuVoVxbRV)Sbuild,klasičan 41/20/0.Nađi nekog dobrog arena partnera i deri arene & BG'e.

PvE.Skupi heroic ključeve ASAP,i uzmi neki plavi gear iz heroica.Napravi Karazhan prequest,nađi dobro i ozbiljnu guildu,i to je to.Build...ovisi što guilda treba,ali ja bih išao duboko u MMS,i nabavi si vuka kao peta jerbo pet daje svima povećan damage kada skritneš...korisno.Ako ne vuka,onda ravagera.
Sretno!

Skyward
17-02-2008, 15:14
Moj ti je prijedlog pvp ;) iako nekima je zabavnije 4 sata svaki dan ubijat mobove ;D

RaptOR?
17-02-2008, 15:41
PVP: ako zelis klati playere (prave igrace) i osramotiti ih...

PVE: ako zelis 4 sata tuci 1 frajera (bossa) i slusat frajera na TS/Ventrilu i raditi bas sve kaj ti kaze koda ti je mama...

IMO PVP!
!!!

Skyward
17-02-2008, 16:09
PVP: ako zelis klati playere (prave igrace) i osramotiti ih...

PVE: ako zelis 4 sata tuci 1 frajera (bossa) i slusat frajera na TS/Ventrilu i raditi bas sve kaj ti kaze koda ti je mama...

IMO PVP!
!!!

that's the spirit !;)

Ako ti je ovo prvi lik i jos nisi tocno vidio pve/pvp ''u svom najboljem obliku'', odi skini koji filmic pvp i pve od huntera ( jel to tvoja klasa ;D) ; http://www.warcraftmovies.com

Beaster
17-02-2008, 16:13
PVP: ako zelis klati playere (prave igrace) i osramotiti ih...

PVE: ako zelis 4 sata tuci 1 frajera (bossa) i slusat frajera na TS/Ventrilu i raditi bas sve kaj ti kaze koda ti je mama...

IMO PVP!
!!!

pvp se vuče sve na nebalans, jednu klasu možeš lako dobit dok drugu nemoš da si bog... pvp nakon nekog vremena dopizdi te ćeš ga htjeti udopuniti pve-om, nebrini tako je kod svih ( osim lokova)

K4ciga
17-02-2008, 16:17
[pvp se vuče sve na nebalans, jednu klasu možeš lako dobit dok drugu nemoš da si bog... pvp nakon nekog vremena dopizdi te ćeš ga htjeti udopuniti pve-om, nebrini tako je kod svih ( osim lokova)
World of Warcraft.Gdje si vidio u nekom filmu da se Konan zaleti u 382437 i polomi ih? Ok,loš primjer...dakle,cilj PvP-a jest da skupina raznih klasa surađuje i međusobno upotpunjuje svoje nedostatke i pojačava prednosti.Lock,kako ti kažeš,ima svoje anti klase.Warrior - 30 immunity na fear! Rogue,da vidiš whinanje po officialima! Dakle,svaka klasa ima svoju anti-klasu.To što ljudi neće hilat,to je druga stvar...

Munjeni
17-02-2008, 16:18
warrior locku nemoze nista.... jedino ko moze dobit locka je relativno Undead rogue

K4ciga
17-02-2008, 16:23
warrior locku nemoze nista.... jedino ko moze dobit locka je relativno Undead rogue
Jesi siguran? Dobar MS warrior sa PvP gearom i koji zna igrati lock nemože prismrditi,sjeti se da lockovi nemaju nikakav spell da se "odmaknu" od nekog,dakle mogu samo spammat fear,i nadati se da će dotovi pojest neprijatelja.Warrior dođe,ako je pametan upali death wish,trinket,lupa,ako kritne ode ~1/5 HP-a,ma dobrog warra malo tko može dobit...a warrior definitvno može ubit locka!

Wizard
17-02-2008, 16:39
Ja ti predlazem da ides na PvE, ali znaj treba vremena, nemos u dva tjedna ocekivat da ces ici BT, prvo idi heroice, opremi se za karu, onda najbolje naci guild koji tek pocinje raidat al ima zelju za daljim raidanjem i onda kad se opremis kroz karu/gruula/maggya vec si poprilicno dobar, onda ide pravo raidanje, al znaj za svaki raid treba mnostvo goldi, stoga ak nisi spreman farmat onda nemoj ici pve.

PvP je dosadan, Blizzard ga je unistio na svaki moguci nacin, vise ni najokorjeliji pvp igraci nemaju zelje odigrat jos jedan bg, an bgovima ti 99% populacije cine debili koji su skupili gladiator set, koji niti imaju gear niti znaju igrat, vise niko neide na bg radi pvpanja nego radi epica, world pvp je kao neka stara rijec kojoj su svi zaboravili znacenje, ako oces igrat pvp mozes, onako rekreativno, al ja ti kazem pvp je sve ono najgore od wowa.

Svi mi volimo kadkad pvpat, al ja ti kazem da ono sto je nekad bio pvp vise nije, sad mi je draze otic u raid downat nekog bossa, nisu ni istance sto su nekad bile, al barem nema debila ko na bg, znaci znas da dajes sve od sebe i drugi isto, trebas pazit, pratit taktiku i sve, a pvp ti je tako lagan posto su sve sami debili da nema smisla.

Arena moze biti zanimljiva iako znaj tu ti je sve u kombinaciji, ako si kriva klasa mos se slikat nikad neces biti imba.

Sweezack
17-02-2008, 16:59
PvP mi je nekako bolji, nemas neku obvezu preveliku, ali opet, najvise sam se zabavljao u PvE-u sa ekipom, sprdnja bude i mila majka :D

Avalon
17-02-2008, 17:03
warrior locku nemoze nista.... jedino ko moze dobit locka je relativno Undead rogue

dobro si me nasmijao,
brate, lock holy paladinu nemoze ni kitu pomirisat

lizard
17-02-2008, 17:18
Nemože se otvoriti armory,tako da ti nevidim lika.
Ako želiš PvP,respecaj se ovako (http://www.wowhead.com/?talent=cVbhzxgRVuVoVZMG0hx).
Zašto? Sa plavim / zelenim gearom kada dingaš 70,imaš oko ~7k HP-a.Sa 7k HP-a si kita u PvP-u,nemožeš nikome prismrditi,dotovi te pojedu.Sa survivalist talentom,imaš 15% više HP,što znači da možeš dulje trajati...
Spamaj AV,domah poslije daily pvp questa.Skupi gladiator set...košta samo markice & honora...lako.Kada skupiš ~9k HP-a,odi na ovaj (http://www.wowhead.com/?talent=ctbMzgxRVuVoVxbRV)Sbuild,klasičan 41/20/0.Nađi nekog dobrog arena partnera i deri arene & BG'e.

PvE.Skupi heroic ključeve ASAP,i uzmi neki plavi gear iz heroica.Napravi Karazhan prequest,nađi dobro i ozbiljnu guildu,i to je to.Build...ovisi što guilda treba,ali ja bih išao duboko u MMS,i nabavi si vuka kao peta jerbo pet daje svima povećan damage kada skritneš...korisno.Ako ne vuka,onda ravagera.
Sretno!

neznam zasto bi iso 41/20 to mi se ne svidja za pvp +30 bonus crit dmg je nice ali ja vise volim 41/0/20

lizard
17-02-2008, 17:22
warrior locku nemoze nista.... jedino ko moze dobit locka je relativno Undead rogue
Jesi siguran? Dobar MS warrior sa PvP gearom i koji zna igrati lock nemože prismrditi,sjeti se da lockovi nemaju nikakav spell da se "odmaknu" od nekog,dakle mogu samo spammat fear,i nadati se da će dotovi pojest neprijatelja.Warrior dođe,ako je pametan upali death wish,trinket,lupa,ako kritne ode ~1/5 HP-a,ma dobrog warra malo tko može dobit...a warrior definitvno može ubit locka!

lock ima drain life tako da ako je sl/sl i ima oko 10k hpa moze pretrpijet najmanje 15k dmga cak i vise a da se nemze odmaknut nije istina ima onaj curse koji usporava tako da samo mora dotat i bjezat dok traje death wish

K4ciga
17-02-2008, 17:32
Nemože se otvoriti armory,tako da ti nevidim lika.
Ako želiš PvP,respecaj se ovako (http://www.wowhead.com/?talent=cVbhzxgRVuVoVZMG0hx).
Zašto? Sa plavim / zelenim gearom kada dingaš 70,imaš oko ~7k HP-a.Sa 7k HP-a si kita u PvP-u,nemožeš nikome prismrditi,dotovi te pojedu.Sa survivalist talentom,imaš 15% više HP,što znači da možeš dulje trajati...
Spamaj AV,domah poslije daily pvp questa.Skupi gladiator set...košta samo markice & honora...lako.Kada skupiš ~9k HP-a,odi na ovaj (http://www.wowhead.com/?talent=ctbMzgxRVuVoVxbRV)Sbuild,klasičan 41/20/0.Nađi nekog dobrog arena partnera i deri arene & BG'e.

PvE.Skupi heroic ključeve ASAP,i uzmi neki plavi gear iz heroica.Napravi Karazhan prequest,nađi dobro i ozbiljnu guildu,i to je to.Build...ovisi što guilda treba,ali ja bih išao duboko u MMS,i nabavi si vuka kao peta jerbo pet daje svima povećan damage kada skritneš...korisno.Ako ne vuka,onda ravagera.
Sretno!

neznam zasto bi iso 41/20 to mi se ne svidja za pvp +30 bonus crit dmg je nice ali ja vise volim 41/0/20
Jerbo sa 41/20/0 imaš aimed shot *mortal strike* i arcane shot koji miče buffove..

Sweezack
17-02-2008, 17:45
Nemože se otvoriti armory,tako da ti nevidim lika.
Ako želiš PvP,respecaj se ovako (http://www.wowhead.com/?talent=cVbhzxgRVuVoVZMG0hx).
Zašto? Sa plavim / zelenim gearom kada dingaš 70,imaš oko ~7k HP-a.Sa 7k HP-a si kita u PvP-u,nemožeš nikome prismrditi,dotovi te pojedu.Sa survivalist talentom,imaš 15% više HP,što znači da možeš dulje trajati...
Spamaj AV,domah poslije daily pvp questa.Skupi gladiator set...košta samo markice & honora...lako.Kada skupiš ~9k HP-a,odi na ovaj (http://www.wowhead.com/?talent=ctbMzgxRVuVoVxbRV)Sbuild,klasičan 41/20/0.Nađi nekog dobrog arena partnera i deri arene & BG'e.

PvE.Skupi heroic ključeve ASAP,i uzmi neki plavi gear iz heroica.Napravi Karazhan prequest,nađi dobro i ozbiljnu guildu,i to je to.Build...ovisi što guilda treba,ali ja bih išao duboko u MMS,i nabavi si vuka kao peta jerbo pet daje svima povećan damage kada skritneš...korisno.Ako ne vuka,onda ravagera.
Sretno!

neznam zasto bi iso 41/20 to mi se ne svidja za pvp +30 bonus crit dmg je nice ali ja vise volim 41/0/20
Jerbo sa 41/20/0 imaš aimed shot *mortal strike* i arcane shot koji miče buffove..


Arcane shot svakako mice buffove ^^

dj.on
17-02-2008, 18:01
pve ftw pvp ti brzo dopizdi a za pve moras imat dobre zivce i kad downas prvi put nekog bossa that's feeling... :killyou:

Maze
17-02-2008, 18:05
pve ftw pvp ti brzo dopizdi a za pve moras imat dobre zivce i kad downas prvi put nekog bossa that's feeling... :killyou:

Heh, i ja sam nekako više vuko na pve.. ništa, sada u sl da nastavim att za karu :D

Već sam i flying mounta kupio jea

RaptOR?
17-02-2008, 19:03
http://warcraftmovies.com/stream.php?id=48488&stream=Filefront

PVP :killyou: :pray:

lizard
17-02-2008, 19:31
Nemože se otvoriti armory,tako da ti nevidim lika.
Ako želiš PvP,respecaj se ovako (http://www.wowhead.com/?talent=cVbhzxgRVuVoVZMG0hx).
Zašto? Sa plavim / zelenim gearom kada dingaš 70,imaš oko ~7k HP-a.Sa 7k HP-a si kita u PvP-u,nemožeš nikome prismrditi,dotovi te pojedu.Sa survivalist talentom,imaš 15% više HP,što znači da možeš dulje trajati...
Spamaj AV,domah poslije daily pvp questa.Skupi gladiator set...košta samo markice & honora...lako.Kada skupiš ~9k HP-a,odi na ovaj (http://www.wowhead.com/?talent=ctbMzgxRVuVoVxbRV)Sbuild,klasičan 41/20/0.Nađi nekog dobrog arena partnera i deri arene & BG'e.

PvE.Skupi heroic ključeve ASAP,i uzmi neki plavi gear iz heroica.Napravi Karazhan prequest,nađi dobro i ozbiljnu guildu,i to je to.Build...ovisi što guilda treba,ali ja bih išao duboko u MMS,i nabavi si vuka kao peta jerbo pet daje svima povećan damage kada skritneš...korisno.Ako ne vuka,onda ravagera.
Sretno!

neznam zasto bi iso 41/20 to mi se ne svidja za pvp +30 bonus crit dmg je nice ali ja vise volim 41/0/20
Jerbo sa 41/20/0 imaš aimed shot *mortal strike* i arcane shot koji miče buffove..


Arcane shot svakako mice buffove ^^

da s 3 sec castom ... uspijet ces to u areni castat ne

O-Okac
17-02-2008, 19:33
dam kad castam aimed shot je dan kad izađem iz 1501 ratinga \o/

mogu ga opaliti par puta po rundi ak neprijatelj negleda i to je to <.<

Skyward
17-02-2008, 20:12
nije valjda da se hunteri tuze na pvp ?

u vezi onog da ce ti pvp brzo dosadit to nekuzim, ja sam u pvp only guildu, radimo non stop premadove tako da nema nikakvih debila, samo ownage i arenu imas 2v2,3v3 i 5v5, a svakim teamom ako ides na high rating uvik imas itekako posla za igrat ,

jebiga nekima je pve zabavan,ali gledam po sebi, igram online igru da bi ubija prave igrace a ne 30metraske bossove, i zapamti jedno, full gear-aj se u pve-u i neces moc nikad nista ''ozbiljno'' napravit u pvp-u

K4ciga
17-02-2008, 21:06
@O-Okac - Aimed shot + rapid fire + drums + troll racial + heroism = skoro pa instant cast aimed shot.

slayervedran
18-02-2008, 10:02
warrior locku nemoze nista.... jedino ko moze dobit locka je relativno Undead rogue

hehe

na ovo sam se slatko nasmijao....mislim ada nema tog locka kojeg Bm hunter nejede za dorucak.Priznajem huntri su jaki,kad su Bm e onda su overpowered...eto bar priznam

lizard
18-02-2008, 10:06
@O-Okac - Aimed shot + rapid fire + drums + troll racial + heroism = skoro pa instant cast aimed shot.

mislim da se drums nemoze koristit u areni ....

a i sta cemi aimed shot jebote za te 3 sec ja opalim 2x steady +2x wpn shota koji naprave vise dmga...



warrior locku nemoze nista.... jedino ko moze dobit locka je relativno Undead rogue

hehe

na ovo sam se slatko nasmijao....mislim ada nema tog locka kojeg Bm hunter nejede za dorucak.Priznajem huntri su jaki,kad su Bm e onda su overpowered...eto bar priznam

xaviaz sa svojim lockom ima ful zajebanu taktiku protiv BM huntera 1v1 XD
ne pali svaki put al je jebena :D

K4ciga
18-02-2008, 10:11
@lizard,Aimed shot se više ne koristi zbog dmga,već zbog efekta.

xaviaz
18-02-2008, 10:33
^^

BlackDCRO
18-02-2008, 12:39
Ja bi ti preporucio da prvo malo pvpas dok ne skupis bar 3 gladiatora. Onda ides rjesiti kara quest i poslije toga nadjes guildu koja FARMASKarazhan. Kad skupis dovoljno opreme iz Kare/badge rewarda napustis tu guildu i odes u neku hardcore koja radi tk/ssc...
Neces pozalit...

A izmedju raidova uvijek mozes pvpat...

Maze
18-02-2008, 13:41
I šta mislite, respec na mm? (5/41/10)?

Dr. Kam
18-02-2008, 19:13
Kaciga, pojma nemaš. Ja sam warrior (bivši igrač WoWa) koji je bio rankiran 11ti u Blackout grpi 2 vs 2 nekih par tjedana u s2 dok nisam prestao igrat (druid / warr). Warrior sa istim gearom kao neki lock i sličnim "skillom" za igru, lock će pojest warra u 1vs1.

Kao što je opće poznato, arena je uništila WoW, da mi se igra 2vs2, 3 vs 3, 5vs5 nazvao bi par frendova i igrao do mile volje. Sad da ti objasnim:

2vs2: totalni "classes win" način igre, skill i taktika su negdje oko 20% igre u ovoj areni dok 80% čine koje 2 klase imaš (druid/lock anyone?). Očekujte dugačak queue i svaki drugi team će vam bit anti-team.Opći dojam: 1/5

3vs3: To se kolko tolko može nazvat, izbalanisranim, jer se tu ipak može taktizirat sa raznoraznim taktikama bez puno brige da ćeš uletit sa nekim svojim anti-teamom svaki 2 put. Opći dojam: 4/5

5vs5: Ova arena je samo nuke ili u rijetkim slučajevima outlast. Taktika tu ne igra nikakvu ulogu, targetiraj jednog i ubij boga u njemu. Sa 4DPS setupom timovi koji znaju igrat obično razderu šupak drugim timovima jedino ako se ne pojavi neki jako dobar tim sa 3 healera (i par drainera).
Opći dojam: 2/5 , 1 više od 2vs2 jer je jednostavno zabavno gledat kad netko krepa za 3 sekunde, niska ocjena ipak jer baš nije prezabavno kad to tebi netko napravi.

"Stari" BGovi su bili puno, na neki način, izbalansiraniji - dok je ovaj neki trend izgleda otjerao dosta starih PvPaša (kao i 25man instance PvEaša). O world PvPu neću ni počinjat.

Po mome, trebali su uvesti neki sličan način bodovanja u BGove, jer su sad apsolutno besmisleni (jedino za trinket, bracere, belt, ring i bootse). Npr. isto napraviš svoj tim, skupljaš isto neki rating, ovisno o pobjedama porazima svog tima, gleda se od svakog igrača dmg/heal napravljen, KBs itd. overheal te se po zaslugama povećava/smanjuje neki personal rating. Premade timovi mogu igrati samo sa premade timovima (da ne bi došlo do farmanja), dok pug igra protiv puga i zarađuje bodove isključivo po svojim zaslugama (nešto kao skirmish u areni, ali na bodovanje), dok se u premadeovima gleda pobjeda / poraz te tim rating se smanjuje ili diže. Što automatski daje i neki significant boost vašem personal ratingu (makar mislim da taj personal rating treba izbacit ili izmjenit).

U WoWu balansa nema, što i blizzard sam priznaje u nekim blue postovima gdje kažu: "Nitko ne govori da je jedna ili više klasa u ovom trenutku imbalanced u odnosu na druge klase.", svaki patch neka nova klasa postane imba. LoS je tako sjebano napravljen u areni za linked spellove (tipa drain life / mana od locka), ako te to uhvati prije nego što odeš iza nekog stupa/zida, nakon bježanja iza istog taj effect još uvijek djeluje. Ovo je samo jedna sitnica koje sam se sjetio, ima ih još ohoho.

Sad će počet priča: "Šta ti sereš kad ti je WoW dopizdio i ne da ti se više igrat?" standardno, nije mi WoW dopizdio nego gadno razočarao sa ovim expansion packom - epici se džabe dijele, nove ekspanzije svako malo... a kada netko kaže da je WoW izbalansiran e to me baš pravo raspizdi i tjera da pišem ovako duge postove.

OT: Inače što se tiče PvE / PvP trenutno su hunteri dosta buffani u PvPu sa tim MS effectom i par drugih stvari, pa ti predlažem PvP, znači arene, ali sa poštenom dozom napravljenih BGova zbog skilla i početničkih itema.

Sretno :D

Munjeni
18-02-2008, 19:54
Wall of text crits you for 1646.
You die.

P.S. slazem se s tobom u vezi arene i bg, razlog zasto sam i ja presto :boohoo:

K4ciga
18-02-2008, 20:38
@DR.Kam,
Slažem se u većini točaka optužnice,osim toga da se kod 5v5 sve svodi na nukanje.Krivo,5v5 je jedna od točaka u kojemu do izražaja dolazi skill - skill,ne combo klasa.

lizard
18-02-2008, 20:41
kako to ? kolko ja znam u 5v5 i 3v3 prvo se nukaju hileri i onda polako ostale klase...

Skyward
18-02-2008, 20:54
Haha malo sam se nasmijao na ovi post ;) dobar je , uglavnom u pravu, jedino 5v5 mislim da ima malo više skilla, otprilike 40% ovisi o ''skillu koristenja cd-a'' paladin koji u pravom momentu baci bop na healera, ili takve slicne stvari mogu spasit win ;)

Dr. Kam
18-02-2008, 21:03
Ne znam na kojem ste ratingu igrali 5 v 5, ali na high ladder se sve svodi na nukanje :P Ko će prije. Jednom su mi resto shamana znjukali u 3 sekunde, nismo se ni snašli lol :S

Beaster
18-02-2008, 21:15
Ne znam na kojem ste ratingu igrali 5 v 5, ali na high ladder se sve svodi na nukanje :P Ko će prije. Jednom su mi resto shamana znjukali u 3 sekunde, nismo se ni snašli lol :S

ma u 2x2 se nestigneš maltene hilat kao šaman a ne u 5x5 ,,, gief anti cc