PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoć oko tipkovnice



Filip_k
16-02-2008, 20:05
Kad smo već kod tipkovnice :D , da li mi može netko reći kak da isključim onaj iritirajući zvuk dok stisnem npr. tipke strelica lijevo+strelica gore+alt Gr. Kad bih npr. htio u igri stisnuti te tipke, tada bi mi se pojavio taj zvuk i nebi se mogao dalje kretati sa nekim likom(npr. nebi mogao ići u ''koso'' i pucati, ili nebi mogao ići u ''koso'' i iskoristiti nitro). Hvala unaprijed svima zainteresiranima.

Fencing_LORD
16-02-2008, 21:21
Ne znam kako se to može isključiti, ali znam da se to događa ako stisneš tri ili više tipke odjednom.

Burek_fr0m_SPACE
17-02-2008, 13:40
Kad smo već kod tipkovnice :D , da li mi može netko reći kak da isključim onaj iritirajući zvuk dok stisnem npr. tipke strelica lijevo+strelica gore+alt Gr. Kad bih npr. htio u igri stisnuti te tipke, tada bi mi se pojavio taj zvuk i nebi se mogao dalje kretati sa nekim likom(npr. nebi mogao ići u ''koso'' i pucati, ili nebi mogao ići u ''koso'' i iskoristiti nitro). Hvala unaprijed svima zainteresiranima.
Ako ti baš smeta zvuk, ištekaj PC speaker sa matične (pogledaj manual). Ali i dalje se nećeš moći "kretati" jer je broj istovremeno pritisnutih tipki koje će sistem registrovati hardwareski ograničen - nema načina da to zaobiđeš. Negdje sam pročitao da novije USB tastature mogu podržati praktično neograničen broj istovremenih tipki zbog drugačijeg načina baratanja tipkama; ako ti je baš toliko stalo do toga.

Filip_k
17-02-2008, 19:08
Ma može se nekako isključiti, jer mi je bratič to rekao zato kaj je uspel, ali nikako da odem do njega pa da mi pokaže u čemu je caka...

Blacky_123
17-02-2008, 19:44
Nemožes to nikako izbjeć
Trebas trazit one gamerske tipkovnice koje omogucuju pritisak na vise tipki.