PDA

Pogledaj cijelu verziju : Command and Conquer: Kane's Wrath



The-Borg
16-02-2008, 18:54
Evo 24.03 izlazi prva expanzija TW> Kane Wrath koja ce donijeti hrpu novih stvari i poboljsati igru sa novim jedinicama,support powerima,upgradovima,razmjestajem tech tree/a ,epic unitima i sa ukupno 6 novih podfrakcija !.

Sve to dolazi skupa sa patchem 1.10 koji ce nerfat eng rush tako da ce engenier morat za capture cekat 2,3 sec slicno kao u generalima da bi dobio zgradu !

Neki uniti se nerfaju a i support poweri koji su mrvicu predobri za svoju cijenu !..
I uvodi se drugi economic balance da se jos vise smanji spam !.

1. Faction Diversity
Sad razlicitosti u frakcijama ce napravit igru zanimljiviju i duze igraniju jer je vise kombinacija tj razlicitosti !

CnC3 orginal frakcije su vise manje bile slicne dok u KW su dooosta razlicite !

2. Upgrades & Abilities

Upgradovi ce neki biti smanjeni na manji tier a neki vec dostupni tj bolja dostupnost abilityma i upgradovima ce kreirat bolji zanimljiviji i bolji gameplay pa i micro !.

3. Harassment

Normalizacija harwester healta svim frakcijama i dobivaju extra dmg od rockets !.

I repair je sporjiji na svim gradevinama tako da harrasment je jos bolji !

4.Area affect weapons and dynamic new units

Nove jedince ce definitivno dodat na tako potrebnoj dubini igre i lakse se borit protiv unit spama !. da ne govorim o Epic unitima kojeg svaka raca moze sagradit limit je 1 fcors. Meni je osobno jako drago sto se vracaju neke stare jedinice poput Titana ,Wolverina ,Nod artiljerije, cyborga...

5.Story

Napokon ce prica biti popravljena i biti ce fmw filmica !.. KW pocinje kad TS zavrsava ..

The-Borg
21-02-2008, 08:03
Evo sto kaze Jeremy > teh pwner koji je radio na balansu KW skupa sa par community menagera i top pro cnc3 playera >link http://www.purepwnage.comSprvi clanak >
In the belly of the Beast

The-Borg
01-03-2008, 23:17
CnC3 KW i Red Alert 3 novosti u novoj epizodi battlecast primetime !.. prikazani novi scrin support poweri i uniti itd itd itd itd ... gg CnC TV

Marcellius09
01-03-2008, 23:18
3 posta zaredom
gg no re

revenion
02-03-2008, 12:47
edit >.>

a neznam...CnC3 me razocarao...ja se drzim Generalsa:Zero Hour i Red Alert 2...