PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi,problemi! [RIJEŠENO]



Tegla Ajvara
17-02-2008, 11:50
to ti je do rutera/modema, kad tu za stane, najcesce je da nije nest dobro spojeno ili nevalja. npr, ja koristim od prijtelja kasda ruter a on je prije programirao u ruter mod na svoj korisnickoime pa se meni nije htjelo spajat sve dok ga on nije vratio opet u normalu i resetiro postavke.
al mislim da to nema veze s tvojom greskom.
formatiraj disk. :)

Bartuc
17-02-2008, 18:04
Kao što sam ti u HW-u napisao, reinstall Windowsa ti nebu nikaj pomogao pošto ti svi problemi ostaju, a i postoji šansa da se još nekaj usput zezne!

Ako već želiš stavljati friške Windowse, onda si obavezno formatiraj HDD i stavi ih potpnuno friške! Na taj način buš se najsigurnije rješio svih problema koji ti narušavaju stabilnost i performanse sistema!

A ako baš želiš samo reinstall puknuti, onda ubaciš CD od WinXP-a i instaliraš ga kao kak bi bilo koju igru instalirao! Samo čitaj sve kaj bu te pitao i logički odabiri tj. podešavaj ponuđene opcije!

Filip_k
17-02-2008, 19:24
1..Otkad sam instalirao KOTOR II prije 4 dana,sve je super islo.Danas pobrisem neke programe i igre,Omega drivere(koji nisu bili driveri od kartice,samo su se nalazili u system folderu),i igra izbaci gresku:"memory referenced 0x0000 at 0x0000.memory could not be 'read'.Ova mi se greska desavala sa mnogim igrama koje imam instalirane(Crysis,EU3 itd.).EU3 sam reintalirao i pomoglo je,a Crysis nije mogao ni tad,pa sam mako Xfire,i onda je zacudo proradio.Opet sam makao Xfire,ali KOTOR nece.Da li je ovo stvarno do Xfirea,ili sam nesto sjebao u Windowsu?
baš sam danas o tome raspravljao sa bratićem i njemu se je javio isti problem. On je stavio vistu i problem je bio rješen, pa ako ti nije problem stavi vistu i to bi bilo to. Razlog koji mislimo da je bio je u tome je što su neke njegove komponente napravljene samo za vistu, a on je koristio xp. Ja isto ponekad imam taj problem, tako da si ju i ja namjeravam stavit...